Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#49951) I_Am válasza RexpecT (#49950) üzenetére


I_Am
veterán

Bezony. :D

Viszont a 20/20 is 20/30 átlagban.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#49952) RoyalFlush válasza bandus (#49943) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Hagy dicsekedjek már én is :DDD

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#49953) Tim82


Tim82
nagyúr

szép jó napot. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#49954) Kazimír válasza RoyalFlush (#49952) üzenetére


Kazimír
őstag

2005.02.21. :F ?

Tim82: Szépet Neked is!

[ Szerkesztve ]

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#49955) I_Am válasza Kazimír (#49954) üzenetére


I_Am
veterán

18:29 :F ?

:DDD

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#49956) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Jó napot! Jó ebédet az étvágyhoz!

7,2 kb/s :F

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#49957) RoyalFlush válasza Kazimír (#49954) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Ilyen netem volt akkor .. :( vagyis ez volt a bakfittyet sem ér rekordom vele.

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#49958) RoyalFlush


RoyalFlush
őstag

No, ki nem ért még valamit ? :D

mod: emlékeim szerint 6 Ft / perc volt a díja ..

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#49959) philoxenia válasza RoyalFlush (#49957) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nekem van ennél negatívabb rekordom is, az Active Sync településekor kavart valamit, hogy rajta keresztül a PDA az internetre kapcsolódhasson, mivel sehogy sem akart összeköttetésem lenni, engedtem neki ezt akkor. Azóta időnként random módon jelentkezett egy internetátjáró, 1 b/s sebességgel. Először megijedtem, hogy valami vírus, de amióta a tűzfalnak új verziója van, nem jelentkezett a jelenség, mert nem engedtem az AS-nek a szerverként való működést, tehát ez lehetett. :D

Várjuk a sportos fiatalembert, mert Ő lehetne az 50000. hozzászóló, amilyen aktív volt itt, megérdemelné. :K

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#49960) Kazimír válasza RoyalFlush (#49957) üzenetére


Kazimír
őstag

A főiskolán anno még ennél is roskatagabb volt, emlékszem. Elaludtam, mire egy képet letöltött. De az 6 éve volt, úgyhogy Te nyertél :D

I_Am: 00:00:46.. :F :D

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#49961) RexpecT


RexpecT
addikt

A hungarocell mennyire jó hangszigetelő?Csak mert be kellene borítani a számítógép belsejét és itthon nincs parafa és/vagy polifoam.

(#49962) nemcso válasza RexpecT (#49961) üzenetére


nemcso
senior tag

Hogy milyen hangszigetelő nem tudom, de hogy jól zsugorodik hőre és hogy jól ég, az biztos. ;]

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#49963) tildy válasza Pacák (#49932) üzenetére


tildy
nagyúr

SzerinteD? Vagyunk páran:U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#49964) RoyalFlush válasza RexpecT (#49961) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Pakolsz köré néhány cserepet, ha gríz van és lángra kap legfeljebb kályha lesz belőle ..

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#49965) philoxenia válasza RexpecT (#49961) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A hungarocell elsősorban hőszigetelő, a gépház borítására nemigen ajánlott, hacsak nincs a gépházban hidegebb mint a szobában..... :U
Hangszigetelésre nem használják egyébként az építőiparban sem. :( Ennél már üres tojásosdobozok is jobb ötlet lenne, de az meg csak kívülről férne nyilván.
A hangerősség csökkentésére leginkább a rezonanciák csökkentése lenne jó, vagy az egész gépházat kellene elszigetelni a szoba többi részétől, persze a levegő áramlását nem gátolva.

Hangszigetelés

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#49966) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Szép napot!

(#49967) Bash válasza fokukac (#49948) üzenetére


Bash
őstag

8,5 évvel ezelőtt ott laktam a Czuczor utcában, akkor még nem állt ott a szóban forgó fiatalember. :)

http://bashtravel.com/

(#49969) RexpecT


RexpecT
addikt

Köszi a quick helpeket :R !
Akkor marad valszeg a polifoam.

(#49970) philoxenia válasza RexpecT (#49969) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Sokat számít a ház elhelyezése is, ha teheted, több helyre rakd a szobában kipróbálni a hangerőt, ha valamiről visszaverődik, vagy átveszi valami a ventik hangját jelentősen felerősödhet.
Itt sok érdekes link van a zajszigetelésről.
Ha olyan felületre rakod, ami gátolja a hangvezetést, esetleg árnyékolod valamivel ráadásul, sokat csökkenthetsz a zajból.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#49971) nike_


nike_
addikt

Sziasztok, jó napot.

(#49972) Kazimír válasza nike_ (#49971) üzenetére


Kazimír
őstag

"...halljuk, mit tudsz, beszélj!..."

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#49973) nike_ válasza Kazimír (#49972) üzenetére


nike_
addikt

Semmit, esküszöm. :DDD

(#49974) philoxenia válasza nike_ (#49971) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Végre itt vagy, nem akartam addig szaporítani a hsz.-eket, míg nem jössz. ;]
Utolsó rész.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#49975) nike_ válasza philoxenia (#49974) üzenetére


nike_
addikt

Kösz. :R De az 50000. számolt vagy az itt bent lévő? Mert tudod még mielőtt belépek, kevesebbet ír ki.

(#49976) philoxenia válasza nike_ (#49975) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A végén majd mindenki visszatartja a lélegzetét, Te pedig elküldesz egy postot, a többit nem tudom, én is kíváncsi vagyok, mert ilyen topicváltás még nem volt mióta itt offolok. :))

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#49977) nike_ válasza philoxenia (#49976) üzenetére


nike_
addikt

Azta, 50000 hsz. lesz lassan. :DD Nagyon jó. Amúgy nem én voltam a legaktívabb. Én olyan 30000-nél kapcsolódtam be asszem.

(#49978) fokukac


fokukac
nagyúr

Na, jelentem, ma én is megkaptam a távhőszámlát a januári hődíjjal.

le vagyok hidalva, bazzeg, teljesen.

aszongya hogy :

(nagy levegő)

36 395 Ft. (azaz harminchatezer-háromszázkilencvenöt forint)
:Y
mindez 49 nm-re.
hát bazzeg, rég baszta föl az agyam ennyire valami.
bazzeg, ennyi pénzből egy ugyanekkora téglalakás éves gázdíja kijön., nemhogy egy havi. :W

hogyazédesjók*~k¤ß$*>;}{@&#'"++!!%+%"//%=(==(ˇ^°˘˘˛°˘ˇ˛°°˘˛`˛`
továbbá ][đ&@#+!"""'!%/**************** !

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#49979) nike_ válasza fokukac (#49978) üzenetére


nike_
addikt

Hű. Nekünk a 60 m2-es panelba olyan 30.000 Ft egy hónapban. Úgy hogy van támogatás! :((

(#49980) I_Am válasza fokukac (#49978) üzenetére


I_Am
veterán

Dehogy jön ki. Télen még több is egy hónap.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#49981) Kazimír válasza philoxenia (#49976) üzenetére


Kazimír
őstag

Én nem vagyok a szabadmerülés lelkes gyakorlója - már ami a lélgzetvisszatartást illeti. :)

fokukac: Korai a szitkozódás, közvetlenül áremelés előtt vagyunk... :U :(

[ Szerkesztve ]

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#49982) RoyalFlush válasza I_Am (#49980) üzenetére


RoyalFlush
őstag

De ha akarsz választhatsz, hogy megfagysz vagy fűtessz :)

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#49983) philoxenia válasza fokukac (#49978) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Sokat drágult a gáz mostanában, nekünk a tavalyelőtti fogyasztás alapján megállapított éves/havi átlagdíj 30k. körül volt, mondjuk sok túlfizetésünk is lett, de a mostani 20k. körüli átalány meg kevés lesz nyilván. Ebből a januári nagyjából az éves összdíj hatoda legalább általában. Mondjuk családi ház, 110m2 nagyjából.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#49984) Thrawn válasza philoxenia (#49976) üzenetére


Thrawn
félisten

Úgyis egy mod/hg-é lesz az utolsó hsz :)

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#49986) nemcso válasza philoxenia (#49983) üzenetére


nemcso
senior tag

Nálunk 2007 évre cca. 21.000 volt a havi általány, és nem kellett pluszban ráfizetni a végső elszámolásnál.
A házunk cca. 180m2

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#49987) nike_ válasza Thrawn (#49984) üzenetére


nike_
addikt

Az utolsó igen, de nem az 50000.-ik. :D

(#49988) philoxenia válasza Thrawn (#49984) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

És ha közben többen is postolnak, akkor már az újban jelenik meg?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#49989) nike_


nike_
addikt

Akkor kié legyen az 50000. hsz.? Véglegesen mondjatok egy nevet.

[ Szerkesztve ]

(#49990) ladybug válasza fokukac (#49978) üzenetére


ladybug
őstag

Nekünk a 100 nm -es lakásunk+ anyáék 2,5 szobás tetőtéri lakása együtt havi 25000 ft támogatással. A villany 30000 ft havonta, a víz 12000 ft.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#49991) nemcso válasza nike_ (#49989) üzenetére


nemcso
senior tag

Talán az enyém :U ;]

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#49992) fokukac válasza I_Am (#49980) üzenetére


fokukac
nagyúr

régen egy ugyanekkora téglalakásban laktunk, amiben mi csináltattuk meg a cirko-t. évi 1000 m3-t fogyasztottunk, nemtom most mennyi egy m3 gáz, de ezen lehidalok b+.

a 36 ezer több, mint másfélszer annyi, mint az előző havi 24 ezer, és pont duplája a decemberi 18 ezernek. annyival nem volt hidegebb :F

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#49993) Bash válasza fokukac (#49978) üzenetére


Bash
őstag

$65.85 volt a januári villanyszámlám, ebben ugye benne van a fűtés is, meg persze a hűtés is, mindez ~98 nm-re.

http://bashtravel.com/

(#49994) philoxenia válasza nemcso (#49986) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Majd kiderül, még nem kerestük meg az utolsó leolvasást, mennyi a tényleges fogyasztás...A 2006/07 , az jó év volt. Kevés gáz fogyott aránylag, de nekünk az volt az első átalányos év. Ezért fizettünk 30k.-t :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#49995) Kazimír


Kazimír
őstag

Nekünk téli hónapra átlag 30-40k között

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#49996) nemcso válasza Bash (#49993) üzenetére


nemcso
senior tag

a kis dicsekvő :D

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#49997) Thrawn válasza philoxenia (#49988) üzenetére


Thrawn
félisten

Nem hinném, hogy automatikusan megnyílik az új. Lehet valamelyiküknél már be van élesítve az első hsz, csak az OK gombra kell kattintania :U

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#49998) RoyalFlush


RoyalFlush
őstag

No még néhány off hozzászólás és zárható :)

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#49999) nike_ válasza Thrawn (#49997) üzenetére


nike_
addikt

Nálam nincs. De már csak 2 hsz.

(#50000) tbs


tbs
addikt

milyen napvanma? :F

(#50002) Bash


Bash
őstag

Hosszúra nyúlt OFF TOPIC-unk folytatása: OFF TOPIC 44

[ Szerkesztve ]

http://bashtravel.com/

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.