Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27851) zolka78 válasza #40935168 (#27848) üzenetére


zolka78
senior tag

Van egy kollégám aki egyszer benyögte pár éve ezt a malibu-almalé dolgot, azóta is röhögünk rajta, meg szívjuk a vérét. Bár mindig mondom neki, hogy egyszer megkóstolom, de eddig semmi nem vett még rá komolyan.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#27852) Freddy76 válasza zolka78 (#27851) üzenetére


Freddy76
addikt

Zolka, szerintem attól még puncid is nőhet, ne próbáld meg :(

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#27853) Mercutio_ válasza zolka78 (#27851) üzenetére


Mercutio_
félisten

Májsztró, hogy van a lábad?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#27854) zolka78 válasza Mercutio_ (#27853) üzenetére


zolka78
senior tag

Köszönöm kérdésed, egészen jól van.

Freddy: eddig ez az ital azért nem fordult meg a hasamba, mert az a pár ember akivel néha idogálni szoktam nem ismeri az eféle dolgokat, meg ahova járok néha napján, ott sem keverik az ilyet. Meg bevallom öszintén, egy jó társaságban nem jut az eszembe a malibu-almalé.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#27855) Larry303 válasza zolka78 (#27854) üzenetére


Larry303
addikt

elég jó társaságban voltam szombaton, (tejfakasztó) vmiért az jutott eszembe, hogy a pálinkát víz helyett, pezsgővel iszom...úgy szépen a 2dl pohárból...
nos mára már kicsit jobban vagyok...

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#27856) rbalint88 válasza Larry303 (#27855) üzenetére


rbalint88
addikt

akkor hatott :DDD ha 4 nap elteltével kezdesz jobban lenni. betegszabit is vettél ki?

(#27857) Mercutio_ válasza Larry303 (#27855) üzenetére


Mercutio_
félisten

:DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#27858) Byk01 válasza Larry303 (#27855) üzenetére


Byk01
senior tag

Fejlámpa megvolt? :DDD ;]

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#27859) Real_Necro válasza .: JuSzT :. (#27837) üzenetére


Real_Necro
veterán

12/40 :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#27860) Larry303 válasza Byk01 (#27858) üzenetére


Larry303
addikt

oda nem vittem :DDD
másnap egész nap kerestem viszont a telefonom, mondom f@sza, elvesztettem, alig emlékszek vmire, de szerencsére vas este előkerült gyerkőc cuccai közül
vasárnap szerintetek hányszor fogadtam meg, hogy soha többet nem iszom??? -mára ezt csökkentettem -soha többet nem iszok pezsgőt rövid mellé.
amúgy azon filoztam veletek rúgtam be utoljára, szal kivárok, de ha egyszer nekiállok ;]

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#27861) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Vótmá?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#27862) .: JuSzT :. válasza Real_Necro (#27859) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Elsőre? :D

(#27863) Mercutio_ válasza fi:zi'k (#27861) üzenetére


Mercutio_
félisten

Vót.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#27864) Balinov


Balinov
félisten

Sracok, beirom ide is, mert hogyismondjam az M8 topoikja az utobbi evek legalacsonyabb szakmai szinvonalu HTC telefon topikja, ahol megfordulok.

Belefutottam egy anomaliaba. Masnal is elofordult mar ilyen?

Tortenet, gyari gmail kliensel telefonrol kuldtem volna par kepet , ami valamiert nem ment/megy at. PC-n legyalultam az outboxbol, de droidon allandoan megjelenik a Couldn't send attachment uzenet..

Poen, hogy rabokve a gmail kliens Outbox konyvtarat nyitja meg , ami meg csut ures.Ami meg megint erdekes,hogy ugyanabba a gmail fiokba a tableten (2012-es N7,32GB/WIFI) nem nyavalyog. pedig mindketton naprakesz, friss gmail kliens van.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#27865) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#27866) Studi válasza Mercutio_ (#27865) üzenetére


Studi
addikt

Egy reggelit még összedobhatna... :DDD

(#27867) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Céltopikba már írtam, de hátha van itt is hozzáértő. :)
Ismerősömnek keresnék használt plazmát, 40-42"-os méretben, max 80e-ig.
Ha esetleg van vkinek ideje átfutná az aprókat, hogy van-e vmi jó vétel? Sajnos nem értek hozzá eléggé.
Jelenleg egyébként ezt találtam szimpatikusnak.
Smart, pontosabban "youtube képesség" előny.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#27868) MC Pite


MC Pite
veterán

Ilyenek jöhetnek még :D

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#27869) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Ez de cool :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#27870) t_a_m_a_s válasza Real_Necro (#27869) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Nem Nikon.... De még csak nem is Fuji... ;] :DDD

Holnap majd jól beletépünk...

(#27871) crey válasza Real_Necro (#27869) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Nekem ilyen kamera alakúak vannak egy ideje. Tavalyi IBC-n is kaptam, meg az idein is egy párat JVC-től.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#27872) Real_Necro válasza crey (#27871) üzenetére


Real_Necro
veterán

Jól nézhet ki egy kötegben egy kulcstartón. :D

Nekem csak egy ócska szögletes Adata UE700 64GB van...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#27873) t_a_m_a_s


t_a_m_a_s
őstag

Na! Mivan emberek? Se szar zene, se cicik, se fuji? Semmi?

;]
:DDD
:O

megyek is aludni.... :)

[ Szerkesztve ]

Holnap majd jól beletépünk...

(#27874) Mercutio_ válasza t_a_m_a_s (#27873) üzenetére


Mercutio_
félisten

Én kivagyok mint a liba, elkezdődött az év végi hajtás, és ez lesz karácsonyig úgy néz ki.
Mivel a torkom is fáj így most malátával kúrálom magam :B

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#27875) #40935168 válasza t_a_m_a_s (#27873) üzenetére


#40935168
törölt tag

Mi a milc belsejű Nikon tankokról álmodunk kleroo-val épp Skype-on.. mennyire nem kell ide se zár, se redőny, lenne irdatlan fps, nulla berázás és akármilyen vakuszinkron :D (nem kellene sync)..

(#27876) Larry303


Larry303
addikt

erről nem akartak vkit meggyőzni mostanában?
egy ismerősöm hívott fel, hogy ajánlgatják neki, de nem ért hozzá...
mondtam neki, hogy szvsz nehogy...keresem a konkrét bibit, de elég kevés infom van...leellenőriztem a bejegyzett céget is...hát a temerdék alaptőkéjük sem győzött meg :DDD

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#27877) Real_Necro válasza t_a_m_a_s (#27873) üzenetére


Real_Necro
veterán

Szar zene meg cicik...

fujit nem linkelek, annyira alattomos nem vagyok... :DDD ;]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#27878) fi:zi'k válasza t_a_m_a_s (#27873) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

De, már van 1,2 t zsákos beton a folyosón...

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#27879) spanyoll válasza t_a_m_a_s (#27873) üzenetére


spanyoll
addikt

Megjött a kindle 5th gen-em, azóta tokokat túrok és mindenféle csúnya rossz illegál letöltős oldalakat webshopokat ahonnan lehet könyveket szerezni.
Van egy olyan sanda gyanúm, hogy hiába imádom sokkal jobban mint az e-bookokat, de egy ideig most nem költök hagyományos könyvre ;]

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#27880) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

220volt webshopnál mennyi idő van a bolti személyes átvételre?
Nem találtam erről semmit az oldalukon. (emailre még nem válaszoltak)
Hátha valaki már kiderítette.

:R

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#27881) L4mie válasza t_a_m_a_s (#27873) üzenetére


L4mie
veterán

zene, sorozat egyben :D nesze

spanyoll: jó a megérzés, :D én a touchal 40-50 könyvet olvastam el, mire egy olyant találtam a listámon ami nem volt meg e-bookon, amúgy ajánlom a canadahunt- külön fórum van e-bookoknak enyhén körülményes a használtata meg kell 20hsz hogy tudjál letölteni, de ha megszokod jó sok cuccli fent van.

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#27882) zool1


zool1
őstag

:D

(#27883) eeXaa


eeXaa
addikt

...Egy kis skócia ...a déli részét én is megcsináltam, persze bicaj nélkül :D

[ Szerkesztve ]

(#27884) m3ss


m3ss
veterán

1 millio view flickren. mekkora jubileum :)

eljott a nagy nap. kar h a milcesek nem tudjak atelni ezt a bizsergest :DD beadtam 2 obit camera kft-hez kalibralasra...imadkozzunk...

viszont jofejeskedtek, kiallitottak nekem egy masolatot a garipapirrol amit elhagytam..

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#27885) Real_Necro válasza m3ss (#27884) üzenetére


Real_Necro
veterán

Egy felhasznevet meg egy jelszót is adj a linkhez, mert így nem tudjuk meglesni. :P

Ja, amúgy gratu, csak még nem tudjuk mihez, de 1 milla szép nagy szám. :))

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#27886) madgie válasza m3ss (#27884) üzenetére


madgie
titán

Ó, benne volt anno a váltásban vastagon ez vacakolás a Camera Kft-vel :D

Necro: admin, admin? :D

[ Szerkesztve ]

(#27887) Studi válasza m3ss (#27884) üzenetére


Studi
addikt

"kar h a milcesek nem tudjak atelni ezt a bizsergest"

Hogy hiányzik... :DDD

Amúgy nekem a DSLR-eimmel (csak Olyk) se volt soha ilyen gond. Elvileg az E-30-at és az E-5-öt pedig lehet kalibrálni simán a menüből is, de nem volt még olyan obim, aminél szükség lett volna rá.

(#27888) Real_Necro válasza madgie (#27886) üzenetére


Real_Necro
veterán

:N

Inkább itt egy kis türelemjáték.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#27889) L4mie válasza Real_Necro (#27888) üzenetére


L4mie
veterán

dehogy türleme, ha lenne kis vér is akkor biztos nem jutna sokáig a kutyus.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#27890) Mercutio_ válasza Studi (#27887) üzenetére


Mercutio_
félisten

Pentaxokon is van, asszem K20-nél még csak egy egységes, az azt követő vázaknál már 20 különböző obihoz lehet korrekciót rendelni.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#27891) Freddy76 válasza Real_Necro (#27888) üzenetére


Freddy76
addikt

Ebbe mi a lényeg? Elindítom, majd rögtön tüzel az ágyú, kutyu meghal. WTF :F

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#27892) j.bravo válasza Freddy76 (#27891) üzenetére


j.bravo
addikt

Ja. Az lenne benne a poén - lehet vitatkozni hogy vicces-e vagy sem - hogy a start megnyomása után meg se mozdítsd az egeret, csak nézd a képernyőt... :F

Whatever.

(#27893) Freddy76 válasza j.bravo (#27892) üzenetére


Freddy76
addikt

:W

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#27894) Real_Necro válasza j.bravo (#27892) üzenetére


Real_Necro
veterán

Level 15 letudva. :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#27895) L4mie


L4mie
veterán

játszik valaki angry birds epiccel?

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#27896) *Ropi* válasza radi8tor (#27880) üzenetére


*Ropi*
félisten

3 nap, utána megkeresnek (egy fekete autóval)... ;] ;) :DDD

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#27897) Studi válasza L4mie (#27895) üzenetére


Studi
addikt

Az a kalandjáték szerű valami? Letöltöttem, elindítottam, sz@rnak találtam és töröltem. :)

(#27898) Studi válasza radi8tor (#27880) üzenetére


Studi
addikt

Ha van bolti készleten, akkor azonnal. :DDD

Amúgy ha jól emlékszem 2 napot ígérnek.

(#27899) L4mie válasza Studi (#27897) üzenetére


L4mie
veterán

jaja körökre osztott csatákkal, van valami fredsip esszensz és kéne hozzá haver :D

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#27900) Balinov válasza m3ss (#27884) üzenetére


Balinov
félisten

hat, tekintve hogy kettonk tudasa fenyevekre van egymastol (nem az en javamra) az en 156k view-em nem is tunik mar benanak (annyira :B )

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.