Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#39916) erdey_a


erdey_a
őstag

emléxik még itt rám valaki?

Vérboci

(#39918) erdey_a válasza Thrawn (#39917) üzenetére


erdey_a
őstag

neem, azért az után még jócskán voltam, csak aztán besűrűsödött a meló, meg ilyenek, oszt valahogy hanyagoltam a fórumot.

Az utóbbi hónapokban pedig az esküvő+lakodalom szervezése ment, melynek folyamodványaként szombaton megnősültem. :)

Vérboci

(#39920) erdey_a válasza tildy (#39919) üzenetére


erdey_a
őstag

meg, sikeresen.
Csak a mézes heteket csúsztatjuk picit, mert a jövő héttől lesz leállás a cégnél és akkor megyünk nászútra, Balatonfüredre.

Vérboci

(#39922) erdey_a válasza Thrawn (#39921) üzenetére


erdey_a
őstag

nem ment el az eszem, csudajó dolog a házasság :))

Vérboci

(#44045) erdey_a válasza tildy (#40451) üzenetére


erdey_a
őstag

Na ez most mókás lesz, hogy tildy 2009-es bejegyzésére válaszolok, de a sors úgy hozta, hogy egy keresés nyomán rábukkantam erre a hozzászólásra.

Köszönöm jól vagyok, megvagyok. Elteltek az évek. Munka, család ilyesmi. Emellett nincs idő online is élni, csak célirányos keresésekkel jövök PH-zni, Mobilarénázni, olvasni. De mondom, minden okés.
Tök jó, hogy van aki itt is emlékszik rám :-)

Remélem mindenkinél szintúgy minden okés.
Jó kis közösség volt ez akkoriban. Biztos most is jó, csak én ebből már kimaradok. Vagy éppen attól jó most, hogy kimaradok :D

Vérboci

(#44048) erdey_a válasza parandroid (#44047) üzenetére


erdey_a
őstag

Már megint a lekváros pirítós... a lekváros pirítós faster fórumtárs csemegéje volt.
Bár én is előszeretettel fogyasztom.

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#44050) erdey_a válasza tildy (#44049) üzenetére


erdey_a
őstag

Jó, hát most mit mondjak? Eltűnök 10 évre, most meg ontsam magamból az információt? Kissé tolakodó volna nemde?

Vérboci

(#44053) erdey_a válasza rt06 (#44051) üzenetére


erdey_a
őstag

neeem... jóképű férfiakat akartam mutatni a kolléganőnek és erre engem dobott ki a gugli. Nem is értem.

Vérboci

(#44073) erdey_a válasza bandus (#44064) üzenetére


erdey_a
őstag

Jaja, most is itt figyel még a polcon a fuji. Lett egy tesója is, az kicsit jobb. De már fotózni sincs idő... a család ugye... (ajvékol, kesereg)

Vérboci

(#44125) erdey_a válasza BlacKSouL (#44082) üzenetére


erdey_a
őstag

Megható zárósoraid telibetalálták érzékeny lelkem, így betettem az oldalt a kedvencek közé a telón. Eztán újra be-benézek majd. Feléled a múlt. Tessék reszketni. Vérboci visszatért. :DD

Vérboci

(#44348) erdey_a


erdey_a
őstag

Jönnék fórumozni ahogy illik, erre "anya" kiadja, hogy akkor alvás. :(

Vérboci

(#44438) erdey_a


erdey_a
őstag

Mér alusztok? Ne mondjátok, hogy ilyenkor van alvóidőtök. Ami gondolom a főzőtök rokona. Jujj.

Vérboci

(#44452) erdey_a válasza BlacKSouL (#44442) üzenetére


erdey_a
őstag

Ez ám a kimerítő beszámoló :D

Nálunk egy ideje az állt be, hogy gyerkőc fekszik-nyugszik, aztán megbeszéljük a nap eseményeit, elkezdek netezni (hírek, ilyesmi), fél szemmel tévézni. Aztán térek rá a technikai dolgokra, totalcar, PH, mobilarena. Így jutok a fórumhoz 11 után. Aztán csicsikázok.

Most meg van azért a melóhelyen is egy kis üresjárat, mert már nem járatom csúcsra magam így a felmondási idő vége felé :O

Vérboci

(#44455) erdey_a válasza BlacKSouL (#44454) üzenetére


erdey_a
őstag

... fix még nincs. De majd lesz.

Vérboci

(#44517) erdey_a válasza BlacKSouL (#44514) üzenetére


erdey_a
őstag

Mars aludni, mert álmos leszel.

Visszaolvastam, volt szó horkolásról. Én voltam horkolásgátló műtéten. Nem egészségügyi okból, hanem úgymond szociális horkolás miatt. Mit ne mondjak, két hét pokol, de bevált :K

Vérboci

(#44527) erdey_a válasza Viszlát (#44520) üzenetére


erdey_a
őstag

No hát ott azért nem tartottunk, csak kezdett zavaró lenni. Meg ugye a gyerkőc is a szomszéd szobában néha felébredt a horkolásra.

@BlacKSoul: nekem ilyen ferdüléses bajom nincs, csak ugye nem vagyok sovány, így a laza izomtónus miatt berezeg a szájpad. Nekem ez volt a gyökérok. De a doki szerint legalább 10 féleképp lehet horkolni. Nekem ez jutott. Rádiofrekvenciás bigyóval megsütötték a rezgő részt és így feszesebb lett. A nyelvcsapot meg tövig leégették. Mondom, nekem bevált. Akkor horkolok már csak, ha nagyon fáradt vagyok, vagy ha ittam alkoholt lefekvés előtt. De ennek hangereje elenyésző és oldalra fordulva ez sincs.

Vérboci

(#44552) erdey_a válasza BlacKSouL (#44528) üzenetére


erdey_a
őstag

Jó hát lehet, hogy szörnyen hangzik, de annyira nem gáz. Speciel egy mandulaműtéthez képest smafu. Mondjuk nem mertem érzéstelenítéssel bevállalni, így lett legalább altatásos élményem. De ugye itt nincs vágás, csak rádiófrekvencia, ami elgőzölögteti a szövetet. Szóval nem fáj közben, utána viszont két hétig olyan, mintha durva torokgyula lenne. De flector porral kordában tartható.
Mókás, hogy nincs olyan kis fityegő nyelvcsap a "számban".

Az jó volt, hogy mindenki paráztatott az altatással is, hogy hányni fogok utána, meg kába leszek. Meg hogy csak kisérő vihet haza. Én meg felébredtem, megittam 1 l teát, ettem kexet (na mondjuk a nyelés nem volt egy népünnepély), vettem be fájdalomcsillapítót aztán vágtam magam a kocsiba és hazavezettem (Bp - Győr).
Persze én nem kaptam sok szert, fél órát aludtam. Gondolom egy háromórás műtét után nem játszik Fittipaldit az ember :D

Vérboci

(#44554) erdey_a válasza ngabor2 (#44553) üzenetére


erdey_a
őstag

[link]
Vagy nem ez kell?

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#44556) erdey_a válasza BlacKSouL (#44555) üzenetére


erdey_a
őstag

Kinek milyen "anyag" jut... :DDD
Van aki behány, van aki mosolygózik, én meg Senna lettem.

Vérboci

(#44561) erdey_a válasza BlacKSouL (#44558) üzenetére


erdey_a
őstag

Érdekes, hogy amit a politika a zászlajára tűz, vagy szájára vesz, hogy elhasználódik.
Már getzizni is ciki lett... :))

Vérboci

(#59610) erdey_a válasza bobsys (#59609) üzenetére


erdey_a
őstag

bad news, már ötös
[link]

csak éppen két perce láttam azér' mondom

Vérboci

(#59615) erdey_a válasza BlacKSouL (#59611) üzenetére


erdey_a
őstag

Hát ugye én kocsmába nem járok, ti meg templomba, oszt nem futottunk össze :D

Itt voltam / vagyok én, csak nem fórumozok. Most is tök más miatt léptem be, de ide is benéztem, aztán hirtelen felindulásból írtam. Csak mert tényleg két perccel azelőtt olvastam az indexes cikket...

Fórumni nincs idő, vagy csak ritkán, azt meg még a múltban meguntam, hogy oly sokat kell visszaolvasni. Néha napokat...

De örülök, hogy örültök nekem
szerk: most visszaolvasva örömről szó se volt, csak én képzeltem oda :)

Legyek gyakrabban? :B

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#59712) erdey_a


erdey_a
őstag

Naszóval...
Hány percig kellene hallgatnom a 30 másodpercenként ismétlődő liftzenét a telefonban (képzavar) hogy felvegye a futárszolgálat a telefont? Magyarul, hány perctől jogos a 'zmegelés?

Vérboci

(#59716) erdey_a válasza Spet (#59714) üzenetére


erdey_a
őstag

nekem 14 perc is elég volt most :(
Megfájdult a fejem a "zenétől", a csomagom meg ki tudja hol van...
Tárcsázok újra :O

Felvették! FELVETTÉK! :))

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#59746) erdey_a válasza concret_hp (#59745) üzenetére


erdey_a
őstag

Jajj, ez a telótéma nekem is vesszőparipám.
Itt van az asztalon egy Lg Leon (8000 forint volt 4000 forint hűségprémiummal 2 évre) meg egy szifon SE amit a cég vett csilliárdokért. Az életben meg nem győz engem senki, hogy bármelyik is többet érne a másiknál.

Vérboci

(#59808) erdey_a válasza fokukac (#59806) üzenetére


erdey_a
őstag

ehhez elég lett volna egy Takács Tamás koncertig menni. Nem kell alpesi mezőzni. Az csak teheneknek jó.

Vérboci

(#59810) erdey_a válasza Tothgera30 (#59809) üzenetére


erdey_a
őstag

Ezt úgy ahogy a viccben:

- Hogy mer ennyit kérni ezért a portékáért? A túlsó standon a felébe kerül.
- Akkor tessék ott venni.
- De ott elfogyott.
- Ja, hát ha elfogy, akkor majd nálam is csak a felébe fog kerülni.

Vérboci

(#59819) erdey_a válasza fokukac (#59816) üzenetére


erdey_a
őstag

Erről a fesztiválozós hegyről én már azelőtt lejöttem, hogy felmentem volna. Volt idő, hogy városunkban nélkülem nem tartottak meg koncertet (nyilván nálam volt a kulcs ;] ), de az ilyen nomád módi sosem vonzott.
A koncert stadionban, kultúrházban, sportcsarnokban, vagy valami város szívében lévő szabadtéri színpadon jó. A dzsungelt meghagyom a maugliknak :D

Vérboci

(#59821) erdey_a válasza parandroid (#59820) üzenetére


erdey_a
őstag

Na igen, csak az a baj, hogy ha a boci nem megy a hegyhez, akkor a hegy megy a bocihoz Már ugye ahogy az ősi mondás tartja. Szóval ha földesen-kavicsosan zörgő kopogást hallok, én tuti nem nyitom ki az ajtót.

Vérboci

(#59828) erdey_a válasza tildy (#59827) üzenetére


erdey_a
őstag

Maugliné személyesen? :D

Vérboci

(#59830) erdey_a válasza fokukac (#59829) üzenetére


erdey_a
őstag

nem értem, hogy miről beszélsz :P

Vérboci

(#59853) erdey_a válasza fokukac (#59843) üzenetére


erdey_a
őstag

Felpörgethetjük a topikot ha gondolod. Úgy mint fénykoromban. :D

Vérboci

(#59864) erdey_a válasza parandroid (#59857) üzenetére


erdey_a
őstag

A fiatalságom meg a pop-élet. Ez hiányzik...

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#59868) erdey_a válasza Verus (#59866) üzenetére


erdey_a
őstag

Na nekem ajánlhatnál, itt vagyok Prágában :D
Bár inkább egy jó étterem kellene, a szállodai étlapot már oda vissza végigettem.
Most pizzára vágyom, de nem vagyok képben a helyi olasz viszonyokkal.

Vérboci

(#59870) erdey_a válasza fokukac (#59869) üzenetére


erdey_a
őstag

Szombaton odahaza is knédli volt, szóval azért én nem utazok Prágába már. Ezt most mondjuk vettem Pozsonyba, de van hogy én csinálom.

A cseh konyha is elég hamar kifogy az újdonságokból, ahogy a magyar is és elég régóta járok ide, hogy most pizzát akarjak enni :D

Mondjuk egy sült egész csülökkel meg némi tormával meg lehetne most lepni, de abszolute nem ismerem a környék éttermeit. Vagy innen messzebb ettem mindig, vagy itt a hotelben.

Vérboci

(#59872) erdey_a válasza Verus (#59871) üzenetére


erdey_a
őstag

A kis oldal jó egy túra lenne innen. Viszont a pizza coloseumra rákeresve van egy ilyen nevű itt az O2 arena mögött is. Az is 20 perc séta, de lehet hogy megéri. Ha nem ma, akkor holnap.

Szerk.: sörözőre nem költök, bemegyek a teszkóba, aztán álomba iszom magam itt a szobába. :)

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#59877) erdey_a válasza fokukac (#59873) üzenetére


erdey_a
őstag

Jó hát azért ez nagyon belváros... Egyedül nem szeretek éttermezni meg lakomázni.
A család otthon eszi a vajaskalácsot vacsorára, apa meg minden este éttermezik mi? :)
Nem esne jól a falat.

A cégnél ahova most bejárok van kantin, ott szoktam ebédezni, vacsorára meg kiflizsemleszalámi. CSak ma elmaradt az ebéd, mert 11-re értem ide és sok volt a teendő.

@Verus: A sörözéssel is ez a helyzet. Egyedül csak nem kezdek el kocsmázni. Meg minden nap nem lehet sörözőbe járni. Otthon sem szokásom. Ha jobb a csapolt ha nem (nyilván jobb), ha veszek egy hatos zsugor gambrinust az Albertban azzal elleszek péntekig (na jó, szerdáig).

Amugy megvolt a vacsi, kínait ettem. Nemtom mi volt, de állítólag csirke :D Jó volt.
Pizzát nem találtam a közelben.

Ja és a Gólem... kb 10 éve hajtok egy plüss gólemet. Egyszer láttam valahol, de nem vettem meg, azóta meg nem látok, de megvenném. Szívás.
Amit még jó lenne ha kapnék valahol, az a kisvakondos hajcsat a lányomnak, de azsenincs.

Vérboci

(#59878) erdey_a válasza EQMontoya (#59876) üzenetére


erdey_a
őstag

Ez nem céges "út"... én itt vagyok hetekig. Otthon se járok minden nap kocsmába, hanem kiveszem a sört a hűtőből. Itt is bevásárolok 2-3 naponta, aztán csá.
Volt hogy 1-3 napra jöttem más cégekhez évekkel ezelőtt, akkor a vencel téren söröztem, de ebből már kinőttem.
Ha apartman lenne főznék is, de a 4 csillagos szállodában nincs rezsó :D

Vérboci

(#59880) erdey_a válasza Verus (#59879) üzenetére


erdey_a
őstag

Sparkys csak a belvárosban van. Nekem most a Hárfa meg a Cerny Most "plázák" esnek útba. Ezekben is van játékbolt meg sok vakondos cucc, de hajcsat nincs. Sose láttam még, csak sejtem hogy lennie kell valahol a világban :D

Vérboci

(#59887) erdey_a válasza fokukac (#59886) üzenetére


erdey_a
őstag

Volt egyszer hogy az én ötletem alapján lett elnevezve topik, ugye? Vagy nem?
Egészen igazinak tűnik az emléke.
Talán a vad szex inszájd, de nem bizti...
Olyan vagyok minta 100 éves nagypapa, mások történeteit mesélem sajátomként mi? :))

Vérboci

(#59889) erdey_a válasza EQMontoya (#59888) üzenetére


erdey_a
őstag

...aztán csak nyaltam, nyaltam.

Vérboci

(#59892) erdey_a válasza Winner_hun (#59891) üzenetére


erdey_a
őstag

Lehetséges hogy ez volt a kiváltó ok? Na erre már nem emlékszem...

Kis cseh színes: A tegnapi kínai után ma knédliztem meg gulásoztam volna, erre nem elfogyott?
Sajtos csirkés rizottóval meg sopszka salátával kellett megtöltenem a bocibendőt.
A sali jó volt, de ilyen rizsát többet nem eszek. :N

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#59901) erdey_a válasza parandroid (#59900) üzenetére


erdey_a
őstag

Én meg lapraszelt bútorokkal szoktam megmérni, hogy mekkorára húzhatom majd ki a mérőszalagot a kocsiban. :D

Vérboci

(#59904) erdey_a válasza EQMontoya (#59902) üzenetére


erdey_a
őstag

Az már a haladó szint.
Látom te érted a csíziót...

Vérboci

(#59909) erdey_a válasza fokukac (#59908) üzenetére


erdey_a
őstag

Sokkot. Én is azt kapnék ha valaki belémfeküdne.

Vérboci

(#59919) erdey_a válasza Verus (#59916) üzenetére


erdey_a
őstag

Az hagyján, de ma van Szent Vencel napja, egyben a cseh államiság napja. Ami itt munkaszüneti nap. Csak ugye erről én nem tudtam...
Abból a szempontból mindegy, hogy a termelés folyik, így nekem is itt kell lennem, csak délután plázázni mentem volna...
És mivel a nemzeti ünnepeken a 200 négyzetméternél nagyobb boltok nem nyithatnak ki, így ez a tervem kútba esett. Hovatovább nem fogok tudni vacsorát meg sörikét venni a teszkóba. :O

Bájdövéj: Van annak némi pikantériája, hogy a bót nem nyithat ki, de az senkit se zavar, hogy pl. csak itt, ennél a cégnél jelen pillanatban is dolgozik vagy 500 ember, aztán este jön a váltás. Szombaton, vasár- és ünnepnapokon is 12 órás műszakban. Persze az irodák üresek, nem volt nehéz parkolót találni. Bár 20 percet kajtattam az irodakulcs után.
Ahogy persze odahaza is így van ez. Fura, hogy valamiért mindig és mindenhol a kereskedelem a kivételezett.
Elkúrt világ ez.

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#59926) erdey_a válasza fokukac (#59920) üzenetére


erdey_a
őstag

Úgy érted törjek be a teszkóba?
Más ötletem nincs...

Pár óra múlva...
Breaking news: Egy boci hatolt be a Brandys nad Labem-i teszkóba. A hatóságok megállapították, hogy a boci mindössze 2 üveg bernard sört és 3 pogácsát tulajdonított el, ugyanakkor felpróbált 3 pulcsit, de azokat végül nem vitte magával, mert a boci nem szereti a műszálas bolyhos belsejű pulcsikat.

Megjegyzem, azért március 15-ét elfelejteni nem ugyanaz, mint nem idevalósiként nem tudni a cseh államiság napját.. Szóval én okos vagyok és szép.

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#59928) erdey_a válasza BlacKSouL (#59927) üzenetére


erdey_a
őstag

Nem vagyok én földmérő, hogy kiköböljem a bótok méretét :)

Jó, nyilván nem a kaja a gáz, mert eszek étterembe, meg iszok ott egy korsóval, csak akartam valami pulcsit venni. Tegnap már voltam nézelődni, de ma akartam több időt rászánni és véghezvinni a vásárlást.

200 nm alatti pláza meg nem van.

De kedves tőled, hogy itt nekem bréjnsztromingolsz.
Esetleg kikutathatnád, hogy a turista övezetben nincs-e valami felmentés, mert akkor pl. a Palladium nyitva lehetne és akkor viva la C&A.

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#59930) erdey_a válasza BlacKSouL (#59929) üzenetére


erdey_a
őstag

Én perfekt vagyok :D

pivo - sör
pozor vlak - vigyázz vonat

és még tudom hogy öööööööö..... asszem ennyit.

Vérboci

(#59932) erdey_a válasza BlacKSouL (#59931) üzenetére


erdey_a
őstag

Ezzel gondban leszek, mert a gugli fordító sem németről, sem angolról, sem pedig magyarról nem fordít használhatóan cseh nyelvre. :DDD

Megnéztem, a Palladium honlapján ezt írják:
During the public holiday on September 28, 2017, units with a sales area of more than 200 m2 will be closed.
The others will be opened as follows:
stores: 9:00 am – 9:00 pm
Gourmet floor (+2): 11:00 am – 10:30 pm
Fast food: 9:30 am – 9:00 pm

Namost honnan a búbánatból tudjam, hogy melyik bóttyuk mekkora? Mondjuk a ruházatisok jellemzően nagyobbak mint 200 nm nem? Az ilyen kis butikok szoktak csak kisebbek lenni.
Mérnem azt írják, hogy melyik van nyitva... Váááá

Vérboci

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.