Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26251) Studi válasza Mercutio_ (#26250) üzenetére


Studi
addikt

"És nagyon jó lett volna, De milyen jó lett volna... (ye, ye!) ... Csak az a volna, Ne lett volna!" :DDD

(#26252) Mercutio_ válasza Studi (#26251) üzenetére


Mercutio_
félisten

Mákost hallgatsz Noszty fiú? :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#26253) Studi válasza Mercutio_ (#26252) üzenetére


Studi
addikt

Sose hallgatok ilyet, mert ez Geszti, akit én legalább annyira utálok, mint Freddy Ákost, a Depeche Mode-ot és MC_Pitét együtt! :DDD Csak annyit játszották régen rádióban, hogy megmaradt a szöveg. :U

(#26254) .: JuSzT :.


.: JuSzT :.
addikt

Made my day

privát üzenet, nulla előzmény

[ Szerkesztve ]

(#26255) Mercutio_ válasza Studi (#26253) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ehh ezek a kiemelkedő művészi értéket képviselő bebaszcsizós bulikban előbb - utóbb felbukkanó dalszövegek valamiért összefolynak egy idő után ;]

Juszt :Ennek a tovább fejlesztett változata amikor nem is neked akart privizni csak mellé kattintott :D Az ilyenek miatt érdemes fórumozni :K

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#26256) Real_Necro válasza Mercutio_ (#26255) üzenetére


Real_Necro
veterán

A még tovább fejlesztett meg az lesz, amikor Juszt koma megkapja mindjárt egy moditól a fejbekoppintást, ugyanis privát üzenetet tudtommal tilos megosztani. ;)

Szerk.:) jó, persze a személye nem lett felfedve... ;)

Bár ha az aktív tagokra valaki ránéz, az első avatár szerinti találat N***l. :D

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#26257) .: JuSzT :. válasza Mercutio_ (#26255) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Szerintem nem is privát akart lenni, de azóta sem értem a szitut

(#26258) Mercutio_ válasza .: JuSzT :. (#26257) üzenetére


Mercutio_
félisten

Időpont alapján a bebaszcsit is kizárnám :D
Vannak azért retard arcok, nemtom ti hogy vagytok velük, én mostanság elég gyorsan tiltom őket :B

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#26259) rbalint88


rbalint88
addikt

"Cica, szerintem neked nem Maslow -féle piramisod, hanem Maslow-féle panelházad van, aminek a tíz szintjéből kilencet a ruhák meg a cipők töltenek ki."
mondta ismerős a csajának :DDD

(#26260) Mercutio_ válasza rbalint88 (#26259) üzenetére


Mercutio_
félisten

És a csajt az eszéért szeretik? :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#26261) j.bravo


j.bravo
addikt

(Ha hölgyek id olvassák a topikot, akkor) Hölgyek és Urak!
Mit vinnétek ajándékba egy keresztelőre?
Húgom kisebbik fia a gyermek. Egy kisebb óvodára való kupacnyi játék és hasonló stóc ruha van.
Növeljem valamelyik halmot? (amúgy minden szülinap és hasonlók alkalmával kínomban ezt teszem)
Tudtok esetleg jobbat?

Whatever.

(#26262) Byk01 válasza j.bravo (#26261) üzenetére


Byk01
senior tag

Pelenkából, popsitörlőből sosincs elég. Hülyén néz ki, tudom, de ez valóban hasznos ajándék.

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#26263) Real_Necro válasza Byk01 (#26262) üzenetére


Real_Necro
veterán

Volt cégnél újszülöttnek ajándékba kolléganő pelenkatortát vitt.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#26264) Byk01 válasza Real_Necro (#26263) üzenetére


Byk01
senior tag

Így már nem is néz ki olyan hülyén.

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#26265) rbalint88


rbalint88
addikt

Mai modding: Lian Li PC-Q09FN házikómba slim (noti) optikai meghajtó való. Ismerősnek gépvásárlás révén került egy, rendeltem hozzá ebayről egy sata-usb átalakítót meg egy alaplapi 19pin usb3->2x rendes usb3 csati átalakítót, így a működés biztosított. Azonban a gépből bontott optikai meghajtó sajátossága, hogy nincs előlapja, az ugyanis kell a hdd caddyre. Külön előlapot meg aranyárban, de legalább ocsmányat lehet kapni, így a gyári takaróelemből gyártottam előlapot némi kétoldalú erősragasztó, egy kábelkötegelő hegye és egy képernyőfólia-felhelyezést segítő műanyaglap félszer fél centis darabkája segítségével. Elég jól sikerült, nem is látszik, hogy van benne meghajtó, az előlap jobb sarkát kell megnyomni és akkor nyílik.

(#26266) Freddy76 válasza rbalint88 (#26265) üzenetére


Freddy76
addikt

Erre most mit kellene mondani? Nem értek egy szót sem :))

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#26267) rbalint88 válasza Freddy76 (#26266) üzenetére


rbalint88
addikt

Küldjek videót? :P

A lényeg: tízperces gányolással sikerült elérni, hogy a drágának látszó drága ház megmaradjon drágának látszónak :D

[ Szerkesztve ]

(#26268) madgie válasza rbalint88 (#26265) üzenetére


madgie
titán

2014-ben optikai meghajtó? Mire, minek? :D

(#26269) fi:zi'k válasza madgie (#26268) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Én idén nyáron annyit használtam ODD-t, mint az elmúlt évben összesen.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#26270) madgie válasza fi:zi'k (#26269) üzenetére


madgie
titán

Nekem évek óta semmi.

(#26271) rbalint88 válasza madgie (#26268) üzenetére


rbalint88
addikt

hogy a 3 géphez azért legyen egy, ha oprendszert akarok telepíteni :) meg így akkor lehet, hogy piacra dobom a Pio asztali bluray lejátszómat, ami szerintem egy éve csak akkor kapcsolt be, ha áramszünet után visszajött az áram.
Akiknek kínai az előző építési leírás: [link] a minőségért elnézést kérek, a Moto G-t nem a kamerájáért szeretjük...

(#26272) madgie válasza rbalint88 (#26271) üzenetére


madgie
titán

OS-t meg aztán tényleg évek óta pendrive-ról húzok :DDD

(#26273) Mercutio_ válasza rbalint88 (#26265) üzenetére


Mercutio_
félisten

Van itthon 2 halott noti ODD-m, ötszáz pénzért előlappal együtt viheti akinek kell ;]

Milyen Pio-d van?

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#26274) madgie válasza Mercutio_ (#26273) üzenetére


madgie
titán

Meg is lepődtem volna, ha neked nincs olyanod :DD

(#26275) Mercutio_ válasza madgie (#26274) üzenetére


Mercutio_
félisten

Készlet söprést kellene csinálni, már megint túl sok itthon a vas :B
Szerintem az E-D3-ba osszerakott cuccot is dobom fel apróra.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#26276) rbalint88 válasza Mercutio_ (#26273) üzenetére


rbalint88
addikt

BDP-120

Mazsi: az a baj, hogy eddig akárhányszor nagyon kellett volna a pendriveról település, félrement valami, ssd-s gépre meg 20 perc alatt felkúszik lemezről is a win7, viszont ez bevált, garantáltan működő megoldás.

(#26277) fi:zi'k válasza madgie (#26270) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nekem is csak egy pályázat, meg egy esküvő kellett hozzá. Előtte már vagy 3 éve kis is kötöttem az optikát. Viszont most nagyon jól jött. :K

Más:
~3 hónap után az első "ikrek". :DDD

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#26278) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Bírom az ilyeneket. Törötten 25e-ért hirdeti, míg nálam lévő a hibátlan darabra 22e-nél jobb ajánlatot még nem kaptam. :))

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#26279) crey válasza j.bravo (#26261) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Egy borítékot, benne színes papírokkal?
Az a baj a babáknál, hogy a szülők mindenhonnan egy rahedli cuccot kapnak, rokonok, ismerősök, barátok... Igen, egy kissé személytelen, de a legjobban hasznosítható.

Gyúrás margórája:

Ma először kezdtem gugolni, egyelőre csak 45 kilóval. Amit most érzek, az kb. "lefosom a bokám". A combom fáj, a seggem fáj, a vádlim fáj, és tömöm a magnéziumot magamba, mert vicces lesz az éjszaka... Hát még a következő két nap. A budira sem bírok leülni... :O :DDD

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#26280) rbalint88 válasza crey (#26279) üzenetére


rbalint88
addikt

leülni még hagyján, azt megoldja a gravitáció, na de felállni! :))

bababuli: családi állatkerti belépő? kevésbé személytelen, mint a kp, élményt ad és kis helyet foglal.

[ Szerkesztve ]

(#26281) Ear001 válasza j.bravo (#26261) üzenetére


Ear001
addikt

Mennyi idős a gyerek?

(#26282) Mercutio_ válasza crey (#26279) üzenetére


Mercutio_
félisten

Igaz, hogy futással kapcsolatban írták, de bármilyen lábbal kapcsolatos edzéshez hasznos : gyakorlatok előtt [link] és utána [link] (a végén a képeket elcseszték, de maga a cikk jó) persze ha rendesen csinálod itt is kínlódsz, de nem mindegy, hogy 20 perc vagy 1-2 nap míg meg akarsz halni :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#26283) Mercutio_ válasza rbalint88 (#26276) üzenetére


Mercutio_
félisten

Bíztam benne, hogy egy 160-as vagy 150-es :O

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#26284) crey válasza Mercutio_ (#26282) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Köszi, de minden edzés után lenyújtok, akár felsoőtest, akár láb. Attól még fáj.... :DDD :DDD

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#26285) j.bravo válasza Ear001 (#26281) üzenetére


j.bravo
addikt

Egy éves volt júliusban. Tesója 5 lesz novemberben.

crey: esküvőn persze az volt, most ki kéne azért találni valamit :)
Mercinek igaza van, bemelegítés, nyújtás überfontos. Sok ismétlés volt? (nem is kevés a 45, ha többször megmozgatod)

Whatever.

(#26286) Mercutio_ válasza crey (#26284) üzenetére


Mercutio_
félisten

Engem viszont felsőtest / has nyújtó gyakorlatok érdekelnének, futásnál rájöttem mennyire hasznos :K

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#26287) Ear001 válasza j.bravo (#26285) üzenetére


Ear001
addikt

Akkor még egy pelenka-popsitörlő szavazat. Abból tényleg sose elég, mi is annak örültünk a legjobban abban a korban. És ha nagyon figyelmes ajándékozó vagy, azt is megtudod, milyen márkát-fazont-méretet hord, mert ebben a kérdésben ugyan akkora hitviták nincsnenek mint a fuji-pana-oly háromszögben, de van amiben benne marad a pisi és van amiben nem.

(#26288) crey válasza j.bravo (#26285) üzenetére


crey
MODERÁTOR

4x12. Szóval "annyira" nem sok.

Mercutio: builder.hu-n van egy rahedli cikk róluk, de szerintem még YT videó is.

Bicepsz és tricepsz, hátizmok, hasizom, etc.

Ja és a hónapban akciós a One a day vitamin pakk, 3190 helyett 1990 Ft.

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#26289) Freddy76 válasza j.bravo (#26285) üzenetére


Freddy76
addikt

Utalvány Brendon bababoltba.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#26290) Ear001 válasza Freddy76 (#26289) üzenetére


Ear001
addikt

Csak ha nem szeret árakat is hasonlítani, mert ott 10 000 forint máshol gyakran 15 000-et ér, de nem rossz a tipp.

(#26291) Freddy76 válasza Ear001 (#26290) üzenetére


Freddy76
addikt

Mi is így gondoltuk, mindenki azt mondta, hogy mennyivel drágább a Brendon. De valójában nem így van. Emellett van sok helyen.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#26292) Real_Necro válasza Freddy76 (#26291) üzenetére


Real_Necro
veterán

Mi is vásároltunk már ajándékba Brendonból, minőségi meg szép cuccot kapsz, csak ezek az üzletek többnyire plázákban vannak így szerintünk meglehetősen drága... legalábbis a mi bérezésünknek. De vettünk mi már Kikben meg Tescoban meg amíg volt Emanuelleben is jó minőségű babaruhákat, persze nem "márkásat", de szépeket és ugyanúgy örültek neki. A gyerek meg nem válogat melyiket hányja le vagy kenje össze. :B ;) :P

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#26293) Freddy76 válasza Real_Necro (#26292) üzenetére


Freddy76
addikt

Babaruha más, az minden bababoltban drága. Mi kábé 1,5 éves koráig a Tescóban vásároltuk a ruhákat. Tele van cuki rucival, a tartósság pedig lényegtelen, amilyen gyorsan kinövi...

Van viszont egy csomó más dolog, ami miatt érdemes bababoltba menni. Mi legót is vettünk a Brendonban, nem volt drágább, mint máshol, a könyvek konkrétan ugyanannyiba kerülnek. Ha másra nem is, mesekönyvekre elkölti az utalványt. Mi a babakocsit is ott vettük, etetőszéket is - mindkettő lényegesen olcsóbb volt, mint máshol. Rendre összevetetük az olcsónak tartott Elefáni árait a Brendonnal, sokszor meglepődtünk...

Amúgy nem a plázákban érdemes vásárolni, hanem a két nagyáruházban (Budaörs, Váci út).

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#26294) Byk01 válasza Freddy76 (#26293) üzenetére


Byk01
senior tag

Vagy van az outlet is az M5 bevezetőjén az Auchan mellett

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#26295) Ear001 válasza Freddy76 (#26293) üzenetére


Ear001
addikt

Budaőrs közel van, de kicsit alaposabb körülnézés után babakocsi, gyerekülés, cipő, bababútor mind volt jelentősen olcsóbban. És nem hasonló termék, hanem ugyan az...
Ruhából meg bababörze, turkáló, barátnők közötti zsákos cserekereskedelem zseniális források

(#26296) End-ru


End-ru
aktív tag

Gyors kérdés. Szokott valaki laposon néha fotót feldolgozni? Mennyire zavaró a 1366x768 felbontás? Laptop vásárlás előtt vagyok, és lehet, hogy LR-ra néha lenne használva. Ragaszkodjak a fullhádéhez?

„A mélység nem cél, hanem figyelem, türelem és önmagad csendje.”

(#26297) fi:zi'k válasza End-ru (#26296) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nem a felbontás a legfőbb gond, hanem a sok takony panel.
Nyilván a legjobb egy FHD IPS panel lenne, ami még neadjisten kalibrálható is.

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#26298) rbalint88 válasza End-ru (#26296) üzenetére


rbalint88
addikt

nem a felbontás lesz a probléma, hanem a szar panel. olcsóbb gépeknél a fullHD-s panel is ugyanúgy TN+-os, ami kontraszttalan, nem színhelyes, de legalább ha fél fokkal arrébbról nézed, mint totál szemben, akkor szépen invertálódnak is a színek. ezt szeretik megfejelni azzal is, hogy fényes felületű, így legalább borotválkozni tudsz benne, ha már másra nem jó.
tehát a felbontás helyett inkább a panel minőségére figyelj, IPS, PLS, IGZO paneles gépet vegyél, ha gyakran akarsz fényképet szerkeszteni rajta. az csak bónusz, hogy ezek általában magasabb felbontásúak is.
B-verzió, olcsóbb és jobb is, hogy veszel egy akármilyen kijelzős laptopot és fényképmaceráláshoz egy jó monitort. De a milyen laptopot és a milyen monitort vegyek topikokban biztos szívesen segítenek.

fizik: :K :K :K nekem az van, imádom. és még matt is.

[ Szerkesztve ]

(#26299) End-ru válasza fi:zi'k (#26297) üzenetére


End-ru
aktív tag

A takony panelbe már belenyugodtam a keret miatt, ebből próbálom kihozni, amit lehet :) De tényleg nem fotó feldolgozó gépezet lesz.

rbalint88: köszi neked is, akkor a választásnál a felbontás nem lesz szempont :)

[ Szerkesztve ]

„A mélység nem cél, hanem figyelem, türelem és önmagad csendje.”

(#26300) fi:zi'k válasza End-ru (#26299) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Mi a keret? Csak új jöhet szóba?

(#26301) End-ru
Ebbe már sok minden belefér. :K Egyéb igények?
Használt és/vagy újszerű számlás lehet?

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.