Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12001) saen válasza attiati (#12000) üzenetére


saen
veterán

Suns-nál tegnap még hiányzott Booker és Ayton a kezdőből. Előbbi még egy-két hét és elvileg visszajöhet. Ayton egészséges lenne, csak elkapott valami influenza szerű valamit, ezért nem játszik. Cserepadról hiányzik még Payne és Shamet, emellett Crowder továbbra sem akar játszani...
CP3 és Cam Johnson most játszottak már, ők visszatérők.

(#12002) saen


saen
veterán

Közben Lakers elhozza Hachimurát Washingtonból Nunn-ért és néhány második körös pickért.

(#12003) attiati


attiati
veterán

tudtátok, hogy Kobe Bryant apja is játszott az NBA-ban?

feljött egy stat, hogy apa-fia hogy állnak három pontosokban....
Klay Thompson apja neve mellett: (1) :D ennyit dobott be :)

(#12004) perempe válasza saen (#12002) üzenetére


perempe
addikt

Gondoltam, hogy vmikor felgyorsulnak az események. Szerintem pont most láttam róla összefoglalót, nem vmi látványos a játéka, de biztos jó.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#12005) perempe válasza attiati (#12003) üzenetére


perempe
addikt

Nem voltam benne biztos, csak abban, hogy Olaszországban játszott.

Dell Curry-t láthattam párszor a DSF-en a '90-es években. :D

* Brahms: 4. szimfónia *

(#12006) borges7


borges7
aktív tag

Magic-Celtics 113-98, de nem is ez a lényeg, hanem:

Jayson Tatum and Jaylen Brown scored 26 points apiece for the Celtics, who managed just three points after Tatum's 3-pointer cut Orlando's lead to 97-95 with 6:20 remaining.

Azért az kemény, hogy egy bajnokesélyes, vagy akármelyik csapat 6:20 alatt 3, három!!! pontot szerezzen. A liga 2. legjobb támadócsapata, a 23. defense ellen...

(#12007) attiati


attiati
veterán

GSW-BKN

Nets egész jól tartotta magát, úgy meg főleg, hogy Durant hiányzik. Irving egy állat. Netsnek fogok szurkolni, ha összekerülnek Boston-al vagy Bucks-al.

Ami a highlightból kimarad: Curry végigröhögte és tapsolta a padról, amikor a tesóját szerelték, faultolták :)

Amúgy a GSW idén még erősebb, mint tavaly, nem? Nem formában, hanem állományban. Valahol határt kellene húzni a luxusadónak. 2-3 év mozgóátlagot maximalizálni. Vagy zsinórban maximum 2-3 évet engedni. GSW 3 éve a legtöbbet költi, a leggazdagabb városként elég könnyedén. Így semmi értelme a salary cap-nek, mert kiskaput találtak. Most is az látszott, hogy GSW öregjei kissé formán kívül vannak, de a kispad végtelen. Rájátszásra meg helyet cserélnek.

[ Szerkesztve ]

(#12008) borges7


borges7
aktív tag

A mai hét meccsből csak kettő volt sima, a Suns-Hornets, és a Clippers-Lakers, a többin a legnagyobb különbség négy pont volt a végén, azaz gyakorlatilag mind egylabdás meccsek voltak.

Pelicans a 2. félidőben nagyot ment a Denver ellen, 16 pontos hátrányból, de nem tudtak fordítani, egy pontot megőrzött a Nuggets.

(#12009) borges7


borges7
aktív tag

Lillard 60 pont(21/29), 7 reb, 8 ast, 3 stl és győzelem [link]

Warriors-Grizzlies utolsó 1:37 [link]

Hoppá, a Nets 64.5%-kal dobott a mezőnyből 54%-kal triplázott, és mégis kikapott!
Persze az a fránya védekezés, közben kaptak 137 pontot, 133 ellenében.

[ Szerkesztve ]

(#12010) borges7 válasza borges7 (#12009) üzenetére


borges7
aktív tag

Itt a 76ers-Nets utolsó 3:13 perce [link]

(#12011) nmate91 válasza borges7 (#12009) üzenetére


nmate91
tag

"Persze az a fránya védekezés"

NBA-ben nem szokás :DDD

(#12012) perempe válasza borges7 (#12009) üzenetére


perempe
addikt

Ezek egyre kevesebbet érnek.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#12013) borges7 válasza nmate91 (#12011) üzenetére


borges7
aktív tag

Helyesbítek: alapszakaszban nem szokás :)

A másik, hogy a játékvezetés kurvára a támadókat védi, így meg pláne nehéz.

[ Szerkesztve ]

(#12014) borges7


borges7
aktív tag

Egy érdekes taktikai fegyver, a kutyasétáltatás [link]
The untold history of NBA players "walking the dog"

(#12015) perempe válasza borges7 (#12014) üzenetére


perempe
addikt

Ezt pont akartam volna linkelni, de még nem olvastam el, mobilon vagyok.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#12016) attiati


attiati
veterán

James nagyon közel van a rekordhoz.

Kiszámolták, hogy február 9. Bucks ellen, vagy február 11. GSW ellen jöhet össze.
Vajon mennyi lesz a jegy?
2 lett, maradhat? :D

[ Szerkesztve ]

(#12017) borges7 válasza perempe (#12015) üzenetére


borges7
aktív tag

Én kb. felét elolvastam, elég érdekes szerintem.

(#12018) attiati válasza borges7 (#12009) üzenetére


attiati
veterán

Jó kis meccs volt a gsw-memphis.
Első pár percben Curry+Poole 2 fault, első 5 percben Klay 2 fault.

(#12019) borges7 válasza attiati (#12018) üzenetére


borges7
aktív tag

Igen, láttam, viszont a 2. félidőben/utolsó negyedben bőven nekünk fújtak szerintem,
Jackson ki is pontozódott, ami szintén a Warriors malmára hajtotta a vizet.

Végül nyertünk, de a Grizzlies jobb volt szerintem.

(#12020) borges7


borges7
aktív tag

Warriors-Raptors meccsen a hazaiak 40 gólpasszt osztottak ki, ami a szezon 3. legtöbbje egy csapat által, érdekes módon a legtöbbet(42) épp ellenük szerezte a Nets dec.21-én [link]

(#12021) perempe válasza borges7 (#12020) üzenetére


perempe
addikt

Ami engem foglalkoztat, az a Knicks Boston elleni győzelme. Hogy nyertek, ha most
10-15-ös a mérlegük a jobb csapatok ellen? Megtanultak nyerni?

* Brahms: 4. szimfónia *

(#12022) borges7 válasza perempe (#12021) üzenetére


borges7
aktív tag

Nem tudom, éppen csak belenéztem, de elég jó passzban vannak most. Boston meg ugye gyengélkedik mostanában. Nyilván ez egy folyamat, kíváncsi leszek rájuk a playoffban,
ahol majd az igazán éles helyzetek jönnek.

(#12023) attiati


attiati
veterán

nem hallottam korábban erről a Tribün nevű adásról
[Bazska: Melyik fiatal szupersztárnak lesz elsőnek gyűrűje?]

[ Szerkesztve ]

(#12024) saen


saen
veterán

Sunsnál izgalmas időszak jön. Egy nappal a trade deadline előtt várható, hogy az új tulajdonost beiktatják, szóval elvileg már mehetnek a cserék. Közben Steve Nash most járt a leendő tulaj irodájában, gondolom nem ingatlan ügyekről beszéltek...
Közben a Bucks nagyon szeretné Crowdert, kiváncsi leszek mit találnak ki, mert nekik nincs senki aki érdekelhetné a Sunst. Torontón is sok múlik, hogy nekiállnak-e tankolni, vagy egybentartják a csapatot.
Rengeteg változás jöhet a csapatnál, meg úgy NBA szinten is.

(#12025) perempe


perempe
addikt

Egy építkezés nem tetszik Curry-nek

* Brahms: 4. szimfónia *

(#12026) borges7 válasza perempe (#12025) üzenetére


borges7
aktív tag

Elolvastad? Fordítóval átfutottam rajta, mindenesetre "megnyugtató", hogy nem csak egy magyar panelproli reklamál hevesen, ha bármit építeni akarnak a közelébe, hanem egy gazdag amerikai szupersztár is :D

"A szomszédok is felszólaltak a projekt ellen, néhányan azt mondták, hogy nincs értelme megfizethető árú lakásokat építeni egy olyan városban, ahol egy hektárnyi terület 8 millió dollárért is elkel." Ezt a cikkből másoltam ki.

(#12027) perempe válasza borges7 (#12026) üzenetére


perempe
addikt

Csak érdekességből linkeltem, véletlenül találtam rá.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#12028) saen


saen
veterán

Raptors el akarja cserélni OG Anunoby-t :Y Suns és a Knicks mozdult rá leginkább, kiváncsi leszek hová megy.

(#12029) borges7 válasza saen (#12028) üzenetére


borges7
aktív tag

Most találtam erre a videóra, ami Jordan 63 pontos meccséről szól a Celtic ellen, illetve az előzményekről, amin meglepődtem, hogy a meccs előtt együtt golfozott Ainge és McHale-el :) [link]

(#12030) perempe válasza borges7 (#12029) üzenetére


perempe
addikt

Majd megnézem valamikor, már láttam régebben a teljes meccset.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#12031) borges7


borges7
aktív tag

Azért ez elég hatékony, nem? https://imgur.com/a/btTknR0

És egy szép megmozdulás a mai meccsről [link]

[ Szerkesztve ]

(#12032) borges7 válasza borges7 (#12031) üzenetére


borges7
aktív tag

Na, találtam YT videót is róla [link]

(#12033) borges7


borges7
aktív tag

Na, valaki kiszámolta, hogy az utolsó 2 perces riportok kinek mennyire kedveznek,
a Lakersnél csak a Clipper, Warriors, Thunder trió kapott több kedvező fújást,
akármennyire hisztizik is Lebron. [link]

Clippersnek a fújások 63%-a kedvezett, de igazából majd mindegyik csapat az 50% környékén van, +- 10, csak a "szegény" Jazz 29%-a kirívó, vagyis 71%-ban a kárukra tévedtek(eddig).

Megnézném ezt a szezon végén, talán addigra még jobban kiegyenlítődik.

(#12034) borges7


borges7
aktív tag

Bucks -21-ről jött vissza, és nyert a Clippers ellen, leginkább Giannis újabb monster meccsének köszönhetően, 54 pont, 18 pattanó, a kezdőből csak vele voltak pluszban, Lopez egy -32-es +-t- hozott össze 23 perc alatt.

Pedig a végén eladtak két labdát is, de a Clippers(Kawhi) egyszer sem tudott betalálni az utolsó percben.

(#12035) saen


saen
veterán

Kyrie cserét kért, ha nem cserélik el most a trade deadline előtt (feb 9) akkor nyáron lelép ingyen. Első nagy bomba :C

(#12036) ImACeltic válasza saen (#12035) üzenetére


ImACeltic
őstag

Most éppen mi a baja?

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#12037) saen válasza ImACeltic (#12036) üzenetére


saen
veterán

Nem lesz meghosszabbítva a szerződése. Akart hosszú távút sok pénzért... Nem kapta meg, el akar menni.

Nets meg azt gondolja, legalábbis nemrég még így volt, hogy kijátszák az évet így és nyáron ha megy Kyrie akkor úgyis jó eséllyel kell sign and trade, így nem megy ingyen.

(#12038) ImACeltic válasza saen (#12037) üzenetére


ImACeltic
őstag

Hiába nagy zseni amikor komolyan veszi 1-2 hónapra a kosárlabdát, de leginkább egy megbízhatatlan barom. Azt kívánom, hogy ne érdekelje egyik csapatot se, maradjon a Nets-ben, ami miatt bevágja a durcit, a csapat meg jól szarrá bünteti, mint Simmons-t. De persze nem így lesz, mert lesz olyan hülye GM aki lát benne még valamit.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#12039) saen válasza ImACeltic (#12038) üzenetére


saen
veterán

Nekem mindegy mi lesz vele, csak ne a Sunsba menjen ;]

Egyébként tényleg rossz nézni a srácot, egyik legnagyobb tehetség a ligában, aztán minden mással foglalkozik, csak a kosárlabdával nem.

(#12040) diegho


diegho
nagyúr

Apa kezdődik! Kyrie cserét akar:C

(#12041) .LnB válasza saen (#12035) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerintem direkt kezdett el az antiszemita megnyilvánulása után úgy játszani mint egy állat. Azért, hogy legyen piaca. Szerintem ő már rég erre a cserére játszott.
És a célja a Lakers. Azért nyilatkozott olyan szépen James-ről pár napja.
Ide a bökőt ha ez nem volt eltervezve. :)

És ha tényleg átkerül LA-be, és úgy játszik mint az elmúlt hetekben, akkor azért ott lehet valami. Leszámítva a triplákat. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12042) hajsza válasza .LnB (#12041) üzenetére


hajsza
aktív tag

"És a célja a Lakers. Azért nyilatkozott olyan szépen James-ről pár napja.
Ide a bökőt ha ez nem volt eltervezve. :)
"

De mi a helyzet a Lakers-szel? Tudnak adni olyasmit érte, ami kell a Nets-nek? Egyedül Westbrook jut az eszembe, de félek, hogy az ő árfolyama már nem elég magas, kell még mást is adni hozzá. A draft cetlikből meg eléggé kifogytak, az idei is ha jól emlékszem, akkor a Pelicans-é lesz.

[ Szerkesztve ]

(#12043) saen válasza hajsza (#12042) üzenetére


saen
veterán

Két első körös van nekik amit cserélhetnek, jó távoli.

(#12044) attiati válasza .LnB (#12041) üzenetére


attiati
veterán

Durrantnek semmi beleszólása?
Nem tudom ki adna maxot Irving-nek úgy, hogy hullámvasút a mentalitása.

Doncit közben lesérült és nem játszik a Warriors ellen.
Pelicans-t iskolázták fél meccsen át, aztán Doncic sérülése után majdnem behúzta a meccset a Pelicans.

(#12045) pruzsi


pruzsi
őstag

Üdv.
Soha életemben nem láttam még 1db kosárlabda meccset sem de most a kurokono basketball anime után késztetést érzek hogy megnézzék egy régebbi "rangadót".
Szóval ajánlatok nekem egy jó meccset ami új felvétel (full hd) és tényleg grandiózus :)
Beszerezni majd beszerzem valahonnan.
Köszi

(#12046) saen válasza pruzsi (#12045) üzenetére


saen
veterán

Legjobb meccsek mindig a rájátszásban vannak, az egész más hangulat, mint az alapszakasz. NBA-t javaslom, ott a legmagasabb a színvonal, onnan válassz szerintem valamit. Lebron clevelandi bajnoki címe pl elég extra volt, de akármelyik Golden State győzelem is extra. Egyik inkább egyéni játék, másik inkább csapatmunka.

(#12047) .LnB válasza saen (#12046) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Pont tegnap töltöttem le azt az ominózus 7. meccset a 2016-os döntőből. :D (újranézésre)

De pont tegnap fejeztem be az 1991-es döntőt is. És megvan a 92,93-as, a 96,97,98-as is. Végig nézem végre mind. 2000 és 2001-es döntőből is töltöttem le meccseket, hogy megnézzem a nagy duo-t is.

#12045 pruzsi
A playoffot leszámítva vannak még jó meccsek. Például Kobe 81 pontos meccse. Én kedvencem Lillard, neki a 60 pontos meccsei. Vagy ott van Morant, Doncic...Ezek ha elszabadulnak 1-1 meccsen, azokat is érdemes megnézni. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12048) szebe válasza pruzsi (#12045) üzenetére


szebe
őstag

2008-as és 2012-es olimpiai döntők, mindkettő USA vs Spanyolország.

2010 NBA Finals Game7
2016 NBA FInals Game7

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#12049) attiati


attiati
veterán

Pelicans-Lakers

Davis visszatért, legtöbb pontot dobta, de szerintem nem volt formában.
Utolsó 6 percben kettő (!) kosarat tudott dobni a Lakers... [link] :D
Úgy, hogy abból az egyik ez volt :D
Utolsó 10 másodpercben visszajöhettek volna a meccsbe, de Schröder eladta a szerzett labdát -5 pontnál.

James 35 pontra van a rekordtól és pont két hazai meccs jön.
Febr. 7 OKC
Febr. 9 Bucks

Valószínűleg Giannis fog vele lepacsizni.

[ Szerkesztve ]

(#12050) saen


saen
veterán

Mavericks: Kyrie
Nets: Spencer Dinwiddie, Dorian Finney-Smith, Markieff Morris, first-round (unprotected) és két second-round pick

Elkezdődött :Y

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.