Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:35:44

LOGOUT.hu

A topik a PayPal használatához kapcsolódó kérdésekkel foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47601) V/ válasza hoffman_ (#47600) üzenetére


V/
Topikgazda

Az jó, mert a subtotal 27% az áfa.152,2*27% =41,09
Az áfa alapba benne van a szállítási költség.
Nem látod hogy a csomag elektronikus adatai mit tartalmaznak, abból dolgoznak nem a csomagcímkén lévő adatokkal.
Azért írtam le az azonosítót, hogy legfeljebb megírod az eladónak hogy ha legközelebb EU-ba küldi ezt mindenképp adja meg a szállítónak és hogy lát -e egyáltalán ilyet az Etsy dolgai közt.

(#47602) hoffman_ válasza V/ (#47601) üzenetére


hoffman_
nagyúr

rendben, ezt megteszem, hátha másnak nem fáj.
ettől függetlenül reklamálok az Etsy-nél tovább, szerintem ezt intéznie kellene.
a százalékszámításnál a vámkezelés díját ha kivonom, akkor ki is kéne adnia, úgy jó a 27%
köszi a válaszokat!

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#47603) Thunderace


Thunderace
tag

Sziasztok!
Utólag vettem észre, hogy a felvett bankszámlához tartozó név fordítva lett felvéve (keresztnév veznév). Így utaltam ki pénzt a számlámra. Ez gondot szokott okozni?

(#47604) V/ válasza Thunderace (#47603) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem, bár már régóta a PayPal a mi név sorrendünket használja, eleve úgy adja fel a bankszámla hozzáadásnál is. Ha nálad nem úgy jelenik meg akkor eleve rosszul van beírva az alap adatoknál. Esetleg azt kellene tisztázni.

(#47605) Thunderace válasza V/ (#47604) üzenetére


Thunderace
tag

Köszönöm. Fordítva lett beírva annak idején.

(#47606) ACE-


ACE-
addikt

magyar bankok nem ellenőrzik a kedvezményezett azonosságát... sajnos

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#47607) hoffman_ válasza hoffman_ (#47602) üzenetére


hoffman_
nagyúr

hogy meglegyen a follow-up, hátha egyszer hasznos lesz.

PayPal-nál végül ebben az ügyben nem is mentem tovább, Etsy support és a Seller között pattogtam rengeteget, de végül sikeres volt a refund, a Seller oldalon ment végbe, Etsy support bevonásával és végül PayPal felől érkezett a kártyára - gondolom a Seller küldte vissza, csak nem volt egyszerű menet..

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#47608) V/ válasza hoffman_ (#47607) üzenetére


V/
Topikgazda

Mivel a PayPal-on keresztül lett fizetve a refund pénz is azon a vonalon jön vissza. Az lényeg hogy sikeres volt a reklamációd.

(#47609) Gifos


Gifos
tag

Üdv ! Visszautaltam az OTP számlámra egy összeget a PayPal fiókomból január 16-án namármost a pénz azóta sem érkezett meg a számlámra .Szerintetek mi történt , mennyi ideig tart ez a procedúra. helpdeskkel már beszéltem azt mondta várjak egy pár napot .Mi lehet a probléma és mi a megoldás?

(#47610) V/ válasza Gifos (#47609) üzenetére


V/
Topikgazda

Várjál még pár napot. Az OTP nem azonnal könyveli. De ez a számlaszámod a pénzforgalmi számla, nem valami alszámla, a te neveden van és egyezik a PP-n a neveddel és használtad már ezt a funkciót?

[ Szerkesztve ]

(#47611) Gifos válasza V/ (#47610) üzenetére


Gifos
tag

Természetesen minden egyezik, annyi hogy a Paypal céges . de az én nevem van mindenhol megadva .

(#47612) V/ válasza Gifos (#47611) üzenetére


V/
Topikgazda

Akkor jónak kell lenni mert üzleti fiókhoz eleve meg kell adni a hozzátartozó bankszámlaszámot, bár arra gyorsabb szokott lenni, 1-3 munkanap.
Persze nálam nem egyezik a magán bankszámlaszámommal, mert az nem használható üzletiként.

[ Szerkesztve ]

(#47613) Gifos válasza V/ (#47612) üzenetére


Gifos
tag

Azért csodálkozom , már eltelt egy hét és semmi .... :))

(#47614) Gifos válasza V/ (#47612) üzenetére


Gifos
tag

Köszönöm a segítséget, van bármilyen helpdesk ahol értelmes emberrel lehet beszélni? Telefonszám, email.?

[ Szerkesztve ]

(#47615) V/ válasza Gifos (#47614) üzenetére


V/
Topikgazda

A PayPal elküldte gondolom megvan róla a könyvelési tétel, látod a tranzakció azonosítót is ami hozzá tartozik. Ha valamiért nem ment volna ki tőlük azt már rég látnád. A fogadó félnél, az OTP-nél esetleg megérdeklődni hogy (ha volt ilyen pénzkiküldésed és az mennyi idő volt) hogy most ők biztos nem kapták még meg az Unicredittől, mert ők utalják. Ha volt utalásod onnan akkor még a számlaszám is ismert amiről jön.
A chat robot és kérsz embert, munkaidőben már vannak 9-17 emberek akikhez át tud adni, de ők ha úgy van amit írtam nem tudnak semmit mondani, mert csak annyit lát hogy kiutaltatták a pénzt.

(#47616) Gifos válasza V/ (#47615) üzenetére


Gifos
tag

Voltam bent a bankban, az ügyintézéző azt sem tudta mi az a paypal. Beszéltem az amerikai paypal-val. Adott egy számot, hogy Magyarországról ezt lehet hívni. 0036314369111 , persze, hogy nem stimmel a szám, csak 4* kérdeztem vissza, hogy biztos ez a szám, mert ez túl sok :W :o

(#47617) atua válasza Gifos (#47616) üzenetére


atua
aktív tag

telefonszámot találsz az összefoglalóban, ezért nem kell amerikát hívni...
ránézésre ez az ír szám lenne, csak félrecsúszott az országhívó...

(#47618) V/ válasza Gifos (#47616) üzenetére


V/
Topikgazda

Esetleg láthatta volna hogy van-e függőben, még zárolt pénz a bankszámlád irányába, de ahhoz ismerni kellene a bankjának a működését. ERzek szerint még nem kaptál így pénzt, mert még az is lehetséges hogy rákérdeznek az Unicreditre hogy náluk van még függőben az összeg ha meg van egy előző kiutalás.

Leírtam hogy a PayPal részéről mire számíthatsz, de akkor átmásoltam ide az elérhetőséget az Öf-ból, a chat robot gyorsabb lett volna.

Magyar idő szerint munkanap 09:00-17:30, 00353 1 436 9111 ez Írországi szám.
Ez lenne az ügyfélszolgálati magyar vezetékes telefonszám: 06 1 777 7944, de itt is angolul beszélnek, viszont magyarországi percdíjjal számolnak a telefonszolgáltatók:

[ Szerkesztve ]

(#47619) Gifos válasza atua (#47617) üzenetére


Gifos
tag

Értem, sikerült beszélnem végre egy értelmes emberrel! Köszönöm a segítséget!

(#47620) RAiN91


RAiN91
őstag

Sziasztok,

nem tudok belépni az accountomba, sikeres jelszó megadás után küld egy SMS-t, de nem érkezik meg. +3670... formában van megadva a számom, ezt nem tudom módosítani. Írni nem tudok nekik, mert nem találom sehol az oldalon az email címüket.. Hogyan tovább? Köszönöm a segítséget.

(#47621) V/ válasza RAiN91 (#47620) üzenetére


V/
Topikgazda

Eddig megérkezett? A telefonod nem tekinti spam sms-nek? A telefonszám az jó, ha ilyen formátum. Esetleg a Vodafone megint vacakol.
Jelszó cserét nehogy kérj!
Ilyen esetben #47618 telefonos elérhetőség munkaidőben, mert belépési dolgokra nincs e-mail ügyintézés, boldog-boldogtalan bombázná őket e-mailel, a hackerek is.

[ Szerkesztve ]

(#47622) RAiN91 válasza V/ (#47621) üzenetére


RAiN91
őstag

Sajnos évek óta nem használtam, korábban nem volt gond. Írnék nekik inkább, viszont egyszerűen semmi lehetősget nem találok rá, mindig ide oda irányítgat a support oldalon, de választ nem kapok a kérdésre és nem is kínálja fel, hogy írhassak nekik. Van esetleg email címük, ahova lehet írni?

(#47623) V/ válasza RAiN91 (#47622) üzenetére


V/
Topikgazda

Csak ismételni tudom: belépési dolgokra nincs e-mail ügyintézés Azon a telefonszámokon, - magyar a javasolt - lehet velük lebeszélni amit a linkelt hozzászólásban írtam, 5-el feljebb a #47618

De szokott ilyen gond lenni a Vodafone számoknál és a telefon is letilthatja és ezért nem fogadod, a PayPal kiküldi arra a számra amit a fiókban megadtál.

[ Szerkesztve ]

(#47624) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni, mert nagyon nem vagyok jártas a dologban. A Paypal egyenlegemen most van 550 euro, amit ha visszautalnék a magyar forintos bankszámlámra, akkor ki váltha át forintra? A Paypal vagy a banki?

Ha elvileg euróként küldöm, akkor a bank váltja? Csak mert a Paypal hitványul vált és egy vicc, amit itt látok árfolyamként. Rohadt régen használtam Paypalt, de ez most idegesít.

[ Szerkesztve ]

(#47625) V/ válasza ForRedGlory (#47624) üzenetére


V/
Topikgazda

Az egyenlegről mindig a PayPal vált amikor kiutaltatod, mert a pénz náluk van a bankodnak nincs köze hozzá. 367,27 a kiírt árfolyam de szerintem nem ennyivel váltanák. Van arra lehetőség ha van Wise EUR bankszámlád (Revolut € számla) hogy Xoom-al a PayPal egyenleget használva pénzforrásként átutalod a pénzt és így EUR-ban maradna. Van ugyan némi díja, de elfogadható. Az nem opció hogy a Xoom váltson és úgymenjen forint számlára mert nem lesz jobb az árfolyam

(#47626) b-max


b-max
aktív tag

Sziasztok,
Eurot szeretnél küldeni barátomnak, itt van lehetőség arra, hogy a banki árfolyammal számoljon a PAYPAL? A kártyám forintos.

Telefonos elérhetőség : huszas 92 6kettő 3O4 - Viber is

(#47627) b-max válasza b-max (#47626) üzenetére


b-max
aktív tag

sikerült , megoldottam :))

Telefonos elérhetőség : huszas 92 6kettő 3O4 - Viber is

(#47628) V/ válasza b-max (#47626) üzenetére


V/
Topikgazda

Igen. Vagy beállítod hogy EUR legyen a kártya alapértelmezett devizája vagy a váltást átállítod a kártyakibocsájtó váltására a küldésnél.

(#47629) Csápájev


Csápájev
őstag

Sziasztok
Egy ismerősöm sajnos abba a hibába esett,hogy elutalt egyik paypal számlájáról a másikra egy összeget,de utóbbi paypal számlához már rég nincs hozzáférése,mert elfelejtette a belépési adatait.
Szerintetek van bármi megoldás arra,hogy visszakapja?

(#47630) V/ válasza Csápájev (#47629) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha nem tudja a jelszót és nem tud belépni akkor a telefonos ügyfélszolgálat tud segíteni, a belépési azonosítót meg nem tudta elfelejteni mert hiszen arra küldte. Bár ugye egy személynek csak egy privát és egy üzleti regisztrációja lehet.

(#47631) Csápájev válasza V/ (#47630) üzenetére


Csápájev
őstag

Köszi,ott beszélnek magyarul vagy angolul folyik az ügyintézés?

(#47632) V/ válasza Csápájev (#47631) üzenetére


V/
Topikgazda

Csak angol, de lehet tolmácsot is "alkalmazni" kell majd Internet elérés is és a telefon is küldhetnek jóváhagyási kódot.

Magyar idő szerint munkanap 09:00-17:30, 00353 1 436 9111 ez Írországi szám.
Ez lenne az ügyfélszolgálati magyar vezetékes telefonszám: 06 1 777 7944, de itt is angolul beszélnek, viszont magyarországi percdíjjal számolnak a telefonszolgáltatók:

(#47633) Csápájev válasza V/ (#47632) üzenetére


Csápájev
őstag

:R

(#47634) doni11


doni11
tag

Sziasztok!

Ebay-paypal vásárlással kapcsolatban kérdeznék.
Ha ebay-ről vásárolok paypal fizetéssel (fizetésnél EUR pénznemet választva, azaz az otp bank vált) akkor a paypal fizetésnek van bármi költsége a vásárló felé?

doni11

(#47635) V/ válasza doni11 (#47634) üzenetére


V/
Topikgazda

Nincs, sose volt. De ha gyakran fizetsz EUR-ban akkor egyszerűbb a kártya alapértelmezett devizáját EUR-ra állítani és nem kell bajlódni a fizetéskori átállással

(#47636) doni11 válasza V/ (#47635) üzenetére


doni11
tag

Azért kérdeztem, mert amit vettem 1000EUR volt szállítással együtt, ami 380-as deviza eladási áron 380.000e Ft kellene, hogy legyen, de az otp számlaegyenlegen 389e Ft volt a levonás. Ez már máskor is feltűnt, hogy jóval többet vontak le, mint amennyit kellett volna. Elvileg a deviza eladási áron kellene, hogy számoljanak és annak egyeznie kellene, ha a Paypal vásárlás ingyenes, vagy nem? Felhívtam a bankot, de közölték, hogy semmilyen + levonás nincs. Ezért nem értem.

doni11

(#47637) V/ válasza doni11 (#47636) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem jó devizát néztél, az OTP az elszámolásra a napi 1. árfolyamot használja és az ma 388,91 Ft, a hétvégén a a 26-i árfolyam van, csütörtökön meg 391,40 Ft volt. Jól van számolva.

[ Szerkesztve ]

(#47638) doni11 válasza V/ (#47637) üzenetére


doni11
tag

Nem ma vásároltam, hanem akkor amikor még 380 volt a deviza eladási. Mielőtt vásárolok nyilván megnézem az aktuális deviza árakat, hogy tudjam mennyiért vásárolok. Az az érdekes, hogy paypal fizetés után mindig stimmel az sms-ben kapott egyenleg. Pont annyit vonnak le, mint amennyit előtte kiszámoltam. Aztán eltelik 1 hét és megváltozik visszamenőleg a levont összeg. Hozzáadódik + 8-10e Ft. Esetleg az lehet, hogy pár nappal később vonják le az összeget és akkor már nem azzal a deviza árfolyammal számolják, mint amikor vásároltam? Ha így van, akkor nem értem miért küldenek a vásárlás után azonnal sms-t, hogy levontak 1000 eurónak megfelelő forintot (380e Ft) a számláról. 1 hét múlva meg azt látom, hogy 389 ezerért vásároltam. :F

doni11

(#47639) V/ válasza doni11 (#47638) üzenetére


V/
Topikgazda

Az mikor volt dátum szerint? 2023 nov 14-16 közt volt utoljára annyi.

Az OTP így számolja el, 64.

(#47640) doni11 válasza V/ (#47639) üzenetére


doni11
tag

Kb. két hete volt 380 körül az EUR.
Tehát a vásárlás napján az első deviza eladási árfolyamon kellene, hogy a bank átszámítsa forintban. Ez pontosan meg is történt, amiről sms-t is küld a bank. Aztán eltelik egy hét és visszamenőleg rátesznek 8-10 ezer forinttal többet a vásárolt tételre. Ezt már többször észrevettem és jeleztem is a banknak, erre az volt a válasz, hogy a Nemzetközi kártyaszervezet napi elszámolás szerinti összeget látom a számlán. Erre gondoltam, hogy akkor a paypal lehet az, aki felszámol valami plusz költséget, amit később írnak jóvá.

Na mindegy a lényeg, hogy a vásárlás napján mindig egyezik a levont összeg az aznapi otp deviza eladási árával és kb 1 hétre ha megnézem az előzményeket a számlámon, akkor már magasabb összeg szerepel ugyanannál a tételnél és nyilván azzal a pár ezerrel csökken az egyenlegem is. Rejtély :(

doni11

(#47641) V/ válasza doni11 (#47640) üzenetére


V/
Topikgazda

Ránéztem az árfolyam grafikonjukra egy hónapra visszamenőleg de felette volt folyamatosan, mindegy.
A lekönyvelt tétel nem változik az elszámolás után és azért az OTP és az AliExpress viszonylatában az 2-3 nap szokott lenni, a fizetéskori amikor ők engedélyezésről írbnak árfolyam az biztos hogy eltérő lesz mindig. VAn amikor kevesebb de a forint mozgásait látva inkább több.
A PayPal-nál ha van díj akkor egyértelműen írják de vásárláskor a vevő esetén nincs díj.
Nálad a különbség az árfolyam változás miatt van.
De ugye a kártyánál ha nem állítottad fix EUR-ra, akkor fizetéskor választod a kártyakibocsájtói árfolyam figyelembe vételét és az OTP nem forint terhelést kap?

(#47642) doni11 válasza V/ (#47641) üzenetére


doni11
tag

Két hete volt 380 körül az euró.

Én Paypal vásárláskor a felugró ablaknál mindig az EUR fizetést választom, mert az kedvezőbb, mint ha a paypal váltaná forintra.
Fizetés után az SMS üzenetben feltüntetik euróban a vásárlás összegét és közlik, hogy mennyi pénz maradt a számlán.
Ha vissza osztom fillére pontosan egyezik a deviza eladási árával.
Eddig minden oké! Aztán ahogy írtam, pár nap múlva már semmi sem az, ami előtte volt. Én is gondoltam arra, hogy a vásárláskori összeg később változhat, ha közben gyengül a forint, de azt nem értem miért telik el több nap a vásárlás napja és a levonás között.
Ha ez miatt jelentkezik az árkülönbség, akkor nem jobb lenne, ha a paypal felugró ablakában inkább a forint fizetést választanám? Lehet, hogy pár ezerrel több lenne, de úgy olvastam, hogy az ott megadott összeg garantált. Ebben az esetben a kártyaszervezet, illetve a bank csak azt vonhatja le, ami a paypal forint fizetésnél megjelenik? A bank ebben az esetben csak forintot von le a számláról, nincs konverzió, ha jól gondolom. Melyik a jobb megoldás?

[ Szerkesztve ]

doni11

(#47643) V/ válasza doni11 (#47642) üzenetére


V/
Topikgazda

A 381,89 az nem 380. Mert ezen elv alapján a 378,11 is a 380 körül van, itt azért maradjunk már a pontos számoknál mert 1000 EUR esetén a 378110 vagy 381890 egyáltalán nem mindegy.
Akkor január 9-én volt a vásárlás és mikor volt az elszámolása?
Azért telik el több nap mert a pénz banki utalással megy el, úgy hogy a kártyás fizetésnél a bankod befoglalja az összeget, ahol fizetsz annak a valakinek a bankja amikor a könyvelési tétel befut hozzájuk kezdeményezi az átutalás indítását, majd ekkor fogja a bankod elutalni és ekkor történik meg a könyvelése, ez nem egy azonnali rendszer a pénz mozgatáshoz. (csak vázlatos a banki technológia leírásom, tömören a lényege)

A PayPal-on a bankkártyád milyen devizára van állítva, EUR lenne a jó, mert csak akkor megy tovább az EUR terhelés. De ahogy írtam magán a PayPal számlatörténet EUR mutat akkor jól van beállítva a kártya, bár USD esetén már nem lesz jó, forintban fizetve meg dupla váltással megy dolog.
Nem tudom hol fizetsz de az eBay-en van hasonló az pedig az eBay PayPal fizetési kliense ahol a devizát ez eBay váltogatja, ha itt forintot választasz az még lehet több mint az OTP elszámolása.,
Ha a PayPal-on választanál PayPal váltást és a forintos fizetést amit felad alapból, akkor az ő devizaárfolyamuk lesz használva és az nagyon nem éri meg, hiába kap az OTP forint terhelést, itt neked a váltást kell a kártyakibocsájtóra átállítani nem devizát választani.

[ Szerkesztve ]

(#47644) doni11


doni11
tag

Nem 9-én vásároltam, hanem egy nappal előtte, akkor 380 körül volt a váltás. Most visszakerestem és valóban 381.14 volt. 1000 EUR-nál ha 1100 Ft-al több, vagy kevesebb már nem érdekelne, de 8-9e Ft különbözet már bosszantó.
Pontosítva: Január 8-án hétfőn 381.14 Euró árfolyamon vásároltam, azonban egész héten a deviza eladási árfolyam nem lépte át a 384 Forintot, azaz Január 16-ig a legmagasabb 383 körül volt. Hogyan lett az 1000 eurós (381,140Ft) vásárlásból 389.000Ft?

Megnéztem és először Január 23-án érte el az euró a 389 Ft-os deviza árfolyamot. Nem hinném, hogy a mai világban az otp-nek 15 nap kell, hogy jóváírjon egy több héttel ezelőtti vásárlást. Vagy igen?

doni11

(#47645) zsola400 válasza doni11 (#47644) üzenetére


zsola400
aktív tag

Használj ilyen vásárlásokra Revolut, Wise stb. €-s kártyát. ezekkel elkerülhető az ilyen vátás. Magyar bankok elszámoláskor akár 8-10ft is rászámolnak +ba/€ (OTP-t konkrétan nem ismerem, de el tudom képzelni róluk is)

(#47646) doni11 válasza zsola400 (#47645) üzenetére


doni11
tag

Igen, valami más fizetési lehetőséget kell néznem, mert ahogy tapasztalom úgy számol az Otp, ahogy akar. Ha a tavalyi évet nézem sok tízezerrel fizettem többet, mint amennyivel számoltam a vásárlás napján. Ha ez a többletköltség csupán a deviza váltás miatt volt, akkor miért nem volt olyan egyszer sem, hogy a vásárlás után nem többet, hanem kevesebbet számoltak.

Kizárt, hogy bármikor vásárolok érdekes módon pár nap műlva mindig rosszabb lesz a forint és visszamenőleg magasabb lesz a vételár. Érdekes módon még egyszer sem volt olyan, hogy vásároltam valamit és éppen jobb lett a forint és visszamenőleg olcsóbb lett amit vásároltam és megemelkedett az egyenlegem a számlán. Piszkosul ki van az ember szolgáltatva a bankoknak és sokan ezt észre sem veszik, vagy nem foglalkoznak vele.

doni11

(#47647) V/ válasza doni11 (#47644) üzenetére


V/
Topikgazda

Oké akkor menjünk vissza az alapokhoz.
A PayPal-on a z OTP-s kártya milyen alapértelmezett devizán áll.
Kártyára katt és ez a rész:

A PayPal-on ennél a vásárlásnál valami ilyesmi kell hogy látszódjon, nincs semmi forintra utalás:

Az elszámolás akkor történik meg ha az eladód bankja lekéri a pénzt, az nem az OTP-n múlik, ők csak akkor könyvelhetik le, ha elment a pénz.

Ha 8-án vásároltad akkor melyik napon lett könyvelt a tétel? (9.-12. közt mely nap) akkor mennyi volt a deviza eladási 1. árfolyam.

Ha 8-án számoltak volna el akkor 382,15 Ft volt az árfolyam
9-én 381,45
10-én 382,8
11-én 381,67
12-én 382,76
15-én 382,9

Árfolyamok ezeken a napokon a Mastercardnál nem számítanak, mert elméletben EUR-ban történt a fizetés és azt nem kell EUR-ra számolnia.

Ha a banknak kellet váltani az EUR-t és a fenti árfolyamokkal nincs egyezés akkor lehet reklamálni az OTP-nél hogy miért nem az idézett szabályuk alapján számoltak.

[ Szerkesztve ]

(#47648) V/ válasza doni11 (#47646) üzenetére


V/
Topikgazda

Eddig senkinek nem volt ilyen problémája, nem összevissza hanem ahogy írva van úgy vonják a pénzt.

[ Szerkesztve ]

(#47649) atua válasza doni11 (#47646) üzenetére


atua
aktív tag

érdekes módon nálam mindig jól terhel az otp, nem úgy, ahogy akar... :W

egyébként marha egyszerűen kideríthető, mi történt, csak a terhelés részleteit kellene megnézni az otp-nél... ott milyen összeget, dátumot, árfolyamot látsz?

(#47650) doni11 válasza V/ (#47647) üzenetére


doni11
tag

Paypal-nél a kártyám pénz neme: HUF
Paypal-nél, ha kiválasztom a tételt,amiről szó van akkor:
Fizetés módja MasterCard 1000EUR
ideje: 2024. január 8

Ha esetleg Január 8. helyett csak Január 15-én teljesül a megbízás, akkor forintra pontosan 382.800 Ft levonásnak kellene lenni 1000 EUR váltás után és nem 389.000 Ft-nak.
Ha jól számolok.

doni11

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.