Hirdetés

Aktív témák

  • BlacKSouL
    addikt

    Mentális: beszélgetés velem... ;] (Ehehheee..! :DDD ) Önismereti csoport keresése. Autogén tréning, meditáció, stb.

    Fizikai: olyan tevékenység, ahol a hibát nem tudod segédeszközre fogni. Nálam pl. a szóló sziklamászás volt ilyen. Aztán az Aikido, ahol összefutottam nálamnál sokkal ügyesebb emberekkel. Stb.

    A lényeg, hogy a tapasztalások után már képes leszel hinni magadban. Tudni, hogy a vélt fizikai korlátaid jelentősen túlszárnyalhatók mentális masszivitás segítségével. Tudni, hogy az elméd durván hatással van a fizikai burkodra.

    És végül: hinni fogsz a képességeiden túlmutatók létezésében. Valódi alázatképesség a külvilág elő és élettelenjei felé.

    Lesz egy saját, különbejáratú HITed, ami elhelyez a világban.

    Zen.

    [Szerkesztve]

    [*]
    Hmm, asszem nagyjából értem.
    Pl. Tehát jövő nyárra(őszre?) kitűztem magamnak, hogy a diplomámat mintegy 20 kilóval könnyebb testben fogom átvenni, és e kettőből egyiket sem engedhetem el. Ha e kettő összejön, akkor ezek megoldható feladatok, tehát lehet továbblépni. De az eredmény már önmagában az önismereti létrán egy(két?) lépcsőfok felfelé lépés lehet. Ahogy az ego-létrán is. Akkor most várok, és majd jövő nyáron tárom új-énem a világ elé, hátha azzal már akaratlanul is magamhoz vonzom azokat, akik a mostani énemben csak a rámpillantásig tartanak érdmesnek. de cáfolj, ha valahol hiba van a gondolkodásban.
    [*]

    Jancsi: Ja. Kb. :) A vigyorizöld most valahogy kevéssé lenne találó

    [Szerkesztve]

Aktív témák