Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#55301) concret_hp válasza EQMontoya (#55297) üzenetére


concret_hp
addikt

-működik?
-aha
-ok

:DDD

vagy fullba vagy sehogy :D

(#55302) lenox válasza concret_hp (#55295) üzenetére


lenox
veterán

Na akkor mar csak oda kell eljutni a fejlodesben, hogy egeszen igazat adjal, es maris volt ertelme az egesznek :). Amugy ha torzitottal volna a kodon (de ugye nem), akkor kis mertekben csokkent volna a kod megosztas problema, nem valtozott volna a lejaratos problema. De persze en is azt tanultam a BME-n, hogy nalam nagyobb kiraly nem letezik a vilagon, es volt/van is igazsagtartalma, de nem minden szituacoban indulok mar ki ebbol.

(#55303) concret_hp válasza lenox (#55302) üzenetére


concret_hp
addikt

mondjuk úgy, hogy vállalom a kockázatot :U

aki felteszi a kezét, hogy elloptam a kódját és ezzel kár érte annak instant megírom kézzel a felmondó levelem és vendégem egy rekesz sörre :DDD

a lejáratós problémával mi a helyzet, ha a glassdooron beírom, hogy totál inkompetens a hr / menedzsment / support / anythingelse? :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#55304) fokukac válasza concret_hp (#55303) üzenetére


fokukac
nagyúr

a Lanzarotés kérdésre válaszolj már inkább..!

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#55305) concret_hp válasza fokukac (#55304) üzenetére


concret_hp
addikt

melyikre?

vagy fullba vagy sehogy :D

(#55306) lenox válasza concret_hp (#55303) üzenetére


lenox
veterán

Pont ez itt a problema, hogy azt hiszed kar kell erjen barkit ahhoz, hogy ez gaz legyen, illetve hogy ezt te vagy hivatott megitelni. Nyilvanvaloan egyik sem igaz, meg amugy nem is etikus. Ha nem tetszik az allas akkor mondj fel inkabb. Mar ugy ertem, hogy szerintem, nyilvan ugy csinalod, ahogy akarod, en csak mondom, hogy errol ordit a zoldfuluseg.

(#55307) concret_hp válasza lenox (#55306) üzenetére


concret_hp
addikt

nem neveztem meg sem a céget, sem az illetőt, ezt nem felmentő körülményként írom, csak puszta tényként. azt is elfogadom, hogy szerinted nem etikus.

glassdooron etikus-e leírnom, ahol egyértelműen a cég neve alá írok, hogy "XY részlegen súlyos kompetencia gondokkal küzdenek"? (és mielőtt azt hinnéd hogy kötözködök, komolyan érdekel erről az álláspontod).

vagy fullba vagy sehogy :D

(#55308) lenox válasza concret_hp (#55307) üzenetére


lenox
veterán

Cegen kivul egyertelmuen nem, de ha van egy csepp sutnivalojuk, akkor a veled alairt titoktartasi mar eleve kizarja, hogy belso dolgokrol mashol irogass.

(#55309) fokukac válasza concret_hp (#55305) üzenetére


fokukac
nagyúr

hát hány volt?
na mindegy, hagyjuk.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#55310) concret_hp válasza fokukac (#55309) üzenetére


concret_hp
addikt

úgy áll a helyzet, hogy 1 irodát találtam eddig, akik kommunikálnak a spanyoltól eltérő nyelven és lehet náluk debit kártyával csengetni, csak nekik meg nincs reptéri irodájuk, most várok arra, hogy részletezzék, hogyan jutok hozzá a verdához a reptéren.

vagy fullba vagy sehogy :D

(#55311) fokukac válasza concret_hp (#55310) üzenetére


fokukac
nagyúr

de a kérdésem nem ez volt, hanem, hogy hol lesz a szállásotok, a sziget melyik felén, stb.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#55312) concret_hp válasza fokukac (#55283) üzenetére


concret_hp
addikt

mondom én átsiklottam egy kérdésen :D

puerto del carmen-ben lesz a szállás, Playa Chica-tól kb. 200-250m , mi is 9én megyünk, gondolom a wizz-el mentek :D én is azt olvastam, hogy az északi része szeles, ez ugye ilyen beugró rész, a fő turista rész meg a déli végén van a szigetnek így talán picit nyugisabb (1* benéztem és budvában meglehetősen közel volt a szállásunk a központhoz, azóta erre azért figyelek :DDD)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#55313) kraftxld válasza gaborbol (#55298) üzenetére


kraftxld
nagyúr

A Brother wifis nyomik eddig gond nélkül tették a dolgukat ahová rakosgattam őket.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#55314) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Kész vagyok ettől a mezei poloskától.Semmivel sem lehet kiirtani, és állandóan jönne befele.

(#55315) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Vagy csoportos öngyilkosságot kovettek el vámpírék, vagy kaptak Penge kivonatot, mert csoda történt. Felhúzták a redőnyöket. :)

mod: de az se kutya amit az automatikus kiegészítés ajánlgat [kép] :D

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#55316) parandroid válasza BlacKSouL (#55315) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Azt tudod, hogy az automatikus kiegészítés a te korábbi gépelési előzményeidből veszi az ajánlatait? :DDD

De nagy pluszpont a kiállításokért, a kultúra fontos dolog. ;]

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#55317) Tim82 válasza parandroid (#55316) üzenetére


Tim82
nagyúr

:C

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#55318) fokukac válasza parandroid (#55316) üzenetére


fokukac
nagyúr

ugyanezt akartam írni :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#55319) BlacKSouL válasza parandroid (#55316) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Hogy én az életben le nem írtam ezen a telefonon hogy orális az biztos. Ennél egyszerűbben fejezem ki magam :) A kultúra is olyan hogy van ha kell, de sose kérik, másrészt kiállításon utoljára talán 10 éve ha voltam. De szerintem inkább a.i. és kitalálja. Annyira meg tud ismerni mint egy ember.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#55320) fokukac válasza concret_hp (#55312) üzenetére


fokukac
nagyúr

Na, akkor egy gépen utazunk :D Kicsi a világ.
(Remélem, nem fogsz sokat lamentálni a személyzetnek, hogy rossz az irányvektor, és nem jó a kávé, meg ilyenek :P bocs)

én az északkeleti oldalon nézegetek szállásokat, pusztán csak azért, mert ott zöldebbnek tűnik. De még mindig nem foglaltam le semmit.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#55321) parandroid válasza fokukac (#55320) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Neked mindegy, a szomszédban úgyis zöldebb lesz minden. Meg hangosabb.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#55322) fokukac válasza parandroid (#55321) üzenetére


fokukac
nagyúr

Annyira jó fej vagy :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#55323) FehérHolló válasza fokukac (#55322) üzenetére


FehérHolló
veterán

Nem lehet, hogy már most túlstresszeled és túlkalkulálod a nyaralást? :)

Skynet is real. It's called Google.

(#55324) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Ilyen durván jó színeket még nem láttam ősszel, sajna kép nagyságrendileg se adja vissza a hangulatot :(

[ Szerkesztve ]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#55325) e=mc² válasza kraftxld (#55324) üzenetére


e=mc²
őstag

Most ott feletek nem tavasznak kellene lennie?

Ambulimax Provider

(#55326) EQMontoya válasza e=mc² (#55325) üzenetére


EQMontoya
veterán

Ez így fotók alapján US-nek tűnik.

Same rules apply!

(#55327) szőröscica válasza EQMontoya (#55326) üzenetére


szőröscica
addikt

Érdekes, hogy oda mennyire sikerült betörniük a japán márkáknak Európához képest. Gondolom azért, mert komoly alternatíva egy benzintemető amerikai autóval szemben egy japán, ellenben az itteni gépektől nem különböznek annyira.

(#55328) kraftxld válasza e=mc² (#55325) üzenetére


kraftxld
nagyúr

USA, New Hampshire :)
Egy darabig most nem NZ a lakhely, Szeged az elsödleges bázis.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#55329) EQMontoya válasza szőröscica (#55327) üzenetére


EQMontoya
veterán

Érdekes kérdés.
Szerintem ebben az is benne lehet, hogy az EU erősebben védi a saját piacát védővámokkal, dízel nélkül ide elég nehéz betörni (és azok fejlesztésében azért mindig az EUs gyártók álltak az élen), illetve technológiailag amúgy is erősebb itt a konkurencia.
Ennek ellenére azért vannak, és van néhány szegmens, pl. a megfizethető sportautók, amiben senki nem rúg labdába mellettük itt sem. MX-5, GT86, 370Z mellé ma már csak a Z4 lenne beállítható, de az sokkal inkább kaliforniai nagypapis vonal.
Fura, hogy a sportautógyártás EU-ban gyakorlatilag megszűnt, fentebb is már inkább az új Mustang rúg labdába, Porschén innen nem nagyon van semmi.

Same rules apply!

(#55330) NoLF válasza szőröscica (#55327) üzenetére


NoLF
addikt

Anno az olajvalsag idejen tort be a civic az elso generacioval, utana mar nem volt megallas :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#55331) bobsys válasza szőröscica (#55327) üzenetére


bobsys
addikt

Amerikai markak sem esznek mar annyit, szigoritas van es muszaj lejebb szoritaniuk a fogyasztast nagyjabol ugyanannyi az atlag mint a japan autoknal. Mar nincs is 8 hengeres szemelyauto (sedan). Toyota, Mazda olcso nagyjabol arban van az amerikai modellekkel.

[ Szerkesztve ]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#55332) gaborbol válasza kraftxld (#55324) üzenetére


gaborbol
őstag

Ezert szoktunk menni egy evben ketszer. Egyszer nyaron meg egyszer osszel. Tenyleg nagyon szep, raadasul tele van minden farmmal, helyi termelokkel.

(#55333) concret_hp válasza bobsys (#55331) üzenetére


concret_hp
addikt

már csak 2.5 lityis v6osok vannak? :(

vagy fullba vagy sehogy :D

(#55334) concret_hp


concret_hp
addikt

most számoltam, hogy kőkemény 2 napot voltam idén hivatalosan szabadságon :DDD

vagy fullba vagy sehogy :D

(#55335) Tim82 válasza concret_hp (#55334) üzenetére


Tim82
nagyúr

Én még egyet sem. Szerintem nyertem.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#55336) e=mc² válasza kraftxld (#55328) üzenetére


e=mc²
őstag

Azt lehet tudni, hogy miert?

Azt meg megertem, hogy valaki elmegy a vilag masik felere - itt hagyva mindent, hogy legyen jobb, csaladot alapit, van jo melo, van megfelelo jovokep. De mi vezerel valakit, hogy visszajojjon ebbe hogy is mondjam... a valosagba?

Ha nem akarsz valaszolni nem kell, csak erdekel, mert korabban is olvastam a blogod es tisztellek erte, hogy azt ugy meg merted(tetek) tenni, ahogy.

Ambulimax Provider

(#55337) bobsys válasza concret_hp (#55333) üzenetére


bobsys
addikt

azert meg lehet talalni 3.5L koruli V6, de jah, most mar itt is van 1 literes turbos izek

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#55338) fokukac válasza bobsys (#55337) üzenetére


fokukac
nagyúr

Nem az számít, hogy hány liter, hanem hogy hány tonna...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#55339) bobsys válasza fokukac (#55338) üzenetére


bobsys
addikt

nemtom, itt fontban mernek :), a literes turbo az valami kisautoban lesz, fiesta es hasonlok

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#55340) kraftxld válasza e=mc² (#55336) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Csak egy évig maradunk aztán vissza. A gyárban sikerült elintézzem a távmunkát, a nagyszülök unokázhatnak. Az árkülönbségböl 1 év alatt meg kijön az utazgatások ára, kvázi ingyen volt az út. :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#55341) Pttypang válasza kraftxld (#55340) üzenetére


Pttypang
veterán

Nem szamit toxic kozegnek kis hazank? Nem tudom, milyen idosek a gyerekek.

Everybody lies.

(#55342) emvy válasza Pttypang (#55341) üzenetére


emvy
nagyúr

Az milyen, idehozol valakit es meghal?

while (!sleep) sheep++;

(#55343) FehérHolló válasza emvy (#55342) üzenetére


FehérHolló
veterán

Belülről, lassan.

Skynet is real. It's called Google.

(#55344) kraftxld válasza Pttypang (#55341) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Miért számítana? Csak a bürokráciával szoptunk, de azon kívül tök jól elvagyunk. A gyereknek nagyon tetszik az ovi, eljárunk kajálni, eseményekre, félig meddig turistáskodunk. A politikát meg a hülyeséget lesz*rjuk :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#55345) Pttypang válasza emvy (#55342) üzenetére


Pttypang
veterán

Elobb-utobb mindenkepp.

Everybody lies.

(#55346) tildy válasza emvy (#55342) üzenetére


tildy
nagyúr

A toxic athmosphere kicsit mast jelent....

kraftxld:pont ma bucsuztatjuk egyik nagyon jo baratomat, aki koltozik ki nz-ra.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#55347) concret_hp válasza kraftxld (#55340) üzenetére


concret_hp
addikt

barátnőm tesója szokta mondani, hogy ha hazajön 1 hétre, az olcsóbb, mintha közben végig kint lett volna :DDD

vagy fullba vagy sehogy :D

(#55348) parandroid válasza concret_hp (#55347) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ja, mert az otthoniak főznek-mosnak-mosogatnak rá, meg talán még zsebpénz is csurran a nagyiktól. Mióta figyelünk rá, hogy az itthon tartózkodásra is mi vásároljunk be, meg pénzből is tényleg csak a gyerekeknek járó jelképes zsebpénzt fogadjuk el, tiszta ráfizetés minden hazaút. :D

Amit érdemes otthon lejátszani, az a fodrász-kozmetikus-műkörmös-pedikűr-manikűr-masszázs-kutyanyírás, mert ezek tényleg egy helyiértékkel kisebb számlát generálnak. Élelmiszer, ruhák, tartós fogyasztási cikkek még talán kicsit drágábbak is már otthon, mint kint. Már a normális minőség, és nem a "20% húst is tartalmazhat" típusú felvágottak.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#55349) emvy válasza tildy (#55346) üzenetére


emvy
nagyúr

nem mondod

(meg szerencse, hogy olyan csak Magyarországon van, ott viszont mindenhol)

while (!sleep) sheep++;

(#55350) Pttypang válasza emvy (#55349) üzenetére


Pttypang
veterán

Legkozelebb kiteszem a hszhez.

Everybody lies.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.