Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#49145) mephi666 válasza Apollyon (#49144) üzenetére


mephi666
nagyúr

értelek... nem a szex miatt ragadtam le a "3 talált bugyinál", mert nem ez volt az első gondolat, ami eszembe jutott ezzel kapcsolatban :( nem hiányzik más nő sem, csak ő... biztos, hogy idővel máshogy fogom látni a dolgokat, de nem azonnal változnak az érzelmeim... nem akarok ellenük semmit sem tenni, mert ilyen hibába is estem anno és csak húztam magammal a dolgot... egyelőre sz@rul vagyok: megint itt van, hogy 4:00 és nem bírok többet aludni... ő volt álmaim tárgya és ez kikészít... de közben meg tudom, hogy ő is ugyanígy szenved... esküszöm várom a munkát, mert legalább az kicsit lefoglal (mint a hasbarúgás :D ), de ennek így is kell lennie: ott mindenképp kell a 100%-os összpontosítás...

amíg nem érzem, hogy le lenne játszva ez az egész, nem tudok/akarok túllépni... és mindketten szenvedünk... nem megszokásból, mert az teljesen más :( várok/higgadok... iszok most egy kávét akkor és nekiállok ps-ezni... az legalább eltereli részben a figyelmem

ui: a fejlövést meg viccből írtam... de kb csak ez tudná kitörölni az érzelmeim azonnal... :) eszembe nem jutna soha a büdös életbe

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.