Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8001) perempe


perempe
addikt

legyőztük Szlovéniát???

* Brahms: 4. szimfónia *

(#8002) szebe válasza perempe (#8001) üzenetére


szebe
őstag

Bocs ha negatív vagyok, de azt a Szlovéniát győztük le, akik nem jutottak ki a VB-re, nem azt, aki EB-t nyert.
Ettől függetlenül kalaplengetés, mert így is erősek, de van(nak) hiányérzete(i)m.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#8003) perempe


perempe
addikt

Markieff Morris -> LAL? (Cousinst már ki is tették)

* Brahms: 4. szimfónia *

(#8004) nmate91 válasza perempe (#8003) üzenetére


nmate91
tag

Andre Drummond, Reggie Jackson, Markieff Morris csomagot gyakorlatilag Brandon Knightra, John Hensonra és egy második körös pickre "cserélt" a Pistons.
Ez már Knicks szint.

[ Szerkesztve ]

(#8005) perempe válasza nmate91 (#8004) üzenetére


perempe
addikt

újabb csapat, amelyik nem költ centerre. leggyorsabban a Boston kapcsolt, a Rockets csak követte.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#8006) nmate91 válasza perempe (#8005) üzenetére


nmate91
tag

Az tök jó, de a Detroit 2 zacskó csipesszel többre ment volna

(#8007) borges7 válasza szebe (#8002) üzenetére


borges7
aktív tag

Miért, náluk se játszottak az NBA-sek, meg nálunk sem! :)

(#8008) ben11


ben11
őstag

Miért nem játszott az este Luka és Porzi?
Más. Múltkor néutem miért nem játszik meccsek óta Giannis. Hát apuka lett! :R

(#8009) nmate91 válasza ben11 (#8008) üzenetére


nmate91
tag

Nem játszanak b2b meccseket, Luka még limitált terhelést kap a bokája miatt, KP meg KP

(#8010) perempe


perempe
addikt

este 21:30-tól Lakers-Celtics!

* Brahms: 4. szimfónia *

(#8011) perempe


perempe
addikt

borzasztó volt ez az utolsó előtti támadás az ukránok ellen. Allen szerencsére bedobta a végén.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#8012) szebe válasza perempe (#8011) üzenetére


szebe
őstag

Az egész meccs borzasztó volt, 9 kihagyott büntetővel is sikerült nyerni.
Bocs, nem nyertek az osztrákok, negyed végi állást láttam csak.

[ Szerkesztve ]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#8013) perempe válasza szebe (#8012) üzenetére


perempe
addikt

az NBA-vel se vagyok elégedett, ott is kimarad egy-egy ziccer, de azért ez messze van attól a szinttől.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#8014) nmate91 válasza perempe (#8010) üzenetére


nmate91
tag

Celtics-szel még mindig a center pozíció a bajom, Kanter szanaszét szopatható amikor védő oldalon van, Theis meg támadásban nem rak hozzá annyit.
Amúgy rendben vannak, bár Kembát továbbra sem érzem, hogy passzolna ebbe a csapatba.
Pótoltam végre The Lowe Postot. Szó volt róla, ki az az 5 játékos / páros / akár egész csapat, akit a legérdekesebb nézni a hátralévő meccseken.
Nálam Zion mindenképpen, Oladipo felépülésével a Pacers, ha megnyomja a Suns a hajrát, akkor Ayton - Booker, Conley formába lendül-e, illetve Jokic a -9 kilójával.
Rockets szerintem nem érdekes a PO-ig, elég nyílt lapokkal mennek most ők.

(#8015) saen válasza nmate91 (#8014) üzenetére


saen
veterán

Suns részre annyit tudok mondani, hogy a kezdőnk a legjobb offensive ratinggal rendelkező ötös jelenleg a ligában és a második legjobb net ratingje van (Bucks mögött). Csak ha valaki leül a padra, akkor vége a világnak, nincs cserepad, g league kategória sajnos...

(#8016) perempe válasza nmate91 (#8014) üzenetére


perempe
addikt

szerintem az egyik pozitív meglepetés Kanter. Theis utóbbi meccsén szezoncsúcsot ért el lepattanókkal, a kemény játéknak van eredménye.
Lowe Post mélységig nem megyek bele, inkább rövidebb összefoglalók.

Dipo állítólag Conleyhoz hasonlóan nem hozza régi formáját. Westbrookról már írtam; nem tudom, hogy okozhat-e a Rockets meglepetést. Jokic és Zion egyértelműen kihagyhatatlan, ha bejutna a Pelicans, és a Lakers ellen játszhatnának az első körben, akkor az nagy sztori lenne!

* Brahms: 4. szimfónia *

(#8017) saen válasza perempe (#8016) üzenetére


saen
veterán

Dipo kemény sérülésből jött vissza, kell neki idő, míg régi formája visszajön, lehet csak köv szezonra lesz meg.

Rájátszást meg várom nagyon, nyugaton a Denvernek fogok szurkolni, keleten meg a Bucks/Raptors/Heat hármas szimpatikus, jó lenne ha valaki ezek közül lenne a bajnok.

(#8018) nmate91 válasza saen (#8017) üzenetére


nmate91
tag

Raptors hihetetlen eddig, nagyon szimpatikus csapat továbbra is.
Keleten én velük meg a Phillyvel vagyok, nyugaton Dallas / Denver.

(#8019) nmate91


nmate91
tag

Zion amint összerak egy kis védekezést, elindul azon az úton, hogy annyira domináns legyen, mint Shaq. Oké, smallball az irány, de ha egy ilyen ember jön a playoffsban, nem védekezhetsz rajta akárkivel.

(#8020) borges7 válasza nmate91 (#8018) üzenetére


borges7
aktív tag

:R én is Dallas és Denvernek szurkolok nyugaton, csak az zavar, hogy könnyen lehet, hogy pont egymással fognak játszani az első körben :S na akkor befonom a hajam. Keleten különösebben senkinek, de a Raptors nekem is nagyon szimpatikus, kicsit még a 76ersnek is, meg Antetokumnponak szurkolok azért, hogy bajnok legyen egyszer. Nálam a titkos esélyes még a Celtics, csak a padjuk elég gyenge, de a kezdő nagyon erős.

[ Szerkesztve ]

(#8021) perempe


perempe
addikt

a Heat és Butler borzalmasan játszott a Minnesota elleni meccs végén [link], Harden és Westbrook jók voltak [link], Tatum MVP formát mutat [link]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#8022) nmate91 válasza perempe (#8021) üzenetére


nmate91
tag

Utahnál valami chemistry probléma lehet, 4 meccse lélektelenek, főleg Gobert.

(#8023) saen válasza nmate91 (#8022) üzenetére


saen
veterán

Suns elleni meccset láttam, Suns palánk alatt verte meg őket, Gobert árnyéka volt önmagának. Nem tudom én sem, hogy mi megy ott, de nagyon nincsenek toppon.

(#8024) nmate91


nmate91
tag

[link]
James nem játszik a gsw ellen :D

(#8025) perempe


perempe
addikt

nem erőltette a Lakers a Memphis ellen...

* Brahms: 4. szimfónia *

(#8026) nmate91


nmate91
tag

Nem lennék Josh Hart :D

Érdemes amúgy megnézni James mint ment, még mindig elképesztő a faszi.

[ Szerkesztve ]

(#8027) nmate91


nmate91
tag

Randle go-to moveja: a "spin turnover" :D

Hogy az esti meccsről is szó essen, Houston pont azt hozza, amit vár tőlük az ember: teljesen kiszámíthatatlanok... Russ még talán legkonzisztensebb tag ebben a csapatban az elmúlt 25 meccsen.

(#8028) perempe


perempe
addikt

Waiters -> LAL

* Brahms: 4. szimfónia *

(#8029) nmate91


nmate91
tag

Érdemes megnézni, hogy az éjjel a Clippers hogyan ölte meg a smallball Rocketset. Harden 0-8 tripla, Westbrook hozta nagyjából a kötelezőt, de közel sem dobtak annyi open triplát, mint máskor.

(#8030) perempe válasza nmate91 (#8029) üzenetére


perempe
addikt

javasolnál videót? a hosszabb, 10 perc körüli összefoglalók a védekezéssel nem foglalkoznak.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#8031) nmate91 válasza perempe (#8030) üzenetére


nmate91
tag

Huh, én megnéztem egészben, 10 percesek erre valóban nem jók. Enkór.

(#8032) nmate91


nmate91
tag

Giannis sosem lesz a legmagasabb szinten normális dobás nélkül. Egészen addig "csak" egy félelmetes adottságú jatekos, aki kizárólag fizikummal dominál.

(#8033) saen


saen
veterán

Aron Baynes éjjel Portland ellen: 37 pont, 16 lepattanó, 9/14 hárompontos :C

(#8034) borges7 válasza saen (#8033) üzenetére


borges7
aktív tag

Érdekes, hogy a szezon elején addig voltak playoff-helyen, amíg Baynes kezdett Ayton helyén, és Rubio is játszott. Mióta visszatért Ayton alig nyernek, hiába hoz ő jó számokat.

(#8035) borges7 válasza nmate91 (#8032) üzenetére


borges7
aktív tag

Azért az sem mindegy, hogy egy AD van melletted, vagy egy Middleton...

(#8036) nmate91 válasza borges7 (#8035) üzenetére


nmate91
tag

Persze, de most nem erről beszélek. Nincs miért félni attól, hogy ráemel egy hármast, mert szinte csak büntetővonalon belül veszélyes. Kell neki dolgoznia ezen is, sokat.

(#8037) saen válasza borges7 (#8034) üzenetére


saen
veterán

Ez nem teljesen így van. Akkor megy jól a Sunsnak, ha a cserepad működik. Sajnos a sok sérülés és a kevés jó játékos miatt, ez gyakran nincs így. A Suns kezdő ötöse a liga legnagyobb net ratinggel rendelkező ötöse jelenleg, veri a Giannis féle sort is már ebben. Ayton kulcsfontosságú szerepet játszik a csapatban. Most volt egy extra meccse Baynesnek, a hátralépős hármas Lillardon az zseniális volt :DDD

(#8038) nmate91


nmate91
tag

Volt pár érdekes meccs mostanában.
Houston perimeter védekezése katasztrófális, Westbrookkal támadásban is sótlanok most, Harden statjai nem jók, a csapat viszont valamilvel legalább jobb amikor ő pályán van - Westbrookról ezt most nem mondható el.
Clippers - Lakersnél viszont szerintem sok mindent nem lehet lekövetkeztetni, Lakers 2x annyira felhypeolta magát, mint a Clippers, Lebron meg mintha kicsit ráutazna az mvp címre is - legalábbis hogy ott legyen a neve a környékén.

(#8039) saen válasza nmate91 (#8038) üzenetére


saen
veterán

Rájátszásban sok fog múlni a sérüléseken is. Egyik csapat se olyan mély, hogy verhetetlenek lennének. Suns most szétdobta a Bucks-ot, mert nem volt Giannis. Nélküle a védekezésük igen gyenge volt... 47 pontot kaptak az első negyedben és 140-et a meccsen.
Clippersnek meg az a baja, hogy nem igazán csapat. Rengeteg tehetségük van, de össze-vissza játszanak, sose játszik ugyanaz a csapat. Semmi garancia nincs rá, hogy ezt rájátszásra összerakják.

(#8040) szebe válasza nmate91 (#8038) üzenetére


szebe
őstag

"Clippers - Lakersnél viszont szerintem sok mindent nem lehet lekövetkeztetni"

Szerintem pedig pont azt hozta, amit nagyjából várni lehetett, és amin nagyjából múlni fog a PO szereplés. Amelyik csapatnál hatékonyabban működnek a kiegészítő emberek, az nyer.
Tegnap ez a Lakers volt, de kérdés, hogy mondjuk 7 meccsen ez hogy alakulna majd.
Nagyon szívesen néznék egy házidöntőt nyugaton.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#8041) athomi


athomi
veterán

Hello!

Van pár tucat 90-es évekbeli NBA-s kosárlabda kártyám. Ezek értékét hogyan lehetne megtudni? Egyáltalán el lehet ezeket valahol adni?

Előre is köszi!

(#8042) Süvi válasza athomi (#8041) üzenetére


Süvi
őstag

Már nincs olyan újság, amiből ki lehet keresni az értékét? :)
Szerintem őket érdemes megkeresni.

(#8043) perempe válasza nmate91 (#8038) üzenetére


perempe
addikt

engem a két legjobb dobó meccse is lekötött (Washington, Miami).

* Brahms: 4. szimfónia *

(#8044) nmate91


nmate91
tag

Warriors - Nets már zártkapus lesz.

(#8045) szebe válasza nmate91 (#8044) üzenetére


szebe
őstag

A magyar bajnokság mai fordulója is lement zártkapukkal.
Nem lennék a játékosok helyében, elég demotiváló lehet üres csarnokban tétmeccset játszani...

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#8046) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Nba felfuggesztve. Miutan egy nba jatekos pozitiv tesztet produkalt.
https://www.tsn.ca/nba-suspends-season-after-player-tests-positive-for-coronavirus-1.1456348

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#8047) nmate91


nmate91
tag

Fasza. Elmúlt évek egyik legigeretesebb playoffja jöhetett volna.

(#8048) saen válasza LyonnaisFan1 (#8046) üzenetére


saen
veterán

Kemény. Rudy Gobert a vírusos, kiváncsi leszek befejezik-e a szezont...

(#8049) Süvi válasza saen (#8048) üzenetére


Süvi
őstag

(#8050) perempe válasza Süvi (#8049) üzenetére


perempe
addikt

számítani lehetett rá...

a Pelicans azért nem állt ki, mivel az egyik játékvezető a Jazz meccsén közreműködött.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.