Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-09 12:29:47

LOGOUT.hu

"Itt a tavasz szele, és a nyúlpörkölt hihi, haha, huhu, hehe..."

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38151) OrangeBud


OrangeBud
tag

Eladnám AsusMw201u 20" típusú monitoromat.. Ha valakit érdekel PM :R

(#38152) ha3fis


ha3fis
tag

Eladó Amilo Mini, dupla aksival, dobozában, papírjaival, az összes gyári cuccával.
Érdeklődni priviben.

(#38153) Macka


Macka
veterán

ZTE SKATE-hez tud valaki kijelzővédő fóliát???

(#38154) Hunter2


Hunter2
addikt

nincs valakinek eladó sata noti vinyója eladó, minimum 160Gb-os? 2db kellene.

(#38155) Magnum_ válasza Macka (#38153) üzenetére


Magnum_
nagyúr

ebay? olcsó is, jó is.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#38156) FuckeR19 válasza Magnum_ (#38155) üzenetére


FuckeR19
senior tag

meg vagy elégedve 4S-el?

hirdetéseim: tiny.cc/prohardver -------és------- tiny.cc/aprod

(#38157) Magnum_ válasza FuckeR19 (#38156) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Az akkut leszamitva igen. De azert nagyon varom a frrissitest.

I humbly and respectfully decline™

(#38158) a2d2


a2d2
addikt

Basszus ez a hülye majom majdnem engem is megszivatott

Még jó hogy ennyit lógok a PH!-n mostanában.

[ Szerkesztve ]

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#38159) a2d2


a2d2
addikt

Videokártyát keresek lehetőleg pécsi átvétellel

4770 - 10k körül
5750 - 16k körül
5770 - 18k körül

Biznisz előtti kipróbálhatóság előny :DD

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#38160) Janoska26


Janoska26
Topikgazda

Van 1 XFX4830-as VGA-m 512Mb DDR3-as, kb 1 év Cgroup gari is van még rá, fullos dobozos, ha valakit érdekel akkor dobjon 1 árat priviben és vigye ;)

(#38161) Stoner válasza a2d2 (#38159) üzenetére


Stoner
csendes tag

10.000 kreditért ennél jobbat nem találsz! :))

A közhiedelemmel ellentétben a rendszergazda nem gépparkot üzemeltet, hanem állatkertet.

(#38162) a2d2 válasza Stoner (#38161) üzenetére


a2d2
addikt

Dede :)

Erről pont lemaradtam. Jegelve volt már a hírdetés mire rátaláltam.

De pécsi 5770 is volt már 17500-ért, ott meg szemét volt az eladó, hiába beszéltük meg a dolgot, eladta a munkatársának :(((

Mindegy, én ráérek :)

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#38163) agressiv válasza Stoner (#38161) üzenetére


agressiv
addikt

Nem olyan hú de jó az 10000 kreditért.

Hát még a borz.....

(#38164) Hobli1988 válasza agressiv (#38163) üzenetére


Hobli1988
tag

De nem is rossz ár érte! :))

Eladó egy APC Back-UPS CS 350 szünetmentesitő táp,szinte új!7k

(#38165) Magnum_ válasza a2d2 (#38162) üzenetére


Magnum_
nagyúr

miért nem alkudozol?
mint régen, a parfümnél :DD :DD :DD

I humbly and respectfully decline™

(#38166) dunc


dunc
nagyúr

(#38167) Macka válasza Magnum_ (#38155) üzenetére


Macka
veterán

Én azzal nem vesződök...

(#38168) a2d2 válasza Magnum_ (#38165) üzenetére


a2d2
addikt

Ott alkudoztam? Pedig nem szoktam. Legalábbis jó árnál nem, biztos drágán mérted akkor :)

[ Szerkesztve ]

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#38169) Magnum_ válasza a2d2 (#38168) üzenetére


Magnum_
nagyúr

nem úúgy értem... alkudozni kötttetlező!

I humbly and respectfully decline™

(#38170) a2d2


a2d2
addikt

Egyre többet hazudoznak, de már kezdenek ők is belezavarodni :D

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#38171) Jadro válasza a2d2 (#38170) üzenetére


Jadro
veterán

Az a legszebb hogy bizonygatja az egyértelmű hülyeséget, miközben már mindegy, mert teljesen a hitelét vesztette. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#38172) OrangeBud


OrangeBud
tag

Keresek-Vennék!
450-550W-os tápot, 200gb körüli vinyót (7200rpm) és esetleg olcsó házat is!

(#38173) oPalRx7 válasza OrangeBud (#38172) üzenetére


oPalRx7
tag

tápról tudom hogy pcbontóban már megbízhatóbb FSP-ket is találsz használtan 3k környékén. többet ér mint egy 550es lcpower vagy hkc.

(#38174) goodboy007 válasza hcl (#38102) üzenetére


goodboy007
senior tag

Van abban igazság, hogy a szakmai tudás a mérvadó, ha valakit megbízol valamivel, de ilyen színvonalú "helyesírással", amit a srác lenyom, már általánosban is lesült volna a pofámról a bőr.
Könyörgöm civilizált emberek vagyunk, nem beltenyészetes analfabéták és ahogy agressiv kolléga fogalmazott, aki nem képes egy kerek mondat leírására, azt jobb gyépésnek nyilvánítani és ignorálni.

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#38176) Jadro válasza Enszuke (#38175) üzenetére


Jadro
veterán

Ahogy beszédben sem mindegy mit mondasz, úgy írásban a leírt mondatoknál is számít a fogalmazás és a helyesírás. Ezért tanultunk nyelvtant az iskolában. Mondjuk nem értem miért küzdesz ellene ennyire. Általános műveltség létezik, még ha nem is érdekli az embert minden esetben, hogy a másiknak milyen mértékű.

Mindenesetre nálam egy olyan üzletben, ahol a másik felet egyáltalán nem ismerem, számít hogy egyáltalán le tudja-e írni normálisan a mondandóját.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#38178) hcl válasza Enszuke (#38177) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Azokat is szoktuk, nyugi.

Mutogatni való hater díszpinty

(#38180) agressiv


agressiv
addikt

Bazzeg áljatok már le ezzel fassággal... Semmi értelme annak amin vitatkoztok.

Hát még a borz.....

(#38181) hcl válasza Enszuke (#38179) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

A Logout-on annál gyakrabban láthatsz. Mondjuk ott durvábbak is a hibák.

Mutogatni való hater díszpinty

(#38182) Bigemperor válasza Enszuke (#38179) üzenetére


Bigemperor
senior tag

Én is osztom a helyesírással kapcsolatos véleményt. Ha valaki ennyire igénytelen arra, hogy mit ír le a hozzászólásaiban, akkor túl sok jót az üzletnél sem lehet tőle várni. Nem azt mondom, hogy mindig tökéletesnek kell lennie és nyelvtanilag hibátlannak, de azért törekednie kellene valamiféle elvárható szintre. Példaként felhoznám, ha általában egy szerelőműhely kész káosz kinézetre, a munkájuktól sem lehet nagy dolgokat várni, legalábbis én ezt tapasztalom. Na ez nem azt jelenti, hogy tip-top kell legyen, de legyen benne rendszer. A kollégák is ezt írják.

(#38183) Bigemperor


Bigemperor
senior tag

Különben is vegyetek lábmasszírozó-pezsgőfürdőt. :K :C Beurer 25

[ Szerkesztve ]

(#38185) Jadro válasza Enszuke (#38177) üzenetére


Jadro
veterán

Nem mondanám hogy aki ilyet ír, az civilizált.

Ki azért nem akadok rajta hogy úgy van megfogalmazva a hirdetés ahogy, de amikor minden mondaton többször is hangosan felröhögök, akkor valahogy elveszti a komolyságát az egész. :) Engem zavar ha valaki két szót nem bír leírni helyesen, de nagy arccal osztja az észt. Ez van, lehet hogy ez hiba.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#38186) Csepy


Csepy
senior tag

Megint van pár eladó mobil...mindegyik KÁRTYAFÜGGETLEN:

- Nokia 6500 classic... ezüst, új ház, új kijelző, teljesen felújított, 2 akku, töltő, füles, kézikönyv -->8k

- Nokia N73 ... fehér/ezüst/barna, új ház, teljesen felújított, fóliás, töltő -->10k

- Acer Liquid E S100 ... fekete, Android 2.3.7 (MIUI 1.10.21), Snapdragon (Q8250) proci, 3.5" kapacitív kijelző, 5MP kamera, full dobozos, szép állapotban --> 41k

- ZTE Blade... szürke, Android 2.3.7 (CM7.1), 3.5" kapacitív érintőkijelző, 710Mhz Qualcomm MSM7227 CPU 3.2MP kamera, full dobozos, szép állapotban --> 25k

- DELL XPS M1330 noti, minden infó a hirdetésben (katt)... --> 75k

Csere csak mobilra és PC alkatrészekre érdekelhet, természetesen piaci ár alatt.

Regards: Csepy

Regards: Csepy

(#38187) agressiv válasza Csepy (#38186) üzenetére


agressiv
addikt

Csepy mindíg az a szöveg, hogy megint vannak új mobilok, de mindíg ugyanazok vannak. Nem lenne egyszerűbb, csak a hírdetéseket belinkelni? Akkor talán nem lenne tele ez a szerencsétlen topik a telefonjaiddal...

Hát még a borz.....

(#38188) a2d2 válasza agressiv (#38187) üzenetére


a2d2
addikt

Igen, és mindig azt írja, hogy "megint van pár.."
helyette írhatná azt is hogy "még mindig van pár" :DDD

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#38189) goodboy007 válasza Enszuke (#38177) üzenetére


goodboy007
senior tag

Arra céloztam, hogy kb. az utolsó putris c..ányok szintjén ír a srác, de látom én vagyok a kultúrálatlan f@sz, meg mindenki más, hogy egy szakmai fórumon ez ellen felszólalok.
Szó sem volt arról, hogy lírai magasságokban írjon, de aki az alapvető helyesírási normákat sem képes betartani, az számomra hiteltelen és jobb kerülni.

Kár is több betűt pazarolni a témára, már így is a kelleténél több poszt született róla. Megértem, ha egy üzletnél neked nem számít a személy, csak az áru, nem vagyunk egyformák.

Az utolsó bekezdésben egyébként igazad van, bár ha több tucat hardvert tesztel valaki, majd több oldalon keresztül le kell írja a tapasztalatait, véleményét, mindezt záros határidőn belül, közben ejt néhány hibát, az még mindig elfogadhatóbb, mintha valaki egy tíz éves szintjén fogalmaz.

[ Szerkesztve ]

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#38190) TRob1 válasza a2d2 (#38188) üzenetére


TRob1
veterán

Vagy azt, hogy: "Még mindig megvannak az eladó Mobilok". :))

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#38191) oPalRx7 válasza goodboy007 (#38189) üzenetére


oPalRx7
tag

Én tíz éves koromban jobban fogalmaztam szerintem, mint manapság. Köze volt ahhoz, hogy jelentősen több könyvet is forgattam - elvégre kötelező is volt - és igen jó szókinccsel is rendelkeztem emiatt.

Ne sértsd meg a 10 éveseket :D Az a hirdetés amiről beszélünk, tényleg nem éri meg hogy betűket pazarolunk erre :)

Mondjuk az ember professziója se mentség arra hogy valaki mit tud/mit nem tud. Vannak intelligens autószerelők, intelligens postások, intelligens kéményseprők, hiába mondja a sztereotípia hogy "azokhoz nem kell sok ész". (ezen állításomman természetesen bőven lehet vitába szállni, mert professzión belül is lehetünk agyonképzettek, pl egy bosch vezérlést beállítani fődarab-csere nélkül már villamosmérnöki tett lassan :D). Van cukrász ismerősöm, aki bizony nagyon szépen dolgozik, és mégis tud beszélni, írni, sőt mi több, japánt is tanulja kisebb-nagyobb kihagyással ahogy az ideje engedi.
Egyik ember se kevesebb a másiknál, de mégis le tudja értékelni önmagát, ha egyszerűen érthetetlen, és ferdítések miatt hiteltelenné teszi önmagát.

(#38193) Bandus99


Bandus99
őstag

Sziasztok!

Van otletek mi okozhatja az alabbi hibat egy win7es PC nel?

Nem tudom a pontos parameteret i5 os cpu 8GB ram H61M-usb3- b3 alaplap frissitett bios utan is , a jelenseg, ha "gyorsan" kapcsolja le a gepet, nevezetesen bezarja a progikat es utana rogton nyom egy lekapcsolast, akkor altalaban elindul a leallitasi folyamat, de a vegefele kekhalallal elszall. A hibauzi altalaban 000024 meg ehhez hasonlok, amikre rakeresve mindenhol memoriara hivatkoznak. Memtest viszont szepen lefut.
Allitolag, ha a progik bezarasa utan var es nem azonnal nyomja a lekapcsolast akkor minden oke. A progikat nem tudom pontosan de gondolom firefox, torrent es hasonlok.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#38194) Dluinet válasza Enszuke (#38192) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Diszgráfiára gondoltál, szerintem.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#38195) Ance


Ance
őstag

Sziasztok!

Volkswagen Polo (1995-ös, 1.3-mas, benzines) vízcsőcsonkot keresnék egy ismerősömnek. Nem tudjátok, hol lehet kapni esetleg olcsón a városban?

Leginkább eredeti kéne, de lehet utángyártott is.

A sorozatszáma: 032121111A.

Annyit értek ám hozzá, hogy leírtam egy papírról, úgyhogy a további kérdéseket csak finoman :)

(#38196) Bigemperor válasza Enszuke (#38184) üzenetére


Bigemperor
senior tag

Örülök neki, úgy látom viszont, Te az ékezetekkel állsz komoly hadilábon.Nem tökéletességre van szükség, csak igényességre. Te mennyiben lennél másnál jobb? Mert idejössz másokat fikázni? Az alap ételeken felül is tudok főzni, ha rászorulok, vagy kedvem van hozzá. Ne az én hirdetésemben keress hibát, előbb saját magadat rakd helyre. Nem engem kell klónozni, hanem az ilyen embereket szerénységre tanítani, mint Te, ennyi.
Bocs a többiektől.

[ Szerkesztve ]

(#38197) Bigemperor


Bigemperor
senior tag

Ja és egyébként miért is fájt a véleményem? Nem kellene személyeskedni attól még, mert nem tetszik, amit írok. Ennyi az offból.

(#38198) Bigemperor


Bigemperor
senior tag

Amúgy az a jó felfogás, ha az egész életet folyamatos tanulásnak fogjuk fel, én sem átallok tanulni bárkitől, nem a pozíciója határozza meg ugyanis az ember intelligenciáját, és nem is az iskolázottsága. Én nem kérkedek, nem gondolom, hogy bárki több, jobb a másiknál, na de nem is kevesebb! Ráadásul nem volt semmi személyes abban amit írtam, nem is a srác ellen irányul. Én szemtől szemben vállalom a véleményem mindenkivel kapcsolatban, nem a háta mögött áskálódom.A részemről itt le is zártam.

(#38199) oPalRx7 válasza Bandus99 (#38193) üzenetére


oPalRx7
tag

a memtest sokszor annyit ér hogy.... szóval a tényleg hibás modult kinyomja, de az instabilakat soha az életben....

2-3 óra LinX vagy IBT, vagy ugyanennyi OCCT teszt, esetleg 5-8 óra prime95 teszt jelent is valamit.

igaz annyit fogsz látni hogy stabil-e a rendszer, vagy nem. ha megáll a számolásba akkor nem stabil. ha kékhalált is dob, akkor súlyosabb gond van a beállításokban.
nem a win7 okozza :)

de a 8G ram érdekelne hogy áll össze. a 4modulos verziónál pl lehet gond - és mondjuk visszább kell venni a névleges frekiről a ram modulokat, vagy adni plusz feszültséget a vccio-nak, ramvezérlőnek (ugye ez már procin velül van, vigyázni kell vele :D )

(#38200) a2d2 válasza oPalRx7 (#38199) üzenetére


a2d2
addikt

Na ez engem is érdekel. Mert van a gépemben 4db 1Gb-os 1066-os Kingmax.
Na most ha 2gb-ot pakolok csak bele, akkor megy tökéletesen 1066-on. Ha viszont 4-et, akkor vissza kell vennem 800-ra a ramokat, mert csak úgy stabil.
Próbálgattam tesztelni eleinte különböző slotokba tenni különböző párosítással, de szerintem sem a külön slotnak sem a memóknak nincs baja. Szóval a komplett összeállítást nem bírja 1066-on.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.