Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15951) Mercutio_ válasza Real_Necro (#15949) üzenetére


Mercutio_
félisten

Őszintén szólva én nem merném 7/24-ben benne hagyni egy 230V-os hálózaton lógó cuccban a sok év alatt összelapátolt filmeket/sorozatokat. Szünetmentes meg megint csak nem 2 forint, ehhh :U

Studi: Egy sima W7 home premium install, meg rá egy XBMC frontend progi, katt-katt pár perc a finomhangolás és olyan felületet kapsz mintha mediaplayered lenne. XBMC-hez van okosteló app is amivel távirányíthatod a helyi hálón keresztül. A távmanagement, share-elés dolgot (a lakás többi gépe felé) én nem ismerem, mivel nem használom, az mondjuk érdekelne, ha valaki otthon van benne, de az se létszükséglet.

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#15952) JohnyBlue válasza Real_Necro (#15949) üzenetére


JohnyBlue
őstag

A rajta tárolt adatokat (filmeket, sorozatokat, zenéket kb. 3 terrát ) rendszerezzed gusztusosba, borítóval, tartalommal, szereplőkkel stb stb. dugd ráa TV-re és vezéreld a telódról :B :R

Mercutio_: újból letöltöm :) pikk pakk megy az :D

Studi: megértettem

[ Szerkesztve ]

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

(#15953) madgie válasza JohnyBlue (#15952) üzenetére


madgie
titán

Ja, nehogy lerakd azt a sz@ros telefont arra a gyenge két órácskára, míg filmezel :))

Meg nehogy kibírjon már egy napot, nyomkodjuk a tévé előtt is.

(#15954) JohnyBlue válasza madgie (#15953) üzenetére


JohnyBlue
őstag

Ok, Lerakom. Infrás baszina bedug és akkor azzal távirányítom :) Így jobb ? :P

Mercutio_: 4. éve XBMC zek :B Kérdezz nyugodtan ifju skywalker

[ Szerkesztve ]

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

(#15955) zolka78 válasza JohnyBlue (#15954) üzenetére


zolka78
senior tag

Kikapcsolod az egészet a picsába, és éled az életet :D . Valamelyik nap kiakartam kölcsönözni egy filmet, erre van beállítva egy 320GB vinyó, erre kiírta, hogy nincs elég hely. Van rajta kb 3 olyan film amit meg is néztem, a többi mind csak terv maradt.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#15956) JohnyBlue válasza zolka78 (#15955) üzenetére


JohnyBlue
őstag

Jólvanna :B Szeretek gyűjtögetni. És utálok letörölni bármit is.

Amúgy meg lőjjetek le :D

[ Módosította: crey ]

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

(#15957) Real_Necro válasza Mercutio_ (#15951) üzenetére


Real_Necro
veterán

???

Nálam pl nem megy 24/7-ben a NAS, de mi a különbség hogy NAS vagy HTPC fogyasztja az áramot? HTPC elemmel működik? :U Nekem sincs szünetmentesen, szóval nem értelek.

Filmekkel meg úgy vagyok, hogy a jövő hogy minden online streamelve elérhető. Mi a töknek örökké tárolni? Családi vidiket meg ki kell pörkölni, vagy ott a RAID.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#15958) zolka78 válasza JohnyBlue (#15956) üzenetére


zolka78
senior tag

Ja, nekem is van elég tetemes mennyiségű filmem lementve. Ezek csak azok amiket éppen meg akartam nézni, de sose került rá sor. Nem is tudom, hogy lesz-e egyáltalán valami is belőlük, de nem baj. Ilyenkor meg amúgy is afl szezon van, örülök ha azt követni tudom.

Necro: Keresed még a pana 20mm obit? Úgy néz ki nekem ma meg lesz :D

[ Szerkesztve ]

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#15959) Real_Necro válasza zolka78 (#15958) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nem köszi, már egy ideje meg van. Meg a 14-45-ös obi is. Most pihi, mert kiköltekeztem magam. :B

Szerk.:

Jankó:

Ez a gif azért elég durva, szerintem modi ki fogja szedni.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#15960) zolka78 válasza Real_Necro (#15959) üzenetére


zolka78
senior tag

Én még eddig szerencsére semmi +pénzt nem áldoztam a rendszer cserére, mondjuk ennek inkább az asszony örül. Már csak a 45-ös van hátra.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#15961) Studi válasza Mercutio_ (#15951) üzenetére


Studi
addikt

Persze, tudom, hogy sokoldalúbb megoldás lenne a HTPC, de árban is több, és mint írtam türelmem se sok van hozzá. Médialejátszóm van, ha az, meg a PC lát egy háttértár egységet, az nekem épp elég lenne. Ezért szimpatikus a Zyxel NSA-320, mert az elég olcsón van. Ha valaki esetleg tapasztalta már élőben, akkor reflektáljon, hogy miért ne 320, és miért 325 legyen? :)

(#15962) Real_Necro válasza zolka78 (#15960) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ok, ha azt nézem a D90-ről én meg +60eFt ráfizetéssel váltottam D7100-ra. Persze kitobit is eladtam hozzá...

A G3 viszont jött mellé, mint párom új gépe Nikon L23 helyett.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#15963) crey


crey
MODERÁTOR

amúgy értelmes alternatívát tudtok javasolni olcsóbb HTPC-re? Mert az engem is érdekelne. Igazából HD filmek és sorozatok lejátszása, passzív - zajtalan hűtés, és alacsony áramfogyasztás lenne a cél. Ugyan még soha nem konfiguráltam Linuxot, de akár hajlandó vagyok Linux alapon is nekiesni egy ilyen cuccnak.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#15964) Mercutio_ válasza Real_Necro (#15957) üzenetére


Mercutio_
félisten

Jah így OK, ha csak akkor kapcsolod be a NAS-t amikor kell a benne lévő anyag. És nem, a HTPC se elemmel megy :N , de az nekem evidens, hogy csak akkor kapcsolom be, ha kell, míg a NAS a tudatomban eddig úgy élt, hogy egy non-stop elérhető eszköz.

Filmekkel én úgy vagyok, hogy van olyan 1-2 éves film amit már most sem találok meg nyilt oldalakon, jelszavashoz pedig se hozzáférésem, se türelmem az ilyen-olyan %-ok elérésére várni, csak azért bekapcsolva hagyni a gépet :B másrészt sok olyan rétegfilmet nézek (-tem , mert már nincs rá idő) ami egyébként se túl gyakran/sokáig van fent itt-ott, mivel kiesik a mainstream-ből.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#15965) aleister válasza Real_Necro (#15957) üzenetére


aleister
veterán

Hát ez még tényleg csak a jövő. :)
Kíváncsi vagyok hogy egy BD50-es lemez minőségében mikor lesz reccenésmentes stream. És itt ne azt nézd, hogy pár usernél meglesz a sávszélesség, hanem életszerű terhelés alatt.

Egyébként filmeket tényleg teljesen értelmetlen tárolni. Pár óra alatt lent van bármi.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#15966) Real_Necro válasza Mercutio_ (#15964) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nekem sem célom a %, így csak akkor megy a NAS, mikor helyi hálózaton használom. Főként külföldi sorozatok mennek rá, igazából semmi állandó cucc nincs rajta. Kivétel, most új gép telepítésénél rápakoltam egy halom zenei klippet, amit sok éven keresztül gyűjtöttem még sulis időszakomban. Van amit tv-ről vettem fel és bedigiztem. :P

Aleister:

Engem egyelőre a BD50 nem izgat, de még sokszor a 1080p sem... Amikor este már kissé fáradtan oda kerülök tv elé, akkor bőven elegendő nekem a 720p is. Ahhoz, hogy olykor be is aludjak rajta, tökéletes... :D

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#15967) aleister válasza Real_Necro (#15966) üzenetére


aleister
veterán

:K sok is :)
Arra én jelenleg az Agymenők SD-t használom notin. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#15968) Studi válasza aleister (#15965) üzenetére


Studi
addikt

Egy jó filmhez számomra semmi szükség a BD minőségre, bőven elég a jó történet. Persze lehet szép kép, jó hangok, de ilyen téren is még mindig sokkal inkább lenyűgöz a 80-ban bemutatott Kubrick féle ragyogás, mint bármelyik mai CGI-vel teletűzdelt "szuperlátványos" transzformersz vagy fásztendfjúriosz.

(#15969) Larry303 válasza crey (#15963) üzenetére


Larry303
addikt

sima mediaplayer nem jöhet szóba?

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#15970) Real_Necro válasza Larry303 (#15969) üzenetére


Real_Necro
veterán

Kérdés, hogy tárolni is akar e vele, esetleg tölteni.

Nekem otthon media lejátszásra pl van egy AC Ryan mini. Amit nem visz tv, azt viszi a mini. Tárhelynek meg a NAS.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#15971) crey válasza Larry303 (#15969) üzenetére


crey
MODERÁTOR

használnám letöltésre.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#15972) madgie válasza crey (#15971) üzenetére


madgie
titán

Finoman bírják azok is (már amelyik tudja), nekem is szűk egy évig a Popi A-210 torrentezett.

(#15973) Real_Necro válasza crey (#15971) üzenetére


Real_Necro
veterán

Esetleg egy Mede8er, de szerintem azok drágák.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#15974) aleister válasza Studi (#15968) üzenetére


aleister
veterán

Kicsit sarkos ez az új film + csiliviliCGi = szarfilm vs régi film + szerényebb kivitelezés = jó film szembeállítás.
Régen is voltak állati fos filmek, most is. Az más kérdés, hogy manapság bizonyos hiányosságokat (gagyi történet, szar forgatókönyv, bugyuta szövegkönyv, csapnivaló színészi teljesítmény, stb) el lehet adni a technikával.

A másik pedig, hogy a film milyensége és a nyersanyag minősége nem ugyanaz. Itt eddig a minőségről volt szó.
A kedvenc Ragyogásod is lehet nézni fulHD nyersanyaggal plazmán, és össze-vissza tömörített, felhősödő-pixelesedő SD tartalomként felskálázva valami harsány színű LCD-re szintén 1080p-ben.
Nem lesz ugyanaz a kettő.

(#15973) Real_Necro:
Jelenleg szvsz a legjobb médiajátékosok. Nem érzem őket drágának (utoljára 35-38k körül mozogtak, amikor elém került valamelyik).

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#15975) Studi válasza aleister (#15974) üzenetére


Studi
addikt

Persze, ezért is írtam, hogy engem elsősorban a jó történettel lehet megfogni. A csillogás a filmeknél totál hidegen hagy, egy jó film nekem kis túlzással Junoszton is jó. :)

(#15976) Real_Necro válasza aleister (#15974) üzenetére


Real_Necro
veterán

1958-ból: [link] ;] :DDD

Majd 1993-ból: [link]

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#15977) fungeld válasza Balinov (#15931) üzenetére


fungeld
aktív tag

Egy Fujifilm S2000HD-t szerintetek mennyiért lehet elpasszolni?

Balinovnak akartam privátot írni, de akkor már kérdezek is valamit :D

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/118824533@N04/

(#15978) Mercutio_ válasza madgie (#15972) üzenetére


Mercutio_
félisten

Az ami képtelen kezelni 2 különböző külső feliratfile-t? ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#15979) Balinov


Balinov
félisten

sracok, angol office 2007 (enterprise) proba erziot honnet lehet legalisan letolteni? csak a telepitokeszlet kell, licenszem van.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#15980) m3ss


m3ss
veterán

"az nem igaz, hogy sokat ajánlgatnak milcet, csak te ezt vontad le végkövetkeztetésként, amikor azt mondták, hogy bármelyik másik tükörnélküli rendszer jobb, mint az eos-m, hiába van rá adapter a mostani üvegeidhez"
ennek semmi koze az eos m-es kerdesemhez. de termeszetesen nem a kerdesre valaszoltak... :D nem azert kerdeztem hogy mondjanak helyette fujit jobb gepet...enelkul is azt latom, hogy van ott par ember akik hajlamosak a sajat felszerelesuket ajanlgatni nonstop...
de eos m-re visszaterve...elhiszem hogy jobb a tobbi tukornelkuli. ez viszont sokszazezerrel olcsobb lesz nekem mind a tobbi, ok is megerthetnek. vakuk, obik miatt. valszeg ugy is inkabb a parom fogja hasznalni. baromira nem erdekli majd a fokuszsebesseg. nekem max potvaznak kell evi par alkalommal. veszek 50ezerert egy eosm-et, par ezerert egy adaptert es kesz. esetleg 100 dollarert egy 22mm obit, ha a csajszi is rakapna a dologra...gondolom te is erted, hogy fujira nem rakhatok canon obit ha esetleg leterdelne az 5d vmi fotozason..
tehat vagy eos m-et veszek vagy vmi szirszar feltegla fenymasolot amit biztos soha nem hasznalnek 5d mellett. tehat fel sem merult mas milc.
vagy ha a canon topicban vki apsc potvazat keres akkor ajanlunk neki nikont mert annak jobb a szenzora? :N

(#14337) TayRol ki beszelt rolad? en ugy altalanossagban ertettem ;] :P csak a te kommentedre reagaltam. gondolom vmi milces sorozes volt...lehet ha coxer, ropi meg kiskornel soroznek mas velemenyre jutnak...persze siman lehet h azert mert ok is fanbojok :)

freddy: "Nekem az omd em5 evf-je sokkal jobban bejött, mint a d7000 ovf-je. Ez tény, és senki nem győz meg az ellenkezőjéről."
ok, ertem. en is eloadtam mar haromszor hogy miert nem tetszik, nem erzem ugy hogy ezzel offolnam szet az osszes topicot tematol fuggetlenul. nem is probaltam senkit meggyozni hogy vegyen uvegbelenezos gepet fuji helyett. de te, mercutio, pite is modogatjatok rendre hogy probaljam ki sotetben mert ott mennyivel jobb mint az ovf. hatdenem :DDD :N es pont sotetben probaltam. kezdtek felidegesiteni :P ok nem olyan vaksotetben mint pite tesztkepe...en pl nem szoktam olyan fenyviszonyok kozott fotozni.

"A következő pálinkázásra meglesz az em10, és belenézhetsz annak az evf-jébe is ha megint hozol bonbont."
kivancsisagbol megneznem. de annyira nem erdekel az a gep. nem alternativa nekem, olcsobb milcek erdekelnek inkabb...egesz felszerelesem kerult annyiba 3 obival mint az a vaz. de annak orulok hogy fejlodnek, par ev es lehet lesz olyan evf ami nekem is tetszik majd...na meg legalabb lenyomjak az uvegbelenezokes, nagyszenzoros gepek arait ;]

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#15981) TayRol válasza m3ss (#15980) üzenetére


TayRol
veterán

jaa, ok. csak azt hittem már megint valamit csináltam.:)

(#15982) crey válasza Balinov (#15979) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Szerintem magát az image fájlta akár torrentezheted is, a(z) (eper)kutyát sem izgatja hogy honnan van.
A licenc a lényeg.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#15983) Larry303 válasza Balinov (#15979) üzenetére


Larry303
addikt

egyszerűbb ha "közösségi" oldalról töltöd és használod a kulcsod
törölheted is dzsinn :D -írás közben gyermek közbeszólt -megelőztél

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#15984) Freddy76 válasza m3ss (#15980) üzenetére


Freddy76
addikt

Az a te bajod, hogy azt hiszed, a fényképezőgép fényképezésre való. Vedd már észre, rajtad kívül senki sem fényképezésre használja a fényképezőgépet. A fényképezőgép kütyü, ami kütyüzésre való. Erre TayRol is rájött már, próbálja kimaxolni az élményt :P .

Ne idegeskedj, igyál pálinkát. És nézz bele sötétben egy jó evf-be.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#15985) cOxeR válasza m3ss (#15980) üzenetére


cOxeR
Ármester

Ne hagyd magad téríteni... eos M a király! ;]
Én is gondoltam már rá, hogy bedobok egyet a táskába...valahova a memóriakártyák mellé.... :DDD

(#15986) forceberg válasza Freddy76 (#15984) üzenetére


forceberg
veterán

:N
Kicsi a szenzora, DOF-ra még mindig nem jó a 2x-es crop faktor. Sztem ez m3ss fő baja!

Ha majd egyszer kipróbálhatom a 10-esed, és jól szolgál alacsony ISO-n, elgondolkodok rajta :D
De akár egy D600-on is elgondolkodok :))

(#15985) cOxeR : ha használnál SD kártyát, akkor 1db tárolására jó is lenne :DD

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#15987) Freddy76 válasza forceberg (#15986) üzenetére


Freddy76
addikt

D600 a jövő, iyf-nek is az van :K

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#15988) forceberg válasza Freddy76 (#15987) üzenetére


forceberg
veterán

:R

A páros felsővezeték mutatja az utat!

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#15989) TayRol válasza forceberg (#15988) üzenetére


TayRol
veterán

jujj, ez a mondat kemény volt. :DDD

(#15990) aleister válasza forceberg (#15988) üzenetére


aleister
veterán

Remélem nem Füred felé tart. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#15991) cOxeR válasza forceberg (#15986) üzenetére


cOxeR
Ármester

Kérlek szépen alássan van SD kártyám, egészen pontosan 4 db 64GB-os, ami aktív használatban van és növekedni is fog a száma a közeljövőben, + 2db-al, 5 kártyaslot-ot etetni kell rendesen. ;) :))

(#15992) m3ss válasza cOxeR (#15985) üzenetére


m3ss
veterán

hatdenem? milyen jol nez ki egy 70-200-zal :DDD :)
meg radobok egy nagy vakut aztan biztos total idiotanak neznek majd :D lehet ki se tudnam tartani normalisan levegoben, mert ugye kukucska hianya miatt magamhoz se szoritanam...gondolom nincs stabi a vazban.

(#15986) forceberg oly nem apsc meretu szenzor?

(#15984) Freddy76 egezsegunkre! :D

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#15993) cOxeR válasza m3ss (#15992) üzenetére


cOxeR
Ármester

Egyszerűen meseszép! Egy milc se néz így ki. ;] :))

csíí verzió?

[ Szerkesztve ]

(#15994) madgie válasza Mercutio_ (#15978) üzenetére


madgie
titán

Mire kell neked két feliratfájl?

(#15995) Freddy76 válasza cOxeR (#15993) üzenetére


Freddy76
addikt

Ó igen, így kell egyesíteni a két rendszer valamennyi hátrányát :DDD

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#15996) cOxeR válasza Freddy76 (#15995) üzenetére


cOxeR
Ármester

:DDD :DDD :))

(#15997) Balinov válasza Larry303 (#15983) üzenetére


Balinov
félisten

pont a lincensz, amiben nem vagyok. Ugye pl. win7-nel egy a telepitokeszlet, es az s/n hatarozza meg, hogy x64/x86, hp, ultimate,enteprise,stb... Amit nem tudok, hogy az office 2007-nel is volt-e ilyen. Enterprise licenszem van, meg Bobcatnal meg lehetett a kulcsot dolgozoi MS kedvezmennyel venni vagy 12-15€-ert.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#15998) Byk01 válasza cOxeR (#15993) üzenetére


Byk01
senior tag

Azért egy Nikon 1s1-en egy 200/2 se lehet rossz :)

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#15999) Mercutio_ válasza m3ss (#15980) üzenetére


Mercutio_
félisten

Bakker azért te FF-váz keresőjébe nézőkézel bele, Freddy76 meg d7000-röl makog, azé az kicsit más pálya ;]

madgie : pl. család egyik fele magyar másik angol felirattal nézi a filmeket, és mondjuk 150 DVD-nyi cuccot nem fog vinyora masolgatni csak, hogy át lehessen nevezgetni a filmmel azonos névre :N

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#16000) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Volt már? [link]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.