Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27251) Studi válasza .: JuSzT :. (#27248) üzenetére


Studi
addikt

Gondold meg, nem tudhatod, hogy mennyivel fog többet érni holnap 200 EUR! :DDD

(#27252) .: JuSzT :. válasza Studi (#27251) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

TV evés, erről a fétisről még nem hallottam.

(#27253) t_a_m_a_s


t_a_m_a_s
őstag

Urak,

nem tud valaki véletlenül olyan mobilos flottakezelőt aki T-mobilos flottával garázdálkodik, és lehetne csatlakozni 3 db céges előfizuval?

Holnap majd jól beletépünk...

(#27254) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Almásoknak

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#27255) m3ss


m3ss
veterán

ilyet is lehet m43-al csinalni, fiukak? :DDD 6x6 hasselblad.
milyen fotok ezek? :Y meg mindig nem tertem magamhoz...

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#27256) madgie válasza m3ss (#27255) üzenetére


madgie
titán

"ilyet is lehet m43-al csinalni, fiukak?"

Nem, ehhez Fuji kell ;] :DDD

(#27257) m3ss válasza madgie (#27256) üzenetére


m3ss
veterán

1.2-es fujival en is elszorakoznek. foleg ha/mert nem lo melle...majd egyszer ha olcsobb lesz.

de ezek a kepek....elkepeszto. azon filozok h most a modellek a jobbak vagy a fotos. esetleg a technika. vagy a beteg hangulat? dontetlen :DDD
zsenialis minden teren.

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#27258) #40935168 válasza m3ss (#27255) üzenetére


#40935168
törölt tag

Omg de gyönyörűek..

(#27259) #40935168 válasza m3ss (#27255) üzenetére


#40935168
törölt tag

Ez de nagyon bünti...

És nem tudom, mikor fog ez a zaj-fétis eltűnni. Szűrünk mint állat mindig zajt, erre jön egy kép, atomizom bokeh, tele zajjal, és paff :))

(#27260) .: JuSzT :. válasza #40935168 (#27259) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Azért megnézném ebben a pózban hány fejezetet olvas el a drága? :D

Mondjuk ez a teszt úgy lenne fer, hogy ameddig olvas, nekem addig mögötte lenne " dolgom " :D

Ő nyerne, egyértelmű

(#27261) .: JuSzT :.


.: JuSzT :.
addikt

Van tippetek hogy merre induljak el, akár fórumilag, szervízileg, hogy ha hazaérve a tegnap normálisan lekapcsolt Genius 5.1 hangcucc meg sem mukkan?

Bekapcsol, vált bemeneteket, látszólag minden jó, de semmi hang, egyik bemenetről sem. :(
Egyszer már volt javítva, akkor tápot cseréltek, genius szervízben. Megnézem, léteznek e még :)

szerk: léteznek.

Gondolom kicserélnek majd egy kondit, 10.000 ért. :U

[ Szerkesztve ]

(#27262) JohnyBlue válasza .: JuSzT :. (#27261) üzenetére


JohnyBlue
őstag

végfok IC lesz :B

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

(#27263) m3ss válasza #40935168 (#27259) üzenetére


m3ss
veterán

ja, mi meg a zajmentes kepekkel erolkodunk iso nemtomhanyezren. sok kepnek jol all pedig, foleg ez a szemcsesseg..en is annyi obitesztet nezegetek, tesztfotokat. pff. abba is hagyom, eltevedtunk vhol :DDD
meg bejon nekem 1:1 keparany is, normalisabb instagramm kepeket nezegetve jottem ra...

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#27264) .: JuSzT :. válasza JohnyBlue (#27262) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Gondolom az még inkább javítható kategória, minthogy vegyek másikat 25e ért, és szinte már nem is kapható .

(#27265) JohnyBlue válasza .: JuSzT :. (#27264) üzenetére


JohnyBlue
őstag

óóó persze simán javítható a ez a részük :) ónszippantó + forrasztó páka kikap megvesz bedob beforrazst és remeg a ház továbbra is :) De ha a bütykölést nem birod akkor egy sima tv szerelő 10 sör elfogyasztása után is kitudja cserélni az IC ket :)

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

(#27266) #40935168 válasza m3ss (#27263) üzenetére


#40935168
törölt tag

Hát meg az a bokeh milyen gyönyörű sima már.. pfff..

(#27267) .: JuSzT :. válasza JohnyBlue (#27265) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Egyszer vittem már oda szervizbe, rendesek voltak, nem basztak át (sztem), 5.000 ft ért cseréltek tápot benne, 1 nap alatt kész volt.

Csak kurva messze van BKV val, és nem éppen könnyű ez a láda :)

Telepi proli vagyok, sosem forrasztottam semmit, hegeszteni is csak az asszonyt.

(#27268) m3ss válasza #40935168 (#27266) üzenetére


m3ss
veterán

haha, igen. nemelyik kepet mondjuk nem ertem, ez pl freelensing vagy hogy? tobb ilyet is lattam. amugy durva a bokeh mindenhol.

meg bejonnek a nagyobb latoszogu kepek is nekem, meg ha torzulnak is az emberek. vhogy egyedibb mint a sok unalmas portre latoszoges kep. nem konkretan ez, legtobb kozeli ekv.35mm-es arcportre is bejon nekem, vagy fel alakos. persze lehet a modelleknek kevesbe :DDD

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#27269) Studi válasza m3ss (#27268) üzenetére


Studi
addikt

(#27270) m3ss válasza Studi (#27269) üzenetére


m3ss
veterán

:)) :DD :C hatalmas.ikrek a legkomolyabb :DD

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#27271) Mercutio_ válasza .: JuSzT :. (#27267) üzenetére


Mercutio_
félisten

Az utolsó mondat aláírás gyanús, az az A3-as kép is epic!

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#27272) Freddy76 válasza m3ss (#27255) üzenetére


Freddy76
addikt

Nem lehet, de az ff-fel sem lehet :P . Akkor már inkább egy kis géppel ne lehessen, mint egy kőbaltával :DDD

A fujit meg majd kipróbálhatod, az 56/1.2-t is. Mellé nem lő soha, de nem egy villám vill.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#27273) rbalint88


rbalint88
addikt

Segitseget kerek! Az angol aruhaz hulyesegenek koszonhetoen az ugyfelem obija nem erkezik meg idoben. Ha valaki tudna nelkulozni egy m4/3 kitobit a hetvegere es esetleg ezt debreceni illetoseggel tenne, annak nagyon halas leszek!

Ugyanitt roncs Golf 2 elado, de szerencsere anyosnak-aposnak semmi baja. Egy Matiz fek nelkul belejuk csattant fouton, ok mar allora voltak fekezve, hala apos lelekjeletenek.

(#27274) gab.m válasza m3ss (#27268) üzenetére


gab.m
senior tag

Az első linkhez: annyira nem lőttél mellé a freelensingel, de ez 99%, hogy nagyformátumú kamerával készült, amin dönthetőek az objektívek, így könnyen elérhető ilyen hatás.

-- Eladó cuccok: Világítástechnikai szett, Slik állvány Giottos fejjel, Dell U2312HM IPS monitor --

(#27275) j.bravo válasza rbalint88 (#27273) üzenetére


j.bravo
addikt

hubakker. Nem veszunk roncsot, de orulunk hogy jol vannak. Matizos is tulelte?

Whatever.

(#27276) Freddy76 válasza j.bravo (#27275) üzenetére


Freddy76
addikt

Az megvan, amikor karambolozik a rabbi meg a plébános? Ütköznek, a két autó tropa, mindketten kiszállnak, hálálkodnak a saját istenükhöz. Mondja a rabbi:
- Kolléga, hatalmas isteni segedelemmel úsztuk meg ezt a balesetet. Ennek örömére igyunk ebből a kóser szilvából, és mondjunk köszönetet az urunknak.
Plébános mehúzza az üveget, átadja a rabbinak, az ráteszi a kupakot, és elrakja. Mire a plébános:
- Hát maga nem iszik?
- Á, majd csak azután, hogy túlvagyunk a szondáztatáson...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#27277) rbalint88 válasza j.bravo (#27275) üzenetére


rbalint88
addikt

Ja, neki se lett baja, de mindkét autó TK. Matizos csajnak elég deficites kör lesz, ugye mivel rendőrt hívtak, helyből 50e, ha még rávernek közúti veszélyeztetést vagy ilyesmit, akkor még több, plusz új autót is kell vennie. Orsiéknál kb az "egy problémával kevesebb" eset, ki volt már a lelke a kocsinak, így se az eladáson nem kell agyalni, se a felújításon. Biztosító fizet, a maradványokat el lehet adni-ajándékozni, a többi meg kuka.

Ki milyen autót ajánl napi 2x30km-re 3 felnőtt embernek, maximum 2 millióig? Igények: dízelmotor, klíma, abs, megbízhatóság, kis fogyasztás. Az se baj, ha egy izzócserére nem kell szervizbe vinni...

Freddy: jellemző :DDD

(#27278) aleister válasza rbalint88 (#27277) üzenetére


aleister
veterán

Mi ez a "ha rendőrt hívnak, akkor rögtön 50k" dolog?
Nem mondjátok, hogy közúti balesetnél fizetni kell a kiérkező yardnak?

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#27279) rbalint88 válasza aleister (#27278) üzenetére


rbalint88
addikt

ha baleset van és rendőrt hívnak, akkor amennyiben a rendőrségi vizsgálat megállapítja a felelősséged a baleset okozásában, akkor egy szabálysértési bírsággal leszel gazdagabb. illetve 50ezerrel szegényebb.

(#27280) j.bravo válasza Freddy76 (#27276) üzenetére


j.bravo
addikt

Kemény :DDD

Whatever.

(#27281) aleister válasza rbalint88 (#27279) üzenetére


aleister
veterán

Fasza! :)

De jó, hogy eddig megúsztam az ilyen dolgokat....

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#27282) Studi válasza aleister (#27281) üzenetére


Studi
addikt

Tök jogos, azt a büntetést kapja csak meg, ami jár.

rbalint88: Octaviát 2006-2007-ből, ami nem céges volt karrierje eleján. (tudom, szinte lehetetlen ilyet találni, de érdemes megpróbálni) És maradjon pénz a PD elemek vagy a turbó cseréjére. (és a hit, hogy nem fog mindkettő tönkremenni rövid időn belül :DDD )

(#27283) .: JuSzT :. válasza rbalint88 (#27277) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Hagyjuk a dízelt.

Prius

(#27284) Studi


Studi
addikt

Köszönjük! :R

(#27285) #40935168 válasza rbalint88 (#27277) üzenetére


#40935168
törölt tag

Ha megbízható kell, Skoda. Octavia, Superb, attól függően, mekkora a helyigény, illetve a kettes Golfból kiindulva, tudnak-e nagyobb autót vezetni anyósapósék. Amúgy Octavia. És benga, ha nem akarsz bajt. Sokkilométeres dízeleknél jön előbb-utóbb a turbo, a nagynyomású befecskendezés, a ki tudja még mi. Persze többszázat futott kivételek mindig vannak, de korosabb, vagy sokat hajtott használtban én dízelt kerülnék messzire - vagy ráköltök, azonnal, akkor is, ha jó.

Fater 1.6 Octavia kombit hajt, a cégtől vette át (saját céges autója volt, nulla km óta ő hajtja). Előrehozott nyugdíjba ment ugye és megvehette bagóért. Tetetett bele egy profi LPG rendszert, már rég visszatermelte, de annak az autónak egy pisszenése nincs, annyira egyben van. Nagyon nagyon jók a Skoda-k.

Vagy ötös Golf. A négyes betegágy, a hatos drága még.

A dízel-benzinen lehet még pörögni flame szinten, de ez csak a saját véleményem arról, hogy sokat hajtott autóban a dízel egy időzített bomba, ha pedig robban, zsebbenyúlós történet. Ha megkíméltre bukkansz (= szigorúan privát, nem zsivány, autóhoz lehetőleg tökhülye így nem mókoltatja az órát a haverral, az óra 50.000 körül van és hülyére informálható, szervizkönyv vezetve, stb) -> így mernék dízelt is. De csak így.

Napi 60km esetén az durván 14-ezer egy évben, erre rájön még egyéb tekergés, belváros, kirándulás, stb -> 20e durván ? Kb. ennyit mehetnek évente ? Erre jó egy megkímélt dízel, vagy egy faék egyszerűségű benzinmotor (LPG nem fontos ennyinél, ízlés dolga).

Más autót nem tudnék mondani, illetve igen, de japán és azok általában jellegtelenek, legalábbis az anyós-após kategóriában (tehát nem a Honda Integrára gondolok) :D :D :D

Vagy esetleg új KIA, 5 év teljeskörű (!) garival. Bár ennek az árát nem néztem.

Áhh nem, én németautóznék. Octavia. A Fabia nagyon ortopéd :)

[ Szerkesztve ]

(#27286) rbalint88 válasza .: JuSzT :. (#27283) üzenetére


rbalint88
addikt

Az lenne, ha napi 2*30kmvaroson beluli szuttyogesre kene, de itt foleg orszaguton es palyan menne, ami nem a prius baratja. Illetve prius3 mar birja, de az nem fer bele arban.

Studi: octaviat mondtam nekik en is. 1.9pdtdi jo lenne pont.

Kutyus: avensisben 280 van es vegre!!! elromlott, otthon megjavitottam, 10e volt a bontott alkatresz. Flame elkerulese vegett: dizel kell. Pont. Modern benzines pont ugyanakkora lutri, de legalabb tobbet eszik. Uj turbo 100 kornyeke, de az jo ujabb tobbszazezer km-re. Hosszu tavon megeri a dizel, ok meg 5+ evente cserelnek autot, igy nekik biztos megeri. Foleg, hogy vw gruppe kis (teljesitmenyu) benzinesekkel eleg rosszul all. 1.8T alatt nem vennek benzinest toluk.

[ Szerkesztve ]

(#27287) Real_Necro válasza #40935168 (#27285) üzenetére


Real_Necro
veterán

Bezzeg a hunyadit senki nem ajánlja... pedig az i40-es milyen széép. :))

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#27288) .: JuSzT :. válasza rbalint88 (#27286) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Mit nem bír a prius, amit a kettes golf igen ? :D

4 személy, nyaralás, telecsomagtartó, 1400km csak autópálya, és 4.8L lett az átlag. Végig 130-140 klímázva.

(#27289) .: JuSzT :. válasza rbalint88 (#27286) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Valld be hogy a feketén beszerzett gázolaj a titok nyitja :D

(#27290) Mercutio_ válasza Real_Necro (#27287) üzenetére


Mercutio_
félisten

Azon kívül, hogy árban pont duplája a legolcsóbb i40 most használtautón más gond nincs vele.
Egyébként Kia Ceed/Hyundai i30 talán még belefér, kérdés milyenek a dízeleik (bár 2x30km-re ezekből benzines is jó lehetne)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#27291) Studi válasza rbalint88 (#27286) üzenetére


Studi
addikt

Ha ez a napi ingázás városon kívül van, akkor csatlakoznék Kutyushoz: peetsába a használt dízellel, ki tudja, mi baja lehet. Országúton, állandó tempónál nem tudsz 1,5 litert se spórolni a dízellel, az áruk mostanában hasonló. Az ingázással legyen évi 20e km a futásteljesítmény, azzal spórolsz durván évi 120e Ft-ot. A vételár különbözetet legalább 3 év, mire visszahozza, ha semmi extra baja nem volt. Ha még bejön egy turbócsere, vagy bármi gebasz a befecsivel, ez még tovább húzódok. Gondolom hosszabb távra terveznek vele, de akkor is kétséges, hogy megéri-e a dízel.

(#27292) Studi válasza .: JuSzT :. (#27289) üzenetére


Studi
addikt

:R
De apadóban a forrás, ha kisebbre cserélte a Passatot! :DDD

(#27293) Fotonhámozó válasza Studi (#27291) üzenetére


Fotonhámozó
senior tag

+1

A felsoroltak mellett, ami még zsebbenyúlós lehet: kettőstömegű lendkerék. Plusz, ha már óvni akarod a dízelt, akkor prémium dízelt érdemes tankolni. Ezzel viszont a fogyasztásbeli előnyből származó megtakarítást mérsékled.

A farkas imádott olvasni, zabálta a könyveket. Ezért ette meg a nagy i-t és a piros k-t.

(#27294) Ear001 válasza rbalint88 (#27277) üzenetére


Ear001
addikt

Yaris 1.4 dízel. Második generáciö befér a két misi alá, halál megbízható, német autókhoz képest egy vidéki márkaszervíz gombokért javítja. Ja és belül nagyjából akkora, mint a kettes Golf.

(#27295) L4mie


L4mie
veterán

hmm 1,3 ig mit ajánlatok? vétel után ráfordítással 1.3 misi a keret :S
suzuki NEM! :) 147 alfa <3 de azt tudom, hogy drága és időigényes fenntartani....mármint, hogy vagy garázsban vagy szervízben áll, de akkor is szép :P

főleg vidékre, felmérésre és szülőkhöz utazáshoz lenne.

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#27296) Studi válasza L4mie (#27295) üzenetére


Studi
addikt

Én a milka körüli sávban nézelődtem most, a racionális döntés ott is a 2006 körüli Octaviák, és G Astrák. Van belőlük bőven, lehet válogatni, nem kell hónapokig várni, hogy találj egyet. Korábbi cégautók kerülendők, azon felül pedig az állapotot kell nézni ilyen korú autónál, nem a márkát/típust. Corollát is le lehet ölni, és 307-esből/Méganeból is lehetnek olyanok, amik még 6-8 évig jó társaid lehetnek.

Szóval én Peugeot 406 Coupe-t vennék ennyiből. :DDD

(#27297) .: JuSzT :. válasza Studi (#27296) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Oszt mi van a jó öreg 1.6 Focus-okkal?

ja... vidékre utazni dízel, áhááá vágóistván

[ Szerkesztve ]

(#27298) L4mie válasza Studi (#27296) üzenetére


L4mie
veterán

Octávia hiába jön be nagyon, nekem túl nagy :) Astrából a G nek szörnyű az ülése 100km vezetés után iszonyat fáj a derekam, szüleimnek olyan van inkább H ban gondolkoznék, olyanban viszont csak szar állapot van :S még a Fábián is elgondolkozom, csak az olyan kis randa...meg béna...áááá nehéz döntés pedig már kb 4-5 hónapja agyalok milyen irányba induljak...

jah igen JuSzT-nak igaza van Focust is nézegetem.
Állítólag kényelmes megbízható, tömeg szóval van hozzá alkatrész :)

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#27299) Studi válasza .: JuSzT :. (#27297) üzenetére


Studi
addikt

Az se rossz, furkooo nem írta, hogy dízelt kérne, de dízelt nem is ajánlanék senkinek. :DDD

A Focusokkal az a bajom, hogy 150-200 pénzzel drágábbak a hasonló Octaviáknál, G Astráknál, és nem biztos, hogy jobbak annyival. Lehet, hogy felszereltebbek, vannak okos extrák, de nekem elsősorban a klíma kell az extrák közül, minden más mellékes.

(#27300) Kleroo válasza #40935168 (#27285) üzenetére


Kleroo
veterán

A 105 lovas 1.9-ben még megvan az örök élet+2nap feeling, biztos alapokra építkezik, cserébe nem is dragracer. Azt nyugodtan lehet venni. Persze fél millio km után bármi jöhet. De 2misiért nem a legelső ajánlatok jönnek hahun. Octavia2 ftw! Mocskosul betaláltak vele.

1misi korul 1es Focus 1.8 vagy 2.0 motorral :K

[ Szerkesztve ]

Hodor. Hodor? Hodooor!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.