Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4601) rarri válasza bnss (#4600) üzenetére


rarri
senior tag

Szia Holló! :) Én még mindíg nem tudok ilyen aranyos szmájlikat bewrakni, nem sikerül...De nem baj, szép lassan megtanulom... :)
Szarvas: Aludj jól, álmodj szépeket! :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#4602) Bubu79 válasza rarri (#4597) üzenetére


Bubu79
addikt

"A csendet hallgatom
Fejem zúg, benne égnek elmúlt dallamok
Mélyen legbelül, még várok,
De biztos nem jön ma már

Éjféli lány
Sok sok éve annak, hogy várok rá
Kerestem ôt
Üres csendben, hazug szavak mögött
Éjféli lány
Tudom, hogy egyszer eljön és rám talál
Perzselô láng, a remény mindig ég tovább"
Ossian :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#4603) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Na, kicsit késve, de megkapta tán mindenki aki kérte, aki nem meg visíjjon :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#4604) AMD Power válasza jeges (#4551) üzenetére


AMD Power
titán

Köszi szépen. Te is használtad?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4605) bnss válasza rarri (#4601) üzenetére


bnss
veterán

Másolod a szmájli címét, majd itt beszúrod képként. Egy palacsintáért megtanítalak. :P

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#4606) venember83 válasza ngabor2 (#4599) üzenetére


venember83
nagyúr

Jóccak!

(#4607) rarri válasza Bubu79 (#4602) üzenetére


rarri
senior tag

Meglesz az a lány, meglátod Bubu... :)

"Elkísér a szél, átölel és titkot mesél,
Az óceán oly mély, lelkemben a világűr csendje él...
Fázva forró nyárban, 36 fok örökös lázban, könnyek arcomon,
Eltűnt dolgok súlya a vállamon..."
/ OSSIAN /

Holló: ezt már megpróbáltam, és semmit se mutatott. :W Már megbeszéltük, ha erre jársz, kapsz finom palacsintát. :D

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#4608) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Hmm, úgy néz ki, egész olcsón megúszom a dolgot.
Kell egy rugószett 1500 forintért, egy hátlap 2500-ért, a munkadij, amennyiért berakják a rugót, valamint plexipolír, meg valami polir a titánra.

(#4609) Bubu79 válasza rarri (#4607) üzenetére


Bubu79
addikt

"Délután ha véget ért a robot,
Csizmát húzok, bőrdzsekit és trikót.
Várnak rám lenn a haverok,
Füstös klubban dübörög a rock.
Péntek este nincsen gond,
Mert megölel a rock'n'roll.

Minden napom olyan, mint a buli,
Jöhet nekem munkahely vagy suli.
Engem csakis egy érdekel,
Lent a klubban ki énekel.
Ereimben egész éjjel
Lüktet a rock'n'roll."

Tippet kérek az előadóra - ha őket is ismered, akkor végképp irigyelni fogom a párod ;) :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#4610) rarri válasza venember83 (#4606) üzenetére


rarri
senior tag

Szép álmokat! :)
Bubu: ezt még nem hallottam. :B Régen a Sing -Singnek voltak hasonló szövegeik.

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#4611) bnss válasza rarri (#4607) üzenetére


bnss
veterán

Akkor nem jó linket másoltál/illesztettél be. Rendben. :B

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#4612) venember83 válasza rarri (#4610) üzenetére


venember83
nagyúr

Én nem fekszek :P Csak ng2-t búcsúztattam. De ha akarod, akkor nem rontom a levegőt... :U

(#4613) rarri válasza venember83 (#4612) üzenetére


rarri
senior tag

Dehogyis! Maradj kérlek !!! :D
Holló: nálam az normális hogy nem tudok valamit megoldani a gépen. :D Készített nekem egy barátom például képgalériát, és a telefonos képeimnél nagyobb képeket képtelen vagyok beleilleszteni. :W

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#4614) Bubu79 válasza rarri (#4610) üzenetére


Bubu79
addikt

Talált, süllyedt ;)

Lassan készülődnöm kell megint melóba - szórakoztató lesz éjszakázni cca 3 óra alvással a hátam mögött, de ez van :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#4615) rarri válasza Bubu79 (#4614) üzenetére


rarri
senior tag

Akkor jó munkát neked, én egy vödör itthon készített teával szoktam túlélni az éjszakai műszakot... :D Én meg majd fél 5 kor kelhetek... :O Amúgy ügyes vagyok hogy eltaláltam, bár csak tippeltem. :D

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#4616) 1010


1010
őstag

nagyon pang a fórum többi része
senkinek nincs életbevágó problémája

[ Szerkesztve ]

(#4617) bnss válasza rarri (#4613) üzenetére


bnss
veterán

Úgy látom Veszprémbe kell menjek a hétvégén. ;]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#4618) Bubu79 válasza rarri (#4615) üzenetére


Bubu79
addikt

A teát nem szeretem, viszont szoktunk kapuccsínózni ( de szép ízesen sikerült leírnom ). Ami nem segít éberebben maradni, viszont legalább az illúzió megvan, hogy megtettem mindent azért, hogy sikerüljön :D

További kellemes offolást mindenkinek - ha időm engedi, azért benézek még éjjel :)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#4619) Thrawn válasza 1010 (#4616) üzenetére


Thrawn
félisten

Ennek örülni kell :K

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#4620) rarri válasza bnss (#4617) üzenetére


rarri
senior tag

:DDD
1010: akkor talán mondd el te a tiédet. :) milyen öröm ért ma, vagy milyen rossz élmény?
Bubu: Szia! :)
Thrawn: megetted a Yodát? :D /bölcsesség/

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#4621) ladybug válasza Racecam (#4564) üzenetére


ladybug
őstag

Vhogy én is így vagyok vele. :) Ennél tovább nem megyek.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#4622) Thrawn válasza rarri (#4620) üzenetére


Thrawn
félisten

Nem ettem meg a Yoda-t, ő már az Erő része (nem láttad A Jedi visszatér-t mikor eltűnt?)
A bölcsesség az egyik veleszületett tulajdonságom, a másik a szerénység :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#4623) Ramius válasza Thrawn (#4622) üzenetére


Ramius
őstag

A robotok mióta születnek? :F

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#4624) VoDaFoNe válasza tildy (#4435) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

mikor? szombaton.. megyek? kevésbé hiszem :(
rendi :)

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#4625) bnss válasza rarri (#4620) üzenetére


bnss
veterán

Ez a mosoly most igen vagy nem? :DDD

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#4626) rarri válasza ladybug (#4621) üzenetére


rarri
senior tag

Szia Ladybug! Én már gyártom a gyerekeknek a húsvéti gipszfigurákat. :) Olyan élvezettel festik ki, hogy öröm nézni... :D
Thrawn: szóval azért tűnt el mert megetted. Ne is tagadd! :D
Holló: lesz neked jobb dolgod is hétvégén... :DDD / nem a kutyasétáltatásra gondolok.../

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#4627) RexpecT válasza BlacKSouL (#4603) üzenetére


RexpecT
addikt

Bakker az a banános kép.....luxuskurva.... ;]

(#4628) Thrawn válasza Ramius (#4623) üzenetére


Thrawn
félisten

Nem tudom. Te tudod? :F

lalli: Szóval nem láttad... :(

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#4629) 1010 válasza rarri (#4620) üzenetére


1010
őstag

hátnem számit nagyon de megkaptam a 6k-s kaja jegyet

a csomagomat feltépték a fináncok
úgykaptam meg
csokoládé volt benne, lehet filóztak ki vegyenek-e egyet

(#4630) Ramius válasza Thrawn (#4628) üzenetére


Ramius
őstag

Te mint robot gondoltam tudod a választ.

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#4631) Thrawn válasza Ramius (#4630) üzenetére


Thrawn
félisten

Én a robot? (höhö :D )
szerk: Luke gazdám így használja az Erő-t ha rúg:

:DDD

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#4632) bnss válasza rarri (#4626) üzenetére


bnss
veterán

Majd szorítok helyet egy vészprémi kiruccanásnak. Vagy márc. 17-21 között szabadon választott időpontban. :DDD

szerk.: További szép estét, irány sódert nézni. :)

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#4633) rarri válasza Thrawn (#4622) üzenetére


rarri
senior tag

Most elgondolkoztattál. Lehet vajon a bölcsesség vele született tulajdonságunk? Vagy csak folyamatos tapasztalás és tanulás révén sajátíthatjuk el? Van olyan hogy valakiből mindenképp bölcs ember válik, akármilyen környezetben nő fel?
1010: mi aza 6 kás kajajegy?
Holló: majd megnézem a naptáramat.. :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#4634) 1010 válasza rarri (#4633) üzenetére


1010
őstag

bölcsesség tapasztalat és a dolgok átlátása, a mögöttes tartalom felismerése.

szerintem :U

6ezer forint étkezési utalvány

[ Szerkesztve ]

(#4635) Thrawn válasza rarri (#4633) üzenetére


Thrawn
félisten

Persze, hogy lehet. Ha nincs meg benned a csírája sosem teljesedhet ki.
A 6k-s kajajegy egy 6000 HUF névértékű hideg vagy meleg étkezési utalvány (hú de bölcs vagyok :DDD )

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#4636) rarri válasza 1010 (#4634) üzenetére


rarri
senior tag

De a viselkedésünk is lehet bölcs? Vagy csak a gondolataink, szavaink?

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#4638) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

kipukkadok..

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#4639) Racecam válasza Kalandor (#4637) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Pontosan.
Ennél a k. cégnél meg csak hideg van. :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#4640) tildy válasza Kalandor (#4637) üzenetére


tildy
nagyúr

Hm, nekem jó dolgom van, annyi kaját fizet a cég, amit rendelek, általában napi 1 adag, de holnap jön vaniliaszószos áfonyás palacsinta is a zóna menü mellé :B :B

Mostanában napközben ritkán vagyok... Van meló ezerrel. Jó hely az új hely :K :K

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4641) 1010 válasza rarri (#4636) üzenetére


1010
őstag

viselkedés helyes lehet jó időben jó helyen
sztem a viselkedés mindig egy választás

Kalandor:ezzel bármien étteremben végigehetem az étlapot amedig a 6k engedi

(#4642) rarri válasza Thrawn (#4635) üzenetére


rarri
senior tag

szerintem is csak bizonyos agyi kapacitással lehet elérni egy magasabb szintet. Nem feltétlen lexikális tudás kell hozzá, hanem érzelmi intelligencia, úgy gondolom. De hogy mitől lesz valakinek ez magas, az megint egy kérdés... :)
Olyan kár, hogy el kell búcsúznom, de le kell feküdnöm aludni. Jó éjszakát mindenkinek! :)
1010: szerintem is választás, csak a korlátok esetleg nem a jó választást eredményezik, hanem a rosszat. / korlátok pl: szülői minta, környezeti minta, társadalmi szokások, stb./ .És aki a rosszat válassza, az is csak azt tette amire éppen akkor képes volt, különben a helyes cselekvést választotta volna. Ezért kérdés, hogy törvényszerű-e, hogy valaki bölccsé váljon vag sem, vagy választhat. / holnap visszanézem a válaszod... :) /

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#4643) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Jóestét újra!

A bölcsesség a robotok veleszületett tulajdonsága /lásd Marvin/ Bár az embernél is fejleszthető, én például az utóbbi hónapokban rájöttem, hogy a politikát még itt a Logouton sem szabad komolyan venni. :DDD

Tildy: Látod, nemhiába szorítottunk Neked annyira :) Nekem egészen belefehéredtek az ujjaim. ;) :K

Katica: A kicsikkel inkább sógyurmázni érdemes, a gipsz nagyon gyorsan tud kötni,. vagy csak kiöntitek a formát?

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#4645) ladybug válasza rarri (#4626) üzenetére


ladybug
őstag

Én ragasztási lázban voltam a suli miatt, úgyhogy mi most ragasztottunk. A gipszet is ki kellene próbálni, csak venni kellene hozzáformákat. Meg is nézem holnap a papírboltban. ;)

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#4646) tildy válasza philoxenia (#4643) üzenetére


tildy
nagyúr

Akkor szorítsd még egy kicsit az ujjaidat ;) ;) Cserébe majd kapsz sütit ;)

Kalandor inkább fizessenek meg kajacsekkel/pénzzel, aztán majd én főzök otthon/rendelek Nyugi, itt is én döntöm el, mit rendelek, és ráadásul jó kaják is vannak.
Ráadásulaz sem fordulhat elő, hogy hónap végére ne maradna ebédre kajajegy ;)

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4647) philoxenia válasza tildy (#4646) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Tudom, nagy A betű.... ;) Szurkolok, hogy összejöjjön.

Rarri: Korán kelsz? Lelsz aranyat? :)

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#4648) rarri válasza ladybug (#4645) üzenetére


rarri
senior tag

:) :) Jó éjszakát neked is! :)
Philo: remélem! :D Jóéjt! :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#4649) ladybug válasza philoxenia (#4643) üzenetére


ladybug
őstag

A sógyurma jó, de lassan szárad, ha festeni akarjuk. Formázni viszont nagyon jó.
A gipszet kiöntjük, megszárad, és a kész formát kapják meg. Mindegyiknek vn előnye és hátránya is.

Most márciusban úgyis hosszú szünetem lesz a suli miatt, azt hiszem készítek egy adag sógyurmát is. Remélhetőleg jobb idők is lesznek, és akkor a napon száradhat.

rarri: Jó éjt.

[ Szerkesztve ]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#4650) 1010 válasza tildy (#4646) üzenetére


1010
őstag

én általában eladom valakinek aki egy vásárlásnál otthagy több tizezret
mert ebböl nem adnak vissza
meg tépkedni kell

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.