Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#49139) mephi666 válasza Peethy (#49138) üzenetére


mephi666
nagyúr

otthon ezt láttam anno: faterom 16-17éves kora óta piál... már lassan 70éves és anyukám rég beletörődött már a szenvedélyébe, de próbálja kordában tartani... voltak csúnya esték, amikor úgy kellett összeszedni, annyira elintézte magát, de így anyukám ügyel rá különösen, hogy ez ne forduljon elő (mellesleg rossz látni, hogy 15-20éve még egy jókiállású birkózóalkat volt... -csepelen birkózott régen sokáig- most pedig vékonyabb nálam) :( ...azért sem vagyok alkesz, mert odafigyeltem mindig arra, hogy ne essek át a ló túloldalára, de ennek ellenére rákaptam néha szépen... a kapcsolatban meg fontos, hogy a 2ember kiegészítse és terelje a másikat... itt nálunk jó pár dolog nem jól működött a végén és csak későn beszéltük át... egyik sem akkora, hogy ne lehetne megoldani, de a női hiúsága miatt még várat magára :( "se veled/se nélküled" kapcsolat... ilyenben sem voltam még... bízok benne, hogy kap még egy próbát az egész, mert akár működhetne is, de ha mégsem, akkor mindketten beláthatjuk, hogy értelme sincs folytatni...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.