Hirdetés
- RIOS Gépház: Frissültek a felhasználói adatlapok, beállítások, fórumos aláírások
- Meggyi001: Vegán? Nem vegán?
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Szólánc.
- Erste... bank???
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- eBay-es kütyük kis pénzért
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
Új hozzászólás Aktív témák
-
poffsoft
veterán
-
Bubu79
addikt
-
Bubu79
addikt
válasz
poffsoft #10296 üzenetére
Nem igazán a pixelek vezérlése az igazi "áramzabáló" a technikában - a háttérvilágítás fekete képernyő mellett is aktív, a legnagyobb fogyasztó ez...
A színeseknél is így működik - színenként vannak vezérelve a képpontok - pixelenként három szubpixel: kék, zöld, piros.Ajánlott irodalom - még ismerős cikkíróval is találkozhatsz
Szép napot egyébként - mitöbb, lassan jó estét
-
poffsoft
veterán
válasz
(Kolombusz) #10292 üzenetére
lehet , van köztünk pont egy télapu, aki ért a tft-hez, de ha jól tudom pl a tft a háttérvilágítás előtt 'elzárja' a cellát (áram segítségével/khm, feszültség, persze, polarizálni kell, nem melegíteni
/) , ergo a fekete többet fogyaszt ???
vagy ez csak monokromnál műxött így???
(Kolombusz): [link]
-
poffsoft
veterán
szép estét!
-
Makaveli
senior tag
Ismeritek??? Az a neve, hogy blackle, nem google. Ugyanaz a kereső, csak feketébe,. hogy kevesebbet fogyasszon a moncsi:
-
Makaveli
senior tag
Milyen ilyenfajta zenét ajánlotok?
-
bnss
veterán
Szép napot, lassan indulnom kell vizsgázni, gondoltam beköszönök.
-
Makaveli
senior tag
válasz
Twiggydoll #10282 üzenetére
Ez így igaz, velem is megtörtént ez.
-
Pacák
senior tag
válasz
Twiggydoll #10275 üzenetére
Hm... valami halovány emlékképet őrzök egy fotóról amin te lehetsz. Ugye szereted a sötét színű ruhákat és hozzáillő sminket?
Akkor nem tudnál zavarba hozni, ha tanár lennék.
Nem minden férfi egyforma.
-
Twiggydoll
tag
válasz
philoxenia #10276 üzenetére
nem
-
Hold
őstag
válasz
philoxenia #10276 üzenetére
Szerinted egy Eszter az fiú ?
-
Makaveli
senior tag
válasz
philoxenia #10276 üzenetére
Szerintem lány...
Twiggydoll: Én életemben 1× puskáztam. Töri doga volt. Magyarotszág helyzete a II. világháborúban. Ezt nem bírtam megtanulni. Megfogtam, írtam ilyen kis jegyzetnoteszra (olyan 4cm×4cm-es) évszámokat, emberkéket, harcokat... stb. Hátra mentem, mert a többiek dolgoztak, mert én hiányoztam, azért írtam később. Na, szóval hátramentem, elővettem a puskát, megírtam vagy 30 perc alatt a dogát. Tulajdonképpen tudtam hasznosítani a puskát. Mert igazából többsdzör volt már olyan, hogy puskázni akartam, de végül nem kellett használnom, mert sikerült nélküle megtanulnom, vagy végül elvetettem az ötletet.
-
philoxenia
MODERÁTOR
válasz
Twiggydoll #10275 üzenetére
Fiú vagy?
-
Twiggydoll
tag
hehehe .))
puskázási téma: én mindig ablak mellé ültem, ott volt a radiátor amire rákönyökölhettem,majd ha a tanár elment elhúztam a kezem és nolám, ott volt a puska.
tolltartóba soha,abba néznek bele először
Ja és feleltetés ellen a legjobb módszer ha nem lehajtod a fejed,hanem direkt a tanár szemébe nézel, nem veszed le róla a szemed.Akkor tuti nem téged hívnak ki mert zavarban jönnekez főleg a férfitanároknál nyerő
-
I_Am
veterán
válasz
philoxenia #10272 üzenetére
ááá, azok mű holdak.
ne keverjük össze a rokonsággal.
-
Pacák
senior tag
válasz
philoxenia #10266 üzenetére
Szép feladat lenne...
-
Pacák
senior tag
válasz
Makaveli #10258 üzenetére
A másik kedves húzás az volt, hogy az óráin előszeretettel hívta ki azokat a delikvenseket, akik pont aznap ünnepelték a születésnapjukat.
Mondjuk előbb fizikából, aztán a következő órán kémiából is be lehetett szerezni egy elégtelent. Az egyesért ráadásul meg kellett szenvedni. Tehát az óra felét a tábla mellett töltötted krétával a kezedben.
-
Makaveli
senior tag
Aha, nálunk is így van, az osztályfőnök földrajz szakos. Mikor megyünk fel, kérdezi az osztálytársam milyen óránk lesz?
Mondom osztályfőnöki. Mondja ő: Ja télleg föci. Szóval nálunk is úgy van, ha osztályfőnöki van, akkor már földrajzt pakolok be...Hold: Van hova másznia... Nem is akárhova...
-
Verus
senior tag
Na hazamentem, majd jövök később. /nem mintha ez izgatna valakit/
-
Hold
őstag
válasz
Twiggydoll #10250 üzenetére
akkor te ezért vagy környezetbarát
Makaveli van hova másszon ?
-
Makaveli
senior tag
E heti beosztásom:
Hétfő: Földrajz doga
Kedd: Fizika doga
Szerda: Biosz doga
Csütörtök: Kémia doga
Péntek: nincs suleeee -
Hold
őstag
válasz
csapos2 #10244 üzenetére
Van nekem egyéniségem ? és ez át is jön ? meglepődöm napról napra
Anyu ovodában adta nekem a Hold jelet, nevet.. Igaz azóta angolosítottam Sir Moon-ra..
Ebben a helyben csak a nem lehetséges névcserét sajnálom
De ha lesz egyedi arcképem (amit még nem tudom mi lesz, bár van sejtésem) Akkor mégis egyedi lehetek -
Verus
senior tag
Amúgy.....Játszik itt valaki az ETQW játékkal?Hümhühüm?
Hold: Nem ismerkedsz?Várod, hogy Rád találjanak?
-
1010
őstag
hahó
-
Verus
senior tag
De szeretjük ezt.
-
philoxenia
MODERÁTOR
válasz
(Kolombusz) #10229 üzenetére
Azt szokták ilyenkor mondani: " nem ettél ma ? nem látszik meg rajtad..."
-
philoxenia
MODERÁTOR
Tetézd csak, tetézd...
Nem arra gondoltam egyébként, hogy várni és később, hanem arra, hogy esetleg ha elmegy a kedv, akkor egyáltalán nem. Lehet nyilván előszörre is csodálatos, csak nehogy másnap olyan "Bikinis" érzése legyen az embernek...
"Reggel, amikor felkelek,
Első pillantásom rád vetem - Jézusom!" -
Hold
őstag
válasz
(Kolombusz) #10223 üzenetére
Neked is hasonlókat
Miket fedeztél ma fel ? -
(Kolombusz)
veterán
Szép napot mindenkinek!
-
Verus
senior tag
válasz
philoxenia #10217 üzenetére
Nem javítalak ki, de
egy éjszaka egy éjszaka, akárkivel is legyen.
-
tildy
nagyúr
válasz
philoxenia #10217 üzenetére
Nem ugyanaz.
De van benne valami izgalom , valami titokzatosság , valami...
Folytatástól is függ , hogy kár volt-e rögtön, vagy sem.
Én nem szeretek várni sokat. Lehet túl ösztönös dolog ez, de basszus, miért hazudtoljam meg önmagam, a vágyaimat, az érzéseimet, csak amiatt , mert "hát illene várni vele" .
Ilyen téren piszkosul az ösztöneim motiválnak .A párducnak sem mondhatod, ne akard azt a gazellát, lesz holnap is... Nem, gazella most van, vágy a gazellára most van, gazella most kell.
no, már megitn túl sokat beszéltem.Félreértés ne essék, nem vagyok könnyen kapható nőci. A döntés a kezemben van .
-
Cathfaern
nagyúr
Kár, hogy nem átlátszó háttér, ha nem kéne indulnom zh-ra, megcsinálnám -
Hold
őstag
válasz
philoxenia #10217 üzenetére
ez olyan mint egy hasonlat.. sosem lesz 2x ugyan olyan teljesen, de lehet fokozni napról napra oldottabban
UI: és az a legjobb ha nem az alkohol hatásától lesz írtó jó egy együttlét, hanem az érzelmek túlfűtöttségétől
-
Verus
senior tag
Igazad van, nem is kell visszafognia magát az embernek, csinálja azt ami jólesik. Persze ésszel,de ezt mindenki tudja, És jobb is hamarabb túl esni a dolgon, mert ha az a része nem működik, akkor megette a fene az egészet.
RexpecT: Szia! Pedig pedig, csinos kis csajok voltak, mondjuk nem néztem volna ki abból a csajból, hogy ilyen kis harcias.
Hold: Az az egy tapasztalatnak jó volt, de szerintem semmi több. A többi kapcsolatod meg azért tartott egy éjszakánál tovább, mert minimum az egyik fél érzelmeket is vitt bele.
Ja, bár erre mondja sok férfi, hogy a vonzalom és a vágy is érzés (egy éjszakásra értem). -
tildy
nagyúr
válasz
philoxenia #10207 üzenetére
Ne akarj.Csak súgd meg.
-
RexpecT
addikt
-
Hold
őstag
Én mindig visszafogott voltam, talán mert nem voltak meg a szituációim, nem kerestem a helyzeteket hogy vigyek valakit is az ágyba.. Ezért is kaptam meg jópár éve a Sir Moon nevet, amit azóta is viselek
Én ha valamit csinálok 100%osan próbálom.. Igaz hogy társ nélkül fél ember vagyok, de utánna világ legvidámabb embere leszek és akkor érzem hogy minden sikerül és mindenbe fogok azok ész határain belűl de megvalósulnak.. Túl realista vagyok
Viszont én is érzem ha valaki egyszer elém állna, hogy na én veled akarok járni és tetsdzik is az illető, nem mondanék nemet, túl rövid az élet..
Új hozzászólás Aktív témák
- Nintendo Switch Lite Grey
- Lenovo Gamer PC , i5 12400F , RTX 3060 , 16GB RAM , 512GB SSD
- Új Zsír Lenovo Yoga 7 x360 Érintős Hajtogatós Laptop Tab 16" -40% i7-1260P 16/1TB 2,5K Intel Iris Xe
- LG 27GS60QC-B - 27" Ívelt - 2560x1440 - 180Hz 1ms - AMD FreeSync - Bontatlan - 2 Év Gyári Garancia
- UH!! HP EliteBook 850 G7 Fémházas Strapabíró Laptop 15,6" -70% i7-10610U 16/512 NVIDIA MX250 2GB FHD
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest