Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11451) spanyoll válasza Byk01 (#11450) üzenetére


spanyoll
addikt

De te mindig megszegted. ÉÉÉÉÉN még soha nem mondtam, fütyülni meg nem szoktam. :U

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#11452) *Ropi* válasza spanyoll (#11449) üzenetére


*Ropi*
félisten

Fogalmazhatunk úgy, hogy előre megittad az egész életedre való adagodat? :DDD

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#11453) spanyoll válasza *Ropi* (#11452) üzenetére


spanyoll
addikt

Nem ittam sokat (tegnap), de úgy általánosságban mondva talán kijelenthető. Azon felül meg akármennyire szemtelenül fiatal vagyok én is öregszem és nem bírom már úgy sem a szeszt sem a másnapot mint mondjuk 5 éve.
Mod: Mindig rádöbbenek józanul is, hogy nem hiányzik ez nekem; hát még másnaposan mennyire rájövök erre :DDD

[ Szerkesztve ]

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#11454) #40935168 válasza spanyoll (#11453) üzenetére


#40935168
törölt tag

A tudatosságod nem bírja, nem a fizikumod. :) ;)

(#11455) Byk01 válasza spanyoll (#11451) üzenetére


Byk01
senior tag

Viszont amióta egyszer hónapokig nem ittam semmi alkoholt (még egy pohár sört se), és utána két sörtől meg egy kis pohár pálinkától másnapos voltam, nem mondom, hogy nem iszom többet :)
Ellenben a mértéket igyekszem most már megtartani ami nem könnyű, mert nehéz a vödör :D

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#11456) spanyoll válasza #40935168 (#11454) üzenetére


spanyoll
addikt

Az meg a másik. Ittam én már eleget meg cuccoztam nagyon kölyökként eleget ahhoz, hogy ne hiányozzon egyik sem. Fölösleges idő és pénzpazarlás mindkettő, amit értelmesebb dolgokra fordíthatnék. Csak hát a társaságnak meg kell szoknia akkor absztispanyolt (mármint nem nektek).

@Byk01: Márpedig én most teljes megvonásra utazom, jobb buli :)

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#11457) #40935168 válasza spanyoll (#11456) üzenetére


#40935168
törölt tag

Dettó. Ezért tolok már csak 1-2 light-osabb pempőt, a körtét még megiszom, abból is a kisebb alkoholtartalmú, jobbfélét, de amúgy félédes rosé szódával - legjobb.

(#11458) *Ropi* válasza Byk01 (#11455) üzenetére


*Ropi*
félisten

Mértéktartó: mérték a hordó, tartó az asztal. :DDD

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#11459) Real_Necro válasza #40935168 (#11457) üzenetére


Real_Necro
veterán

Pempőt? :D

Én azt vettem észre, hogy a nagyobb testtömegem több töményet elbír. Kb 1 hete volt céges buli, ahol 1 üveg házi körte (meg mellette pár mézes meg egy kis vodka) azért lement és ez 55-ös, nem a bolti olcsó pancs. Volt egy kis másnapi agyzsibbadás, de pl a céget kollégámmal zártuk, mi voltunk az utolsók és abszolút beszámíthatóak. Mondjuk nekem sosem volt gyengém az alkohol, bár nem vagyok gyakori fogyasztó sem.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#11460) m3ss


m3ss
veterán

megjottek a karacsonyi vaszonkepeim. mondjuk kicsit sotet tonusokat/kontrasztot hianyolom, kicsit fakobbak mint monitoron...remelem nem en vagyok elkalibralva..
visyont 6mpixeles kep is teljesen jo "nagyban"

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#11461) Neszójábe válasza Real_Necro (#11459) üzenetére


Neszójábe
senior tag

Én 19 éves korom óta járok céges bulikra. Idáig mindig lealjasodtam, de mostanában már nem jön be (30 éves vagyok, gyerekek otthon... ;) ).

Peace

(#11462) Byk01 válasza Neszójábe (#11461) üzenetére


Byk01
senior tag

No igen, nem jó, amikor fejfájósan, forgó gyomorral fekszel, és a gyerek ugrálni akar a hasadon :D

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#11463) psycroptic válasza m3ss (#11460) üzenetére


psycroptic
őstag

Mennyi HUF-ba került a mutatvány?

PSNID: Tomy83PS

(#11464) Neszójábe válasza Byk01 (#11462) üzenetére


Neszójábe
senior tag

Inkább az asszonnyal vannak a problélmák... :DDD

Peace

(#11465) #40935168 válasza m3ss (#11460) üzenetére


#40935168
törölt tag

Honnan/kivel csináltattad ? Nagyon bejön, főleg a montázs a több fotóból..

@ Necro: én is jobban bírom a 92 kilómmal. Múlt hét hétvégén elhajlottunk "kissé" egy tanyaavatón, 8 kör pálesz (legalábbis ennyire emlékszem) :D - ebben volt szilva, körte, barack, kökény és törköly is (brr), öblítésnek whiskey-cola, vodka-narancs, uhhhhh kemény volt, de csak pislogtam, hogy hogy bírom. Lehet, hogy a bográcsban főtt csülök-őzgerinc-bárány vegyespöri mentett meg, mindenesetre nem mondtam imát a nagy fehér istenhez és az már valami. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11466) Neszójábe válasza #40935168 (#11465) üzenetére


Neszójábe
senior tag

A sok kaja, sok pia kombónál nincs jobb... ;)

Peace

(#11467) Mercutio_ válasza Neszójábe (#11466) üzenetére


Mercutio_
félisten

Minőségi kaja, minőségi pi(n)ja?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#11468) #40935168 válasza Neszójábe (#11466) üzenetére


#40935168
törölt tag

Pfúúúh nagyon odaverte magát a csapat :))

(#11469) Neszójábe válasza #40935168 (#11468) üzenetére


Neszójábe
senior tag

:DDD

(#11467) Mercutio: :DDD Na jó, én ilyenekben már nem gondolkozom... :DDD

Peace

(#11470) Freddy76 válasza m3ss (#11460) üzenetére


Freddy76
addikt

Nagyon jók, gratula :C . Tényleg mutatósak.

Bár ha én lennék a rokonod, inkább valami bonbonnak örülnék, amit Hédi csinál.

:DDD

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#11471) m3ss válasza #40935168 (#11465) üzenetére


m3ss
veterán

ja amugy faszak lettek. most athoztam masik szobaba oket, fenyben tok jol neznek ki...asszem koltozes utan telirakom a peco falat vaszonkepekkel.
kecskemeti dekoros. rokonom dolgozik ott, szoval nekem olcso volt. igy volt 7e. amugy negyzetmeterre megy, es sztem majdnem dupla ennyi lenne ez...

palinka..hmm parom tegnap epp aszaltgyumolcsot aztatott palinkaba (szilva, kajszi) bonbonhoz. 10 perc utan mar olyan jo ize lett a palinkanak h rogton csinaltam egy ilyen kis uveget magamnak is :DDD

(#11470) Freddy76 ebbol a hsz-bol kitalalod, hogy bonbon is lesz :DDD

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#11472) aleister


aleister
veterán

Hát csesszétek meg, én meg már nagyon nem bírom a piát. Meginni még megiszom, de a másnap pokol. A múltkori rekordom, hogy este 11-ig használhatatlan voltam másnap.

Szóval fájó szívvel, de egy időre szerintem leteszem a lantot. Szilveszter meg februárban a szülinapom még megünneplem, de egyébiránt belekóstolok az absztinens létbe, mert ez így nem oké.

Csak azt nem tudom mit csináljak a felszabaduló időbe. Csak nem megyek el fotózni. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#11473) #40935168 válasza aleister (#11472) üzenetére


#40935168
törölt tag

Azért néha csapd ki vagy asszony... érted...

;]

(#11474) m3ss válasza aleister (#11472) üzenetére


m3ss
veterán

ja mar en se, nem regeneralodunk eleg gyorsan :N bezzeg a regi szep idokben :D
nem is iszok annyit, igy nem kell masnaptol aggodni. amugy bortol nem vagyok masnapos. foleg ha par froccsel zarom az estet :) rovidet nem is nagyon csipem ujabban...esetleg fincsi palinka vagy whiskey.

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#11475) #40935168 válasza m3ss (#11474) üzenetére


#40935168
törölt tag

A pálinkát is csak hosszún, azért nem rövid, igaz ? 1-2 deci húzóra, áhh semmiség.. :DDD [link]

[ Szerkesztve ]

(#11476) Mercutio_ válasza #40935168 (#11475) üzenetére


Mercutio_
félisten

Kutyaúszás ment azért ;] különben meg az igazi férfi....

Nemtom mondtam-e, mitulát báti inkább ne jöjjön máskor, idén hozott egy bedöglött mosógépet, aztán most a hűtőben is megfeküdt a termosztát, az előbb ment el a szerelő én meg máris 15k-t fogytam :W

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#11477) aleister válasza m3ss (#11474) üzenetére


aleister
veterán

Jaja. Kb 28-30 éves koromig semmi bajom nem volt. Akármilyen durva is volt az előző este, meg sem éreztem. 30 fölött már kezdtem sejteni mire gondolnak másik másnap címszó alatt. 34-35-től meg valahogy állati dögrováson vagyok.
Kell egy kis pihentetés szerintem. :)

(#11473) Eperkutyus:
Nem pontosan. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#11478) aleister


aleister
veterán

Azt mondja meg nekem valaki, hogy az alaplapi front panel csatlakozóra mi a tökért kell egyesével, néha pólusonként rádugni a csatlakozókat (hdd led, pwr btn, reset, stb)??! Miért nem lehet az egészet egy 8 pines csatlakozóba integrálni, mint pl egy belső usb csatlakozó? :W :W

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#11479) m3ss válasza aleister (#11478) üzenetére


m3ss
veterán

jah, jo kenyelmes egyesevel ott matatni, amikor mar parat bedugtal :DDD
gondolom nemelyik alaplapnal mas a kiosztas ezert nem rakjak egybe :F

vodkas uszas komoly :))

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#11480) Mercutio_ válasza aleister (#11477) üzenetére


Mercutio_
félisten

Néhány sziporka :D

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

aleister: Jó kérdés, eddig egy MSI házzal találkoztam, ahol ilyen egybe csati volt, és 1 mozdulattal ráment a helyére a sok kis sz*r csati, de asszem pont Giga lap leírásánál láttam, hogy a HDD és még valami másik port helyével szoktak variálni :U

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#11481) zolka78 válasza aleister (#11478) üzenetére


zolka78
senior tag

Asus lapoknál volt régen adapter, amibe kint beledugdostad a sok kis szir-szart, aztán egyben rápöcintetted a lapra. Nem tudom, hogy most hogy van náluk, mert egy ideje nem volt asus lapom.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#11482) #40935168 válasza aleister (#11477) üzenetére


#40935168
törölt tag

Felállítod a majomcsapdát. -> makiverem

(#11483) aleister válasza m3ss (#11479) üzenetére


aleister
veterán

Na ja. Főleg, ha már bent van a vga, akkor szopó. Ráadásul az egyik görényem meló közben lenyúlta a mágneses csavarhúzómat, és minden rohadt csavar beleesett a gépbe. Konkrétan a végén már üvöltöttem.

A vodkás téma jópofa. Még régebben láttam. Kár hogy ennyire nyilvánvalóvá teszik a végén hogy megrendezett. Kicsit erőltettek érzem a robbanásos poént. De ettől függetlenül tényleg vicces. :)

(#11480) Mercutio_:
Sajna az ügyfelek rendszerint a házon és a tápon spórolnak (egész addig amíg egy Vargáné táp el nem viszi a 3/4 gépet magával a krematóriumba). Ezekben a dzsunka izékben meg nincs ilyen extra. Mondjuk a CM Wavemaster és a CM Scout házamban sem volt.
Egyébként az elmúlt 5-7 évben amik megfordultak a kezem alatt mbo-k, azoknál mind ugyanúgy volt a kiosztás. Bár én már GB-t nem veszek, pedig régen a kedvencem volt.

(#11481) zolka78:
Vajon lehet ilyen adaptert kapni? Front panel adapter-re keresve nemigen lettem okosabb.

(#11482) Eperkutyus:
Ööö. :)
Ebben a karácsonyi őrületben mufflonokra sincs időm lődözni, nem hogy rárántsak. :)

Na megyek elhúzom a szekrényeket, és kibányászom a csavarhúzót.

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#11484) zolka78 válasza aleister (#11483) üzenetére


zolka78
senior tag

Nem tudom, hogy lehet-e kapni. Ezek gyárilag benne voltak a dobozban, de szerintem ez egy teljesen használható ötlet, még sem találkoztam vele minden asusos dobozban. Utoljára egy P5QL pro lapnál volt ilyen, de adtam tovább amikor megvették.

Közben ezt találtam, erre gondoltam.

[ Szerkesztve ]

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#11485) Larry303 válasza aleister (#11483) üzenetére


Larry303
addikt

pedig más a kiosztás sajnos...gb és asusnál...asrock uaz mint asus
amúgy brand gyártók mind egy csatira rakják nem kell egyesével dugdosnod más kérdés, hogy azt eleve nem te szereled össze :DDD
magasabb kategoriánál asus szokta mellékelni azt a csatit amit egyben rá tudsz dugni...amúgy én sem értem, hogy egy 5ftos vackon miért spórolnak...

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#11486) Som@ válasza Larry303 (#11485) üzenetére


Som@
őstag

Mert a sok 5 forintos vacak szorozva mondjuk 500 ezerrel, az már 2,5 millió :Y spórolás.
Ha megtehetnéd, te is spórolnál ennyit. Az egység sugarú juzer meg szívjon csak.

Nesze neked szép új világ. :P

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#11487) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Skacok erre van valami tippetek?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#11488) #40935168 válasza aleister (#11483) üzenetére


#40935168
törölt tag

Az Abitok voltak nagyon faszányosak, istenem, imádtam mindet. Több chipset szérián át végigkísértek. Ha jól tudom, csaltak vmi adót aztán rájuk húzták a vizes lepedőt.

[ Szerkesztve ]

(#11489) gboszi


gboszi
senior tag

Tudtok nekem mondani Budapesten olyan helyet, ahol tudok még karácsony előtt képet előhivatni? Kb ilyen A4-es méretben kéne. Nem kell az atyauristen minőség (gondolom ilyen nem is lenne már) csak hogy legyen meg...

U.i: Igen lett volna időm bőven:))

"If you're good at something, never do it for free!"

(#11490) TayRol válasza gboszi (#11489) üzenetére


TayRol
veterán

duna plaza MM. ha gyorsan kell. a minőség elfogaható, persze nem egy profi fotósbolt szintje.

(#11491) #40935168 válasza gboszi (#11489) üzenetére


#40935168
törölt tag

Én Debiben is tudnék, de hát az nem Bp.. :(

(#11492) Larry303 válasza Mercutio_ (#11487) üzenetére


Larry303
addikt

rendszergazda csoport és felhasználók csoportnak a tagjai is egyszerre?
csak mert a tiltás erősebb szabály lesz...
felhasználó ne legyen csak rendszergazda
ha korlátozni akartad volna őket sztem otthoni felhasználásnál felesleges

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#11493) crey válasza gboszi (#11489) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Cewe esetleg? Ott plakátot nyomtattak nekem egy nap alatt is, csak oda kellett mennem.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#11494) Mercutio_ válasza Larry303 (#11492) üzenetére


Mercutio_
félisten

Szetbarmolnak mindent, ezért nem adminok az asztali gépen se, érdekes ott nincs ilyen gond, ezen a notin viszont még a rendszergazda se látja a csoportokat :Y

gboszi: fotologus. hu esetleg ha beviszed személyesen, de a Rákóczi úti üzletbe menj, a másik csak felvevő hely, ott nincs gép.

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#11495) Freddy76 válasza Mercutio_ (#11487) üzenetére


Freddy76
addikt

Vegyél Mac-et.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#11496) Larry303 válasza Mercutio_ (#11494) üzenetére


Larry303
addikt

ha ennyire meg akarod nekik mondani mit csinálhatnak akkor group policyt pötyögd végig nekik...sok baj lesz ha mindent megtagadsz nekik
persze nem tudom milyen alkalmazásokat futtatnak....
csinálj egy imaget róla, aztán hadd barmolják :DDD
amikor meghal újrarántod róla :DDD

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#11497) Mercutio_ válasza Larry303 (#11496) üzenetére


Mercutio_
félisten

Az lesz, remélem az outlook állomány túléli a többi lényegtelen :DDD

Freddy76 : mac mini volt náluk, szidják piszkosul, és már a win nélküli noti árát is sokallják...

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#11498) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Na, jövőre ki vállalja be a környéken, hogy ő lesz a mikulás? ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#11499) *Ropi* válasza Mercutio_ (#11498) üzenetére


*Ropi*
félisten

Vagy így:

Vagy így:

Vagy így:

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#11500) Real_Necro válasza *Ropi* (#11499) üzenetére


Real_Necro
veterán

A 3.-ra szavazok. :D :))

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.