Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-09 12:29:47

LOGOUT.hu

"Itt a tavasz szele, és a nyúlpörkölt hihi, haha, huhu, hehe..."

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37651) a2d2


a2d2
addikt

Keresek jó ár/érték arányú directx 11-es videokártyát 20k-ig bezárólag.
Erről úgy néz ki hogy pont most maradtam le:
[link]
A hírdetés napján írtam neki egyből, ma válaszolt végre délután 3-kor, hogy nem jár Pécs felé, de Bonyhádi átvétellel vihetem.
Egyből írtam neki, hogy sógorom szekszárdi, megkérdezem mikor tudja lehozni, erre fél óra múlva visszaír hogy bocs elkelt a kártya :(((

Szóval valami hasonlót keresnék hasonló árban: 5750, 5770 vagy ilyesmi.

Feltételek:
- 40 mikronos gyártástechnológia (ne zabáljon sokat, meg ne is melegedjen nagyon)
- 1gb ddr5 ram
- directx 11 támogatás
- ati/nvidia mindegy
- 20k a plafon

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#37652) FuckeR19 válasza agressiv (#37649) üzenetére


FuckeR19
senior tag

nem rossz ötlet :DDD

hirdetéseim: tiny.cc/prohardver -------és------- tiny.cc/aprod

(#37653) Csepy válasza oPalRx7 (#37619) üzenetére


Csepy
senior tag

Hűűű,
régebben minden évben volt pár pH!-s találkozó a régebbi arcokkal, de már évek óta semmi, mert a régi banda szétszéledt, az "újabbaknak" meg gondolom eddig nem volt igénye ilyesmire. Pedig mindig ott voltam... és emlékszem, volt, hogy Lorettoval kettesben volt "össz-pécsi" tali :))

Regards: Csepy

Regards: Csepy

(#37654) HoldChore válasza Csepy (#37653) üzenetére


HoldChore
tag

erre ez jutott eszembe :)

http://bash.hu/31093

"Ha valamit ésszerűsíteni akarsz bízd lusta emberre!" https://www.facebook.com/gaming/LongJohnHolmesStream/

(#37655) Magnum_ válasza hcl (#37646) üzenetére


Magnum_
nagyúr

kindle Fire. nem 30k, hanem 200$, de talán elérhető lesz kishazánkban is...

I humbly and respectfully decline™

(#37657) FuckeR19 válasza Magnum_ (#37655) üzenetére


FuckeR19
senior tag

Lassan kezd majd beszivárogni, kíváncsi leszek mennyiért lehet majd beszerezni itt

hirdetéseim: tiny.cc/prohardver -------és------- tiny.cc/aprod

(#37658) hcl válasza Enszuke (#37656) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Nincs olyan dolog, de hosszabb távon ágyban fekve szerintem a tablet lehet a legkényelmesebb... A PDA kicsi, de mondjuk megszoktam.

Mutogatni való hater díszpinty

(#37659) oPalRx7 válasza hcl (#37658) üzenetére


oPalRx7
tag

egyébként a tablet kb pont értelmetlen kategória, de tényleg :)

én az orvosin vagyok technikus, és a külföldi diákok azért próbálják használni notebook helyett, de igazán nincs értelme. (már láttam dokkolóval használt almásat - próbálják használhatóvá tenni azt a XxX-t :D, hja külföldiek alma vagy semmi játékosok)
tablet kb egyedüli előnye, hogy képes netezni nagyobb kijelzővel, mint egy okostelefon, és nagyobb képe van ha videózol. (de azt meg miért pont egy tableten tennénk? annál van kényelmesebb megoldás is)

[ Szerkesztve ]

(#37660) hcl válasza oPalRx7 (#37659) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Szerintem csak nem arra használják, amire való :)
Nekem nem jön be az ágyban/fotelben elterülve laptopozás, egy tablet meg pont erre jó.

Mutogatni való hater díszpinty

(#37661) FuckeR19 válasza hcl (#37660) üzenetére


FuckeR19
senior tag

Én egyetértek veled. Nagyon kényelmes tud lenni, persze nem képes kiváltani egy pc-t.
Kicsi, könnyű szállítgatni, netezni, levelezni, olvasgatni rajta tökéletes. A zenélést, filmezést és játszást már zárójelezném mert az már erősen tablet/egyén függő.
Erre persze jöhetnek a beszólások hogy fölösleges flancolás, mert ott a géped, de kinek mi...
Nekem volt már pár tabletem, jelenleg nincs 1sem de terezem a vételt.

hirdetéseim: tiny.cc/prohardver -------és------- tiny.cc/aprod

(#37662) Bandus99 válasza oPalRx7 (#37659) üzenetére


Bandus99
őstag

Hello Pali
Most nezem csak hat mi ismerjuk egymast,,,

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#37663) Inception válasza FuckeR19 (#37661) üzenetére


Inception
tag

Laptop mellet mi haszna egy tabletnek :F :U

(#37664) Magnum_ válasza Inception (#37663) üzenetére


Magnum_
nagyúr

én laptop párti vagyok (fujj desktop), imádom a notebookokat, de sokszor jó lenne egy vékony, könnyú táblet, csak böngészni...

I humbly and respectfully decline™

(#37665) FuckeR19 válasza Inception (#37663) üzenetére


FuckeR19
senior tag

fölösleges, csak nagyzolásból vesz az ember laptop mellé tabletet.
Azt vártad hogy ezt írjam? :DDD :Y
Akkor azt is kérdezhetnénk hogy asztali gép mellé miért vesz ez ember laptopot. (nem a legjobb hasonlat tudom)

csak 2 szó: kényelem és egyszerűség.

hirdetéseim: tiny.cc/prohardver -------és------- tiny.cc/aprod

(#37666) Inception válasza FuckeR19 (#37665) üzenetére


Inception
tag

sztem is csak nagyzolásból!

pláne a iphone b...knál

olyan nehéz kinyitni egy laptopot és egy notebookot és sokáig tart,hogy a tablet a legmenőbb és legpraktikusabb gép :)

[ Szerkesztve ]

(#37667) FuckeR19 válasza Inception (#37666) üzenetére


FuckeR19
senior tag

jajah ezt is írni akartam csak lemaradt, bocs.

Mint már írtam kinek mire van szüksége. Attól hogy te el sem tudod képzelni hogy tabletet vegyél még másnak lehet praktikus eszköz.

[ Szerkesztve ]

hirdetéseim: tiny.cc/prohardver -------és------- tiny.cc/aprod

(#37668) TRob1 válasza FuckeR19 (#37667) üzenetére


TRob1
veterán

Viszont akkor meg minek mellé még 1 okostelefon is? Nem elég egy olyan amivel beszélsz + sms és kész? ;]
(Ezt sajna nem lehet kimagyarázni: akinek laptop+okostel+tablet, az már nem a normális kategória szvsz )

¤ R'n'R ¤

(#37669) Dodder válasza FuckeR19 (#37661) üzenetére


Dodder
tag

Én is vettem egyet pl. wc-n ülve sz* közben kifejezetten hasznos tud lenni. :DD Meg a multkori hazalátogatásom közben a repülön is jó szolgálatott tett.
De itt alig használom hetente 1x vagy 2x kapcsolom be. 8 colos a kijelzöje böven elég egykicsit már nagy. 7 colos is böven elég jobban elfér a tenyeredben.

[ Szerkesztve ]

Én bízom az emberekben,csak a bennük rejtőző ördögben nem.

(#37670) TRob1 válasza Dodder (#37669) üzenetére


TRob1
veterán

Mert aztán x@rás közben se lehet már elszakadni a fércbúktól és társaitól, mi? Vicces...

¤ R'n'R ¤

(#37671) dunc válasza Inception (#37663) üzenetére


dunc
nagyúr

A tablet extra mobil,a noti azért pláne egy bizonyos méret felett,kényelmetlen.....jah és nem fér el a budin... :DDD
Rulez zöld robot..... :C

(#37672) CPT.Pirk válasza TRob1 (#37668) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Már az android előtt okos telefonnal nyomultam (Uiq3). Asztali gép mindig volt, suli miatt kénytelen voltam venni egy lapost, hát lett egy ThinkPad. Aztán mióta apám is netezik, kellett venni egy tabletet is, mert neki nem feküdt a laptop használata, és az asztali sem.

Aztán vettünk egy 10"-os tabletet android 2.2-vel 34k-ért, és ez nagyon tetszik neki. A kis gépen flippertől pasziánszon át a filmekig és netezésig mindent lehet csinálni. Még RJ-45 csati is van rajta, usb-s egér + billentyűzet is köthető rá, teljesen jól használható mindenre, amit elbír a procija. Nem egy hatalmas összeg a cucc...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#37673) TRob1 válasza CPT.Pirk (#37672) üzenetére


TRob1
veterán

Ok, de ez sztem kicsit más kategória: a szavaidból ítélve, fater csak a tabletet használja... én meg arról beszélek, mikor 1 ember használ laptopot+okostelefont+tabletet, neadjisten még asztalit is. :O Ott már vmi hibádzik, az biztos (meg ott is, aki egy wc-t nem bír ki vmiféle szgép nélkül)

¤ R'n'R ¤

(#37674) Dodder válasza TRob1 (#37670) üzenetére


Dodder
tag

nem nagyon szeretem a faszbook-ot csak az volt jo hogy nyertem egy porcihűtést merlinhardver nyereményjátékán. Könyveket olvasok rajta meg a prohardvert olvasgatom még.
Ja meg angry birds 1000.rel.

[ Szerkesztve ]

Én bízom az emberekben,csak a bennük rejtőző ördögben nem.

(#37675) oPalRx7 válasza Bandus99 (#37662) üzenetére


oPalRx7
tag

Üdv :) igen :)

az egyetem igen nagy és szövevényes :D

tablet téma:

hjah, van egy droid teló, van egy laptop, és van egy pc. előbbi kettő a munkahelyi mobilitáshoz, utóbbi az otthoni kényelemhez kell.

soha nem jut eszembe otthon telefonnal nyomulni hacsak ki nem vagyok tartósan "túrva" a gépemtől (pl by tesó ha ritkán otthon van). bár akkor meg zene + mango és elvagyok :)

tabletre pont nincs szükségem :) kényelmesebb a pc :)

[ Szerkesztve ]

(#37676) Stoner


Stoner
csendes tag

HD 3870

A közhiedelemmel ellentétben a rendszergazda nem gépparkot üzemeltet, hanem állatkertet.

(#37677) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Khm, valóban kevesen vannak, akik kihasználnak tabletet, asztalit, lapost, és smartphone.t is. Amúgy a tablet nem nekem lesz,mondom. Arrafele, ahova kell nincs lapos, asztali gép is csak alapdolgokra. Egyébként mondom, laptoppal próbáljon meg valaki ágyban fetrengve olvasni. (Könyvvel megy, pda-val megy, laptoppal macerás.)

Viszont én úgy vagyok vele, hogy kihasználnék lapost, asztalit, és tabletet is :
- tableten olvasni (amit most a PDA-n)
- laptop utazáshoz, vagy bármikor, amikor kell vihető PC, rendes billentyűzettel - ez sem valmi csillivili gépet jelent, hanem pl. egy 5-6 éves Lifebookot.
- asztali gép általában mindenre

...ha lenne okostelóm, akkor nem akarnék tabletet, mert egy jóféle okosteló kiváltaná a navi+pda+olvasás(tablet) dolgokat, csak ilyesmire mostanában nincs keret.

Amúgy eladó :
- fa házas Tualatin félkonfig (RAM+winyó híján)
- Pannon SIM kártya, bontatlan
- Szódásszifon :))
- USB Bluetooth adapterek, 600Ft

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#37679) yerico


yerico
senior tag

Részemről kicsit tobzódok számítástechnikai eszközökben.
Van 2 asztali gép a háztartásban, egy notebook, egy netbook, és egy tablet is. Mostanában csak a tabletet hordom magammal, pedig a netbookot is pont ezért vettem. Kényelmesen elfér bárhol, beülni mekibe, közben ott a wifi, megnézni a leveleket, vonaton filmet nézni, olvasni, stb kiváló.
Ja, mellette mindig ott van az Androidos telefonom is. :)

Egy ideig én is fikáztam, hogy mire jó a tablet. Ágyban sokkal kényelmesebb bárminél, hirtelen megnézni valamit nem akarok kivárni egy notebook bootolását, helyette 2 másodpercen belül indul a böngésző.

(#37680) hcl válasza Enszuke (#37678) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

A navi+pda feladatokat a 15k-s (éppen) okostelefonom nem váltja ki, mert ugyan navigálni tud, de sem jegyzetelni nem lehet rá gy, mint egy PDA-ra, sem olvasáshoz nem megfelelő.

@Yerico : Ezért kell sleepben tartani azokat a dolgokat, amiknek van akkuja ;) De még annál is kényelmesebb berúgni egy tabletet.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#37681) TRob1 válasza yerico (#37679) üzenetére


TRob1
veterán

"hirtelen megnézni valamit nem akarok kivárni egy notebook bootolását, helyette 2 másodpercen belül indul a böngésző." - Aha, mert az "Androidos telefonod" erre pont nem jó, ugye? Akkor viszont mire is kell (amit a tablettel nem tudsz megcsinálni)? :U

¤ R'n'R ¤

(#37682) cserkész válasza hcl (#37677) üzenetére


cserkész
tag

Ez a szódásszifon nagyon nagy sláger lett......... :DDD

"Vulnerant omnes ultima necat"

(#37683) oPalRx7 válasza yerico (#37679) üzenetére


oPalRx7
tag

én inkább vettem a notiba egy SSD-t, és ha net kell pl mekiben, tényleg telón nézek utána :) nálam pont kiesik a tablet :)

(#37684) hcl válasza cserkész (#37682) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Hát, van, potya darb, ha nem kell senkinek, majd a következő körrel kimegy a Steel Metalba :D

@oPalRx7 : Már ott hibádzik, hogy meki ;)

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#37685) cserkész válasza hcl (#37684) üzenetére


cserkész
tag

Most már ne add le...ahogy leírtad az állapotát lassan régiség lesz és akkor lehet majd nagyon "szakítani" vele! :D

"Vulnerant omnes ultima necat"

(#37687) oPalRx7 válasza hcl (#37684) üzenetére


oPalRx7
tag

meki, csak példa :D amúgy inkább Aladin/Repeta :D :D ott is van wifi :))

(#37688) hcl válasza cserkész (#37685) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Az állapotát a "rettenetes" írja le leginkább. Akad még bádoglavór és ilyesmi, ha valakinek kell :D Csoki/sör :D

@oPalRx7 : Én is ezt mondanám, miután elszóltam magam ;) :))

Mutogatni való hater díszpinty

(#37689) TRob1 válasza hcl (#37688) üzenetére


TRob1
veterán

"Csoki/sör" - Az is van? Viszem. :DD

¤ R'n'R ¤

(#37690) CodeRed válasza oPalRx7 (#37687) üzenetére


CodeRed
csendes tag

Szevasztok!
Elado egy uj Vapor Case iPhone 4/4S-hez.
Fekete szinben.
5500 Forint.
Erdeklodni privatban.

(#37691) FuckeR19 válasza CodeRed (#37690) üzenetére


FuckeR19
senior tag

megcsappant a térerő vagy gps gondok vannak?

hirdetéseim: tiny.cc/prohardver -------és------- tiny.cc/aprod

(#37692) oPalRx7 válasza hcl (#37688) üzenetére


oPalRx7
tag

ha megszámolom hogy mennyiszer voltam eddig mekibe... :D nem jellemző rám. havonta nagyon max 1, de inkább évente 5-7 :D

(#37693) hcl válasza TRob1 (#37689) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Vandenemadom! :D Inkáb hozzatok, bádogért jó üzlet lenne :C

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#37694) cserkész válasza hcl (#37693) üzenetére


cserkész
tag

Pedig az engem is érdekelt volna!!! :DDD

[ Szerkesztve ]

"Vulnerant omnes ultima necat"

(#37695) a2d2


a2d2
addikt

Sziasztok!

Hallottatok már olyanról, hogy egy monitornak elszáll a natív felbontása?
Tegnap este kikapcsoltam a gépet, minden rendben volt. Ma reggel bekapcsolom, és nagyon fos a kép.
Egy Asus vw221d-ről van szó, 1680x1050-ben használtam eddig.
Most viszont át kellett kapcsolnom 1440x900-ra, mert így élvezhetőbb.

Ati drivert lepucoltam a gépről, windows 7 64 bitet használok, annak a normál drivere van most fent, de így sem jó.

Van valakinek ötlete?

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#37696) agressiv válasza a2d2 (#37695) üzenetére


agressiv
addikt

Lehet, hogy valami hiba miatt nem bírja, a frekvenciát. Próbáld váltogatni 60-75Hz-es képfrissítést, hátha történik valami.

Hát még a borz.....

(#37697) hcl válasza a2d2 (#37695) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Szoftverből lehetséges, de nem valószínű.

Mutogatni való hater díszpinty

(#37698) CodeRed válasza FuckeR19 (#37691) üzenetére


CodeRed
csendes tag

Szimplan nem tetszik :(
De en nem tapasztaltam a leirtakat. :N

(#37699) s7evcsenko


s7evcsenko
addikt

Tud valaki egy könnyen használható progit, ami audio cd-t FLAC-ba ment winyóra? :U

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#37700) a2d2 válasza agressiv (#37696) üzenetére


a2d2
addikt

Hello!

60Hz-en próbálja az 1680x1050-et. Ha állítom catalyst-ben a frekvenciát, akkor a felbontás is változik.

Meg azt vettem még észre, hogy generic non pnp monitorként ismerte fel a windows.
Régebben mintha asus-ként láttam volna a displayek között.

Na az Ati vga display fülén közb en megtalálta úgy hogy asus vw221

[ Szerkesztve ]

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.