Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27051) Balinov válasza Freddy76 (#27025) üzenetére


Balinov
félisten

Koszi szepen a felajanlast, Freddy, de gondolom mar Gyorben vagy igy nem aktualis. Nem kicsit zizi volt a napom, kb felkilenc ota a maszek emailjemre sem birtam ranezni.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#27052) aleister válasza Larry303 (#27050) üzenetére


aleister
veterán

Csak az alap Adobe Acrobat-tal. Tudsz esetleg valamit ajánlani?

(#27049) Real_Necro:
Szerintem ez nem driver hiba lesz, de ha bent leszek jövő héten a cégnél, ráfrissítek.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#27053) Freddy76 válasza Balinov (#27051) üzenetére


Freddy76
addikt

Jaja, most érkeztünk meg. Délelőtt esetleg itt tudok alkotni valamit.

[ Szerkesztve ]

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#27054) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Musicless YMCA

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#27055) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Hétfőn találka Iszolebélán? :P

Ezt meg csak úgy.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#27056) Real_Necro válasza fi:zi'k (#27055) üzenetére


Real_Necro
veterán

Hess-hess pihizni, a fórum megvár, nászút meg csak (általában) egyszer van... :P ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#27057) Byk01 válasza aleister (#27052) üzenetére


Byk01
senior tag

Nekem EZ bejött.

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#27058) aleister válasza Byk01 (#27057) üzenetére


aleister
veterán

Köszi! Jónak tűnik. Kedden kipróbálom.

Egyébként megnéztem, és nem volt a nyomtatási jog sehol sem zárolva. Ráadásul tudtommal az csak a dokumentum egészére vonatkozik. Oldalanként nem lehet beállítani.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#27059) Byk01 válasza aleister (#27058) üzenetére


Byk01
senior tag

Lehet, hogy ott van, csak fehér alapon fehérrel :)
Feltéve, hogy be lehet állítani egyes oldalaknál külön a nyomtatási színt

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#27060) j.bravo válasza Larry303 (#27037) üzenetére


j.bravo
addikt

Ua. gépben hagyva, chkdsk /f úgy tűnik megoldotta :R , most látszanak a fájlok; bár még nem rebootoltam, ki tudja mi lesz aztán :DDD
mondjuk eddig nem volt bad sector, most chkdsk aszongya, 4kB. :F Nem sok de ha elkezd megjelenni, érdemes agyalni a cserén, ugye? Ráeresztek még HDtune-t, mit mond, meg HD Sentinelt.

Whatever.

(#27061) m3ss


m3ss
veterán

camera kft garipapir nelkul, serial alapjan szervizel?
2 oraja keresem az 50-es garipapirjat, de sehol sem talalom.
raadasul pont jonne vki megvenni...

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#27062) aleister válasza Byk01 (#27059) üzenetére


aleister
veterán

Csak nem. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#27063) Mercutio_ válasza j.bravo (#27060) üzenetére


Mercutio_
félisten

Bármit tervezel először a lényeges állományok mentése és csak utánaa felületteszt.
Ha olyan ok van a háttérben, akkor akár egy teszttel is tovább növeled a hibás szektorok számát.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#27064) Mercutio_ válasza m3ss (#27061) üzenetére


Mercutio_
félisten

Legfeljebb ha tőlük vették, vagy van valami központi adatbázis amihez hozzáférnek?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#27065) m3ss válasza Mercutio_ (#27064) üzenetére


m3ss
veterán

nem naluk vettem. visszaszerzem majd a konyvelotol a szamlat. remelhetoleg az eleg lesz :U
viszont megtalaltam egy masik garipapirt. bagaba1, a 28 2.8-adra van meg par honap gari :DDD

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#27066) j.bravo válasza Mercutio_ (#27063) üzenetére


j.bravo
addikt

Köfke. A lényegesek eleve megvannak külső vinyón is, de majd persze csekkolom hogy tényleg minden megvan-e.

Whatever.

(#27067) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Kutyus:Olvasd el a Főzdefesztes részt a végén!!! [link]

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#27068) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Jut eszembe : Freddy76 spar/interspar borakcióban Nyakas Aligvárom 899,-Ft

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#27069) Real_Necro válasza Mercutio_ (#27068) üzenetére


Real_Necro
veterán

Aldiban is alakítottak ki egy "boros sarkot", vettünk egy (Felső Magyarországi)Bonyhádi Rosét, meg egy Dúzsi Tamás féle Cabernet s.-t kipróbálni. A Rosé félédes, de egész kellemes volt tegnap este 1-2 pohárkával...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#27070) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Aleister:

Filmajánló: Poseidon Rex

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#27071) crey válasza Mercutio_ (#27068) üzenetére


crey
MODERÁTOR

általában mire odaérsz, már elfogy. Múlt héten volt a Tesconál is, sőt Irsai is... :(

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#27072) Mercutio_ válasza crey (#27071) üzenetére


Mercutio_
félisten

Passz, nálunk már kezdődik a vörösbor szezon.

Lidl francia bor akció, 1k körüli jelöltek, ismeri valamelyiket valaki?

SÉLECTION VIEILLES VIGNES CÔTES DU RHÔNE 2013 888.-Ft
ROC SAINT JEAN CÔTES DU RHÔNE 2012 999,-Ft
CHÂTEAU LES SABLONNETS BORDEAUX 2012 1199.-Ft
CHÂTEAU LA CROIX DES BLAIS COTES DE BOURG BORDEAUX 2011 1111.-Ft
CHÂTEAU FRANCOIS DEPOSQUIERES COSTIERES DE NIMES 2011 1199.-Ft
CHÂTEAU DE JAD BORDEAUX SUPÉRIEUR 2012 1299.-Ft
CHÂTEAU DE L’HOSPITAL GRAVES BORDEAUX 2006 1799.-Ft

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#27073) cOxeR válasza Mercutio_ (#27072) üzenetére


cOxeR
Ármester

Nem is értem... tök jól megcsinálnak egy oldalt... és betesznek egy totál fókuszhibás bemozdult képet a kezdőoldalra?!? :U

Amúgy nekem nem volt szerencsém még egyikhez se... de engem is érdekelne, hogy van-e valami tapasztalat... :)

(#27074) werttzui válasza cOxeR (#27073) üzenetére


werttzui
őstag

Mhhhh fotós :D :D :D

PENTAX

(#27075) cOxeR válasza werttzui (#27074) üzenetére


cOxeR
Ármester

:D :)) na de hát érted... ezzel agyonvágni egy értelmes munkát... kár volt költeni a weboldal designra... ;] :))

(#27076) werttzui válasza cOxeR (#27075) üzenetére


werttzui
őstag

add be nekik újításnak :) Mond el,hogy mi jobbat csinálnánk ...hátha lesz meló :D

PENTAX

(#27077) cOxeR válasza werttzui (#27076) üzenetére


cOxeR
Ármester

Kóstolásért cserébe... Freddy biztos belemenne, hogy legyen róla a Lild kezdőoldalán egy értelmezhető kép. ;]

(#27078) Mercutio_ válasza cOxeR (#27073) üzenetére


Mercutio_
félisten

Cimke alapján rémlik, hogy az első, vagy másodikot tavaly az akkori évjáratban kóstoltam, amolyan 1k alatti teknó-vörös kategóriában rendben volt, kb. mint egy Gere Portugiser vagy egyéb hazai belépő vörös a "nagy" nevektől, csak persze más stílus.

Találtam még egy 1k körülit a vörösek között CÔTES DUVENTOUX RHÔNE 2013 999.-Ft bár ezek a Kovács Anti-féle pontok szerintem erősen túlzóak, gondolom a 100 pontos rendszer ízlelés szempontjából nem releváns pontjain vastagabban fogott a cerka...de egyébként is jó 10 ponttal feljebb tolta az értékeket mint a legtöbb nemzetközi 100 pontos rendszer, hisz ott 70 fölött kezdődik a jó bor, nem 80-nál, 80 már a kiemelkedő tétel.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#27079) Larry303 válasza cOxeR (#27075) üzenetére


Larry303
addikt

10-9 potenciális vásárlójukból nem tűnik fel egynek sem, hogy valami nem stimmel a főoldalon...a bort megtalálják -megveszik
ettől még tényleg igénytelenség, egy amúgy jó designt elrondítani vele

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#27080) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Arra kíváncsi vagyok ennyiért ez és ez tényleg 85 pontos-e.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#27081) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Azt tudtátok, hogy van olyan, hogy a rock&roll rugója az internet zsinórja?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#27082) spanyoll válasza Mercutio_ (#27080) üzenetére


spanyoll
addikt

Én nem tudom, de az elsőből ha van a sarkon akkor veszek egy tesztalanyt 10 percen belül :D

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#27083) rbalint88


rbalint88
addikt

(#27084) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Én meg összedobtam gyorsba egy vidit amit az SJ4000-el készítettem most szeptemberben:

[link] :B

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#27085) aleister válasza Real_Necro (#27070) üzenetére


aleister
veterán

Ez fasza lesz! Köszi! :R

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#27086) m3ss


m3ss
veterán

eleg komoly kis timelapse...

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#27087) m3ss válasza Real_Necro (#27084) üzenetére


m3ss
veterán

tok jo lett :C
en is viszek nyaralni egy sj4k-t, probalok csinalni vmi hasonlot, kedvet kaptam hozza :K

1-2 dolog volt fura, allvany kellett volna neha, meg fura hogy a terepjaroval 2-vel mentek, bar latom voltak vicces terepek :DDD
ezt tuti jo lesz par ev mulva visszanezni :C

mivel vagtad ossze?

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#27088) Real_Necro válasza m3ss (#27087) üzenetére


Real_Necro
veterán

Köszi. Tényleg régen készítettem már videókat, meg akkor Vegas-al, most kipróbáltam az AVS Video Editor-t. Kissé fapados nekem Vegas után de használható. Itt-ott lassítva meg gyorsítva van a vidi, de tényleg nem mentünk gyorsan, elég szép volt a táj, meg bár a vidiben nincs benne, de voltak elég brutál sziklás utak. :B

Ja ami nincs szélvédőre tapasztva, az mind kézből ment, esetleg monopodra szerelve... szóval nem a profizmusra ment a dolog, inkább csak úgy magunk szórakoztatására. Van egy sereg selfie is fél meg teljes fordulatokkal, csak azt nem akartam publikusra tenni, meg még nincs összevágva.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#27089) crey válasza Mercutio_ (#27072) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Idén voltam Bordeauxban/St. Emilionban. Rossz bort nem ittam. Hoztam haza €25-ért három palack vöröset (meg ne kérdezd milyen fajtát), az is veszett jó volt.

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#27090) Andrew31 válasza m3ss (#27086) üzenetére


Andrew31
senior tag

Az najsz. :) 300.000 shots...

Ha azt csinálod, amit szeretsz, az szabadság. Ha szereted, amit csinálsz, az boldogság.

(#27091) Mercutio_ válasza crey (#27089) üzenetére


Mercutio_
félisten

Na jó, de ezek 3-4 eurós borok, és ebben már a haszon is benne van.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#27092) cOxeR válasza Mercutio_ (#27081) üzenetére


cOxeR
Ármester

:DDD :DDD

(#27093) crey


crey
MODERÁTOR

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#27094) cOxeR válasza m3ss (#27086) üzenetére


cOxeR
Ármester

Ez amennyire zseni, annyira beteg is... :)

(#27095) madgie válasza m3ss (#27086) üzenetére


madgie
titán

A belefektetett munkát elismerem, de az kívül nekem egy egy végletekig erőltetett, hatásvadász valami.

(#27096) t_a_m_a_s


t_a_m_a_s
őstag

Tegnap kollégám besokkolt:) Az 5. osztályos fia matekházija, basszameg, kicsit törpölnöm kellett rajta mire megfejtettem...

Ha van kedvetek hozzá, kíváncsi vagyok ki mennyi idő alatt végez... :)

Holnap majd jól beletépünk...

(#27097) Mercutio_ válasza t_a_m_a_s (#27096) üzenetére


Mercutio_
félisten

2000*B+300*C+40*D+5*E=1111*A-ig elég gyorsan eljutottam, de innen gondolom már csak próbálgatással lehet tovább lépni, most viszont meló.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#27098) t_a_m_a_s válasza Mercutio_ (#27097) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Az a baj, hogy egy 10-11 éves gyerek fejével kéne gondolkodni... :) Először én is nekiálltam egyenletrendszereket feldobni, de aztán rájöttem, hogy sokkal egyszerűbben is meg lehet oldani;)

Holnap majd jól beletépünk...

(#27099) Studi válasza t_a_m_a_s (#27098) üzenetére


Studi
addikt

Inkább tanulják meg ők tisztességesen a mátrix műveleteket! :DDD (de messze vagyok már én is a lineáris algebrától...)

Múltkor konzíliumot kellett összehívnunk az elsős!!!!NÉGY4NÉGY! gyerek leckéjének megoldásához, háromféle (logikailag helyesen levezethető) megoldást találtunk. :DDD Lassan úgy mennek ezek a feladatok is, mint a verselemzés: "mire gondolt a költő?" :DDD

[ Szerkesztve ]

(#27100) Freddy76 válasza t_a_m_a_s (#27098) üzenetére


Freddy76
addikt

Rohadtul túl vannak terhelve. Baszki, alsós gyereknek naponta 5-6 órája van... Több órás házi feladatokat kapnak hittanból, meg erkölcstanból. Értem én, hogy erős oktatási rendszert kell építeni, de azért nem kellene kinyírni a kiskölköket...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.