Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) Psychonaut válasza RedWing (#1049) üzenetére


Psychonaut
addikt

Nagyon remélem, hogy nem, bár előfordult már sajnos...Nashnek kijárna egy bajnoki gyűrű (fanboy off).

A Lakersnek meg eddig nem voltak nehéz meccsei, Clips-Mavs-Hawks-Thunder-Rocket-Grizzlies-Hornets. Ebből a Clips-Hawks-Thunder-Grizzlies négyes mindenképpen verhető, a Rockets eddig semmi különöset nem mutatott, a New Orleans kifejezetten gyengén kezdett, egyedül a Mavs volt a Lakershez "méltó" ellenfél.

Nem hinném, hogy idén akár a konferenciadöntőbe bekerülnek, nemhogy bajnokok legyenek. Inkább a Cavs.

SZERK: Dudley mit mákolt 2. negyed végén. :D

SZERK2: Nash 17 assist, mikor volt ilyen utoljára, Istenem...

[ Szerkesztve ]

(#1052) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Kobe tegnap milyen szépet húzott háttal :) Kezd formába jönni.

De legutóbb Rondo is ott volt, ezért szeretem én a Celtics-et. 2x is olyan steal-eket nyomott le, csak lesett mindenki, aztán meg elrohant dunkolni egyet :D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1053) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

De, hogy a Magicet megnyomta az Oklahoma :D Nem kapok szikrát...

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1054) RedWing


RedWing
aktív tag

Azért a Lakersnek bivalyerős kerete van, no meg Phil Jacksonnal a padon. Ha elkerülik a sérüléshullámok, akkor én mindenképp nagy döntőt várok tőlük!

Azzal egyetértek, hogy Nash megérdemelne egy bajnoki címet, de annyi nagy játékos volt már, akiknek nem adatott meg...

Orlando teljesítménye szerintem nagyban fog függeni Carter játékától/sérüléseitől. Ha lesz végre egy hosszú, jó szezonja, akkor sokra vihetik! Eddig pont egy vérbeli lövőt hiányoltam a csapatból.

Cavs is nagy kéedőjel számomra. Lebron hengerelni fog idén is, ez nem kétség, csupán az, hogy a társak mennyire tudnak felnőni a feladathoz. Shaq-et ettől függetlenül nem igazán tartom jó választásnak. Már ő sem a régi...

Boston: R.Wallace egyértelműen hasznukra lesz, remélem Rondo is tovább fejlődik, a nagy hármasról pedig már tudjuk, hogy mire képesek. Ők is erősek lesznek szerintem.

Bullsnak pedig reménykedek egy konferenciadöntőben! Istenem, Jordan óta várok rá...

Mindenesetre még nagyon korai találgatni. Egy komolyabb sérülés esetén Cavs meghal (Lebron pótolhatatlan), Orlando is betlizhet Howard nélkül...
Meglátjuk! Remélem izgalmas idényünk lesz! :C

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

(#1055) stevve


stevve
nagyúr

Milyen este volt a tegnapi... jól megszórta magát mindenki. Nash 20 pont, 20 assziszt, Ginobili 36, Bosh 32... :Y

(#1056) Psychonaut válasza RedWing (#1054) üzenetére


Psychonaut
addikt

No igen, a Cavs egyértelműen csak rá építkezik, nélküle erős középmezőny. Viszont! Shaq igazoltatása szerintem jó lépés volt részükről. Tavaly jó szezont futott, Nashel tudtak egész jó csapatjátékot is mutatni néha, no meg büntetőzni is megtanították Arizonában. :K

Boston továbbra is a liga egyik legkiegyensúlyozottabb csapata szvsz mondjuk a Suns azért elpicsázta őket. ;]

A tegnapi meccshez pedig: :Y Uramisten! Nash 21 pont 20 assziszt. Mindezt 35 évesen....ez nagyon durván MVP forma eddig. Jól működik ez a "7 seconds" taktika Gentryvel.

SZERK: és a csapat egyetlen blokkja is, beszarás. :D

[ Szerkesztve ]

(#1057) Nyugdíjas válasza Psychonaut (#1056) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Boston nagyon össze fog állni szerintem. A Suns meg csak véletlen volt :D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1058) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

Ma már lehet szavazni az all star gálára!
pickjeim:
West: C.Anthony, L.Aldridge, C.Paul, B.Roy, A. Stoudemire
East: L.James, K.Garnett, D.Wade, D.Rose, D.Howard

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#1059) Psychonaut válasza FireKeeper (#1058) üzenetére


Psychonaut
addikt

CP3 helyett Nash megy, ha így folytatja.

SZERK: Rajtam már nem múlik.

W: Melo, Dirk, Kobe, Nash, Stat
E: Igoudala, Bosh, Carter, Rondo, Howard

[ Szerkesztve ]

(#1060) FireKeeper válasza Psychonaut (#1059) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

szavaztál már? összeállítás?

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#1061) Psychonaut válasza FireKeeper (#1060) üzenetére


Psychonaut
addikt

Kicsúsztam a szerkesztésből: azért szavaztam így, mert a nagyobb nevek úgyis be fognak kerülni, így legalább a kispadon is azok lesznek, akiket én akarok. :)

(#1062) FireKeeper válasza Psychonaut (#1061) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

jogos:D amúgy nash is olyan fajta játékos, aki úgymond muszáj meghívni, de CP3 a tavaly előtti gálán, mikor először volt all-star, akkor nagyon jól játszott, nálam azóta alap, hogy ő van, mivel látványos játékot szeretnék látni.
iverson pedig személyes kedvencem, de eszem ágában sincs szavazni rá, azok után amit mostanában művelt. mióta eljött denverből kész roncs (tudom, előtte sem volt a topon, de legalább formában volt, és a szája nem járt annyira, most meg.... nem játszik, meg visszavonulással "fenyeget"), ha nem kapja össze magát, akkor ideje lesz másik kedvencet keresni, mert ő nem méltó rá:)

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#1063) Psychonaut válasza FireKeeper (#1062) üzenetére


Psychonaut
addikt

Nash a kedvencem, úgyhogy nem kérdés, akkor is beválasztanám, ha katasztrofálisan játszana. Hát még így. :)

Iversonnak meg pöppet nagy az arca. Oké, megértem én, hogy nem akar kispados lenni, szokatlan is neki, meg minden, de értse meg, hogy öregszik, romlik a teljesítménye, kell a hely, a játékidő a fiataloknak. Sokat zuhant ezzel a szememben , mondjuk tavaly Detroitban is hisztizett kicsit.

(#1064) FireKeeper válasza Psychonaut (#1063) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

igen, nekem már azóta rezeg a léc mióta eljött denverből.
már régebbóta figyelem viszont jerryd bayless-t, fősulin nagyon frankón játszott, viszont tavaly a portlandben csak perceket kapott, mostanában viszont hála a miller-blake-roy hátvédpárosnak a kezdőben egyre emberesebb játékperceket kap, lehet végre megmutatja mit is tud, iversont meg el lehet felejteni:)
amúgy nash-t is bírom én is:)

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#1065) stevve


stevve
nagyúr

Ááá, hogy vesztett a Bulls... az a hülye szabálytalanság. Inkább dobta volna el Billups :O És utána az a buzzer-beater... megadhatták volna, rohadt bírók. :((( :((

[ Szerkesztve ]

(#1066) Nyugdíjas válasza FireKeeper (#1058) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Én is szavaztam. Mondjuk nagyhirtelen este összekattintgattam pár nevet, azthiszem jobban át kellett volna gondolnom. Na majd ma finomítok rajta, aztán az lesz az igazi :)

A másik dolog meg, hogy én most kihagytam közel 10 évet az NBA-ből, egyáltalán nam vagyok még képben a mostani játékosokat illetően, igy nyilvánvalóan kicsit egysíkú lett az én All-Starom :B

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1067) Psychonaut válasza Nyugdíjas (#1066) üzenetére


Psychonaut
addikt

Magyarul azokat raktad be, akik már 10 éve is játszottak? Remélem azért Nash belefért Nyugaton. :B

Bulls tényleg nagyon szerencsétlenül kapott ki, én biztosan megadtam volna Miller lövését a végén.

Mára pedig a Napocskák hazatértek, következik a New Orleans a US Airways Centerben. Remélem lesz hangulat, meg persze egy szép nagy W is. Bár ilyen túra után nem vagyok benne biztos, kicsit kifáradhattak.

(#1068) Nyugdíjas válasza Psychonaut (#1067) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

A lófaxt te őrült :DDD
Csak arra akartam kilyukadni, hogy én valószinüleg csak ismert neveket kattintgattam össze, meg akik nagyon szem előtt vannak, mert nem vagyok képben mindenkivel.

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1069) Psychonaut válasza Nyugdíjas (#1068) üzenetére


Psychonaut
addikt

Hát nem vagy te normális. :D
Kit raktál irányítani, CP-t vagy a kis buznyák franciát? :P

(#1070) perempe


perempe
addikt

Kelet:
Paul Pierce
Josh Smith
Gilbert Arenas
Dwyane Wade
Brook Lopez

Nyugat:
Carmelo Anthony
Dirk Nowitzki
Chauncey Billups
Steve Nash
Nene

Formabontó. Biztos hatással volt rám, hogy láttam párat élőben. Miért lehet más most szavazni?

* Brahms: 4. szimfónia *

(#1071) perempe válasza perempe (#1070) üzenetére


perempe
addikt

r

* Brahms: 4. szimfónia *

(#1072) Psychonaut válasza perempe (#1070) üzenetére


Psychonaut
addikt

Brook Lopez komoly? Csak annyit tudok róla, hogy a testvére, aki szintén egy nagy benga állat; igen fakezű, és a Sunsban centerkedik több-kevesebb (inkább utóbbi) sikerrel.

A nyugati összeállítás meg majdnem jó, bár jelenleg Stat szerintem jobb mint Nene, de ez még eldől a továbbiakban.

Amúgy kb. ilyenkortól lehetett szavazni tavaly is, nem? 60+ nap volt szavaságra, az biztos.

(#1073) perempe válasza Psychonaut (#1072) üzenetére


perempe
addikt

Tehetséges center, a testvérénél jobb játékos. Hamarosan all-star lehet belőle.

Robin cserének is kevés percet kapott; enyhítő körülmény, hogy Shaq volt a kezdő. Jelenleg sérült. Ha visszatér, akkor kezdő lesz?
3 játékost kihagytam, akikre egyébként is sokan fognak szavazni.

Berakhattam volna Shaq-et is, mert élő legenda, meg úgy is másra fognak szavazni. Nyugaton centernek egyértelműen Amare lenne persze a nyerő, de a magasabb embereknél szvsz nem lehet élesen meghúzni a határt. (Ld. Gasol és Duncan is bedobók). D. Williams-et kedvelem még, de őt nem láttam élőben. Baj, hogy nincs igazi kettesem nyugaton?

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#1074) Nyugdíjas válasza Psychonaut (#1069) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Közben megtaláltam a vote-omat nagynehezen :)

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1075) Psychonaut válasza perempe (#1073) üzenetére


Psychonaut
addikt

Megnyugtató. Bár Robinnál nem nehezebb jobbnak lennie. :D

Nyugdíjas: nem lett ám egysíkú a csapatod: 2 lovag, 2 kelta, 1 mágus. :DDD

Suns a NOH elleni meccset is nagyon simán hozta, lemostuk őket 20 ponttal. Dragic nagyon jól játszott. Ma go LA, remélem ők sem fogják megállítani az úthengert. Amundson milyet blokkolt. :D Nash behind-the-back passz, Amareval nagyon egy hullámhosszon voltak. Ilyen játékot a Lakers ellen is!

(#1076) Nyugdíjas válasza Psychonaut (#1075) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

nem lett ám egysíkú a csapatod: 2 lovag, 2 kelta, 1 mágus.

Ezt mondtam. :D Nem nagyon vágok ám semmitse itt nagyhirtelen még ebben az idei szezonban, de igérem hamar képbe kerülök :)

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1077) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Kicsit megynomtuk a Jazz-t :) Bocsi...

De a Pistons milyen szépet játszott... A Bucks meg tényleg kezd a szivem csücske lenni. Egész jók...

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1078) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Hát ez a meccs sem fog bekerülni a Suns legjobb meccsei közé, az biztos. :D
Most viszont pihenő, utána meg teljes gőzzel előre!

(#1079) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Nem nagyon voltam boldog, hogy kikaptunk az Atlantától... :(
De hogy a Denver igy megnyomta a Lakerst... Nem semmi, tényleg nagyon jól nyomja a Nuggets idén.

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1080) Psychonaut válasza Nyugdíjas (#1079) üzenetére


Psychonaut
addikt

Nem akartam én elrontani a napodat vele... ;]

A Nuggets meg nem "jól játszik idén", hanem "jól játszott tegnap". Oké, javultak tavalyi szezonhoz képest, de szerintem annyira nem jók, én a rájátszásban egy első kört adok nekik.

(#1081) perempe válasza Nyugdíjas (#1079) üzenetére


perempe
addikt

Folytatják a tavalyi menetelés? Gasol nélkül szerintem meglepően jól játszik a Lakers.

A Jazz -2 újonc hátvéddel a kezdőben- (Deron nem játszott) megverte a Phillyt.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#1082) perempe válasza Nyugdíjas (#1079) üzenetére


perempe
addikt

Brandon Jennings 55 pontot dobott, egymaga hozta a meccset (GSW).

* Brahms: 4. szimfónia *

(#1083) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Csupa meglepetésgyőzelem kérem szépen...Bucks verte a Golden Statet, Oklahoma a San Antoniot, Indiana a Bostont.

SZERK: Keleten első a Hawks, mikor volt ilyen utoljára?...

[ Szerkesztve ]

(#1084) Nyugdíjas válasza Psychonaut (#1083) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Nem vagyok boldog megintcsak :( Elfáradt a Celtics, ami nagyon nem gut

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1085) perempe válasza Nyugdíjas (#1084) üzenetére


perempe
addikt

Én láttam a tavalyi meccsüket a Pacers ellen, emlékezetes volt a végjáték. Titkon számítottam a meglepetésre.
Unokatestvérem találkozott Matthew Perry-vel -profi jegyügynök-az IZOD Centerben, aki feljaánlotta, hogy ingyenes beugrót ad a Celtics ellen, és majd ott beszélnek egy 10 jegyes csomagról.

A Jazz meccs utolsó negyedét láttam, meglepően jól tartották magukat a két újonccal. Szoros volt a vége. Utána kapcsoltam a MIL-GS meccsre. BJ egy fokozattal gyorsabb és robbanékonyabb volt a többieknél. Letöltöm, ha van rá lehetőség.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#1086) Psychonaut válasza perempe (#1085) üzenetére


Psychonaut
addikt

Nem az volt az a meccs, amikor a döntő pont még ott pattogott a gyűrűn párat, és mikor már látszott, hogy be fog menni, felugrott a fél stadion?

(#1087) perempe válasza Psychonaut (#1086) üzenetére


perempe
addikt

Én erre gondoltam:
[link]

Neten élőben követtem, óriási meccs volt.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#1088) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Azért azthiszem a "nagyok" is elkezdtek fáradni. Lakers, Celtics, Cleveland, mindenki vagy kikap, vagy épphogy :) Azért ennyi meccs után már mindenki bekap egy-két minuszt is.

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1089) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Nameg a "kiskedvencem" a Bucks... Nagyon jók mostanában...Ez a Jennings fiú egy picit "bepörgött" :)
(Tudom már volt szó róla,de most néztem meg az összefoglalókat :) )

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1090) Psychonaut válasza Nyugdíjas (#1089) üzenetére


Psychonaut
addikt

Jennings hihetetlen volt, csak szórta a dobásokat, és minden bement. Én a palánkos triplánál dobtam el az agyamat. Egyszerűen hihetetlen, csak ezt tudom rá mondani.

Na, mai események: a Suns valamilyen módon csak átküzdötte magát a Raptorson, Turkoglu megvillanásai ellenére is. Azért beszartam, amikor a dupla is bement a tripla után, 53 másodpercnél. Igaz, csak 1 ponttal nyertünk, de a lényeg a W. Azt meg kell hagyni, hogy szebben játszott a Toronto, az Alley-Oopok látványosak voltak nagyon.

Toronto ellen 11/11 a Nash érában.

(#1091) perempe válasza Psychonaut (#1090) üzenetére


perempe
addikt

A meccs végét pont láttam, érdekes volt. A Suns megérdemelten nyert.

A Lakersnek meg sikerült kikapnia ettől a gyenge Rocketstől... :C

* Brahms: 4. szimfónia *

(#1092) Nyugdíjas válasza perempe (#1091) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Ne is mond... Nemtom mi lesz itt. Minket meg az Atlanta vert meg. Hova tart a világ.... :DDD

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1093) Psychonaut válasza Nyugdíjas (#1092) üzenetére


Psychonaut
addikt

Phoenixbe, barátom, Phoenixbe. ;]

(#1094) Nyugdíjas válasza Psychonaut (#1093) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

noooooh :D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1095) perempe válasza Psychonaut (#1093) üzenetére


perempe
addikt

:C

Shaq után felállnak egy centerrel, akiről hallani se hallottam még, hárompontosokat hajigál, és nyernek.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#1096) Psychonaut válasza perempe (#1095) üzenetére


Psychonaut
addikt

Channing Frye-ra gondolsz? :D

Amúgy közben megújult az NBA.com, tegnap még nem ilyen volt. De nekem bejön az új dizájn. :K

(#1097) perempe válasza Psychonaut (#1096) üzenetére


perempe
addikt

ja, Channing Frye.

NBA.com átalakítása: én ígyisúgyis espn/cnnsi olvasó vagyok.

Kint láttam egy szép megmozdulást: Rondo dobott bal oldalról, közvetlenül az alapvonalnál a palánkon át a 76ers ellen.
[link]
Vissza kellene néznem a legszebb jeleneteket.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#1098) Nyugdíjas válasza perempe (#1097) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Rondo azért szépeket mozdul mindig. Szeretem ahogy játszik :)

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1099) perempe


perempe
addikt

Rudy hármasával hosszabbítás az ATL-POR meccsen.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#1100) Kickass válasza Nyugdíjas (#1074) üzenetére


Kickass
őstag

csak nekem furcsa Center poszton Ray Allen? :D:D:D:

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.