Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#72108) Tim82 válasza lenox (#72104) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem, nem olvastam olyat, mert nem írt olyat konkrétan. Azt sem írta, hogy csak híváshoz kellene, vagy minőséginek mondható zenehallgatáshoz is. Annyit írt, hogy a régi Samsung headsetjei faszák voltak, legalábbis az earpodshoz képest. Sajnos ebből nem következik egyértelműen az, amit odaképzeltél, hogy írt. :N

Mellesleg én se 100 dolcsiért vettem a magam ES100-át, hanem jóval olcsóbban. Nyilván van sok más BT receiver is, amit a meglévő bejáratott füleseivel tud használni, én erről tudok tapasztalat alapján jót mondani + van beépített mikrofonja is.

Abban tökéletesen igazad van, hogy ha valóban annyi az elvárása, amit gondolsz, arra kb. bármilyen BT-s olcsó füles/fejes jó, de ez feltehetően magától is eszébe jutott, csak nyígni ugye jobb. De ha már matekozunk, akkor az ES100 + bármilyen meglévő füles ugyanugy plusz egy kütyü, mint egy BT-s füles/fejes. Értsd, plusz egy beszerzendő kütyü. :)

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.