Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#43751) 30z.Samu válasza CactuS (#43750) üzenetére


30z.Samu
félisten

De, meg kb a torka is véres volt szegény játéknak.

Sic Parvis Magna

(#43752) ldave válasza CactuS (#43750) üzenetére


ldave
félisten

Nem tudom a Switch változat mennyire lesz rendben technikailag, de a No Man's Sky jelenlegi állapota fényévekkel jobb, mint amikor megjelent. Én PS-en játszottam, annyira nem kapott el, de azért jópár estém belement 1-2 éve. Azóta pedig még több lett a játék, nem is értem a fejlesztőket, ezt már biztos nem csak a pénz miatt csinálják, hanem szerintem szerelmesek a saját játékukba :)

A Slime draws near! Command?

(#43753) CactuS válasza ldave (#43752) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Akik öregebbek, mint én, azok még emlékeznek a DLC, season pass és hasonló előtti időkre, amikor még oldalas cikkekben cikizték azokat a játékokat, amiben bugokat találtak. Lehet, hogy ennek a hozzáállásnak próbálnak megfelelni, ami dicséretes, bár kétségkívül ritka manapság.

De ha ilyenek, akkor lehet ránézek majd, akár még PCn is.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#43754) consono válasza CactuS (#43753) üzenetére


consono
nagyúr

OK, de akkor nem volt net mindenkinél, nem lehetett nagyon utólag patchelni a hibákat. "Muszáj" volt jól kiadni mindent... PErsze ezzel nem védeni akarom a mostani trehány bandákat :) Az NMS sajnos üdítő kivétel a támogatását tekintve a játékok között...

"In God we trust. All others must bring data"

(#43755) taki01 válasza CactuS (#43750) üzenetére


taki01
őstag

Én még csak kb 1-szer játszottam vele, amikor kijött PS4-re és haverom megvette. Azóta nem is láttam game-t, max egy-két cikk erejégi. Lehet, hogy most megveszem majd a kis gépre, hogy kipróbálja. Addig mindenféle képpen várni fogok, hogy megjelenjen és legyen róla test.

(#43756) f3rdzs0 válasza CactuS (#43750) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

van most már teljesértékű multi benne. nagyon sok igen jó update jött hozzá. az egyetlen baj velük, hogy mindegyik hoz egy featuret (pl bázis építősdi, vagy vízalá merülés), de maga a játék nem mélyül tőle. szóval van egy rakat sekélyes feature benne, és még mindig magadnak kell megtalálni a szórakozásodat.

ettől függetlenül érdemes ránézni ha érdekel, most már teljesen vállalható játék

f3rdzs0

(#43757) CactuS válasza consono (#43754) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Igen, de voltak cd-s újságok. :) Talán a Blood vagy blood II volt az első, amihez DLC volt valamilyen formában, de lehet a Total Annihilation előbb volt. Ezek a 90-es évek vége, bár akkor még közel sem ezt jelentette a DLC, mint mostanában.

f3rdzs0: Köszi, és mennyire hat üresnek a játék? Pl Elite Dangeroussal nekem az a bajom, hogy - egyrészt értelmesen csak FPSben vezetsz - illetve baromi üres a játék, talán hívhatjuk sekélyesnek is, de inkább az van, hogy vagy te, meg a nagy fekete semmi és az egyforma bázisok.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#43758) icemad válasza CactuS (#43757) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Na ez nagyon nem olyan, mint az Elite. Egyrészt sokkal könnyebben kezelhető. Másrészt más dolgokat kell/lehet csinálni.
A felfedezés a lényeg, és, hogy minél közelebb kerülj a galaxis közepéhez. Nincs két egyforma bolygó. Minden állat, növény, kőzet más.
De itt is lehet kereskedni, kalózokra vadászni, bányászni (az űrben is) . Rég eltűnt civilizációk után kutatni, idegen fajok nyelvét megtanulni.
Saját bázis(ok) építése természetesen van benne, akár a víz alatt is. Rengeteg űrhajó, fegyver, felszerelés, fejlesztés elérhető. Állatokat szelidíthetsz és feladatokat adhatsz nekik.
Fps és tps nézet is van benne, ezt külön is lehet állítani. Pl gyalogosan fps nézetet használhatsz, űrhajóban meg tps. Vagy fordítva.
Érdekes és szerteágazó játék nagyon, emiatt valakinek nagyon bejön, valakinek nagyon nem. Ha viszont bejön, akkor sok száz órát bele lehet rakni.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#43759) f3rdzs0 válasza CactuS (#43757) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

Ahogy icemad kolléga is írja, itt vannak NPCk mindenhol és minden bolygó tele van random generált előlényeknek amiket felfedezhetsz. Viszont itt is jelen vannak az egyforma bázisok és ami szerintem még rosszabb, ha már észreveszed azt, hogy milyen paraméterek alapján generálja a bolygókat és élőlényeket akkor kicsit elillan a varázsa és minden ugyanolyan lesz, még ha látványra más is.

f3rdzs0

(#43760) Troy.


Troy.
addikt

Használt játék vásárlása esetén kell bármire figyelni? :)

.

(#43761) szbazsi123 válasza Troy. (#43760) üzenetére


szbazsi123
csendes tag

Legyen benne a kártya a dobozban :)

(#43762) morfondőr válasza Troy. (#43760) üzenetére


morfondőr
őstag

Fizakailag legyen ép, de mivel a switch hordozható, le is lehet tesztelni. Nem hallottam még olyanról hogy hamis kártya.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#43763) 30z.Samu válasza Troy. (#43760) üzenetére


30z.Samu
félisten

Itt ill. a hivatalos Facebook-os Nintendo csoportban érdemes keresgélni. Utóbbit is meglepően komolyan elmenőrzik. :K

Sic Parvis Magna

(#43764) Troy.


Troy.
addikt

Van aki a tokot nem tartja meg? Nem egy hirdetésbe futottam bele.

.

(#43765) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Srácok, az másnál is előfordul néha, hogy kártya csere után kiírja, hogy tegyem be újra a kártyát? Kiveszem, beteszem és minden oké. Kártya nem ugyanaz, a gép egy oled, kb 8 hónapos, csakk dokkolva használom, azt se túl sokat.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#43766) ldave válasza CactuS (#43765) üzenetére


ldave
félisten

Játékkártya vagy sd kártya?

A Slime draws near! Command?

(#43767) Norb79 válasza CactuS (#43765) üzenetére


Norb79
őstag

Igen, százból egyszer, de megesik. Berakod újra és jó, én nem tulajdonítok neki nagy jelentőséget.

(#43768) CactuS válasza ldave (#43766) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Pontatlanul fogalmaztam, játékkártya.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#43769) morfondőr válasza CactuS (#43765) üzenetére


morfondőr
őstag

v2-vel viszonylag gyakran előfordult (azt gondoltam hogy ez normális), oled-el viszont talán egyszer. Nem lehet hogy valami kosz került bele?

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#43770) CactuS válasza morfondőr (#43769) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ránézek majd lámpával. Ha igen, akkor gondolom ne sűrített levegőt használjak, hanem valami finomabb megoldást.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#43771) Scholes9 válasza CactuS (#43765) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nálam sosem volt ilyen gond. V1, 5 éves lesz nemsokára :B

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#43772) rakkimcer válasza morfondőr (#43769) üzenetére


rakkimcer
tag

V2-nél már többször előfordult nálam is
nem igazán foglalkoztam még vele

(#43773) peternac válasza CactuS (#43765) üzenetére


peternac
tag

(#43774) CactuS válasza peternac (#43773) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Első nintendom, C64-es voltam, aztán PC-s, azokat nem kellett fújni. :DDD
De este ránézek. :K

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#43775) PHM válasza CactuS (#43774) üzenetére


PHM
addikt

Ezt inkább ne!
Az apró nyálcseppek összeszedik a port, és hamarosan rosszabb lesz, mint volt.
Gameboy kazettáknál láttam pár emiatt csúnyán elkoszolódott érintkezősort.
Inkább tiszta vászonruhával, esetleg kicsi kontaktspray-vel tisztítsd az érintkezőket.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#43776) CactuS válasza PHM (#43775) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ja, eszembe nem jutott köpködni első körben csak bevilágítva benéznék, hogy mizu. Ha takarítani kéne, akkor pedig van isopropyl alkohol.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#43777) Norb79 válasza CactuS (#43776) üzenetére


Norb79
őstag

Ha ez kb százból egyszer jön elő, vagy ritkábban, akkor a legjobb amit tehetsz, ha nem foglalkozol vele szerintem.

(#43778) cactuar


cactuar
aktív tag

25 perces lesz, third-party játék bemutatók.

(#43779) 30z.Samu válasza cactuar (#43778) üzenetére


30z.Samu
félisten

Volt vagy lesz idén említésre méltó N cím a Kirby-n meg a Stikers-en kívül?

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#43780) cactuar válasza cactuar (#43778) üzenetére


cactuar
aktív tag

Magyar idő szerint 15 órakor.

(#43781) ayo válasza 30z.Samu (#43779) üzenetére


ayo
addikt

Splatoon 3.
Pokémon Legends: Arceus.
Kirby and the Forgotten Land.
Pokémon Scarlet and Violet.
Pokémon: Hisuian Snow.
Fire Emblem Warriors: Three Hopes.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#43782) ldave válasza 30z.Samu (#43779) üzenetére


ldave
félisten

Splatoon 3, Xenoblade 3, új Pokémon.

A Slime draws near! Command?

(#43783) 30z.Samu válasza ayo (#43781) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ja igen, az Arceus is idei. :B Júliusban azt is fogom majd folytatni. :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#43784) cactuar válasza ayo (#43781) üzenetére


cactuar
aktív tag

Ez a Hisuian snow ez csak anime, nem? Vagy játék is?

Egy Bayonetta 3 gameplay + megjelenési dátumnak örülnék holnap. Elvileg az is idén jön.

[ Szerkesztve ]

(#43785) ldave válasza cactuar (#43784) üzenetére


ldave
félisten

Nem tudom az most 3rd party játéknak számít-e.

A Slime draws near! Command?

(#43786) Kai_Rong


Kai_Rong
senior tag

Ma markoltam fel a FE Warriors Three Hopes gyűjtőit. Nem értem ezt a megalomániát a Nintendónál, ez már a sokadik indokolatlanul oversized gyűjtői kiadás :D Kicsi géphez nagy gyűjtői dukál, vagy mi a fene.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#43787) hszilard666 válasza cactuar (#43778) üzenetére


hszilard666
veterán

GTA V, biztos vagyok most már benne! :DDD

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER, ZOTAC GTX 1060 6GB tinyurl.com/yh5zwxf2

(#43788) sgfool válasza Kai_Rong (#43786) üzenetére


sgfool
tag

Szép kiadvány :) Én pénteken vettem át a sima előrendelői pakkot, hétvégén nem volt sok időm, csak 3-4 órát tudtam bele tenni, de eddig abszolút kellemes csalódás :)

(#43789) Sordoran válasza Kai_Rong (#43786) üzenetére


Sordoran
addikt

Nekem is feltűnt milyen nagy, de jól meg is van pakolva. Mondjuk nem tudom mi értelme volt nekem is ezt a verziót vennem, sok kacat amiket soha nem veszek elő talán. :DDD Inkább csak tisztelet a Three Houses előtt, mivel abból már nem volt lehetőségem gyűjtőit venni, de a játék nagyon élvezetes volt. Mondjuk itt még nem volt sajna időm kibontani se a játékot, pedig már pénteken megjött. :(

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#43790) ldave


ldave
félisten

Ma újra olvasni a Metroid Prime remaster kiadásokról, a legfrissebb pletykák szerint még idén jöhet az első rész és később majd a 2. és a 3. Ha már külön tervezik kiadni, akkor azért remélem komolyabban belenyúlnak és nem csak egy felskálázott GC verziót kapunk.

A Slime draws near! Command?

(#43791) cactuar válasza ldave (#43790) üzenetére


cactuar
aktív tag

Nekem kimaradt a Metroid széria, a Dread volt az első, amivel játszottam. Szóval örülnék, ha jönne a Prime trilógia.
De az árától már félek előre ( 3x60 euró, fincsi lesz ).

(#43792) ldave válasza cactuar (#43791) üzenetére


ldave
félisten

Az első részét még hajlandó is lennék kifizetni ezt az árat, ha tényleg minőségi változatot kapunk, szerintem az a legjobb darabja a trilógiának.

A Slime draws near! Command?

(#43793) f3rdzs0 válasza 30z.Samu (#43779) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

én Sports Story-ban reménykedem végre. ha másért nem, tudni szeretném, hogy mennyi időm van még Golf Story-t újrajátszani.

tegnap fejeztem be a Dragon Quest XI-t, és vár már letöltve az Octopath Traveler, de ha most bejelentik hogy jön a Sports Story pár hónapon belül, akkor inkább Golf Story-t játszanám újra :D

f3rdzs0

(#43794) ayo válasza ldave (#43790) üzenetére


ayo
addikt

vagy csak jobban szeretnék húzni az időt, mert annyira nincs kész az új rész.
nem hiszem hogy vmi óriási meló lesz benne, persze ne legyen igazam, de azért az elmúlt évek inkább azt mutatják hogy spórolnak ezerrel.

http://jateknaplo.blog.hu

(#43795) cactuar


cactuar
aktív tag

Közben kiszivárgott a Mario + Rabbis 2 is, elvileg október 20-án jön.
Alakul az év vége megjelenések szempontjából:
szeptember: Splatoon 3
október: Mario + Rabbids Sparks of Hope
november: Pokémon Scarlet & Violet
és talán még jön a Metroid Remaster és / vagy a Bayonetta 3 is.

(#43796) ldave válasza ayo (#43794) üzenetére


ldave
félisten

Annyiban voltak többek az utóbbi idők ilyen újrakiadásai, hogy volt bennük valamennyi extra tartalom, gondolok itt a Mario 3D World Bowser's Fury módjára, vagy a Pikmin 3 kibővített tartalmára.

A Slime draws near! Command?

(#43797) RangerFox válasza ldave (#43796) üzenetére


RangerFox
veterán

Azért erre lehet ellenpéldát is hozni: Super Mario 3D All-Stars, Zelda Skyward Sword... Szerintem az utóbbi időben elég low-effort switch újrakiadások jelentek meg, és a kivételt pont a Bowser's Fury jelentette.

(#43798) ldave válasza RangerFox (#43797) üzenetére


ldave
félisten

Ezek szerint van mindenre és az ellenkezőjére is példa :) Remélem a Metroid Prime az előbbit fogja képviselni.

A Slime draws near! Command?

(#43799) Scholes9 válasza ldave (#43790) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Inkább remake legyen akkor :U

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#43800) ayo válasza Scholes9 (#43799) üzenetére


ayo
addikt

ahhoz melózni kéne és ugye minek, ha anélkül is megy :)
na meg ez a gép nem hiszem hogy tudna egy külsőre is szebb verziót, mert azt is fel kéne javítani és ez azért komolyabb játék.

http://jateknaplo.blog.hu

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.