Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-10 08:33:53

LOGOUT.hu

Motorolaj és szűrő topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5926) bul07


bul07
nagyúr

Na akkor kauffer történetem, igaz még nincs vége

Hétfőn megjött a rendelésem 6db szűrő meg egy motortartó bak[link](teljes fémmel együtt)
Kibontva a szűrőket az én üzemanyagszűrőmön sérülést láttam (termék)
[kép], [kép]

Felhívtam őket telefonon, azt mondta a srác hogy írjak emailt képeket is csatoljak
Meg is írtam hétfő délután 14:40-kor
Válasz nem jött
Kedd reggel kaptam az értesítést hogy csomagom érkezik 0forintos, vártam a futárt de nem érkezett meg, oké világ végén lakunk
Ma reggel(szerda) nézem a nyomon követést, újra kiszállítás alatt, viszont a mai napon nem tudtam várni a futárt édesanyámra bíztam hogy vegye át
Futár megjött édesanyámtól viszont kérte a vissza árút dobozban, na ez meglepetés volt neki hirtelen nem is tudta mit csináljon, tudta hogy melyik a hibás cucc így kivitte a saját papírdobozában
Futár elvette odaadta neki amit hozott és elment

Summázva
Kauffer jól reagálta le a dolgot, kicserélték a sérült szűrőt
Viszont a kommunikáció nem jó, azért válaszolhattak volna hogy mi fog történni és hogy nekem mi a teendőm
Mert így most izgulhatok hogy az a vékony papírdoboz kitart e és hogy nem e sérül tovább és nem e akarják majd számonkérni rajtam a csomagolás hiányát
Nem volt még ilyen csere ügyem senkivel
Ma mikkor hazaértem egyből írtam nekik emailt hogy mi történt (15:00) hogy tudjanak róla, válasz nem jött de lehet kivárnak

Szűrő
Ami másodjára jött hát az is kérdéses, lehet hogy nem fogok több HENGST terméket venni
Mert az elsőre azt hittem hogy a dobozban mellette lévő fém motortartó bak dörzsölte ki, de ami most jött ez egyedül volt egy kemény dobozban

Nézetek már rá hogy szerintetek ezt így használnátok e, kíváncsi vagyok a véleményetekre, döntenem kell és lehet benyelem ezt a 5e Ft bukót, ugye ez üzemanyag szűrő, gázolaj
[kép],[kép],[kép]

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.