Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-09 12:29:47

LOGOUT.hu

"Itt a tavasz szele, és a nyúlpörkölt hihi, haha, huhu, hehe..."

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37351) Alien83 válasza Thomas1 (#37348) üzenetére


Alien83
senior tag

Sirály a kari...meg az ára is.

(#37352) Thomas1 válasza Alien83 (#37351) üzenetére


Thomas1
őstag

Köszi! :R
Vedd meg, még gari is van rá. :DD

Eladó cuccok: https://tinyurl.com/yayrsbty

(#37353) Alien83 válasza Thomas1 (#37352) üzenetére


Alien83
senior tag

hidd el megvenném azonnal de közben szereztem már egy másikat mert nemrég bokrosodott meg a régi karim, ha 2 héttel korábban látom a hirdetést kb már vittem volna. :D

De majd haverokat megérdeklődöm hátha érdekel valakit majd...szerintem jó árban an.

(#37354) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Valakinek van eladó tápja D-Link routerhez? 5V 2A kéne.

Mutogatni való hater díszpinty

(#37355) Alien83 válasza hcl (#37354) üzenetére


Alien83
senior tag

Nekem van routerrel együtt, úgy nem bótoljuk el mi? :P

(#37356) nesa válasza hcl (#37350) üzenetére


nesa
veterán

Nem eliras 500A koruli kene,500mA-val nemtudnek mit kezdeni.

(#37357) Thomas1 válasza Alien83 (#37353) üzenetére


Thomas1
őstag

Szerintem sincs rossz árban, csak hát nagyon pang a piac. De ha valóban meg tudod kérdezni, akkor azt köszönöm.
Dobozos, garis, minden cuccal együtt vihető. :R

Eladó cuccok: https://tinyurl.com/yayrsbty

(#37358) Dodder válasza nesa (#37356) üzenetére


Dodder
tag

Heggeszteni akarsz? Mire kell ekkora teljesítmény? :Y

Én bízom az emberekben,csak a bennük rejtőző ördögben nem.

(#37359) Nevil2


Nevil2
tag

Ilyen karácsonyi dísz érdekel valakit?

(#37360) zsolt19900


zsolt19900
őstag

1.5 tb wd elements külső vinyó 20kért holnapi foglalással érdekel valakit?

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#37361) hcl válasza Alien83 (#37355) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Nemtom, nem nekem kell, én csak keresek, de egy időre jegelve.

Mutogatni való hater díszpinty

(#37362) Alien83 válasza hcl (#37361) üzenetére


Alien83
senior tag

Értem ok. :)

(#37363) OrangeBud


OrangeBud
tag

független vagy tmobilos telefont keresek 4k alatt!

(#37364) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Még mindig van eladó Pannon/Telenor kártyám... Tualatin félkonfigom... stb...

Mutogatni való hater díszpinty

(#37365) a2d2


a2d2
addikt

Sziasztok!

Nincs valakinek tapasztalata szomszédok miatti zajszintmérésben?
Hogy megy ez a dolog?

Köszi!

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#37366) hcl válasza a2d2 (#37365) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Gondolom szakértő kell hozzá, mert mást nem fog elfogadni a hatósegg.

Mutogatni való hater díszpinty

(#37367) Janoska26


Janoska26
Topikgazda

Van 1 32''-os Samsung LCD HD Ready-s TV-m eladó.
Pontos típus::LE32A330J1NXXC. 2008 decemberben vettem a pécsi Media Markt-ba, úgyhogy elvileg van még rá 1 hónap gari ha megtalálom a papírjait :) .
Ha valaki szeretné nyomkodni, tesztelgetni, nézegetni,próbálgatni, gyönyörködni benne, nálam megteheti.Tökéletes állapotban van természetesen.
Próbagarit is adok rá.
Ára legyen mondjuk 45000FT, szerintem nagyon jutányos ár érte, 5770 vagy 6770-es VGA-t beszámítok.Privizzen akit érdekel.

(#37368) nesa válasza a2d2 (#37365) üzenetére


nesa
veterán

Csak jotanacskent emlitem szephazankba semmilyen jogi vitaba nemerdemes beleszalni ha magad nemtudod lerendezni a problemat akkor kb igy jartal, a torvenyek mindig a szarhaziakat vedik igazsagszolgaltatasnak megcsak halvany eselye sincs, joga megcsak a bunozoknek/szarhaziaknak van.

Hagyd a francba es elvezd az eletet.

(#37369) a2d2 válasza hcl (#37366) üzenetére


a2d2
addikt

Jaja, csak azt sem tudom, hol kezdjem el a dolgot

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#37370) NovaBlue


NovaBlue
aktív tag

Akár darabokban is vihető

[ Szerkesztve ]

(#37371) nesa válasza a2d2 (#37369) üzenetére


nesa
veterán

Hagyd a francba.....

[ Szerkesztve ]

(#37372) stuntmanmike


stuntmanmike
tag

Basszus, ha nem látom a szememmel el sem hiszem: ez a hivatalos NAV oldalán szerepel. lol

(#37373) TRob1 válasza a2d2 (#37369) üzenetére


TRob1
veterán

Sztem tekerd fel a hifit/házimozit maxra, leolvasod a decibelt, és ha a szomszédok hangosabbak, akkor ők nyertek (és tudod, hogy mekkora hangerőt léptek túl). Ha meg te győztél, akkor csökkented fokozatosan a hangerőd, és mikor újra hallod őket, megint leolvasod a kijelződ, és látod az Ő "értéküket". :U :))

szerk: Nah, almások, lehet ráugrani az "Aple I fone"-ra. :DDD

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#37374) FuckeR19 válasza stuntmanmike (#37372) üzenetére


FuckeR19
senior tag

"I fone + dokkoló FCXCE APLE" az szééép :DDD

hirdetéseim: tiny.cc/prohardver -------és------- tiny.cc/aprod

(#37375) a2d2 válasza nesa (#37368) üzenetére


a2d2
addikt

Valamit muszáj lépnem, mert a svájci frank az egekben, az albérlőim pedig nagyon egyszerűen azt mondhatják, hogy köszönik szépen, ha nem javul a helyzet. :(((

[ Szerkesztve ]

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#37376) stuntmanmike válasza FuckeR19 (#37374) üzenetére


stuntmanmike
tag

simán mehet napiszarra :)

(#37377) a2d2 válasza TRob1 (#37373) üzenetére


a2d2
addikt

Szia!

Valamilyen hivatalosabb formában kellene :)

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#37378) nesa válasza a2d2 (#37375) üzenetére


nesa
veterán

Miez panel, masokat nemzavar, vagy mindenki fosik?

(#37379) hcl válasza a2d2 (#37377) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ha olyan időben is hangosak, amikor nem szabad, akkor kihívni rájuk a yardot...

Mutogatni való hater díszpinty

(#37380) stuntmanmike válasza hcl (#37379) üzenetére


stuntmanmike
tag

Ha jól tudom, már nincs időhöz köve a csendháborítás.

(#37381) a2d2 válasza hcl (#37379) üzenetére


a2d2
addikt

Egy kisboltról van szó, ami 6-10-ig nyitva van, és a lakás mellett van, a raktárnak használt helység pedig félig a lakás alatt.
A gond az, hogy hajnali 4-től, illetve éjjel 11-ig megy a rakodás fel a boltba (polcfeltöltés meg ilyenek), és iszonyat áthallatszik minden a födémen keresztül (zsugorfólia hangja pl, ahogy megfogják és adogatják fel). Lényeg hogy nem lehet tőle aludni.
Beszéltem a tulajjal, teljesen elzárkózik mindentől. Le sem enged a raktárba, hogy leteszteljem, hol megy át a hang. Meg arra sem hajlandó, hogy 10 után és 6 előtt ne legyen mozgás. Szóval patthelyzet van.
A házirendben benne van a szabály, hogy 10 után és 6 előtt nems zabad hangoskodni, de a boltos csak azt hangoztatja, hogy szerinte határérték alatt van amit művelnek.
Hangszigetelést nem hajlandó berakni, mert az meg leállással járna.
Kisbaba van a lakásban. Azt találták most ki, hogy felveszik a bébiőrrel a hangokat, de valamit lépnem kellene, mert az egész lakás értékét csökkenti ez a hülye kisbolt.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#37382) crabi


crabi
csendes tag

Sziasztok!
Érdeklődnék hogy nincs e valakinek emeletes kisállatketrece?
illetve "szieszta" gázkályha/hősugárzó?

(#37383) Djroberto


Djroberto
tag

Múlt héten amikor otthon voltunk ugyanez megörtént,igaz miután a tömben szinte csak albérlők vannak és női tulajok,így mindig én tettem rendet.
Szerintem első lépséként azért ha normálisabban felléptek,akkor meg lehet ezt oldani, én már elmagyaráztam kínainak,németnek,töröknek és arabnak is egyaránt. 10 órakor menj le,sötétben nyittasd ki az ajtót tornyosulj főlé,és mutasd meg egy világító órával hogy mi a fasz is van. Majd közöljétek velük,hogy kihívjátok a zsarukat ha mégsem kussolnak.

Speciel amikor ott laktunk még a zöld is be volt fenyítve,ott se volt balhé,volt hogy bementem személyesen és mondtam a "kedves " tulajnak,nem elég hogy a buzi alkeszok miatt nem tudok aludni,mert egy ilyen hihetetlen felkapott helyet vezetsz,de még a kis görcs nullikus kutyád is visít a szomszád házban amíg nem mész haza. Én finman utaltam rá,hogy az egy dolog hogy kihívom a zsarukat és füvezésen kapják majd őket,de legközelebb ha talizunk meg is ruházlak.

Lényeg a lényeg: Múlt héten egy új albérlő banda tűnt fel,eddig még nem láttam őket. Este 10-kor megúntuk,első körben hívtam a zsarukat, csak annyit mondtam másnap vezetek 700km-ert így nem lenne kedvem ezért meghalni,mert vki épp bulizik és nem tudok aludni. Fogták kijöttek,beengedtük őket, csöngettek és nem nyílt az ajtó,faszi behozott vmi kis kézi szirénát vagy mit,és azzal szirénázott egyet a lépcsőházban. Nyílt az ajtó: Passportot, vízumot a hétszentség faszát is kérte tőlük, érdekes módon ekkor a kis török megszólalt full magyarul is,és lejjebb akarta vinni a bünti árát 20.000ft-ról 10.000-re. rendőr mondta neki ha még egyszer megszólal,akkor beviteti az egész bandát,ha még egyszer hangoskodnak,akkor pedig előállítattja őket.

Hozzáteszem,olyannira hangos volt hogy az utcáról is lehetett hallani..

magam is meg voltam lepve a rendőrség fellépésén.

:-)

(#37384) hcl válasza a2d2 (#37381) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Akkor a megfelelő időben jöhet a yard...

@Stuntmanmike : Nem tudom, időhöz kötött-e, de elvileg korábban este 10-reggel 6 között nem volt szabad.

Mutogatni való hater díszpinty

(#37385) a2d2 válasza Djroberto (#37383) üzenetére


a2d2
addikt

Szia!

Ez azért más eset. Ez az esetneként nagyon hangos, ami nálunk van, az pedig a napi rendszerességű, de csak minket zavaró dolog.
Itt biztos nem fog lemenni a rendőr a raktárba, hogy mit hangoskodnak itt lent :(

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#37386) TRob1 válasza a2d2 (#37385) üzenetére


TRob1
veterán

Sajnos szerintem ez nehéz eset lesz... főleg, hogy nem annyiról van szó, hogy halkítsák le a tv-t/zenét, hanem munkát végeznek. A szigetelés meg ugye pénz és idő.

Ráadásul ha jól tudom, már a normál hangoskodásnál is van vmi olyasmi, hogy míg csak egy embert/lakást zavar, addig "nem zavarónak számí" :Y , ha többen is jelzik, akkor lehet vmi (de előfordulhat hogy rosszul emlékszem).

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#37387) Djroberto válasza a2d2 (#37385) üzenetére


Djroberto
tag

ja tudom, mikor megírtam utána láttam mit írtál be.

hát szerintem semmit sem fogsz tudni tenni,főleg hogy ezek a kisboltok nem hagyhatnak veszni annyi időt,illetve felújítási pénzt+időt. valszeg csődbe is menne.

amikor megvetted a lakást,nem gondoltál erre? vagy még nem volt kisbolt?

[ Szerkesztve ]

:-)

(#37388) RZozo válasza a2d2 (#37381) üzenetére


RZozo
aktív tag

Önkormányzatnál jelentsd be! Illetve egész pontosan a kistérség székhelye szerinti település önkormányzatának jegyzője hatáskörébe tartozik, ha pécsi vagy, akkor Pécs Önkormányzatához.
Tudok adni zajmérést végző szakértők elérhetőségeit is, de az nem olcsó mulatság, ezért inkább az üzlet tulajára kellene hárítani a dolgot, neki kellene bizonyítani, hogy nem haladja meg a határértéket.

(#37389) a2d2 válasza Djroberto (#37387) üzenetére


a2d2
addikt

Pont ez a gáz.
Új építésű volt a ház 6 évvel ezelőtt. Kisboltról szó sem volt. Galéria kialakítású volt az üzletrésze.
Ezt építették át kisbolttá 1-2 éve, hogy ráhúztak egy fa födémet, ami ráadásul iszonyat nyikorog.
Szóval nehéz ügy.
Nagy előrelépés lenne az is, ha valamilyen törvényi eszközzel el lehetne érni, hogy 6-10-ig tevékenykedjenek csak. Ez hogy 11-4-ig lehet csak aludni, ez ultragáz.
Szóval valahol itt kellene belekötni a dologba, hogy rendben van hogy 6-10-ig megszerezte a nyitvatartási jogot, de akkor meg ne pakoljon előtte is meg utána is egy óráig.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#37390) a2d2 válasza RZozo (#37388) üzenetére


a2d2
addikt

Köszi, lehet hogy írok jövő héten egy levelet erről az egészről.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#37391) Jadro


Jadro
veterán

Zsarukat kihívni párszor és kész. Ki kell menniük és előbb-utóbb megunják. Főleg ha jön a hidegebb idő. :) Az biztos nem normális hogy éjjel pakolnak. Ha zavar valakit, akkor meg pláne.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#37392) zsolt19900


zsolt19900
őstag

hop hop

garis a wd elements vinyóm mégiscsak megtekintettem a garilevelet 2012.09ig még :) szóval 25k ért aki kapja marja 1.5 tb hdsentinel 100/100 as :)

[ Szerkesztve ]

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#37393) a2d2 válasza zsolt19900 (#37392) üzenetére


a2d2
addikt

Nem 20 k volt már az ára? :)

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#37394) zsolt19900 válasza a2d2 (#37393) üzenetére


zsolt19900
őstag

akkor úgy tudtam, hogy nincs rá gari de van még majd 1 év :) ezért emeltem egy picit, semmi több

de megyek pécsre hétvégén így akinek jó a vasárnap esti átvétel úgy 23ba megállhat, így megint itt a -2k a helyieknek :)

[ Szerkesztve ]

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#37395) Inception


Inception
tag

okosított xbox360 játékokat nem tud valaki?

[ Szerkesztve ]

(#37396) Dluinet válasza Inception (#37395) üzenetére


Dluinet
nagyúr

gyorsan töröld a hozzászólásodat, mielőtt kirúgnak

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#37397) Inception


Inception
tag

Sony Ericsson G900 független szép állapotú telefon eladó.16000ft

(#37398) zsolt19900 válasza zsolt19900 (#37392) üzenetére


zsolt19900
őstag

vinyó hétfőig jegelve

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#37399) Djroberto válasza a2d2 (#37389) üzenetére


Djroberto
tag

Na most figyelj,ha meg akarod oldani akkor tutira a nevedet kell hozzá adnod.
Én beslattyognék az önkormányzathoz és feljelenteném őket.
Ha a lakóközösség összefog,talán még jobb a helyzet,de azt sem tudom milyen lakóövezetben van ez.
Hajnali tevékenykedés szerintem csak kirívobb komolyabb esetben lehet,mint pl pékség vagy ahol mindig minden nap friss áru van. de ez sem 100%. de attól mert valakinek van egy kisboltja,talán nem csinálhat meg mindent,mert ha jól tudom éjjel nappalit sem nyithatsz csak úgy hipp-hopp ahol akarsz.

Figy már kint élünk osztrákban egy kis faluban. Van egy Tabakos,és előtte egy cigivevő készülék,ilyen pénzbedobós. Egy kibasztt kretén minden héten vasárnap eljön,és reggel 6.30-kor 5-10-20 centeseket dob be,úgy hogy vesz 3-4 dobozt és 1 doboz 3.20 eur. mindig hallani,lehet,egyszer fejbe kéne dobni vmi paradicsommal,csak messzebb vagyunk,nem tudnék addig eldobni.

[ Szerkesztve ]

:-)

(#37400) a2d2 válasza Djroberto (#37399) üzenetére


a2d2
addikt

Nem kellene először egy írásbeli figyelmeztető levelet küldeni a boltnak ajánlottként feladva?
Mert eddig csak telefonon beszéltünk.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.