Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1501) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Na, go Celts, én dőlök az ágyba.

(#1502) Nyugdíjas válasza Psychonaut (#1498) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Nem nevet... najó a playoffal túloztam :D De én elég sok ilyet hallottam, hogy öregek már, a Cavs, vagy a Magic kiszórja őket. Szerintem még akár volt is realitása. Vagy nem értek valamit? :D :B

MÁS: Mindenki Daviskétől várja a csodát, hogy majd jól megtáltosodik. Én aszondom ugylegen! Egyébkén nekem is azt sugja a megérzésem, hogy látunk még tőle szép dolgokat. iszonyat lelkes a srác. Ő az aki lehet, hogy elejti a labdát:DDD,de utánamegy vazze!

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1503) Tristis


Tristis
őstag

Nem fogok bírni fent maradni, nem bírok majd felkelni se, csak délután nézem :(((
Kutya mindenit, túl nehéz napom volt és csak most értem haza.... :O
Este 18 körül remélem sok felkiáltójellel jövök vissza meg vigyorgással. Kelták előre éljen a folk-metal :D

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1504) adm válasza Nyugdíjas (#1502) üzenetére


adm
őstag

szerinted van reális esély, hogy davis úgy játsszon LA-ben, mint a 4dik meccsen otthon? az utóbbi két meccsen dobott vagy 4 pontot... és akkor még mindig kérdéses, hogy van-e jelentősége.

viszont úgy kéne játszani rondonak (tripla dupla közelében) és ray alennek (6-7 hármassal) mint a második meccsen és pierce-nek (dupla dupla közelében) mint az ötödik meccsen. LA-ben akkor is csak talán...

[ Szerkesztve ]

16core - 32thread - 64gb

(#1505) Tristis


Tristis
őstag

Az sem érdekel ha a teljes holnapi nap kukába vész, muszáj ;]

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1506) Nyugdíjas válasza adm (#1504) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Hát ezaz. Mindenkinek toppon kell most lenni, csak akkor fog menni. De nekem jó megérzésem van... Remélem bejön.

Daviskének meg sosem volt reális esélye,de néha eccercsak megtáltosodik. :D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1507) adm válasza Nyugdíjas (#1506) üzenetére


adm
őstag

durva lenne a hosszabbítás nba döntő hetedik meccsén?

16core - 32thread - 64gb

(#1508) Tristis válasza adm (#1507) üzenetére


Tristis
őstag

Kéne egy-két újraélesztés! A fenébe, hogy ennyit hibázunk! Persze nem csak mi, iszonyat nagy a derbi! A védekezés csodálatos, a támadásba rengeteg a hiba, de oda-vissza. Scalabrini megbabonázta Odomot, pedig keménykedni akart :D

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1509) Nyugdíjas válasza adm (#1507) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Istenőriz, mentő vinne el :D Ugy figyelgetem Rondo tartja ma az órát

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1510) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Csak nekem tűnik ugy, hogy khmmm.... legalábbis...izé, gond van a bírókkal megen? :D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1511) Tristis


Tristis
őstag

Gratulálok a LA csapatának és a nekik szurkoló fórumtársaknak a bajnoki címhez! Kegyetlen nagy küzdelem után tartották meg a címüket azt hiszem megérdemelten. Fantasztikus nagydöntő volt! Emlékezni fogok rá még sokáig...

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1512) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Hát ez gusztustalan volt. Nem is tudom mit mondjak... Gáz

Tristis: Akkor te egy másik döntőt néztél :D

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1513) Tristis válasza Nyugdíjas (#1512) üzenetére


Tristis
őstag

Én számoltam, hogy 3 jó kosarunkat vették el a meccs alatt, de azt is néztem, hogy mennyit abáltak a srácok a palánk alatt a mi oldalunkon, amit meg nem fújtak faltnak...

Azt hiszem az a tisztességes, hogyha fejet hajtok a győztes előtt, mert ezen a meccsen ők voltak a jobbak. Utolsó negyedbéli védekezésük fantasztikus volt, szedtek lepattanót. Ez a Boston csodálatos emlék lesz az életemben és majdnem véghez vitték a csodát (alapszakasz után) és sorra elvertek mindenkit. Egy hajszállal jobb volt a Lakers és remélem nagyon sokat fognak inni. Megjegyzem bánatomban majd én is... :O

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1514) DaNi017 válasza Tristis (#1511) üzenetére


DaNi017
csendes tag

Ennyi :D :Y VERHETETLEN A LAKERS!!!!!!!
Szép volt ez az ötös felállás! Bryant, Artest, Gasol, Odom, Vujic !!!

... N73 ->N73 ME ->N95 8GB ->5800 XM ->C6 White ->iPhone 3G ->HTC Desire HD

(#1515) adm válasza Nyugdíjas (#1512) üzenetére


adm
őstag

azért azt sem lehet mondani, hogy a fújáson múlt a meccs.
az utolsó negyedben ketten feljavultak artesten mellett a lakersből, a bostonnál meg rondon kívül mindenki inkább romlott.

csak azt sajnálom, hogy a régi nagy kedvenc ray allennak valószínűleg nem lesz esélye még egy döntőre/gyűrűre.

16core - 32thread - 64gb

(#1516) Nyugdíjas válasza adm (#1515) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Hát azért az a két elvett kosár, plusz az a hármas büntető amit befújtak allen ellen, meg még 1-2 a vége felé.
Nincsen nekem semmi bajom, meg közöm sem belepofázni, és a Boston is elmehet a picsába, 3-2-ről, és 11pontos előnyből. Ezt szerintem nincs még egy csapat akivel meg lehet csinálni. Kicsit szerintem Allen-en is múlt, ő volt a nagyon gyenge lncszem :(
De! Azért énkérekelnézést,de hogy az LA büntetővel forditson. Az gusztustalan, erre nem lehet büszkének lenni. Szerintem...

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1517) Ifju


Ifju
aktív tag

Hát igen, csak annyit lehet mondani róla, hogy nagy meccs volt. Egy percre se bírtam levenni a szemem róla, pedig nem szurkoltam senkinek. Nagy respekt jár mindenkinek, aki benne szerepelt :R :R

(#1518) adm válasza Nyugdíjas (#1516) üzenetére


adm
őstag

jó a hármas büntető feltűnő mert hármas és mert bementek, de megvoltak ezek a bostonnál is és 7 meccses átlagban meg végképp kiegyenlített volt a fújás. amit kobe megkapott összesen 4-5 szupersztár faltot, azt fisher bőven megkapta jogos támadó falt helyett védő faltként. az hogy csak wallace pontozódott ki, az még nem jelent rossz fújást.:D

amit a félidőben mondtak... hogy a gyenge kobe és gasol mellett a boston csak tízzel vezetet és hogy fog még hiányozni az az 5-10 pont. aztán volt legalább egy, de lehet hogy másfél negyed még gyengébb játék a bostonnál, amikor a lakers rohant nagyságrendileg egy 20-10-t. aztán -5-6 pontról már nem tudtak visszajönni.

az szerintem erős, hogy csak allen-en ment volna el. 4 csere játszott, ebből scalabrine 50mp-et, ami alatt egyszer hozzávágta a labdát a palánkhoz. robinson 3:33 perc 0 pont, tony allen 5:20 0 pont, de kobe-t se tudta tartani. davis 20:50 6 pont. azok játszottak keveset és gyengén, akik 2-3 meccsen minimum tudták tartani a lakers kezdőit. a boston kezdői meg elfáradtak.

16core - 32thread - 64gb

(#1519) Nyugdíjas válasza adm (#1518) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Azért szerintem Davis leadta a melót centerben. Szedegetett azért lepattanókat. Csinálja csak a scoreing ugysem megy neki. Nincs ezzel igy baj. De aki meg a sok pontot kellene, hogy hozza (Allen) ott meg megvoltak a gondok. Nála egyébként is mindig van valami magánéleti/pszichés gebasz. Ez ilyen, erre ráfutunk mindig.

Robinson szerintem jó lett volna, csak most keveset játszott.
Scalabriniről meg nem szeretnék beszélni :D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1520) adm válasza Nyugdíjas (#1519) üzenetére


adm
őstag

hasonló mém, mint a lakersnél dj benga?:D

16core - 32thread - 64gb

(#1521) diegho


diegho
nagyúr

A meccset még nem láttam, mindenesetre elég szoros volt ez az utolsó meccs, azt hiszem megérdemeltük a győzelmet. PJ forever. A csapat előtt pedig le a kalappal, mindig volt valaki, aki odatette magát Bryant-en kívül is. Tavaly mikor Ariza-t Artest-re cseréltük fogtam a fejem. Úristen egy fiatal tehetséges játékost adtunk egy öreg balhésért és megérte. Kíváncsian várom a nyári mozgolódást, hogy ki hová megy. Jövőre szerintem már nem leszünk ott a döntőben, hacsak nem lesz Bynum egészséges a végére (vagy nem hagyja ki az alapszakaszt, csak azért, hogy a playoffban játszhasson).

(#1522) Nyugdíjas válasza diegho (#1521) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Kíváncsian várom a nyári mozgolódást, hogy ki hová megy Igy-igy, most izgalmas lesz. :K

Szerintem a Celticsben sincsen már egy év, bár látok némi esélyt. Na, meglátjuk jövőre. Aztn lehet Spurs-Magic döntő lesz ;]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1523) Tristis


Tristis
őstag

Allen helyére szeretném Wade-et és akkor meg is van a következő bajnokcsapat :C
Egyébként én is nagyon kíváncsi vagyok, hogy ki-hova megy. Szerintem Allen távozik, Pierce még letol 2-3 évet, KJ is talán marad még egyet, többet nem hiszem. Scalabrini-t meg jól megfejlesztik :DDD Nagyon komoly átigazolási időszak lesz, az biztos!

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1524) Nyugdíjas válasza Tristis (#1523) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Én csak azon parázok, Daviskét nehogy elvigyék, már tavaly is érdeklődtek iránta, és ugy megkedveltem a mostani szezonban, egy jókora fejlesztés után egész komoly játékos lehetne...

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1525) diegho válasza Nyugdíjas (#1522) üzenetére


diegho
nagyúr

Én inkább a Jazz/Thunder páros előrelépését várom nyugaton. Keleten pedig a Bulls bevásárlásra készül. A Magic nem elég erős. Nagy kérdés hová megy James, bár még most is úgy látom, hogy nem lesz gyűrűje.

(#1526) Nyugdíjas válasza diegho (#1525) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

ááh, szerintem ő el van átkozva, nem lesz neki már sose. Csórikám... :(

A Jazz-nek örülnék, ha legatyásodik a Boston, akkor nekik szurkolok jövőre, őket birom.

Persze, a Magicnak nincs nagy esélye szerintem sem, csak viccből irtam az előzőket. Reálisan tényleg egy Jazz/nemtomki keleten lehetne a mostani két "nagy" helyett.
Szerintem a Lakersből kifogy mostmár a szufla. Idén is Kobe vitte el őket a hátán, bár Gasolnak voltak villanásai, meg itt a legvégén Artest (bár nála az az érzésem, csak mákja van, lehet rosszul érzem).

Most simán el tudom képzelni, hogy lesznek nagy vltozások. Mindenesetre nagy érdeklődéssel fogom sasolni a kis táblát amit az nba.com-on dobtak össze.

Persze a legjobb az lenne, ha a Boston kihúzna még egy évet, hátha majd most... Csak bajnoki címmel illene az öregeknek távozni. Megérdemelnék...

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1527) diegho válasza Nyugdíjas (#1526) üzenetére


diegho
nagyúr

Artest nagyon hullámzott, voltak mákjai az biztos, de nem minden volt mák. Védekezni még mindig tud. Szerintem a Thunder eléggé meg fog erősödni jövőre. Durant nagyon tehetséges játékos és ha kap maga mellé két átlagosnál jobb teljesítményű embert, akkor ott lehetnek a végén. Az is nagy kérdés milyen lesz a draft, ki választ igazán értékes embereket.

Amúgy a LAkersben még egy idény benne lehet, ha Bynum a rájátszásra egészséges lesz, akkor számolni kell velük.

(#1528) Nyugdíjas válasza diegho (#1527) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Thunder most szerintem is, meg ugy kb. mindenki szerint fel fog jönni, szóval tényleg lehet, hogy meglátjuk itt a csodát :)

Nem nagyon ástam magam bele a friss draftosokba,de félfüllel valami olyat hallottam, hogy fognak most jönni olyanok akiktől lehet csodát várni (2-3 nevet hallok folyton)...

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1529) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Most nézegetem, hogy lesz az idei draftolók közt valami csodacenter gyerek. De szép is lenne a Bostonba megszerezni. Ugyis elég gyengék vagyunk centerben.

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1530) diegho válasza Nyugdíjas (#1529) üzenetére


diegho
nagyúr

A Hornets is elég érdekesen szerepelt idén, nem tudom, hogy ez a rossz szereplés nem-e azért volt, mert jól akarnak választani drafton. CP mellé egy jó center és egy free agent Wade vagy James és máris kész egy csodacsapat, de pl Bosh is free agent, meg Joe Johnson is. A semmiből jöhet létre nyáron igazi sztárcsapat. Mondjuk egy Hornets hogy nézne ki így: West, Paul, Joe Johnson, Bosh, Draftolt jó center :)) nem szuper nevek, nem James vagy Wade, de egy ilyen összeállításban mindenki hozná a stabil 20 pont körüli átlagát.

(#1531) Nyugdíjas válasza diegho (#1530) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Elvileg most lesz drafton valami igéretes center srác, azt akár el is hozhatják. Pedig én odaadnám érte Perkinst ;] , ha tényleg olyan jó...
Egyébként meg a Jazz-től várok valami szépet jövőre, neki szivesen szurkolnék a playoffban. :)

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1532) diegho válasza Nyugdíjas (#1531) üzenetére


diegho
nagyúr

Én amíg PJ edz, addig az ő csapatának szurkolok, de ugye lehet nyáron abbahagyja. LAkersnek mondjuk nem csak miatta szurkolok, Kobe és Fisher két nagy kedvenc, melléjük jött még Odom is, de ha a Bulls beerősít nyáron, akkor átpártolok hozzájuk, jó lenne, ha Wade oda menne, Jamest rühellem, őt remélem valami olyan csapat viszi, amelyiket utálom :))

(#1533) Nyugdíjas válasza diegho (#1532) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Jamest én sem szeretem. Mert robot. Szerintem nincs stílusa. De azért tisztelet neki, mert nagyon komoly játékos, kicsit sajnálom azért a gyűrű miatt...

LAkerst szivből gyűlölöm :DDD Egyedül Kobe, neki max respect, mert az ő teljesitményére nem lehet mást mondani. Fisher meg elég öreg motoros már ahoz, hogy neki is kijárjon a tisztelet,de a többieket szivből :DDD

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1534) diegho válasza Nyugdíjas (#1533) üzenetére


diegho
nagyúr

LAkersben még 1 tiszteletre méltó ember van, Odom. Szó nélkül leült a padra és nem nyafog, ha bejön, akkor meg csinálja amit kell, pedig tavaly stabil kezdő volt és jól is játszott, de ahogy Bynum felépült kikerült a csapatból.

Amúgy nem vagyok elvetemült LAkers fan, régen utáltam őket, a Shaq-es korszakban nem bírtam őket, akkoriban a Sacramento volt a kedvenc. a valaha volt legerősebb kezdő ötössel és mégsem jutottak be egyszer sem a döntőbe :(

(#1535) diegho


diegho
nagyúr

Ez egy nagyon jó videó a 2 kedvenc játékosomról remélem Fisher marad még egy szezont.

(#1536) diegho


diegho
nagyúr

Olvasgattam most az Nba.com-on az átigazolási időszak előtti esélylatolgatást. Nem is tudtam, hogy a Bulls ennyire nagyon jól áll a fizetési sapkával. Nagyon ügyesen csinálták és még jó játékosok is maradtak. Briliáns elgondolás. Simán oda tudnák vinni Wade-et és Lebront is, vagy kettőjük közül egyet és még egy klasszist egy olyan csapatba, ahol jelenleg sincsenek rossz játékosok. Ők lehetnek a legjobban megerősödő csapat a nyáron, pedig most sem voltak utolsók. Kérdés mit akar Lebron, megkockáztatja-e, hogy Chicago-ban próbál gyűrűt szerezni, ahol Jordan 6-ot szerzett. Kérdés motiválja-e az, hogy Jordan nyomdokaiba léphet, vagy inkább fél a kihívástól. Szerintem ezen fog eldőlni az egész. Nem szeretem James-t, de ha a Bulls odaviszi őt is meg Wade-et is, akkor nekik fogok szurkolni keleten. Az is mellettük szól, hogy James és Wade is úgy mehet oda, hogy bárkit választhatnak maguk mellé és mehet vele. Ez hihetetlen nagy előny szerintem. A Bulls nagyon erős lesz a következő szezonban, már csak PJ-t kellene rávenni arra, hogy 2 idényt vállaljon el a padon újra Chicago-ban. (személy szerint legjobban a Wade, Bosh páros megszerzésének örülnék)

(#1537) Nyugdíjas válasza diegho (#1536) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

jaja, én ezeket már korábban olvasgattam,de én sem tudtam előtte, hogy ilyen jól kitaktikázták a dolgot. Ha nem lesz valami nagy elbaszarintás, Chicagoban nagy dolgok lehetnek jövőre :K

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1538) diegho válasza Nyugdíjas (#1537) üzenetére


diegho
nagyúr

Csak egy valamit nem értek. Itt a Chicago, bent voltak a rájátszásban, nem is olyan reménytelen a mostani csapat és a fizetési sapkával nagyon jól állnak, akkor hogy a fenébe van az, hogy a sapkán jócskán túl lévő csapatok még a rájátszásba se jutnak be? Nagyon jól csinálnak valamit a Bulls-nál.

(#1539) diegho


diegho
nagyúr

Lassan kezdődik :C

(#1540) Nyugdíjas válasza diegho (#1539) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Az öreg Doc Rivers marad, én ennek örülök :K Remélem Allen sem "egeresedik" meg :D Jó lenne még egy szezont drukkolni ennek a Bostonnak :)

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1541) Nyugdíjas válasza diegho (#1539) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

PJ is marad, akkor most örülsz, mi? :D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1542) diegho válasza Nyugdíjas (#1541) üzenetére


diegho
nagyúr

Naná, már csak az a kérdés kit kéne még hozni, hogy jobbak legyünk? Mondjuk egy Bynum mehetne és jöhetne helyére egy egészséges center. Jöjjön vissza Shaq 1 évre! :))

(#1543) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Kiváncsi vagyok STAT marad-e. Frye-t jó ötlet volt 5 évre leigazolni szerintem, viszonylag fiatal, energikus, ügyes.
Más: Cavs oldalán mi ez a James nyali videó? More than a player, omg...

(#1544) Nyugdíjas válasza Psychonaut (#1543) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

James nyalival van teli az egész net, én már megszoktam :D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1545) diegho válasza Nyugdíjas (#1544) üzenetére


diegho
nagyúr

Amilyen buta képes csak a pénz miatt pl New York-ba menni a szinte tuti Bulls helyett.

(#1546) Nyugdíjas válasza diegho (#1545) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Hát nemtudom, szerintem inkább az a helyzet, hogy szenved ő már annyira, hogy rossz döntést hozzon. Az biztos, hogy annyira a bőség zavara van, hogy könnyen tud mellényúlni.

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1547) diegho válasza Nyugdíjas (#1546) üzenetére


diegho
nagyúr

Szenvedni is fog. Szerintem nem érdemel gyűrűt. Sokkal inkább adnék mondjuk Boozer-nek, vagy Nowitzki-nek, vagy mondjuk Nash-nek, mint neki.

(#1548) diegho


diegho
nagyúr

Stoudemire New Yorkba költözik 5 évre. Kíváncsi vagyok kit tudnak megszerezni mellé még.

(#1549) Illidan válasza diegho (#1548) üzenetére


Illidan
tag

Szurkolok egy kicsit a New Yorknak, jól lenne már egy valamirevaló csapatot látni a Gardenben. A Ewing távozása utáni időszak szerintem nyugodtan nevezhető katasztrofálisnak, ami már több mint egy évtizede tart. Isiah Thomas ámokfutása volt a mélypont, az ő távozása után mintha elindultak volna lassan felfelé, habár onnan már más választásuk nagyon nem volt ;]
Vannak ugyan most is jó játékosok a keretben, azért kellene még egy igazán nagy név Stoudemire mellé, illetve egy-két minőségi "vízhordó", hogy ütőképesek legyenek.
Pozitív meglepetés számomra, hogy Jonathan Bender is ott van a csapatban, sőt, idén már játszott is egy pár meccsen. Úgy tudtam, hogy már soha többet nem lép pályára. Remélem, meghosszabbítják a szerződését, és legalább annyira sikeres lesz a visszatérése, mint McDyessnak. Igaz, Bender kihagyása sokkal hosszabb volt.

(#1550) Tristis válasza diegho (#1548) üzenetére


Tristis
őstag

Eddig érdekesen hangzik a dolog... Várom én is a fejleményeket

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.