Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:43:10

LOGOUT.hu

Opel topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27) GombócArtúr válasza Foglalt név (#18) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

Annyira nem vagyok otthon a témában. Azt tudom hogy e legelső Omega után, nem tettszett neki a Vectrája mert túl kicsi volt :D
A 94'-es nagyon frankó volt, kényelmes, tágas, jó benne utazni. Autómataváltós volt sport fokozattal, meg hegymenet fokozattal, frankón húzott (azért megnéztem volna mit csinál egy 3000-es motorral.). Ez nem ette az olajat, de a benzint annál inkább.

A legújabb, kivül-belül a legszebb autó az Omegák közt. Belga import, tele extrával, digitális légkondi - a két ülésen külön beállitásokkal, cd-tár, gps (bár ez használhatatlan magyarországon) és beépített fedélzeti computerrel irányítható nokia telefon.

Azért pár dologért nem vagyok odáig.

- fedélzeti komputer: bármerre néztük sehol nem kaptunk nagy kijelézőset, csak a megfelezett méretűt (nem tudom miért volt jó ezzel terjeszteni)
- talán a frankó magyar utak miatt már keletkezet egy sor pixelhiba a kijelzőn
-az anyósülés előtti tartó kicsi (főleg hogy oda szerelték a nokia telefont) és a nyitószerkezete ugyanolyan gyenge mint az előző modellnek.
- Bulgáriában anyagfáradás miatt szétment egy vulkanizált gumi az egyik tárcsán amit az ékszíj hajt, jól megszívtuk miatta


Egyébként valamiért igen nehéz volt használtan szerezni, sokat kellett böngészni a neten hozzá. ígyis kompromisszumokat kellett kötni.
Valamiért a kombikat erőltették nagyon ebben a modellben, amik szerintem nem néznek ki jól, csak sedanban szépek.

[Szerkesztve]

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.