Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6001) diegho válasza and1ao (#6000) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem vagyok a tesód szerencsére. Ez a srác továbbra is 21 éves! Kobe nagyon hasonló mutatókkal rendelkezett 21 évesen. Majd meglátod, hogy 5 év múlva meghatározó játékosa lesz a ligának.

(#6002) and1ao válasza diegho (#6001) üzenetére


and1ao
őstag

Ez a beszéd hogy mellébeszélsz mikor az ember ész érveket hoz fel, hogy valójában nem fejlődött valaki, csak a játékideje miatt nőttek a számai, bocs nem is a számai csak a pontjai.

Azt hittem hogy előrébb tartunk ennél.
De akkor én el is húzok innen, mert túl jól látom a dolgokat és ezek itt not very welcome.

Legalább te örülhetsz magadnak.

[ Szerkesztve ]

Guild Wars2!

(#6003) diegho válasza and1ao (#6002) üzenetére


diegho
nagyúr

Hála az égnek elmész a tesóidhoz okoskodni, ott a helyed hidd el.

(#6004) ben11


ben11
őstag

Cavs már csak második. ;]

(#6005) diegho válasza ben11 (#6004) üzenetére


diegho
nagyúr

Mi lesz az MVP szavazáson, ha a Boston első lesz keleten és Thomas megszorongatja Bird pontátlagát? Ha első lesznek keleten, akkor szerintem neki is helye van az MVP esélyesek között.

(#6006) perempe válasza ben11 (#6004) üzenetére


perempe
addikt

nem akarnak a Miamival játszani, a Milwaukee is jóval kellemetlenebb ellenfél az Indianától.

Portland vagy Denver?

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#6007) diegho


diegho
nagyúr

Nurkic kicsit beszólt a Nuggets-nek :DDD

(#6008) perempe válasza diegho (#6007) üzenetére


perempe
addikt

Keleten is volt meccs a rájátszásért (Detroit-Miami). [link]

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#6009) ben11


ben11
őstag

Westbrook, már megint.. :Y

(#6010) diegho válasza ben11 (#6009) üzenetére


diegho
nagyúr

Ha összejön az 50 win, akkor legyen MVP.

(#6011) perempe válasza diegho (#6010) üzenetére


perempe
addikt

+1

Harden esélyesebb
[link]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#6012) diegho válasza perempe (#6011) üzenetére


diegho
nagyúr

Harden-re szavaznék én is, mert nyernek és mert ezt egy teljesen új szerepben csinálja. Harden a Rockets alappillére, köré épül a csapat, az edzőt is Harden-hez igazították. Jó látni, hogy egy vezetés ennyire okosan kezdett el építkezni egy játékos köré és láss csodát bejött. Senki nem gondolta, hogy ez sikerülhet, mindenki leírta őket, pedig nem kell hatalmas dolgoknak történnie ahhoz, hogy ott legyenek a döntőben. (Durant nem tér vissza - Curry úgyis szar lesz a Playoff-ban, Aldridge és Gasol nem lesz egészséges) Nem elképzelhetetlen egyik sem.

(#6013) diegho


diegho
nagyúr

Nem gondoltam azt sem, hogy Stephenson visszajön még a ligába, pláne nem, hogy Pacers-be, érdekes lesz.
Azt meg pláne nem gondoltam, hogy egy kenyérpirító ilyen hatással lesz a szezonra... :))

[ Szerkesztve ]

(#6014) perempe válasza diegho (#6013) üzenetére


perempe
addikt

Lance az egyik kedvencem. :C

* Brahms: 4. szimfónia *

(#6015) diegho


diegho
nagyúr

Eljött az idő, amikor kis hazánk is szerepel a Shaqtin-ben [link]

(#6016) perempe


perempe
addikt

szombaton térhet vissza KD

* Brahms: 4. szimfónia *

(#6017) ben11


ben11
őstag

Bírom, amikor a bírok elfelejtik, hogy nem a meccset kéne élvezni, hanem fújni.
Curry szép passza akkora lépés volt, mint egy ház.

[ Szerkesztve ]

(#6018) perempe


perempe
addikt

Lowry visszatért!

* Brahms: 4. szimfónia *

(#6019) ben11


ben11
őstag

Ha éltetek már gáz jelenetet.
Pénteken tök véletlen elcsíptem egy jelenetet a Holnapi tali! című fantasztikus magyar sorozatból, amiben épp kosárlabdáztak a suliban a srácok. Persze nem is ez a durva, hanem hogy egy "menő" gyerek úgy lett beállítva, mintha valami kosárfenomén lenne. Esküszöm, a jelenet cikisebb, mint Tobey Maguire híres/hírhedt pókemberes menőzése.
Hogy osztozhassatok a fájdalomban: [link] kb 15. perctől a fekete pólós gyerek. Szerintem a forgatáson kapott először labdát a kezébe. :DDD

(#6020) Grave_444 válasza ben11 (#6019) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Fu baszki, nem semmi. 16:40-nél mintha kicsit ellépné. :DDD

(#6021) diegho


diegho
nagyúr

Szerintetek sem véletlen, hogy a LAkers a szezon végén nyeri a meccseket? Úgy gondolom a 3. legrosszabb helyezés volt a cél, az már megvan, most hagyják játszani a srácokat, hogy úgy menjenek el nyárra, hogy jó élményeik vannak a szezon végéről. Ez elég sok plussz motivációt adhat. Nem tudom ki találta ki, de elég jó taktikának tűnik. Innentől már csak azért kell szorítani, hogy sikerüljön a top3 pick. Ha sikerül úgy gondolom a csapat elkövetkezendő ~5 évét erősen befolyásolja. Én nagy erőkkel rástartolnék Butler-re vele és jövőre úgyis jön PG13, onnantól pedig elég szép 3-4 év elé nézne a csapat.

(#6022) perempe válasza diegho (#6021) üzenetére


perempe
addikt

szerintem poén lenne, ha a Philly kapná a Lakers első körösét, amire nagy esély van (53.1%).

ezeknek a meccseknek nem volt igazán tétjük, pl. tartalákos csapat ellen nyertek (Pelicans), a Spurs all-star játékosai 20 percet se játszottak. Ennis viszont biztató!

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#6023) Süvi válasza diegho (#6021) üzenetére


Süvi
őstag

Én is csak nézem, hogy mi történik? :)
Remélem nem esnem ki a 3 legrosszabból.
PG13 biztos a következő szezonra?
A Lakersnek most nem lesz első köröse? :((

[ Szerkesztve ]

(#6024) diegho válasza Süvi (#6023) üzenetére


diegho
nagyúr

Több esély van rá, hogy jön, minthogy nem. A LAkersnek viszont fel kell készülnie arra, hogy ha jön egy sztár, akkor ő playoff-ban akar játszani. Deng-et a nyáron el kell cserélni, lehetőleg pick-re, ez nem lesz nehéz szerintem, úgy gondolom Mozgov maradhat még egy szezont. Ami viszont egy nagy döntés lesz, a fiatalok közül is meg kell szabadulni valakitől, mert túl sok olyan játékos van, akinek perceket kellene adni, hogy kiderüljön mire jók, így viszont egyik sem kap 30+ percet, senki nem tud kellően fejlődni és ez nem jó. Ezt nem kell elsietni, nagyon át kell gondolni. Ami biztos, hogy én Randle-t és Nance-t megtartanám, a többi már kérdéses. Russel egy nagy kérdőjel még mindig. Clarkson nem hozott áttörést Kobe távozása után, Ingram idén nagyon gyenge volt, neki kell még időt adni ez látszik. Az megint egy baromi jó kérdés, hogy ha tavaly a draft előtt normális GM irányítja a csapatot, akkor biztosan cseréli a pick-et Clarkson-al együtt egy sztárért... sajnos ez van. Ennyit számít, ha buta emberek kapnak hatalmat, nagyon nehéz lesz ebből a gödörből kijönni. Ha összejön egy top3 pick, az nagyon sokat könnyítene a helyzeten.

(#6025) Süvi válasza diegho (#6024) üzenetére


Süvi
őstag

Köszönöm.

(#6026) diegho


diegho
nagyúr

No akkor én merek merészet álmodni:
BOS - CHI: 3-4
CLE - IND: 4-2
TOR - MIL: 4-1
WAS - ATL: 4-0

GSW - POR: 4-0
SAS - MEM: 4-1
HOU - OKC: 3-4
LAC - UTA: 4-3

(#6027) perempe válasza diegho (#6026) üzenetére


perempe
addikt

én nem hiszek a Bullsban, viszont tegnap megérte volna rájuk fogadni (-14.5) a liga legrosszabb csapata ellen, akik 6 játékost nélkülöztek, köztük 3 kezdőt.

szerintem a Jazz okozhat meglepetést.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#6028) ben11 válasza diegho (#6026) üzenetére


ben11
őstag

Remélem a Bucks-ban több lesz egy győzelemnél.

(#6029) perempe


perempe
addikt

Phil: a Knicks megpróbálja elcserélni Melót

* Brahms: 4. szimfónia *

(#6030) diegho


diegho
nagyúr

Az index.hu megint átírta a történelmet. Pau Gasol-ról ezt írják:
A spanyol kosaras a 17. szezonját tölti az NBA-ben. A Memphisnél kezdte a karrierjét, ahonnan hét év után távozott az év újoncának is megválasztott center. Ezután a Los Angeles Lakershez csatlakozott, ahol a testvérével, Marccal együtt játszott.

Nem távozott, cserélték szezon közben és persze, hogy nem játszott együtt az öccsével...

[ Szerkesztve ]

(#6031) diegho válasza diegho (#6030) üzenetére


diegho
nagyúr

Írtam a cikk szerzőjének és már ki is javította. Le a kalappal. Felvetettem neki Isaiah Thomas méretéhez képest elképesztő szezonját, hátha lesz belőle cikk. Nekem volt 175cm-es ismerősöm, aki baromi jól játszott, mégis mindenhonnan elhajtották, mert alacsony.

(#6032) ben11


ben11
őstag

(#6033) diegho


diegho
nagyúr

Ebből a Pacers-ből nagyon hiányzik egy támadó felfogású játékos.

(#6034) ben11 válasza diegho (#6033) üzenetére


ben11
őstag

Egyelőre a Cleveland sem valami meggyőző.

(#6035) ben11


ben11
őstag

Ez a Mil-Tor meccs már sokkal jobbnak tűnik, mint volt az előző.

(#6036) perempe válasza diegho (#6033) üzenetére


perempe
addikt

Lance az egyik legjobb játékosuk, igazi mindenes! (oké, dobni nem tud igazán.)

mi megy a Spurs meccsen? előbb még vezetett 5-10 ponttal a Memphis, most meg ~30 a Spurs javára...

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#6037) diegho


diegho
nagyúr

A Torontó mikor fog végre első meccset otthon nyerni?

(#6038) ben11


ben11
őstag

Bucks!!! Mi meccs volt. Mit hajtottak, eszméletlen! :Y

(#6039) diegho


diegho
nagyúr

Azt hittem, hogy mostanában nem lesz nagyobb botrány, mint ami a LAkersnél volt a Buszos családban, erre itt van a Knicks pár hónap múlva egy hasonlóval. Komolyan mondom vicc ami ott megy több dolog miatt is. Az első dolog, hogy azt mondják a Knicks-nek jobb lesz Melo nélkül. Aztán mivel lesz jobb? Sok a fizetése valóban, de mennyivel kap többet, mint a reális? 5M-val kb, ellenben ott van Noah, aki 0$-t ér és mennyit is kap és meddig? Vagy ott van Rose, aki bár idén nem volt ultragáz, de kb a felét éri annak, amit kap. Ez a Knicks nem azért ilyen szar, mert melo ~25M körül kap, hanem azért, mert van két potyautasuk 38M-ért. Phil Jackson tényleg a legnagyobb edzők egyike, de a GM pozícióba csúfosan belebukott, el kéne már fogadni ezt végre és felépíteni a jövő csapatát. Szégyen, hogy a New York már 99 óta nem volt döntőben és 73 óta nem lett bajnok. Ezt nem is értem hogyan gondolják, hogy ráverik Melo-ra a rossz szezont, amikor ilyen offseason-t produkáltak.

(#6040) diegho


diegho
nagyúr

Wall elintézi az első meccset, ahogy várható volt. Én a Washington-t nagyon nagy sleeper-nek tartom, szerintem okoznak meglepetést bőven.

(#6041) ben11 válasza diegho (#6040) üzenetére


ben11
őstag

Portland milyen derekasan tartja magát GSW ellen. Persze benne van McCollum extrája is.

(#6042) perempe válasza diegho (#6040) üzenetére


perempe
addikt

nagyon erős a kezdőjük, nincs hiányosságuk. ez Ottó legjobb szezonja. Gortatot nagyon komálom, Morris is jó.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#6043) diegho


diegho
nagyúr

Na megvoltak az első meccsek. Egy meglepetés van szerintem, a Jazz Gobert nélkül verte idegenben a Clipperst.

(#6044) diegho


diegho
nagyúr

Az Index szerint Antetokounmpo center. Minek írnak cikket azok, akik ennyire nincsenek képben a ligával?

(#6045) perempe válasza diegho (#6044) üzenetére


perempe
addikt

felesleges elolvasni ezeket a cikkeket. olvass inkább angol nyelvű írásokat, azzal is gyakorolsz.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#6046) diegho válasza perempe (#6045) üzenetére


diegho
nagyúr

Azért olvasom el, mert érdekel hol tart ma itthon az NBA. Sajnos még nem volt olyan cikk az indexen, amiben ne lett volna hasonló hülyeség.

(#6047) perempe


perempe
addikt

bajban a Boston?

* Brahms: 4. szimfónia *

(#6048) diegho válasza perempe (#6047) üzenetére


diegho
nagyúr

Én mondtam.

(#6049) perempe


perempe
addikt

öröm volt nézni a Bullst a második meccsen. Rondo jól játszott, Lopez lepattanózott, középtávból büntetett, Wade dobott pár fontos kosarat, Zipster is jó volt.

a Boston ISO-val nem ment sokra, a Bulls könnyebben szerzett pontokat.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#6050) diegho válasza perempe (#6049) üzenetére


diegho
nagyúr

Itt jön az, hogy a Bostonban nincs olyan, aki bármikor tud pontot szerezni. Thomas-t viszonylag könnyen le tudják védekezni. Innen szerintem már nincs vissza a Bostonnak, a második kör már érdekesebb lehet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.