Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1551) stevve válasza diegho (#1545) üzenetére


stevve
nagyúr

Csak nem... de mondjuk már idegesítő ez a szüttyögés. Wade és Bosh kiesett a Bulls számára, úgy tűnik, szóval most akkor már oda menjen James, mert baj lesz. :DDD

Illidan:
Miért, a Jordan-Pippen utáni Bulls hol volt sokáig? a rájátszás közelébe se jutottak. Most talán már az első körre általában esélyesek, csak ne lenne ennyire nagy a mozgás a csapatban. James akár az első körön is tovább vihetné őket.

[ Szerkesztve ]

(#1552) diegho


diegho
nagyúr

Bosh és Wade a Miamiban :) na végre Wade kap egy társat akivel újra gyűrűt szerezhet.

(#1553) diegho


diegho
nagyúr

Boozer Chicago-ba ment.

(#1554) stevve válasza diegho (#1553) üzenetére


stevve
nagyúr

Csak nehogy ez James-be kerüljön nekik. :F

(#1555) Kickass válasza diegho (#1552) üzenetére


Kickass
őstag

ahhoz azert meg kellene par hasznos igazolas
nem artana kezdeniuk egy valamire valo iranyitoval
annak viszont orulok, hogy ved maradt, Bosh-t meg meglatjuk remelem a kanadai zord idobol a Miami Beachre jutva kicsit a jatekkedve is felviragzik :D

stevve: ez teljesen szubjektiv velemeny de en Jamest nem tudom elkepzelni egy csapatban Boozerrel, egy Amare-James duot annal inkabb NY-ban

[ Szerkesztve ]

(#1556) stevve válasza Kickass (#1555) üzenetére


stevve
nagyúr

Én igazából James-t nem szeretem, de ha a csapatot előrébb lendítheti, akkor jöjjön. Ha már ennyit áldoztak egy sztár megvétele miatt (elküldött emberek, lemondott előnyök), akkor valakit tényleg szerezzenek be. Boozernek viszont nagyon örülök. :)

(#1557) koxx


koxx
MODERÁTOR

LeBron fütyül, az ESPN táncol
Sztem a Knicksben folytatja a következő szezontól.

(#1558) stevve válasza koxx (#1557) üzenetére


stevve
nagyúr

Remélem, nem. Bár mondom, én nem csípem a fejét, szóval simán kinézem, hogy csak a pénz dönt nála - sztároltatni mindenhol tudná magát, az nem kérdés.

(#1559) koxx válasza stevve (#1558) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Én sem kedvelem, de a Cavs-nál nem kapta volna meg ugyanezt a pénzt? Gondolom a pénz mellett azért fontos lenne, hogy végre legyen egy bajnoki gyűrűje.

(#1560) stevve válasza koxx (#1559) üzenetére


stevve
nagyúr

Na igen, bár idén a Cavs jobb volt szerintem összeállításban is mindkét potenciális jelöltnél. Ha innen nézzük, akkor a Bulls reálisabbnak tűnik. Ők legalább már az első körben pár éve bérelt hellyel rendelkeznek. :)

(#1561) Kickass válasza stevve (#1556) üzenetére


Kickass
őstag

Jamesrol en nem mondok semmit a jatekosi kvalitasait nem vitatom attitudben meg Kobe is ezen a szinten volt kb ennyi idosen, meglatjuk mit hoz a jovo viszont a maganvelemenyem az az hogy New Yorkban jobb helye lenne es ott kellene jo csapatot kore epiteni.

(#1562) stevve válasza Kickass (#1561) üzenetére


stevve
nagyúr

Azta... elment Miami-ba. :Y Milyen csapat lesz ott? Wade, Bosh, James... meg is a triumvirátus. Szép évadot futhatnak, csak James-t rá kell venni, hogy ne "önzőzzön".

A Bulls meg úgy tűnik, hoppon maradt, mert Wade, majd James volt a nagy esélyes jelölt. Azért Boozernek örülök és remélem a sok pénzből beszereznek még valakit.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#1563) diegho válasza stevve (#1562) üzenetére


diegho
nagyúr

Eddig 3 fős a keret, még kéne legalább 10 ember, kérdés mennyi pénz maradt és milyen embereket tudnak szerezni, mert hárman ha 25-30 pontos átlagot szórnak és selejtek játszanak velük, az kevés lesz.

(#1564) koxx válasza stevve (#1562) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Pont tegnap beszéltük kint a pályán haverokkal, hogy milyen lenne ha a Miamiban folytatná, erre tessék :)

diegho: na igen, kell még melléjük pár ember, elvégre csapatjáték

[ Szerkesztve ]

(#1565) diegho válasza koxx (#1564) üzenetére


diegho
nagyúr

vagy kiállnak hárman :D

(#1566) Kickass válasza stevve (#1562) üzenetére


Kickass
őstag

ne bassz nem neztem hireket :D pfffej, kene meg egy jo iranyito meg egy ket jobb csereember es garantalt gyuru, lassan Miami egyenlo Team USA :D

eddig is PO-ban voltak egyebkent egy gyenge csapattal, kivancsi leszek a Morning Hrdaway Rony Seikaly (igy kell irni? :D:D) korszak ota tetszik a Miami remelem megint a csucsra jutnak

[ Szerkesztve ]

(#1567) stevve válasza Kickass (#1566) üzenetére


stevve
nagyúr

Van rá esély, ha a support jó lesz a három ásznak. Még egy jó irányító és egy jó védekező, meg pár erős 6. ember... a fene a Miami-ba, most irigykedek rájuk, mint Bulls-os. :D

[ Szerkesztve ]

(#1568) kobe24 válasza diegho (#1563) üzenetére


kobe24
tag

5 fős a keret, mert joel anthony, és mario chalmers is ottvan, ezen felül még azt is hallottam, hogy mike miller is oda fog menni, szóval nem lesznek ők ott kevesen :)

(#1569) stevve válasza stevve (#1567) üzenetére


stevve
nagyúr

Kirk Hinrich elmegy a Bulls-ból? Ez gáz... :F Jó, hogy nem egy Bryant, de azért stabil játékos volt mindig.

[ Szerkesztve ]

(#1570) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Azért ez a Miami húzós lett :Y

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1571) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Viszont Jermaine O'Neal jól fog jönni a Celticsnek. valamit kezdeni kell ott Center fronton, mert ebben a szezonban ott kell megfogni a a Miami-t. Allen, és Pierce eléggé izzadni fog James, és Wade ellen. Én aszondom Garnett megfogja azt a hínárhajú Bosh-t :DDD

Izgalmas egy szezon lesz. A miami jól odatett ezzel a hármassal.

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1572) Tristis


Tristis
őstag

Hát-hát, azt hiszem megvan az új szupercsapat, bárki is jön majd még hozzájuk. Ezzel három emberrel úgy is elérték azt, hogy 60-70%-os fizuért odamenjenek félklasszis játékosok, mert gyűrűt szeretnének. Szerintem kiváló taktika ezt így megvalósítani. Végre Wade-nek is áll a gyűrű...

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1573) diegho válasza Tristis (#1572) üzenetére


diegho
nagyúr

Wade-nek már van gyűrűje, Jamesnek meg Boshnak nincs.

(#1574) Tristis válasza diegho (#1573) üzenetére


Tristis
őstag

Igaz-igaz, elnézést el is felejtettem a 2006-os gyűrűt. Bár jobban örültem volna, hogyha Wade megy Bostonba, de hosszú távon biztosan ütőképesebb ez a felállás, sőt...
Hat évük van, ha a 2. évre megtalálják a megfelelő csapattársakat a megváltó kegyelmezzen az NBA csapatainak, mert nem sok esélyük lesz. Ha még nem is lesznek a következő évben bajnokok - amire már most nagy esély van - a következő évre a Boston elöregszik ugyanúgy, mint a Dallas, a San Antonio és a Magic is és Kobe is. Stoudemire elment Phoenixből, az Oklahoma meg még fiatal egy kicsit. Nem nagyon látok méltó riválist ellenük, bár a most következő szezonban utoljára megpróbálhatja a Boston és a Lakers is elhódítani a címet, de két év múlva nem sok esélyük lesz. Hosszú uralkodási időszakot jósolok 3-4 gyűrűvel ha nem lesz komoly sérülés.

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1575) kobe24 válasza Tristis (#1574) üzenetére


kobe24
tag

A miami-ban hamarabb fog elöregedni a három nagy sztár, mint mondjuk orlandoban howard :P De amúgy kihagytad a portlandet, akik azért nem lesznek gyengék jövőre, persze ha elkerülné őket végre a sok sérülés, az oklahoma city meg már most is megmutatta, hogy komolyan kell velük számolni. Meg még ott lesz a chicago, milwaukee, vagy atlanta akik beleszólhatnak.

Amúgy megtörtént a nagy hármas bemutatása :D

(#1576) diegho válasza kobe24 (#1575) üzenetére


diegho
nagyúr

ejj ha james helyett bárki más lenne a 3. de nagyon szeretném őket.

(#1577) Psychonaut válasza kobe24 (#1575) üzenetére


Psychonaut
addikt

Úristen, mekkora parasztvakítás ez a videó...a Fakers cím új birtokosra talált: mostantól Miami Fakers. :D

(#1578) Ifju


Ifju
aktív tag

Kövezzetek meg, de nekem ez tetszik.
A Jordan-Rodman-Pippen hármas, majd a Kobe-Shaq páros óta csak egy-egy karakter nyerte el a tetszésem...

Arra viszont kíváncsi leszek, mennyivel és hogyan változik a pontátlaguk, hiszen hárman aligha fognak stabil 85-90 pontot szórni... De ha igen, akkor látványorgiában lesz részünk :-)

(#1579) Ifju válasza Ifju (#1578) üzenetére


Ifju
aktív tag

Korrigálok.
75-85 pontot :-)

(#1580) diegho válasza Ifju (#1579) üzenetére


diegho
nagyúr

Ez szép és jó, DE! itt három sztárról van szó, akik közül egy valaki (james) nem igazán csapatjátékos, ezért kell egy kemény edző, aki a nyáron megtanítja csapatban játszani, mert James még egyszer sem kapott igazi sztár partnert, nem tudja milyen az amikor másokra is számíthat, ha ezt meg tudja tanulni, akkor ők a bajnokok, ha nem akkor a Celtics agyonveri őket a keleti döntőben.

(#1581) diegho


diegho
nagyúr

Nézzük csak kik akarhatnak még Miami-ba menni gyűrűért olcsón:
Iverson
Jefferson
T-Mac
Redd
CryptoNate
Stojakovic
Finley
Fisher
Shaq

Azért belőlük is lehetne jó csapatot összerakni. Iverson, Wade, Bosh, James, Shaq kezdő ötös? :DDD Padon figyelne: Jefferson, Nate, Stojakovic, Finley :))

(#1582) Ifju válasza diegho (#1580) üzenetére


Ifju
aktív tag

Egyetértünk. Én nagyon kíváncsian várom, mi sül ki belőlük :-)

(#1583) Nyugdíjas válasza Psychonaut (#1577) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Örökké gyűlöltem az olyan csapatokat ahol igy agyon vannak sztárolva emberek. A Fakersel is ez a bajom. Kamu az egész. Nem birom a sportban a magamutogatst, a "bohóckodást". Nekem ezért is kedvencem a Boston, azok javarészt csendesebb gyerekek (Sheed egy kicsit balhés az igaz :D). Jamest is ezért nem szerettem soha, most sem kedveltette meg magát velem ezzel az ESPN-es marháskodásával.

Ja, és visszatérve, amit diegho emlitett. Ha ebből nem sikerült csapatot összehozni Miamiban akkor tényleg elkalapálja őket a Celtics. Főleg, hogy a Big Three nevet is lenyúlták :U

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1584) diegho válasza Nyugdíjas (#1583) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem igazán ismerem a Miami edzőjét, de nagyon nagy feladat vár rá, ráadásul ha nem sikerül használható kiegészítő embereket szerezni és a 3 nagyból egy megsérül, akkor vége lesz a csapatnak. Nagyon nagyot kockáztattak, én James-t nem vittem volna oda. Bosh Wade és 3 jó kiegészítő, plusz egy jó 6. ember jobb megoldás lett volna, ráadásul nekünk nézőknek is izgalmasabb lett volna egy Bosh Wade és egy James Boozer, vagy James Amare páros csatáját nézni az Orlandóval és a Bostonnal, megoszlott volna a figyelem, 4 nagy csapat lett volna keleten, sokkal izgalmasabb lett volna a playoff.

[ Szerkesztve ]

(#1585) Kickass válasza diegho (#1580) üzenetére


Kickass
őstag

pont ezt akarom irni h Poelstrát mikor akarják már kirugni és ül vissza a padra Riley :D:D:D

(#1586) kobe24


kobe24
tag

A chicago meg elvileg meg akarja szerezni iguodala-t egy deng+t. gibson+draft pick csomaggal. Hát ha ez összejön akkor lesz félnivalója a miaminak :) Reddick-nek meg ajánlottak egy szerződést, plusz még ott van korver, két ilyen távoli dobóval pedig készen vannak a következő szezonra (persze csak ha az iguodala csere valóban létrejön). :DD

[ Szerkesztve ]

(#1587) diegho


diegho
nagyúr

Átfutottam a free agent listát, hogy kik lehetnek még a Bulls, Cavs, NY esetleges igazolásai, top játékosok már nincsenek, csak volt top játékosok, de azért 10-15 pontos átlagot hozni tudó kiegészítőkből még elég szépen vannak és egész jó csapatokat lehet még építeni 1 öregebb (Iverson, Jefferson, Shaq, T-Mac) "sztár" egy jelenlegi top játékos és 4-5 jó 10-15 pontot tudó emberből, tehát a Bulls a Cavs és a NY is tud még elég erős csapatot csinálni, főleg a Bulls, ott jelenleg két kiemelkedő ember is van és úgy néz ki Reddick-is mehet hozzájuk.

[ Szerkesztve ]

(#1588) Tristis


Tristis
őstag

Derek Fisher már ment is a Miami-ba. Én Iverson-t többre tartom, de ez kezd nagyon komolyan kinézni. :U

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1589) Nyugdíjas válasza Tristis (#1588) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Komolyan? Mi lesz ott uramatyám?:Y

Nem találtam erről semmit a neten. Honnan az info?

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1590) kobe24 válasza Nyugdíjas (#1589) üzenetére


kobe24
tag

Nem ment el miamiba, csak a miami tett neki egy ajánlatot, de jóval kevesebb pénzt adnának neki mint a lakers. :N

(#1591) Nyugdíjas válasza kobe24 (#1590) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

EZt tudtam. Csak itt ijesztget a kolléga engem későeste :DDD

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1592) kobe24 válasza Nyugdíjas (#1591) üzenetére


kobe24
tag

Az ilyen úgyis kint lenne nba.com-on, úgyhogy addig nem kell elhinni :D

(#1593) Nyugdíjas válasza kobe24 (#1592) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Gondolhatod... Egyből mentem oda, azért is kérdeztem vissza :)

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1594) diegho


diegho
nagyúr

Olvastam NSO-n minden arról beszél, hogy ott többet kapna és ezért oda megy, hát bizony nagyon nem így van. Bármennyit is kap nem a pénz fog dönteni, hanem az, hogy hol tud több időt tölteni a beteg lányával, ezért is jött el a Jazz-ből, mert Utah-ból nem tudott mindig eljárni a kórházba hozzá.

(#1595) Kickass válasza Tristis (#1588) üzenetére


Kickass
őstag

jajjjjj ne Iversonnal ne is ijesztgess, tiszteletem csodalom hova jutott, de ez az Iverson mar nem kell az NBA-nek, igy lekeste azt az idot amikor meg meltosagteljesen visszavonulhatott volna (mondom ezt ugy hogy miota jatszik nagy AI fan vagyok)

(#1596) Tristis


Tristis
őstag

Sorry, nem megbízható forrást néztem. :(

Iverson tudna jó lenni szerintem. Bár lehet, hogy nem öreget kéne venni, hanem akkor egy olyan fiatalt, aki megérhet szintén 6 évet. Persze meg kell várni míg ez-az szabad ügynök lesz, és az első évben még úgy sem kötelező a gyűrű. Kíváncsi leszek mi lesz nálunk a Boston-nál otthon. Nate-ért cserébe jó lenne egy center pl.

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1597) Nyugdíjas válasza Tristis (#1596) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Nem tudok róla, hogy Robikát el akarnánk passzolni :U Remek pados ember, pont hogy nagyon is jól van ott ahol van.

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1598) Tristis válasza Nyugdíjas (#1597) üzenetére


Tristis
őstag

Nehéz ebből a csapatból jobbat csinálni megértem én, mert ők a legjobbak :DDD ;]

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1599) rozsomak96 válasza godzilla (#50) üzenetére


rozsomak96
tag

Elvileg idén átigazol valahova, talán a Lakers-be? :U

Say 'what' again!

(#1600) rozsomak96 válasza Kickass (#1595) üzenetére


rozsomak96
tag

Én is nagy Iverson fan vagyok, és egyetértek. Már rég vissza kellett volna vonulnia, nem megy már neki úgy mint anno.

Say 'what' again!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.