Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#1) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Sok mindent még nem tudni róla, de mivel gyakorlatilag minden nap felröppen róla 1-2 információ vagy pletyka...és mert Oricnak már égett a tenyere :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2) oriic válasza Sirandrish (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sirandrish for president! \o/

___

Pénzügyi jelentés, melyből kiderül hogy 2017. márciusában jelenik meg az NX kódnevű konzol.

A legújabb The Legend of Zelda játék Wii U-ra és NX-re is megjelenik, de elcsúsztatják a megjelenését jövő évre.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#3) Sirandrish válasza oriic (#2) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Persze hogy elcsúsztatják, mert az egy komoly érv lehet az NX mellett. Ha WiiU-ra idén jönne akkor senki se várna még 4-6 hónapot hogy NX-en játsszon vele.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4) Mister_X válasza oriic (#2) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Amúgy nincs benne ebbe na pénzügyi cuccban, hogy a Zelda Wii U késni fog az NX miatt.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5) oriic válasza Sirandrish (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egyébként én most arra lennék igazából kíváncsi, hogy a Zelda játékot mire kezdték el valójában fejleszteni. Wii U-ra, vagy NX-re?

Live-Die-Respawn

(#6) Sirandrish válasza oriic (#5) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nah ugyan ezen kezdtem filózni a WiiU topikba.
Ahogy írtam, nagyon remélem hogy nem egy fordított TP lesz a soron következő Zelda

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7) Dr.F.E.R.I. válasza oriic (#5) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Szerintem az NX még a fasorban sem volt, amikor a Zeldának nekifogtak. Úgyhogy a tippem a Wii U-ra teszem.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#8) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#7) üzenetére


ldave
félisten

Valami olyasmi rémlik, hogy közös a játék motorja a Xenoblade X-szel, azt pedig egész jól futott Wii U-n. Ráadásul az a realisztikusabb világábrázolás fele ment el, hatalmas ellenfelekkel. A Zelda U az eddigiek alapján azért nem ilyen lesz, ráadásul a a dungeon-ok jóval zártabb terek, mint a Xenoblade hatalmas világa. Nem hiszem, hogy Wii U-n komolyabb problémák legyenek a Zelda U teljesítményével.

A Slime draws near! Command?

(#9) Liquid Snake


Liquid Snake
aktív tag

Hajrá NX Topik! :)

A Hideo Kojima Game

(#10) ldave


ldave
félisten

Az jut eszembe, hogy ha most Japánból indulunk ki, akkor ott a 3DS kapcsán azért egész jó a 3rd party (Capcom, Level 5, Square Enix) felhozatal, amik közül jó sok játék sikeres is a gépen (Monster Hunter, Yokai Watch). Szóval valószínűleg egész jó a kapcsolatuk a Nintendo-val. Nyugaton ezek a cégek inkább asztali konzolon sikeresek és elég sok bejelentett fejlesztésük is van PS4-re (Final Fantasy XV, Ni no Kuni 2, stb), szóval ebből olyasmi is kisülhet, hogy tényleg elmennek belső terén az PS4/X1-féle AMD irányba, hisz kapásból megoldódna egy elég nagy hiányossága a Wii U-nak. A Square a Dragon Quest XI bejelentésekor már el is szólta magát, hogy az NX is a támogatott platformok között van. Persze a nyugati kiadók más tészta, ott kis túlzással nulláról kell visszahozni az együttműködést.

A Slime draws near! Command?

(#11) Mister_X válasza ldave (#10) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Igazából sokat nem lehet következtetni a bejelentett játékok listájából, hogy az NX hardvere milyen lehet. Persze, ha a Nintendo nem hülye, akkor AMD-t szerel.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#12) ldave válasza Mister_X (#11) üzenetére


ldave
félisten

Hát, szeritnem meg pont ebből lehet leszűrni valamit, mert a japán cégek nem igazán lubickolnak a pénzben, játékot fejleszteni jelenleg pedig drága és időigényes dolog. Szóval ha dolgoznak NX-re, akkor nekem az azt jelenti, hogy pénzben és időben olcsó erre a gépre dolgozni, vagyis PS4 közeli a hardver :)

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#13) Mister_X válasza ldave (#12) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Vagy a Nintendo fizeti (x százalékig) a fejlesztést. Esetleg mindkettő. Épp a Wii U topicban fejtettem ki, hogy miképp is zajlik le egy generáció beindítása.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#14) koncsik válasza Mister_X (#4) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Lehet inkább az a kérdés, hogy az NX késni fog-e a Zelda miatt... ;]

Aki tuti készül valamivel NX-re: Koei Tecmo, akik pletykák: Axiom Verge, Retro Studios. A Nintendo-t melyik kategóriába tegyem? ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#15) Mister_X válasza koncsik (#14) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ha kigurulnak a konzollal márciusban, akkor illik bemutatkoznia az E3-on... és nem egy Direct keretében. Én lennék a legboldogabb, ha színpadra vonulnának egy presszel a shown és Reggie élőben húzná le a leplet a letakart konzolról, amitől mindenki hátast dob (pozitív értelemben).

Mit is kellene tudnia a konzolnak?
- legyen erősebb, mint a PS4 (vagy a Neo, ha az is igaz) és x86 alapú
- kiforrott online rendszer, ami majdnem megközelíti a PSN szintjét (Live-ot meg se említem)
- rendes account rendszer
- még smooth-abb UI
- régiófüggetlenség
- csipetnyi innováció, mint mindig
- visszafele kompatibilitás kissé necces, de tarolna - bár a remaster korszak oda is beköszönthet (Twilight HD Definitive NX Remaster :DDD)
- lefeküdni a third partyknak, ha piacot akarnak szerezni
- VR nem létszükséglet és nem is illene a Nintendo arculatába, de lemennék hídba, ha lekezelnének HTC-vel és működne a Vive vagy egy Nintendo-s Vive lenne.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#16) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Engem most 2 dolog foglalkoztat az NX-el kapcsolatban.
Kompatibilis lesz-e visszafele? És ha igen akkor MIÉRT NEM?
Illetve az ára. Milyen kezdőárral kell kb számolni?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#17) Mister_X válasza Sirandrish (#16) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ha erősebb gépet akarsz, mint a PS4, megspékelve valami innovatívval, akkor 400-500$ között.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#18) Sirandrish válasza Mister_X (#17) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Megmondom őszintén.
Örülök ha a Nintendo kiad valami újat, amit még sosem láttunk..és főleg ha kaszál vele.
De engem nagyon nem hatott meg a Wii féle mozgásérzékelés sem, a WiiU féle gamepad-es buliról meg inkább nem is nyilatkozom.
A Mote egyébként hasznos volt néhány játéknál, de én azt a gépet sem azért vettem meg hanem a játékokért.

Viszont az 500 dodos árat erősen sokallnám..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19) unrealnoise válasza Sirandrish (#16) üzenetére


unrealnoise
senior tag

Most te... Komolyan, naphosszat sorolhatnám, miért nem lesz visszafelé kompatibilis a gép.
Nem igaz, hogy neked ezek körül egy nem jut eszedbe.

1.) Idő, és pénz megcsinálni, arról nem beszélve, hogy a Wii U erősebb, mint egy Xbox360, pedig a Microsoft az Xbox360-as cmek emulálásával is erősen megszenved. Az NX-nek brutálisan erősnek kellene lennie, hogy ez működőképes legyen (hiszen az NX várhatóan teljesen más architektúrára épül, mint a korábbi Wii U)
2.) Remastered kiadások. A The last of Us a Halo, meg egy csomó játék bizonyítja, hogy pénzt lehet csinálni az újra kiadott játékokból. Ez szerintem nem geciség. Ha kellett pl. a The Last of Us PS4-re, 60 FPS-el, "megvetted". Megveszi az ember akkor is, ha nem volt korábban PS3-asa. Ahogyan Wii U-n is örülök, hogy fel van újítva ez meg az, hiszen így klasszikusokat pótolhatok, nem kell egy játékért retro boltba konzolt gogarászni plusz pénzért. (Ami aztán lehet nem is működne sokáig)
3.) Az áráról meg annyit, hogy fingja sincs senkinek sem. 400 dollárra tippelem, itthon 120-130 ezer. Ennyiből össze lehet rakni egy erősebb gépet a PS4-nél. Viszont ha a hozzá adott érték nem csak egy szimpla gamepad, az feláras lehet. Az viszont rizikó, hiszen mi lesz a piacon akkor? Egy majd 500 dolláros NX meg egy 300 dolláros X1 a 300 dolláros PS4-el? Az úgy szopóka. (Még akkor is az, ha az NX erősebb is lenne náluk...)
4.) Én 400 dollára lőném be, sokat javítanék mindenen, és bizony ráeresztenék a népre két baromi erős exkluzívot, a multiplat fejlesztőket "bíztatnám" arra, hogy portolják gyorsan át a játékaikat NX-re, aztán 2-3 havonta szintén megjelentetnék ütős exkluzív címeket. :) Elviekben ez lehetséges hiszen a Nin bevallottan gyorsított a "játékfejlesztési módszerein".

Szóval visszafelé kompatibilitás tuti nem lesz szerintem. Nézd meg, hogy a Wii U-nál sem mentek sokra vele... És a Microsoft sem adott el ezmiatt több millió gépet. A Sony baszik rá, mégis ő vezet.

Jó marketing, jó ár, jó kommunikáció, ütős exek, esetleg valami jó újítás, és nyerő lehet a gép, de X86-os AMD alapnak kell lennie.

steam / trakt.tv ID: unrealnoise

(#20) unrealnoise válasza Sirandrish (#18) üzenetére


unrealnoise
senior tag

Örülsz az újnak de hidegen hagytak az újítások. Szakadok. Nekem nem volt sem Wii-m, se Wii U-m, és bár már bánom kicsit, hogy csak most szállok be a buliba (de jobb később, mint soha), azért áruld már el mit vársz annyira, ha ennyire nem érdekelt egyik újítás sem? (Amikor végtére is, mint a kettő tök jó ötlet volt szerintem.)

Az ilyen embereknek inkább valami hagyományos kellene szerintem, mert pont az ilyeneknek nem lehetne megfelelni, csak 100-ból _egyszer_.

"Viszont az 500 dodos árat erősen sokallnám.."

Ez már paródia! Mit gondolsz, majd ingyen hozzádvágnak egy NEXTgen Nintendo-t? Kellenek az újítások, hogy erős is legyen, aztán utána meg sokallod az árát? :W

steam / trakt.tv ID: unrealnoise

(#21) Sirandrish válasza unrealnoise (#19) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

A baj nálad ott kezdődik hogy kevered a szezont a fazonnal. A Nintendo mikor akart Sonyt csinálni?
Kb soha!
Wii kompatibilis volt visszafele ahogy a WiiU is az, ezért szerintem joggal várhatom hogy az NX is az lesz.

Hja és a Wii nem akart PS3 lenni ahogy a WiiU sem akart PS4, szóval ez a folyamatos párhuzam, amit vonsz a két gép/cég között TÖBB mint felesleges.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#22) Sirandrish válasza unrealnoise (#20) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Örülök ha a Nintendonak megy a szekér mert akkor elkészülnek a kedvenc játékaim folytatásai. Ennyi.
Szerinted mindkettő szuper ötlet volt, de persze egyiket sem próbáltad...gratulálok :C

"Az ilyen embereknek inkább valami hagyományos kellene szerintem, mert pont az ilyeneknek nem lehetne megfelelni, csak 100-ból _egyszer_."

A Snes óta MINDEN N konzol volt már a tulajdonomban (GC és Wii többször is), te viszont csak most akarsz beszállni a buliba, és le mersz egy ilyet írni? Ne nevettesd már ki magad kérlek!

"Ez már paródia! Mit gondolsz, majd ingyen hozzádvágnak egy NEXTgen Nintendo-t? Kellenek az újítások, hogy erős is legyen, aztán utána meg sokallod az árát? "

Tesó, te mit szívtál? Engem az sem érdekelne ha 3 évig nem jönne ki az új konzol. A mai napig a 98as OOT-t tartom minden idők legjobb játékának...szerinted engem érdekel hogy milyen erős meg ilyenek?

Te nem ismersz engem, mégis azt hiszed hogy igen. Nem tudom hol voltál eddig, de nyugodtan visszamehetsz szerintem. :))

Hja és a hab a tortán hogy leszólsz amiért sokallnám az 500dollárt, miközben te 400ra saccolod... :C

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#23) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Mindenki nyugodjon le a picsába és tegye el a ludológiai disztertációját. Be sem jelentették hivatalosan a konzolt, de már marjátok egymást.

Tervezett megjelenés: 2017 március.
Valószínű nyitócím: Zelda

Ennyi, nem tudunk se többet, se kevesebbet. Sirandrish hozáállását meg nem kell túlbonyolítani: van/lesz Zelda? -> megvéve. :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#24) Sirandrish válasza Mister_X (#23) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Olyan izé vagy....de nem hazudtál :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#25) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Érdemes lenne a találgatásokat a konzoltalálgatós topikban megvitatni, itt kifejezetten NX kapcsolatos valós hírekről lenne érdemes beszélni (szerintem)
Pííísz & riszpekt :K

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#26) oriic válasza Sirandrish (#24) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mondjuk ehhez nem kell bölcsész professzornak lennünk szerintem. :DDD

Live-Die-Respawn

(#27) Sirandrish válasza oriic (#26) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nah jól van, szálljatok le rólam mert még a végén bevonulok szerzetesnek a Temple of Time-ba :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#28) Szalontahó válasza koncsik (#25) üzenetére


Szalontahó
tag

+1 :R

(#29) ldave válasza Sirandrish (#21) üzenetére


ldave
félisten

A NES -> SNES -> N64 -> GC vonal esetében pedig nem volt visszakompatibilitás, szóval ez a joggal várok el dolgokat kicsit erős. Persze jó lenne, de ha igaz az AMD-s híresztelés, akkor nagyjából kizárt a dolog. Ha pedig beletennék a Wii U hardverét az NX-be, az csak értelmetlenül növelné az árát. Szoftveresen pedig fene tudja mekkora hardvererő kell, hogy emulálja az Wii U-t egy AMD-s rendszer.

Az ár érdekes kérdés. Ha az E3-on valós tény lesz a PS4K, akkor talán árat is kapunk mellé. Én bízom benne, hogy az NX, ha asztali konzol lesz, akkor erőben ott lesz valahol a jelenlegi PS4 és a pletykált, de szinte tény, PS4K között. Ez viszont hasonló árcédulát jelent, ez pedig jelenleg legalább 350$.

A Slime draws near! Command?

(#30) unrealnoise válasza Sirandrish (#22) üzenetére


unrealnoise
senior tag

Kissé el vagy tévedve... Szögezzünk már le pár dolgot.

"A Snes óta MINDEN N konzol volt már a tulajdonomban (GC és Wii többször is), te viszont csak most akarsz beszállni a buliba, és le mersz egy ilyet írni? Ne nevettesd már ki magad kérlek!"

Totál leszarom milyen cuccaid voltak korábban. Az tény, hogy állításod szerint nagyon nem jött be sem a mozgásérzékelős cucc, sem a "tabletes" gamepad. Értem én, ezzel nincs is gond, DE AKKOR MIT SZERETNÉL LÁTNI? Mit ami se a Microsoftnak, se a Steamnek, se a Sonynak, se a Nintendonak eddig nem jutott eszébe?! Mondj már valami irányvonalat lécci. De olyat, ami azért józan áron meg is valósítható. És olyat, amivel nem lehet esetleg úgy befürödni, mint a "Wii U féle újítással". (És akkor innentől kezdve kapcsolodik a következő válaszom eme sorokhoz.)

"Tesó, te mit szívtál? Engem az sem érdekelne ha 3 évig nem jönne ki az új konzol. A mai napig a 98as OOT-t tartom minden idők legjobb játékának...szerinted engem érdekel hogy milyen erős meg ilyenek?
Te nem ismersz engem, mégis azt hiszed hogy igen. Nem tudom hol voltál eddig, de nyugodtan visszamehetsz szerintem. :))
Hja és a hab a tortán hogy leszólsz amiért sokallnám az 500dollárt, miközben te 400ra saccolod... :C"

Figyelj, engem meg az ilyen emberek, gamerek nem érdekelnek. Egyszerűen béna érvelések, nulla logikát vélek felfedezni soraid között. Csak úgy szólok, ha a Nintendo 3 évig nem jönne konzollal (ahogyan állításod szerint neked úgy is "mindegy") akkor meg is nézhetné magát. Tegyük fel ez sem érdekel. De akkor ha ennyire leszarod, akkor mégis: hogy, miből és kitől & mikor szeretnél új kedvenc játékokat látni?!

Leszarod milyen erős? Remek. Kár, hogy te a gamerek olyan elenyésző részéhez tartozol, hogy szinte számba se veszik a játékipari cégek ezt a réteget. De tutod mit? Lehet itt vagánykodni, hogy neked csak a gameplay számít, leszarod az erőt, csak ez megint olyan öngól, ha belegondolsz, mint a ház. (Sikerült? Nem. Gondoltam...) Az NX nem véletlen lesz erős. Ha a te "nulla" igényeid szerint építené meg a Nintendo a konzoját, már most jelentsenek csődöt. Nem a grafika az elsődleges, de a HC Nintendo mag nem elég ma már a sikerhez asztali fronton. Arról nem beszélve, hogy egy erős NX órási potenciált jelenthet a későbbiekben is, most gondolok itt VR-ra, vagy amit épp kitalálnak hozzá. Ha gyengével jönnének ki, akkor ezeket élből elfelejthetnék.

Te nem ismersz engem, mégis azt hiszed hogy igen. Nem tudom hol voltál eddig, de nyugodtan visszamehetsz szerintem.

Ez csodálatos, ebbe nem tudok belekötni. :D :R

Hja és a hab a tortán hogy leszólsz amiért sokallnám az 500dollárt, miközben te 400ra saccolod...

Szövegértés?! Elmagyarázom, ne parázz: valamiféle újdonságot vársz, miközben TÉNY, hogy erős lesz az NX. Ez a kettő pedig nem fog beférni 500 dollár alár jelentősen. Kihozhatna a Nintendo egy újdonságot, X1 szinten, csak (és ezt már elmagyaráztam), kb kutya nem fogja megvenni, amikor ott lesz a már játékokkal teli, X1, PS4 is olcsón, és ha valaki teljesítmény, VR vagy grafbuzi, ismét csak az új PS4-et veszi. Megint az lenne, hogy a keménymag maradna Nintendonál.

Nem, nem a személyeddel van problémám. És igen, túlzásba viszem én is. De a fentieket gondold már át még egyszer. Nem, nekem sem a játék az életem, csak egy hobby, a többi mellett. De ha nekem fontos egy hobby, akkor nyilván nem szeretnék sem olyan ötleteket, sem olyan elképzeléseket látni, vagy "leszaromozni", amivel akár a sírba is küldhetné a cég saját magát és az én/te/ő/mi kedvenc platformunkat. Részemről lezártam. És a fentiek ellenére is tisztelet, hogy itt vagy és mióta játszol N konzolokon, de ettől független az utolsó bekezdésben levezetett gondolatok miatt egyszerűen nem tudom az ilyen embereket hova tenni.

(Pl szorítok egy focicsapatnak, de leszarom, hogy 3 évig nem szerződtetnek senkit, azt is leszarom, ha Hamilton kap büntetést az időmérő után, azt is leszarom, hogy 3 évig nem lesz forma1, pedig én szeretem.) Értem én, hogy te elvagy ezzel meg azzal bőven, ahogyan én is elleszek a Wii U-val.

DE mint már írtam, sosem tudhatod milyen élmények és meglepetések várnának egy új megjelenés után, szóval eléggé érdekes, hogy neked az is mindegy lenne.

Az árra még visszatérve. Én nem sokallok semmit. Én azt mondom, ha versenyképesek akarnak lenni, akkor kihoznak egy PS4 és PS4k közötti szinten lévő gépet. Vagy akár PS4k szintjén levőt. 400 dollárért. Ez nem várakozás, álom, etc, hanem taláne egy jó, versenyképes ár. De én ezt úgy kalkulálom, hogy ehhez semmi forradalmi nem jön. Nem lesz hozzá kézikonzol, stb. Ennyiért nem.

Amúgy meg ha a PS4 ésa PS4k közé lőnék be a gépet, talán az lenne az egyik legjobb húzás. Olcsóbb lehetne mint a PS4k. Miközben a játékok jobban futnának (kevesebb FPS ingadozás, satöbbi) mint PS4-en. Persze ha VR-ra is készülnének a Nintendonál, akkor a VR multiplat címek miatt jó lenne, ha tudná a vas azt, amit a PS4k. Bonyolult. De a gép ereje és arcitektúrája két nagyon fontos dolog. Nem csak nekem, nekünk (tudom vannak kivételek) hanem a multiplatform fejlesztőknek is. Nah békesség, és már most sorry, ha elvetettem a sulykot.

steam / trakt.tv ID: unrealnoise

(#31) unrealnoise válasza koncsik (#25) üzenetére


unrealnoise
senior tag

Szerintem meg nem.

1. Jót tesz a topicnak, ha pörög. :) Van és lesz élet. Láttatjuk magunkat Nintendo rajongók. :)
2. Az efféle szelektálást nagyon nem szeretem. Ha megemlítem a PS4-et az Xbox-ot egy kommentben, akkor mindig lépjek át amoda írni, vagy esetleg mind a két topicba? Plusz a komunikáció az a válasz gomb segítségével indul be igazán, így ez is hátráltatja a dolgokat, arról nem beszélve, hogy
3. 90%-ban az NX-ről van szó.
4. Az NX-ről olyan sokáig olyan kevés infó lesz, hogy pláne jó tenne a topicnak, ha itt maradunánk. Mert ha csak az újdonságokról írhatnánk, akár be is zárhatnánk jó időre...
Plusz: ....Hiszen egy be nem mutatott gép topicjában, mégis mit tudna az ember csinálni, mint "találgatni".

steam / trakt.tv ID: unrealnoise

(#32) Sirandrish válasza unrealnoise (#30) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Gyakorlatilag semmit sem sikerült feldolgoznod abból amit mondtam, szóval én ezt itt részemről befejeztem.
Nincs kedvem totál feleslegesen körmölni 5K karaktert... :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#33) koncsik válasza unrealnoise (#31) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Rendben, de mi marad a találgatós topicnak? :DDD
A PS4 topikból indultam ki, ahonnan a PS4K vagy Neo találgatók száműzettek, bár mostmár ott is feladta a topikgazda és csak off-ba tette. :K
Igaz, az NX megjelenéséig mindent off-ba tenni is vicces lenne.
Ami nem vicces (ezzel együtt imádok ilyet olvasni) a személyes (-kedő ?) vita, esetleg privátban érdemes folytatni, van olyan haverom, akivel először jól egymásnak futottunk... - sajnos írásban nehéz még smiley-kal is kifejezni, hogy csak jóízűt beszélgetünk :R

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#34) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Na most már tényleg húzzatok egy vonalat. Nem érdekel, hogy ki a vezérszurkoló vagy a törzsvendég, disztertációt a fiók mélyére rakni és szívni egy mély levegőt.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#35) Sirandrish válasza Mister_X (#34) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Már rég meghúztam ha nem vennéd észre, ne lázadjál. Irány dolgozni és keressed megfele az NX árát :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#36) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Nem bukóra játszanak az NX árával és sok játékot szeretnének megjelenéskor és utána is...mondja elnökünk.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#37) ldave válasza koncsik (#36) üzenetére


ldave
félisten

A 3DS indított legendásan rosszul játékok terén. A nyitó címek még csak-csak jók voltak, de utána hosszú ideig csend. 2011 februárjában jelent meg a gép, aztán a 3D Land-re egészen novemberig kellett várni, majd decemberben jött a Kart 7. A Wii U-nál is hasonló volt valamennyire a helyzet, 2012 novemberében jött a gép, a 3D World pedig egy évre rá érkezett. Okés, ott volt a Mario U nyitásra, de azért az nem az nem a minőség, mint amit egy 3D-s Mario képvisel, legalábbis a többség számára.

Bízom benne, hogy az NX esetében komolyabban készülnek az első évre. Valószínüleg emiatt nem jön idén év végén a gép, az a pár hónap késés márciusig elég sokat jelenthet játékfejlesztés terén. Az szinte biztos, hogy NX indulásakor lesz a Zelda, nagyon úgy néz ki, hogy a Pikmin 4 is NX-re csúszott. Valószínüleg készül egy új 3D-s Mario is, azzal pedig talán a 2017-es karácsonyi szezont célozzák meg. Márciustól decemberig lesz 9 hónapja az NX-nek, hogy letegye az első ünnepi szezonjára az alapokat.

Azt is látnia kell most már nagyon komolyan a Nintendo-nak, hogy ők egyedül nem képesek szoftverrel ellátni egyszerre két platformot, égető szükség van a külsős játékokra. Elég csak a PS4-re nézni, a Sony elég minimál szinten tolja az exkluzív címeket a gépre, mégis szágulldanak az eladások, hála a rengeteg 3rd party játéknak. Egyedül nem megy.

A Slime draws near! Command?

(#38) Sirandrish válasza koncsik (#36) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Úgy legyen :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#39) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

PLETYKA!
Cartridge vagy lemez lesz az NX-ben? :F

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#40) Sirandrish válasza koncsik (#39) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Vissza a jövő..múlt? Mivaaaa? :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#41) Mister_X válasza koncsik (#39) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem látom akadályát, ma már nem olyan költséges 32-64GB-os SD-ket gyártani. Persze lemez még mindig olcsóbb lenne, de na.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#42) ldave


ldave
félisten

Nagyon remélem, hogy egy ethernet port lesz majd az NX-en, nagyon zavar Wii U-n a csigalassú letöltés.

A Slime draws near! Command?

(#43) Dr.F.E.R.I. válasza koncsik (#39) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Ezt már ezer éve kitárgyaltuk, de már elő nem keresem hogy hol.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#44) koncsik válasza Dr.F.E.R.I. (#43) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

De nem döntöttük el, az NX meg késni fog, ha nem mondjuk meg hamarosan a Nintendonak :DDD

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#45) Liquid Snake válasza koncsik (#39) üzenetére


Liquid Snake
aktív tag

Kazetták :DDD

A Hideo Kojima Game

(#46) koncsik válasza Liquid Snake (#45) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Compact cassette ;) ja nem, az C64 volt :DDD

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#47) ldave


ldave
félisten

2012-ben 300 dolláros árun indult a basic Wii U csomag. Egy akkori CNN elemzés alapján a gép gyártási kültsége 220$ körül volt, ebből maga a Gamepad egyedül 80$:
- kijelző 25$
- elektronika 30$
- egyéb (aksi, műanyag) 25$

A konzol pedig valahogy így állt:
- CPU 40$
- optikai meghajtó 17$
- memória 6$
- egyéb 80$

Így utólag visszanézve szerintem nagy általásosságban kijelenthetjük, hogy maga a Gamepad nem váltotta meg a világot, Alig pár játék jut csak eszembe, ami tényleg jól használta az érintőképernyőt, a többi inkább erőltetett megoldás. Ha megnézzük a wiki Best-selling Wii U games listáját, a legsikeresebb Wii U játékokból talán kettő az, ami Gamepad nélkül teljesen más játék lett volna (Mario Maker, Nintendo Land, amit ráadásul a gép mellé adtak az elején), a többi simán meglenne anélkül is.

Szóval remélem az NX-nél remélem visszatérnek a GC-féle, sallangmentes vonalra, mert ha valamit a PS4 sikere bizonyít, akkor az annyi, hogy az embereknek nem kell semmi kell extra, csak egy árértékben erős gép.

Ja, és remélem elfelejtik végre az egyéni töltőket... amire nem jó a micro usb, ott tervezési gond van.

A Slime draws near! Command?

(#48) Mister_X válasza ldave (#47) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ne lehessen legombolni az embereket egy töltőszettel? No fuckin way.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#49) ldave


ldave
félisten

Mára is jut pletyka: a korábbi híresztelésekkel ellentétben most egészen másról hallani, mégse x86 alapokra épül majd az NX?

A Slime draws near! Command?

(#50) koncsik válasza ldave (#49) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Jellemző a N-re a különbözni akarás és újabban az is, hogy már megjelenéskor is "underpowered"... Legalább erősebb lesz talán, mint a wii U... :DDD

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#51) Sirandrish válasza koncsik (#50) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Kiadják a WiiU-FHD-t csak másfajta controllerrel :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#52) oriic válasza Sirandrish (#51) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Wii U Remastered? :DDD

Live-Die-Respawn

(#53) Sirandrish válasza oriic (#52) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hát a mai divatnak megfelelve :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#54) Mister_X válasza ldave (#49) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én meg meg nem erősített forrásból tudom, hogy az NX egy 100$-os cucc lesz cloud streamre építve. Nabumm.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#55) kribe


kribe
őstag

Vótmá'?

My soul was removed, to make room for all this sarcasm.

(#56) koncsik válasza kribe (#55) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Darabokban itt-ott, jó kis összefoglalója annak, hogy semmit nem tudunk :DDD

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#57) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Heti WTF for NX :DDD
Az NX nem a Wii U utódja. :))

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#58) Dr.F.E.R.I. válasza koncsik (#57) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Még valahol korábban nyilatkozta a pitbull, hogy az NX nem a Wii-Wii U vonalat fogja továbbvinni, hanem egy újragondolt koncepció lesz. Valószínűleg ezt a gondolatmenetet sikerült valakinek félreértelmeznie vagy fordítania.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#59) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Kis esélylatolgatás, találgatás...semmi megrázó :N Neo, Scorpio, NX - végül is semmiről se tudunk semmi biztosat.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#60) Sirandrish válasza koncsik (#59) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Akkor semmi újdonság :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#61) koncsik válasza Sirandrish (#60) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Hamarosan vége az évvégi felmérőknek, jöhet egy kis foci ;) megpróbálom összerakni a 2. Csapatot, amit javasoltál... :K

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#62) Sirandrish válasza koncsik (#61) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Jó lenne, mert nekem most csak erre van időm.
Mármint néhány meccsecskére...komolyabb cuccokra nincs

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#63) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

RISE: Race The Future - Project Announcement

"'RISE: Race The Future' is the upcoming racing game from the studio VD-DEV renown for their technical skills.
They decided to broaden their vision through the art of a professional automotive designer, Anthony Jannarelly, famous for having penned the exclusive supercars of W Motors and for having co-funded Jannarelly Automotive."

Live-Die-Respawn

(#64) ldave válasza oriic (#63) üzenetére


ldave
félisten

Vita logó lemaradt a végén, amúgy lefedné az egész piacot.

A Slime draws near! Command?

(#65) oriic válasza ldave (#64) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem is értem, ha már mobilokra is jön.

Live-Die-Respawn

(#66) Sirandrish válasza oriic (#65) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Mobilból lehet több kelt el mint vitából :D
Amúgy meg lehet hogy csak már nem fért ki :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#67) koncsik válasza oriic (#63) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Majd törlik, mint a Project Cars-t a U-n...

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#68) oriic válasza oriic (#63) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lol, NX logót a trailer végéről kicenzúrázták. :DDD

Live-Die-Respawn

(#69) Liquid Snake válasza oriic (#68) üzenetére


Liquid Snake
aktív tag

Haha lol :DD

A Hideo Kojima Game

(#70) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

AZ Ubisoft reménykedik, hogy az NX visszahozza a wii rajongókat, akik eltűntek a wii U kapcsán...

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#71) ldave válasza koncsik (#70) üzenetére


ldave
félisten

Hááát, nehezen hiszem. Aki Wii-t vett Sports/Party/Fit miatt, az már rég mobilion vagy tableten játszik f2p cuccokkal. Nagyrészt.

A Slime draws near! Command?

(#72) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Nem érdekesek a Teraflop-ok... by Reggie THX bagszi.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#73) Sirandrish válasza koncsik (#72) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ha megint ki akarnak találni valami "forradalmit", akkor tuti várok a vásárlással...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#74) unrealnoise válasza Sirandrish (#73) üzenetére


unrealnoise
senior tag

azt mondták az NX-en teljesen hasonló élmény lesz a zenlda. Tehát lesznek gombok, stb. Nem várok forradalmat, max valami hibridet.

Ne várjatok szerintem Neo, Scorpio szintű gépet.

Azért mert:
1.) ha kihoznának egy ilyet, az drága lenne, miközben a két riválisnak lenne olcsó, alternatívája
2.) Ezért inkább egy PS4 szintű gépben vagy egy kicsit erősebb vasban bízom, ami lehet olcsóbb a PS4-nél is, többek közt az optikai meghajtó elhagyásával, stb.

De igazából itt van az RX480, 200 dolláros GPU, elég időtálló és jövőálló, pláne egy konzolban. Nem bánnám ha valami ilyesmi kerülne a gépbe... Persze ez is drágább lenne, mint az alap másik két konzol, de ha meg le akarnák fedni az egész piacot, akkor két vasat kéne kiadniuk.

Egy olcsót, és egy erősebbet, drágábbat.
De kell ide még sok minden... nem csak játékokon múlik a siker, nem értem miért nem szivárogtatnak pozitív infókat azon túl, hogy húdejó exek lesznek rá...

steam / trakt.tv ID: unrealnoise

(#75) Sirandrish válasza unrealnoise (#74) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ha megjelentetnek egy már a kiadás pillanatában is elavult gépet, ami ráadásul meg sem próbál újítani, akkor kb lehúzhatják magukat a WC-n.
Lényegében a WiiU is ilyen volt, és hát nem kell magyarázni mennyire volt "sikeres" a gép.
Persze itt volt "tablet", de mivel abban még a Nintendo sem nagyon hitt, így maradjunk annál hogy érdekes a controllere a gépnek és annyi.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#76) unrealnoise válasza Sirandrish (#75) üzenetére


unrealnoise
senior tag

Ezt mondom lényegében azért én is. A Nintendo helyében Neo szintet lőnék be. Persze lehet ez nem lehetséges egy hibrid vasnál...

De semmiképpen sem húznám meg, hogy megint ők legyenek az utolsók hardveresen.
Vagy két féle hardverrel dobnám piacra, ez lenne talán a legjobb megoldás...

Wii U-nál az nem értem, hogy totál hülyék voltak. Én tuti kivettem volna a tabletes gamepadot az alapcsomagokból (mikor látszott mekkora bukta lesz), így egyből lentebb lehetett volna vinni a kütyü árát nem is kevéssel, nem sokat számított volna, de az is több, mint a semmi lett volna...

steam / trakt.tv ID: unrealnoise

(#77) Sirandrish válasza unrealnoise (#76) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Én személy szerint egy pro controllernek jobban is orultem volna. Főleg mondjuk 10k-val olcsóbban tudom megvenni a packot.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#78) koncsik válasza unrealnoise (#74) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Korrigálták: Gameplay experience ugyanaz, de a látvány different (remélhetőleg jobb :DDD ) lesz.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#79) Sirandrish válasza koncsik (#78) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

De legalább WiiUra már megjelenne az idén.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#80) unrealnoise


unrealnoise
senior tag

[link]

Nah. Pár gondolat a csatolt videó mellé.

A Nintendotól nyilatkozták (tudom pár napos hír már), hogy a "Zelda: Breath of the Wild 'Same Experience' on NX."
Szóval lehet itt várni a forradalmi ötletet, az egyedi megvalósítást, csak újfent nem értem, mit várnak itt technológiai csodát egyesek, amikor maguk a fejesek is lenyilatkozták, hogy a Zelda totál támogatja a Pro kontrollert miközben az NX-en ugyanaz az élmény lesz vele tolni, mint Wii U-n - leszámítva a grafikát.

Ennyit arról, hogy valami atom ütős "forradalmi" cuccot tesz le az asztalra a Nintendo.

DE: Nem is kell letennie semmi ilyesmit. Egy jó konzolt kell szállítani, jó áron, remek exekkel, jó fejlesztői környezettel, 3rd supporttal. Ennyi. A rendszeren, UI-n is elvárnék egy kis modernizálást (nem is keveset), számomra ilyen téren a Steam az etalon, dizájnra, funkciókra, stb.
Az sem szabad elfelejteni, hogy attól még, hogy szerintük (és szerintem is!) a Nintendo elsősorban a játékokkal akar majd lenyűgözni, nem feltétlen jelenti azt, hogy ócskavassal jönnek ki a piacra. Sőt. Én a legtöbbet pletykált viszonylag erős hibrid konzolban hiszek, ez megvalósítható, ésszerű, és logikus döntés lenne.

A Wii-t leszámítva a Nintento egyre inkább gyengült az asztali konzolok eladásait tekintve, de a hordozható vasak nagyon fogytak. Miért ne segíthetne be hát egyik a másiknak?! És akkor ott is vagyunk egy hibrid rendszernél, ami eddig talán példa nélküli lenne a mainstream gamerkedést tekintve. Mondhatnátok, hogy de pont úgy kezdtem, hogy nem várok semmi forradalmit. Nos én irányításban, kezelésben tényleg nem várok. (Én így értelmezem Reggie úr szavait.) Attól még a platform maga tartogathat meglepetéseket.

Arról sem szabad megfeledkezni, hogy a Kknect, a mozgásérzékelős gaming jelenleg jóformán halott. Nincs újdonság varázsa, akit ez korábban a casual rétegből lekötött, ma már mobilon, tableten nyomul...

Néha az a legegyszerűbb, hogy nem világmegváltó ötletekkel, hatalmas újdonságok sorával akarod lenyűgözni és vásárlásra ösztönözni a potenciális vásárlókat, hanem azzal, ami már "eleve adott" technológiai szempontból. Nézzük meg mit csinált a Sony a PS4-el? Összeraktak egy X86-os, közepes PC-t, az elején kivártak, mindenben a Microsoft alá ígértek, megtolták jó marketinges anyagokkal, majd még kezdetben normális, minőségi exkluzívok hiányában is letarolták a piacot. És ez a lendület a mai napig tart. (Lásd 40 millió eladott konzol.)

Jómagam PS4 és Neo közötti hardveres teljesítményt várnék el az NX-től (mármint az asztalitól), ami számomra teljesen korrekt is lenne. Remélem nem csúszik és márciusban megjelenhet a vas, így év végéig (a Scorpio érkezéséig) szép példányszámban lehetne értékesíteni.

A tovvábbiakat illetően: majd idővel elválik mi is történik majd, de szerintem biztos, hogy optikai lemezmeghajtó nélkül jön a gép:
1. a sok pletyka miatt, a memóriakártya gyártó céggel kapcsolatban
2. a hibrid rendszer miatt nincs is más alternatíva (egy "kézikonzolba" nem fogunk BR lemezt rakni, az biztos...)
3. az optikai (BR) meghajtó az egyik legdrágább komponens az asztali konzolokban, ezt elhagyva jóval olcsóbb is lehet a konzol!
4. a memória kártya mondjuk drágább, de ezt már a Nintendonál jobban tudják, mit és mennyiért tudnak nagyban vásárolni a partnerektől...

A VR sokak szerint nem téma még, de 2017-ben kijönni egy olyan konzollal, ami nem VR képes, hatalmas hiba lenne. (Igazából meg is lepődnék ha ezért csúszna az NX premier. nem is értem, hogy a Nintendo miért nem készült eleve erre is...)

Személy szerint ha valamelyik fejlesztőben látok potenciált a VR játékok fejlesztését illetően, az a Nintendo. Pályadizájn, kreativitás, "szellemiség". Nem feltétlen erről fog szólni a következő egy-két év, de az tuti, hogy a VR-ral újra meg lehetne szólítani olyan alkalmi játékosokat IS, akik már felhagytak az "igazi játékokkal". Egészen más élményt kínál, mint amit korábban bármi más, és bizony biztos vagyok benne, hogy a VR élményben mindenki megtalálhatná a maga kis csodáját, világát. Legyen az szimpla szemlélődés egy hegycsúcsról letekintve, vagy csak egy kis Mariozás a fene mód varázslatos virtuális útvesztőben. :)

steam / trakt.tv ID: unrealnoise

(#81) Mister_X válasza unrealnoise (#80) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én azt várom, hogy az NX hardvere vetekedjen a majdani Project Scorpioval és Neo-val. Ha jól rémlik, a Microsoft elhintette, hogy a Scorpio 4k képes lesz, a Neo elméletben nem (gyakorlatban meg semmi hivatalosat nem tudunk). Ha a Nintendo tökös, lerak az asztalra egy 4k képes konzolt, amire a 600$-os árcímkét se sajnálnám.

Amit itt nagyon meg kell tolniuk, az a 3rd party támogatás. Ha az NX márciusban jön, le kellene pacsizniuk az EA-val és kitolni launchra a Battlefield 1-et és a Mass Effect Andromeda-t (a sok egyéb cím mellett). 4k-ban. Muhahaw.

Továbbá, szimpatikus, hogy Reggie is NX-ként hivatkozik a gépre.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#82) unrealnoise válasza Mister_X (#81) üzenetére


unrealnoise
senior tag

Haha. :D Látod az a baj, hogy ez messze nem így fog történni. Javaslom nézd vissza mekkora sarat kapott a Microsoft az 500 $-s ár után. :)

Értem én, hogy ezt Te egy erős konzolért fizetnéd, és én is szívesebben fizetnék a Nintendonak egy bika gépért, de nagyon nem tartom valószínűnek ezt a verziót. Ilyen árérzékeny időkben mi maradna akkor a Nintendonak a sima PS4 és Xbox One ellenében? Mert bizony azok a te 600 $-as géped ellenében már most csak kb. 300-ba fájnak. Ilyen árral rendelkező konzollal a Nintendo megásná a saját sírját.

Erre mondtam, hogy jól tennék, ha kihoznának ők is egy premium (kb Neo, Scorpio) és egy közepes gépet, ami még mindig lehetne erősebb a sima PS4-nél, akár olcsóbban is (ha kihagyják belőle az optikai meghajtót)

steam / trakt.tv ID: unrealnoise

(#83) Dr.F.E.R.I. válasza Mister_X (#81) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Akármik is legyenek ezek a gépek, hogy nem fognak 4k-t vinni, abban majdnem biztos vagyok. Elég, ha a N gépe tud egy erős FHD-t, akkor már az elvárható minimumot megugorja, lehet portolgatni rá mindenfélét.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#84) Mister_X válasza unrealnoise (#82) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Tudom, hogy mekkora sarat kapott - de nem az árcímke miatt, hanem mert egybecsomagolták a Kinecttel (ami sokaknak felesleges volt) és így drágább volt a pakk, mint az erősebb PS4. Anno a PS3 árától is mindenki sokkot kapott (600$), mégis elkapkodták a készleteket.

A PS4 és One árát "felesleges" számításba venni. Az NX ellenfele a Scorpio és a Neo lesz. Pontosabban, ha azoknál gyengébb, akkor az nem tesz majd jót. Több konfigurációról meg mondjunk le, a két konkurensnek is négy év kellett a stabil rendszerük mellé igazítani. 500$ meg reális árcímke egy valóban "jövőbe mutató" hardverért. MS szerint a Scorpio GPU-ja 6TFLOPS-ot présel majd ki magából, ennyit tud egy GTX1070 is, az meg most 450$, nem pedig jövőre. Taktikának se rossz 500$-ért kiadni egy 4k képes konzolt, aztán meg szépen alávágni árban a Neonak és Scorpionak a karácsonyi szezonra.

De nem fogják kihagyni az optikai meghajtót. Legdrágább komponens. És? A bevétel a szoftverek után van, a kiadó meg morcos lesz, ha az ötven centes lemez helyett veheti az öt-tíz dolláros, megfelelő méretű kártyákat. Kizárólagos digitális terjesztésre alapozni egy konzolt még nem lehet.

@Dr.F.E.R.I.: ha egy kicsit is észbe kaptak Nintendoék, akkor hardverben nem fognak lemaradni. A pletykák szerint a Neo fog a stabil 1080p@60FPS-re gyúrni, a Scorpio meg egy prémium kategóriás 4k eszköz lesz. A jelenlegi információkra alapozva 2017-ben az sem lehet majd 500$-nál drágább. Volt ugye egy pletyka, hogy a Nintendo eszközölt egy last minute változtatást a rendszeren és amiatt lehet késni is fog. Nem lepődnék meg, ha kezükbe került volna a Scorpio specifikáció és odaszóltak volna az AMD-nek, hogy rakjon még egy-két modult az APU-ba, hogy átugorják a 6TFLOPS-ot. :D

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#85) Dr.F.E.R.I. válasza Mister_X (#84) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Jó kártya a GTX1070, de a realitás az, hogy kompromisszum mentesen nem tud 4k/60FPS-t kipréselni magából. Prémium eszköz meg főleg nem lesz ezer dollár alatt semmiből. Sokaknak megint bilibe lóg szerintem a keze, mint a jelenlegi konzolok érkezése előtt.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#86) unrealnoise válasza Mister_X (#84) üzenetére


unrealnoise
senior tag

Jó, és akkor szerinted SEMMI új megoldást, forradalmit nem tud majd az NX? Csak erős lesz? Ennyi?

Nekem ez is elég lenne, de csodálkoznék, ha semmi újdonság nem lenne.

NEM, még mindig nem érted. Tudom, hogy a Neo és a Scorpio az ellenfél, de ne felejtsük már el, hogy mire kb a Neo kijön a PS4-ből már elmegy 50 millió, és továbbra is baromi népszerű konzol lehet és lesz is. Mert gondolom a Neo érkezésével vághatnak egyet az árán, és igen, akkor lehet még én is beszereznék egyet magamnak pótolni ezt-azt. Igen, ezt is bele kell kalkulálni. Nem mindenki fog rohanni Scopriokért ám...

A rendszert meg simán meg lehet oldani úgy, hogy két féle specen fusson, hiszen az achitektúra meg minden szar ugyanaz lenne, csak a teljesítményből adódó különbségeket kellene jól skálázni a játékokat illetően. Aki csóróbb és viszonylag új konzolt akar, az majd lehet vesz X1S-t, vagy PS4-et, Nintendoban nem lesz alternatíva.

Azt is elképzelhetőnek tartom, hogy ahogy írtam már, jön egy asztali és egy kézi-konzolos vas is, és mindkettő lejátszaná a memkártyás játékokat. Igaz, hogy a memkártya drágább, de egy ilyen újdonság, egy ilyen "húzófunkció" mindkét konzol és a Nintendo népszerűségét és eladásait is jelentősen megdobhatná. Lévén egyedülálló dologgal rendelkeznének az ütős exeken túl. :)

Majd meglátjuk, szívem szerint bízom azért benne, hogy Neo szint alá nem megyünk. :)

steam / trakt.tv ID: unrealnoise

(#87) Mister_X válasza unrealnoise (#86) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Wii U-ból kiindulva a mai játékosok nem feltétlen ugranak a forradalmi dolgokra. Nem mondom, hogy az NX-nek nem lesz semmi ütőkártyája, de a konzolnak saját érdekében erősnek kell majd lennie, hogy tartós legyen. A handheld/desktop kombó érdekes koncepció, csak ugrani fog az architektúrás különbség miatt: vagy a hordozható lesz kompromisszumos az x86-os architektúra miatt, vagy az asztali, ha ARM alapú lesz. Előbbi hordozahtóban eléggé erőforrászabáló (gyorsan merül és/vagy gyenge lesz) vagy a desktop lesz gyenge. Továbbá az N64 esetéből kiindulva drága mulattság lesz a cartridge, csak nem 64MB, hanem 64GB lesz egy kártya. NDS és 3DS esetén még okés volt, mert ott kis méretű kártyák elegek voltak, de desktop esetén még több hely kell majd. Ha már csak a mostani játékokból indulok ki, 50GB az átlag, 20-30GB alatt kevés cím van és a 75GB se elképzelhetetlen. Ezt memóriakártyára rápréselni meredek és drága mulattság, amikor egy BD kapacitása elméletben 200GB is lehet.

@Dr.F.E.R.I.: azért hozzá kell tenni, hogy a GTX1070 elméleti maximumát gyakorlatban sosem lehet majd elérni, mert nem célhardver, míg egy konzolon sokkal nagyobb eséllyel lehet. Ebből kiindulva, a Scorpio több mint háromszor erősebb lesz a PS4-nél és akkor már nem lehetetlen a 4k@60FPS. Az árról meg annyit, hogy a kritikus komponens (GPU) 450$, de 380$-ért is van (lesz) hivatalosan és másfél év van még a Scorpio megjelenéséig.500$ nem elképzelhetetlen, addigra egy Xbox One S kerülhet 200$-ba (vagy kevesebbe, de az elképzelhetetlen) és egy PS4 is hasonló sávban lehet majd.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#88) unrealnoise válasza Mister_X (#87) üzenetére


unrealnoise
senior tag

Jogos, de azért a BR lemezeknél is paródia mit művelnek a fejlesztők, tömörítetlen hang, meg etc, feleslegesen, hiszen ezt igazából nagyon nem veszi észre a játékosok 99,9 százaléka, egy jó minőségű tömörítés és lecsó, rengeteg helyet lehetne spórolni ezzel... (plusz videók...)

Persze nyilván a BR előnyös lenne mindenkinek, hiszen nem kellene az NX memkártyáira bezsúfolni valamit, ami már eleve ki van/lesz adva a másik három platformra is.

steam / trakt.tv ID: unrealnoise

(#89) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Valószínűleg hülyeség: egy francia oldal szerint az NX a ps4 neo kategóriája lesz, már a Tokyo Game Show-n bemutatják ősszel és lesznek rá remaster-ek: Mario Kart, Super Smash Bros, and Zelda Skyward Sword - főleg az utóbbi furcsa, ha az új Zelda nyitócím lesz. :F
Bocs ha már tegnap hír, én csak most olvastam :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#90) ldave válasza koncsik (#89) üzenetére


ldave
félisten

Skyward Sword Wiimote támogatást feltételezne.

A Slime draws near! Command?

(#91) Mister_X válasza koncsik (#89) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Az egyik hír szerint olyan erős lesz, mint a Neo (amiről egyébként semmit sem tudunk), a másik hír szerint meg a fejlesztők megkapták a segédanyagot Androidról való portolgatásra.

Lehetséges verziók:
A) Az NX handheld (ARM)
B) AZ NX desktop + handheld kombó, hardverben egymáshoz közel (ARM)
B2) Az NX desktop + handheld kombó, egymáshoz vagy közeli vagy távoli tudásban (x86 + ARM)
C) Az NX egy vérbeli nextgen konzol, legalább Neo, de remélhetőleg Scorpio szintjén (vagy afölött) (x86)
Befutott még kategória az One teljesítményéhez közeli "Wii U HD", ettől óvjon minket a sors.

Igazából Nintendo rajongók számára mindegy, hogy melyik verzió a befutó, mert exkluzívak lesznek. De ha a hardcore réteget is meg akarják fogni, amit a Wii U-val még terveztek, akkor kell villantaniuk hardver terén. Ha 4k nem is (Scorpio), de Neo szintjét valóban hozni kellene, míg a másik oldalon a 3DS-re is ráférne egy utód.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#92) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Egyébiránt a prohardveres hír.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#93) koncsik válasza Mister_X (#92) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:R A wii U topicban olvastam...érdekes lenne tudni a hír forrásait. :K

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#94) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Mivel 3 helyen 5 félét írnak, így én várok még az ünnepléssel/temetéssel..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#95) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

A Zelda gyorsan elad 10 millió NX-et... szurkoljunk.
Nyitóártól is függ az NX megvétele, de ha lesz valami fincsi limited Zelda, azt megveszem előre :K a medve bőrére.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#96) Sirandrish válasza koncsik (#95) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Tudom hogy legkevésbé az én vételem érdekli a Nintendot, de tuti hogy nem veszek NX-et megjelenéskor.
Főleg ha beteszik valami 120K-s árra...
Most a Zeldával elvágták magukat nálam..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#97) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Miyamoto szerint egy titkos ötlet miatt nem beszélnek az NX-ről... :F

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#98) Sirandrish válasza koncsik (#97) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Addig tolják ezeket a "misztikus" ködösítéseket hogy kezdem érdeklődésemet veszíteni. Miért nem tudnak legalább 1-2 infót adni?!

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#99) ldave válasza Sirandrish (#98) üzenetére


ldave
félisten

Műanyagborírású lesz a gépház.

A Slime draws near! Command?

(#100) unrealnoise


unrealnoise
senior tag

Viszont újra meg lett erősítve, hogy márciusban jön a konzol. És ez egy nagyon jó hír. Mert ugye voltak pletykák, hogy...

steam / trakt.tv ID: unrealnoise

(#101) Sirandrish válasza ldave (#99) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Mint egy falat kenyér...:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#102) koncsik válasza ldave (#99) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Kannás? ;) (Műanyagborírású)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#103) Dr.F.E.R.I. válasza koncsik (#102) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Gondolom aki műanyag bort iszik, annak egy idő után furcsává válik az írása, innen eredhet ez a melléknév.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#104) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Érdemes felidézni, mi is történt a wii U megjelenése körül... És összehasonlítani az NX körüli dolgokkal...

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#105) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Új Sonic játék jön jövőre, trailer hozzá. Ott az NX neve is, ez akkor azt jelenti vajon, hogy Wii U-ra nem is lesz? Érdekes lesz, miként osztja fel az N a két konzolt.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#106) ldave


ldave
félisten

Valami történt, több hír is jön az NX-ről, melyről most azt írják, hogy Nvidia Tegra alapú hordozható konzol lesz.

A Slime draws near! Command?

(#107) koncsik válasza ldave (#106) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Azért ez izgin hangzok még mindig: "portable console with detachable controllers" :Y

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#108) ldave válasza koncsik (#107) üzenetére


ldave
félisten

Koncepció:

A Slime draws near! Command?

(#109) ldave válasza ldave (#106) üzenetére


ldave
félisten

Wiki szerint GPU terén az erőviszonyok:

Wii U (ATI RV770): 352 GFLOPS

NX (Tegra X1): 1024 GFLOPS

PS4 (GCN): 1843 GFLOPS

A Slime draws near! Command?

(#110) Bad Pritt válasza ldave (#106) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Due to the radical change in hardware design and internal technology, we've been told by one source that there are no plans for backwards compatibility.

:( Akkor számomra is marad a Wii U/PS4 párosból az egyik.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#111) Sirandrish válasza ldave (#108) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

:W

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#112) aya


aya
addikt

Ez egy erős hordozható gép lesz, opciónális tv-re kötéssel, ebből szokott a nintendo úgy 70-120 millió darabot eladni :)

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#113) Mister_X válasza ldave (#109) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Xbox One meg 1310GFLOPS. Ne menjenek már ez alá...
Ha az NX egy handheld, akkor kezet nyújtok, hogy ez már teljesítmény és kérünk egy 720p-s handheldet. Ha meg desktop, akkor körberöhögöm a céget. Ha nagyon Nvidia meg ARM kell nekik, akkor sürgősen csináljanak egy 8 magos, erős GPU-s változatot 2TFLOPS felett.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#114) unrealnoise válasza Mister_X (#113) üzenetére


unrealnoise
senior tag

Ha ez igaz lesz, le merem fogadni, hogy kb 80 ezernél megáll a gép. 100-120 környékén, felette esélye sem lesz, óriási bukás lenne.

Viszont ez a hibrid cucc nekem nem kell. Egy Neo-ra jobban vágyom. Egy Zeldába egy buszon nem tudok elmerülni, egy Dark Souls szintén hangulatromboló kis kijelzőn, low grafikával és frémrátával tolni...

A casual gamereknek megmarad a telefon, tablet, a HC gamereknek meg ott az X1, PC, PS vonal. Szerintem hatalmas öntökön lövés az egész. 3rd party játékok hogy fognak futni? Sehogy, vagy az összes platformot ideszámítva itt lesznek a legbénábbak. Köszi Nintendo, ebből én nem kérek. Inkább legyen egy erős gépem, mint hogy egy tök gyenge vasra vegyem meg kb UGYANANNYI pénzért a játékokat, mint egy tök jó hardverre...

Számomra világos volt, hogy a nép egy sima asztali konzolt akar erős hardverrel, esetlegesen egy új kézi-konzollal. Az X1 nagyot "bukott", a PS4 egyeduralkodó lényegében, és jövőre lehetne nulláról indulni. De egy jól beárazott asztali, erős NX-el, baromi ütős exekkel és fullos 3rd támogatással simán kurva jó konzol lehetett volna z NX.

Kár, hogy nem lesz ebből semmi...

steam / trakt.tv ID: unrealnoise

(#115) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Azért várjunk szeptemberig a temetéssel, talán Tokyo-ban több kiderül. :U

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#116) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(Kicsit) vigasztaló pletyka az új Tegra-ról az NX-ben...

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#117) Bad Pritt válasza koncsik (#116) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Számomra csak az a kérdés, hogy elég erős lesz-e ahhoz, hogy Virtual Console környezetben futtatni tudja a korábbi gammákat. Ez az egyik nagy erénye az N-nek a szememben, remélem nem lövik le a projektet.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#118) koncsik válasza Bad Pritt (#117) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Remélem, de nehézkes lesz pl a LEGO City Undercover (vagy TV + NX kijelző, ami ugye wii U, muhahaha)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#119) Mister_X válasza koncsik (#116) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mondom én, hogy csak nem adnak ki egy Shield TV-t Nintendo címkével. Nyolc mag, Pascal alapok, mondjuk 12GB RAM (8-4 játék-rendszer elosztásban), stabil 1080p@60FPS és mondjuk az elmaradhatatlan "újítások", azaz mai szontre hozások rendszer terén.
- gameplay video rögzítés (Nvidia-nak van tapasztalata ezen a téren)
- Twitch+YouTube+MiiVerse integráció
- életképesebb eShop

Erre bigyesszenek egy 350$-os címkét és rohanok a boltba.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#120) Bad Pritt válasza Mister_X (#119) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem hogy konzolból, de még pc-ből sem szeretnék olyan rendszert látni, aminek 4 giga kell. :D

Más: amit Idave kolléga linkelt korábban a gpu teljesítményéről mennyire lehet hiteles?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#121) koncsik válasza Bad Pritt (#120) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Amíg nincs hivatalos közlemény, minden pletyka. (összefoglaló) Az is csak pletyka,hogy a Tokyo Game Show-n megtudunk valamit... :K

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#122) Mister_X válasza Bad Pritt (#120) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Addig mondanád ezt, amíg eléd nem tárul a multitasking konzolos omegája. Jelenleg sehol se mondható gyorsnak, se PS4, se Xbox One. PC-n szépen el lehet sózni annyi mennyiséget (pláne Chrome-mal), az a négy giga egy példa volt, felőlem lehet kettő, de abban tárolódna a gameplay szekció, böngésző, Store, MiiVerse, stb. Ha egy Wii U-szerű felépítésből indulok ki, akkor nem áll meg a játék, a tableten meg közben lehet vezérelni a felvételeket, lehet olvasni a MiiVerse-t, neten keresni valamit vagy csak PH! fórumra fellesni amíg újraéled a karakter, stb.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#123) Bad Pritt válasza Mister_X (#122) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Igen, erre tökéletes lenne a megosztott ram, ahogy írtad. Remélem Nintendóék tudnak programozni annyira, hogy a játék melletti háttérfolyamatok és appok ne kajáljanak be 4 gigát, mert az elég gáz lenne rájuk nézve.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#124) ldave válasza Bad Pritt (#123) üzenetére


ldave
félisten

Hát izé, játékot tudnak programozni, OS-t az eddigiek alapján nem nagyon. Legalábbis is az hogy a Wii U és a 3DS is újraindítja magát miután kilpesz a Settings részből, azért az elég ciki.

A Slime draws near! Command?

(#125) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Állítólag az NX megjelenéséhez képest 6 hónapon belül új Mario ill. Pokémon játék várható.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#126) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Ha valaki szerez egyet, legalább mutassa meg... pletyka: NX test production

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#127) ldave


ldave
félisten

Square úgy látszik a kezdetekben kiáll majd a gép mellett, a korábbi Dragon Quest XI mellé most bejelentték, hogy a DQ X (MMO) is jön majd NX-re. Remélem ebben a formában megjenelik majd angolul is.

A Slime draws near! Command?

(#128) koncsik válasza ldave (#127) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Miközben a Bethesda... :(

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#129) ldave


ldave
félisten

Ha minden igaz, akkor ezek valódi Nintendo szabadalmak/védjegyek:

A Slime draws near! Command?

(#130) Mister_X válasza ldave (#129) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Érdekes...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#131) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#129) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Több sebből vérzik így első ránézésre. Amit írtam már korábban, hogy ezek a ráillesztett vezérlők nagyon instabilak. Alkalmatlanok arra, hogy az ember szilárdan tartsa velük a konzolt. Alatta meg már gesztus alapú vezérlés van, ami:
A, nem kapcsolódik a kontrolleres témához, teljesen másról szól
B, nem tudom elképzelni, hogy gesztusokkal bármit is egyszerűbb és kényelmesebb irányítani, mint gombokkal

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#132) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#131) üzenetére


ldave
félisten

Azt nem értem, hogy ebben második ábrán lévő történetben mi tartja a kijelzőt/gépet? Mert az okés, hogy jobbkézzel hadonászok, de akkor balkézben tartom a gépet?

A Slime draws near! Command?

(#133) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#132) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Leemeled a falról a Munkácsy-t, ezt meg fellógatod a helyére. Lehet hadonászni, falat taperolni, popcornt rágcsálni stb.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#134) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Pletyka: Nvidia az NX miatt törölte a Shield 2-t...

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#135) oriic válasza koncsik (#134) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hm, Shield 2-ből lesz NX?

Live-Die-Respawn

(#136) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
addikt

NX-re is jön a Dragon Quest XI

[ Szerkesztve ]

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#137) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Reggie szerint tanultak a hibákból és minden faja lesz...
A Nintendonak konkrét elképzelése van, az NX-et mire szánja és pozicionálja... Az embereknek és van egy elképzelésük, mit várnak... Nem biztos, hogy a két elképzelés ugyanaz, szerintem az erős asztali konzolt várók csalódni fognak. :K

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#138) Sirandrish válasza koncsik (#137) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

" szerintem az erős asztali konzolt várók csalódni fognak"

Ha sokáig gyártanak gépeket a "múltba" akkor bajban lesznek....legalábbis ha az NX a WiiU-hoz hasonló játékfelhozatallal rendelkezik majd akkor be is kaphatják :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#139) Dr.F.E.R.I. válasza Sirandrish (#138) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Nem kell hogy a múltba gyártsák, egy erős (TV-re is dugható) kézi konzolra már nagy szükségük lenne, ha fenn akarják tartani ezt az üzletágat.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#140) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Újabb pletykák.

Live-Die-Respawn

(#141) koncsik válasza oriic (#140) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Sokan hangsúlyozzák, hogy nem a grafikai teljesítménnyel kell foglalkozni...
Állítólag az Animal Crossing NX project is nyitócím lesz.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#142) ldave


ldave
félisten

Egy 720p-s panellel kibékülnék, bár a 6' picit nagy. Szerintem a Vita/3DS XL féle 5'-ös képernyőméret elégséges.

A Slime draws near! Command?

(#143) Def26


Def26
félisten

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#144) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Cartridge-t használ és bemutatják a Tokyo Game Show (szept.15) előtt - legalábbis a Wall Street Journal szerint.

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#145) ldave válasza koncsik (#144) üzenetére


ldave
félisten

Na, akkor vagy ma, vagy holnap, vagy mittudomén :)

A Slime draws near! Command?

(#146) Sirandrish válasza ldave (#145) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

De az már biztos :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#147) koncsik válasza ldave (#145) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Ott se lesz a N a TGS-n...

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#148) unrealnoise válasza koncsik (#147) üzenetére


unrealnoise
senior tag

Ezek hülyék... Csont hülyék. Pont. Érik, hogy PS4 pro és új teló, aztán kész. Fire emblem meg ilyenek majd telóra is jönnek valszeg, elleszek velük.

De komolyan, áhh, érthetetlen, mintha direkt maguk alatt ásnák a sírt. Semmi pozitív hír sehol. Ezer téren kellene javulnia a Nintendonak, és semmi, lassan mintha nem is léteznének. Igen, ezt komolyan mondom. Egy fecske meg nem csinál nyarat. (The Legend of Zelda)

Bődületes bukás lehet belőle, már teljesen letettem arról, hogy valami erős, fasza gépet kapok, amely elsődleges konzolként is beválhatna, pont ezért ugrok lehet inkább a PS4-re...

steam / trakt.tv ID: unrealnoise

(#149) Sirandrish válasza unrealnoise (#148) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Én már megvettem a gamerPC-t az NX-re szánt pénzből :))
Nekem HH konzol nem kell..főleg nem olyan ami már megjelenéskor gyengébb az előző generációnál is.

Aztán lehet robbannak olyat hogy gyűjthetem a lóvét...bár SAJNOS kétlem..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#150) unrealnoise válasza Sirandrish (#149) üzenetére


unrealnoise
senior tag

A játékok tuti jók lesznek rá, de akkor is kellene már valamit promózniuk. Ha a hardvert nem is, azért jó lenne pár képet, vagy teasert nyomatni legalább valami már készülő Nindento játékból. De nem.

Nem beszélnek arról, hogy lesz mobil app a store-hoz, nem beszélnek ezek semmilyen egyéb fejlesztésről.

Közben felnéztem steam-re, és az folyamatosan fejlődik. Nem feltétlen a legjobb platform a PC-s, de hogy a Steam magasan ver mindent, az biztos. Funckiókra, UI-ra, stb.

Én a Forza Horizon 3 miatt PC-n nyomnám, de a PS4 Pro ára meg elég vonzó... és van pár ütős PS4 exkluzív is, de két konzolom életemben nem lesz többet, azt biztos. :)

Ha meg a Nintendo előránt egy 60-80.000 Ft-s kézikonzolt, hát kösz, lehet az is kimarad, pláne ha jön jó pár cím mobilra is. (Tudom ezek egy része vicc lesz mobilon, gombok, karok nélkül...)

steam / trakt.tv ID: unrealnoise

(#151) Sirandrish válasza unrealnoise (#150) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

A belsős N-es címek mindig jók, de abból nagyon kevés van.

A WiiU-t megtartom, mert azért a Zeldát mindenképp végig kell játszanom, meg nekem van PS4em is.
Igazából XO-n gondolkodtam, de aztán az MS úgy döntött hogy nem lesz több exkluzív tartalom a konzoljukra, így jött a PC. :K

Ettől persze még kíváncsian várom mivel rukkol elő a Nintendo :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#152) ayo válasza koncsik (#147) üzenetére


ayo
addikt

Nintendo soha se volt jelen a TGS-en szóval ez annyira nem meglepő.
Most 6 hónapjuk van, tehát ha szeptemberben nem mutatják be, akkor simán borítékolható, hogy késik.

http://jateknaplo.blog.hu

(#153) koncsik válasza Sirandrish (#151) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Nekem egyre vonzóbb egy olyan megoldás, amit tudok játszani a TV-n és utána magammal vihetem folytatni adott esetben. :B

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#154) ayo válasza koncsik (#153) üzenetére


ayo
addikt

utoljára a Wii U-ra gondoltam ezt... és ott is para volt az akku idő meg a hírek szerint is a mostani se bírja sokáig :(

http://jateknaplo.blog.hu

(#155) Sirandrish válasza koncsik (#153) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hát mivel a wiiu-ra is megvettél mindent, így nyilván te vagy a célközönség :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#156) aya válasza Sirandrish (#155) üzenetére


aya
addikt

NX nagy kérdés, xone megvan kezdetek óta ( csak a killer instinct miatt vettem ) aztán kijött pc-re.
Izom pc több mint 12 éve szinten tartva, wiiu mindenképp marad, 3ds is, ps4 felé most kacsintgatok, az NX mint írtam nagy kérdőjel, sajnos meg sem próbálnak meggyőzni. Ilyenkor már illene promozni a gépet, ha más nem a nagy ötlet eltitkolásával.

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#157) Sirandrish válasza aya (#156) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nálam már van ps4 szóval azzal nem kell foglalkozni. Viszont most már remélem hogy az nx nem lesz nagy show mert nincs pénz :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#159) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Egész úton hazafelé azon gondolkodám, vajon 3D-s lesz-e az NX (ami ugye tuti hybrid home console/handheld...) handheld részének a kijelzője.
He? :F

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#160) ayo válasza koncsik (#159) üzenetére


ayo
addikt

remélem hogy nem és hogy máshova megy el az erőforrás :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#161) woros


woros
őstag

Azt ígérte a Nintendo, hogy még szeptemberben lerántja a leplet az NX-ről. Hol van már az a nagy leleplezés? :)

(#162) ayo válasza woros (#161) üzenetére


ayo
addikt

van még 8 napuk :)

de ahogy feljebb írtam, simán lehet hogy késik....vagy annyira forradalmi lesz mint a Wii és direkt ilyen rövid idő (5 hónap v kevesebb) lesz rá, hogy a piac ne tudjon felkészülni rá ... más ötletem nincs.

http://jateknaplo.blog.hu

(#163) koncsik válasza woros (#161) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Hol, mikor ígérte? :F
A Ubisoft jobban hype-olja...

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#164) ayo válasza koncsik (#163) üzenetére


ayo
addikt

Tegnap olvastam én is és bevallom engem ez pont zavart, hogy már megint az Ubi, aki a Wii U-nál is odavolt érte... :D

http://jateknaplo.blog.hu

(#165) ldave válasza ayo (#164) üzenetére


ldave
félisten

Hja, divat szidni az Ubit (néha meg is érdemlik), de tény hogy az új megoldások mellé mindig odaálltak az elején (Vita, Wii U).

A Slime draws near! Command?

(#166) Sirandrish válasza ldave (#165) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Aztán az első kudarc után kifarolnak...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#167) woros válasza koncsik (#163) üzenetére


woros
őstag

Amikor volt a Ninteno Direct szeptember elején akkor olvastam vagy hallottam ezt.

(#168) ldave válasza Sirandrish (#166) üzenetére


ldave
félisten

Mik ezek a negatív hullámok? :P

A Slime draws near! Command?

(#169) Sirandrish válasza ldave (#168) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

:C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#170) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Pletyka: a próbagyártás elkezdődött, 9-10 millió egységet terveznek gyártani évente...

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#171) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Jaj nem is linkeltem. A Foxconn-os rajz megvolt már mindnekinek? Elvileg ugyaninnen kerültek ki a PS4 Slim és PS PRO rajzai is, amik szinte megszólalásig hasonlóak lettek.

[link]

[link]

Live-Die-Respawn

(#172) unrealnoise válasza oriic (#171) üzenetére


unrealnoise
senior tag

És ez mi a tökömet jelent? :D

Lassan vagy gépet fejlesztek vagy veszek egy konzolt, és bizony nem szeretnék NX-et is venni, talán nem is fogok tudni, pont ezért lenne jó, ha csinálnának már valamit, és tudnánk végre valamit...

steam / trakt.tv ID: unrealnoise

(#173) koncsik válasza oriic (#171) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:C :R
WTF a legalsó egység? :F Akku made in CCCP?

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#174) oriic válasza koncsik (#173) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

"NX is a console-handheld hybrid. It is detachable. It contains the console itself, performance module, and the handheld/gamepad.

The console (I think it is supposed to be a dock. I'll call it a dock from now on) contains HDD, cartridge slot and various other interfaces. It supports TV output (but no CPU/GPU).
The performance module is a portable device that provides power supply. It contains a Li-Ion battery. CPU/GPU also is contained inside. It supports Bluetooth, Wi-Fi and wired connections. You plug the dock inside and it becomes a PS4/Xbone like console, but you can also transfer the signals to the handheld (like Remote Play?)
There are two candidate SoC for it: Pascal SoC from nVidia or AMD R9 SoC.

The handheld part is a 6 inch 720p screen and has a low-TDP SoC, which can satisfy basic operations with lower quality graphics when the performance module is not connected. But it can also display game graphics from the performance module which can provide a console-level graphics. A bit like nVidia Shield streaming. You can bring the performance module with you portable since it has its own battery.

Additional info: whatever the solution will be the computing power it has falls behind a PS4, let alone a PS4 Pro. Don't have high hopes for that. The selling point for it is high portability and hybrid providing rich gameplay possibilities.

If details don't get revealed in Oct then maybe wait for the beginning of next year. I welcome you guys to necrobump this post. Period."

"NX is a two in one portable
Composed of three parts
Dock, built in hard drive, cartridge port and interface for tv output etc..
Handheld - built in battery, CPU & GPU. Bluetooth + Wifi. Can plug in to dock to become like static console similar to PS4/XB1.
6 inch screen 720p. Can display on TV too like Wii U / Nvidia Shield.
Less powerful than PS4.
Reveal October. If not then delayed.
2 chip options, either Tegra or AMD."

Live-Die-Respawn

(#175) ayo válasza oriic (#174) üzenetére


ayo
addikt

jó érzés, hogy ő is azt mondja, hogy vagy október vagy késik. Én is ezt hirdetem. Szerintem simán nem jelentik be korán, hogy ne tudjon a piac felkészülni rá.

A felső kocka óriási ötlet lenne. 3 év után fogod és kiadsz egy újat 2x erősebb VGA-val és nem kell egy teljes új konzollal szenvedni ;)

http://jateknaplo.blog.hu

(#176) koncsik válasza oriic (#174) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:R :C :K

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#177) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

350 GBP lesz az NX?
Az bukta drága... :W

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#178) Sirandrish válasza koncsik (#177) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Az még viccnek is rossz..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#179) aya válasza Sirandrish (#178) üzenetére


aya
addikt

Miért? Nintendoról beszélünk :D

Még olcsón is adják a táblagépet.....

Ez a gép sokáig kimarad látatlanban is.

A wiiu-t már több éve hordozhatóként használom, ebben csak a tényleges hordozhatóság új, meg minimális grafikai felvarrás, nem lepödnék meg ha minden wiiu játék jönne hozzá kártyán, meg lenne oldva a nyitókínálat.

[ Szerkesztve ]

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#180) ldave válasza koncsik (#177) üzenetére


ldave
félisten

Háát, akárhogy is nézzük a Wii sikerét, nagy része szerintem a 250$-os nyitóárnak volt köszönhető. Ahogy a DS is a 150$-os áránák köszönhetően tudott gyorsan terjedni.
A Wii U és a 3DS lényegesen drágábban indult, nem is futottak olyan szép kariert.

A Slime draws near! Command?

(#181) oriic válasza koncsik (#177) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szinte biztos hogy placeholder ar.

Live-Die-Respawn

(#182) woros válasza koncsik (#177) üzenetére


woros
őstag

Tényleg húzós, de ps4, xb1 is hasonló áron van újonnan nem? Vagy legalábbis volt amikor megjelent. Sajnos a Wii U is sok helyen 9x ezer forint, ami szerintem nevetséges. Persze ok az a 32GB változat, de a 8GB-ost alig vagy egyáltalán nem találni itthon.

(#183) koncsik válasza woros (#182) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Okt. 1 után nem szállítanak már wii U-t a boltokba...

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#184) Sirandrish válasza aya (#179) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ennyire még a Nintendo sem lehet hülye. :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#185) woros válasza koncsik (#183) üzenetére


woros
őstag

Tudom olvastam, a hír előtt sem voltak olcsóbbak.

(#186) aya válasza Sirandrish (#184) üzenetére


aya
addikt

De.... én mindent kinézek belölük, most van egy kis tőke a pokemon go-ból szóval hajrá, lesz ez 125.000ft nyitóárban.

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#187) ldave válasza aya (#186) üzenetére


ldave
félisten

Ha jól rémlik a Wii nyitóára 70 ezer Ft körül volt itthon.

A Slime draws near! Command?

(#188) oriic válasza aya (#186) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pokémon GO még mindig nem a Nintendó érdeme, hanem a Nianticé és a Pokémon Company-é. Nintendó csak utóbbiban résztulaj. (erre mondjuk hamar rájöttek népek, mert a nagy részvény növekedés szépen lecsökkent majd vissza is esett miután kiderült mindez. :D )

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#189) Sirandrish válasza aya (#186) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

125K egy már megjelenéskor elavult cuccért nagyon finom lenne :C

ldave Pontosan 70K volt. Emlékszem mert kuporgattam rá mint állat :D

orichalcos Azé biztos kaptak vagy 2 yent :))

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#190) aya


aya
addikt

A shield 1 sem volt olcsó, az új nvidia chip sem lesz az, és akkor még ott a drágább egyedi fejlesztés, wiiu 2 előérzetem van. ( kiváncsi lennék egy elő beárazott shield 2 gépre, de asszem csak preorder volt.

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#191) Dr.F.E.R.I. válasza aya (#190) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

A Tegra legalább egy mainstream cucc, nem olyan spéci hardver, mint a Wii U-ba rakott Power PC. Ennek az ára úgyis le fog menni idővel.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#192) aya válasza Dr.F.E.R.I. (#191) üzenetére


aya
addikt

Tehát olcsóbb lesz az előállitás, de nem a végleges termék, ez a nintendo profiljába vág, aki első naptól profittal árulja a gépeit... ;)

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#193) Dr.F.E.R.I. válasza aya (#192) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Egyébként ha valamennyire megvalósítható lesz a hordozhatóság, az a japánoknál bejövős cucc lehet.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#194) aya válasza Dr.F.E.R.I. (#193) üzenetére


aya
addikt

Meglesz a közönsége, és lehet hogy én is oda fogok tartozni, majd elválik :)

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#195) koncsik válasza aya (#194) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Márc 24.ei névnappal és április 2.-ai szülinappal és sem tartom kizártnak a gyors megvételt... :B

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#196) aya válasza koncsik (#195) üzenetére


aya
addikt

A jövő októberi szülinapomon már én is többet fogok tudni, addig meg kibírom.
Pláne hogy azt se tudom mit kell kibírnom, aztán ott a nyár meg egy e3, ahol remélhetőleg játék özön lesz. ( és nem ott jelentik be a nagy farolásokat ) és öröm lesz mindenhol.

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#197) ayo


ayo
addikt

Szeptember vége van, ezért a mai posztom címe: Hol az NX?

http://jateknaplo.blog.hu

(#198) oriic válasza ayo (#197) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Még van pár óra a hónapból. :D

Live-Die-Respawn

(#199) Dr.F.E.R.I. válasza oriic (#198) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

+1 :K

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#200) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

NX infó "áradat"?

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.