Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1801) Tristis válasza Nyugdíjas (#1800) üzenetére


Tristis
őstag

Hehe.... :))
Ha tényleg több pénzt raknak bele, akkor jövőre lehet csinálni hozzájuk padot és egy 2. éves csereirányítót hozni aki közepesen tehetséges és ott lehetnek az elejébe. Csere nélkül nem tudom "Csonszíííí" meddig bírja 35 évesen, amikor az irányítónak kell legjobban pörögni...
Nem lehet mindenki Nash. :U

Persze várjuk meg, mit hoz a jövő...

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1802) Nyugdíjas válasza Tristis (#1801) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Azért az irányító tipikusan az a poszt, ahol ha megnézed közel negyven évesen is élmezőnyben játszanak a játékosok (és nem csak elvétve, hanem van példa bőven), nyilván mert oda kell a lehető legatletikusabbnak lenni, meg az emberben vannak dolgok amiket nem arra találtak ki, hogy 100-120 kilósan ugrájon vele 10-15 éven át élsport szinten. Ha csak 80kg valaki, vagy annyise, mindjárt más a helyzet :) Szóval nem írnék le egy 35 éves irányítót csak a kora miatt. Ott van a jó öreg Kidd, azt hogy lefutotta Rondot egy párszor a legutóbbi meccsen :)

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1803) Psychonaut válasza Nyugdíjas (#1802) üzenetére


Psychonaut
addikt

Na ja, de ő mégiscsak Jason Kidd. :U
Van pár kivételes irányító, de Billups nem az. Nem rossz játékos tényleg, de nem egy kiemelkedő tehetség (ellentétben mondjuk Kidd-del vagy Nashsel).

(#1804) Nyugdíjas válasza Psychonaut (#1803) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Na ez végképp biztos. Nem is erre akartam én itt célozni. Csak, mint irtam is, pusztán a kora miatt kár lenne leirni egyből. De az biztos, hogy Kidd, és Nash nem igen egy kategória vele...

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1805) Kickass válasza csigacska (#1796) üzenetére


Kickass
őstag

meglatjuk mi lesz a New Yorkbol, tobbire nem is erdemes fokuszalni, Denver valszeg rebuild lesz, szegeny Minnie meg akarmit csinal sose jo :DDD

az a baj h most a Knicksnel hasonlo a helyzet mint pl a Heatnel azzal a kulonbseggel hogy a NY-nak meg olyan padja sincs mint a Heatnek, raadasul nekem Stat meg Melo elegge hangulat jatekosok, Melonal raadasul a motivacio a cserere egyertelmu, tobb love es NY azert nagyobb felvevo piac mint Denver, meg aztan nyar utan valoszinuleg lockout, aztan nezhetett volna mint hal a szatyorban, lepni kellett, en PO elso kort josolok nekik, aztan meglatjuk minosegi kiegeszito embereket kell szerezniuk, se egy valamire valo center nincs (mint Heatnel) es ahogy irtak fentebb Billups moge is kene valaki, NY-ban egyebkent a love nem szokott akadaly lenni sot a luxusado sem (egy idoben ok fizettek a legtobbet)

[ Szerkesztve ]

(#1806) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Deron Williams-->New Jersey
Derrick Favors, Devin Harris+2 draftpick-->Utah

(#1807) csigacska válasza Psychonaut (#1806) üzenetére


csigacska
tag

Érdekes egy csere, én nem számítottam rá. Bár Sloan edző lemondása egy kicsit érdekes volt, de azt hittem, hogy Deron kihúzza az év végéig Utah-ban.

A Utah szezonjának vége szerintem ezzel, a liga egyik legjobb PG-jét cserélték el Devin Harris-re, aki nem rossz játékos, de nem említhető egy lapon Williams-el. A Utah max a draft pickekkel húzhat nagyot jövőre. A NJ-ből szerintem idén még semmi extra nem lesz, majd jövőre.

Ti mit gondoltok erről a cseréről?

(#1808) Psychonaut válasza csigacska (#1807) üzenetére


Psychonaut
addikt

A New Jerseyn ez sem segít, az tuti. Kíváncsi vagyok, meddig marad Deron. Eddig ugye 5 évet húzott le a Jazzben, nem is játszott még máshol...érdekes lesz.

(#1809) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Hát ez micsoda dolog :Y

Erre szokták azt mondani, hogy vigyázz mit kivánsz, mert teljesül... Mostanában sokat mondtam, hogy valaki vigye el Perkinst,de azért hiányozni fog. Robinson viszont tényleg "ezmicsodadolog" kategória. Persze szükség van egy power-forwardra,de akkoris.

Na meg Perk-elcserélését sem igy képzeltem. Én egy Howardra gondoltam :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1810) Tristis


Tristis
őstag

Erden-t elküldeni szerintem valami irdatlan baromság volt. Nem tudom mennyit kereshetett, de piszok jó kis center volt, annak ellenére, hogy nem volt tömege. ShaQ bármikor kidőlhet a kora miatt és ki lesz akkor a center? Azt megértem, hogy Kristic jött Erden helyére, talán így tudták megoldani az Oklahoma-ból. Ő egy Erden szintű emberke max. Jermaine? Tudjuk, hogy nem centernek való, inkább 4-es.
Egyetlen egy dologra tudok gondolni csak: mivel a mozgása egyre jobb és tud támadó lepattanót is szedni, bizony Davis megy be a palánk alá centernek Jermaine-nel közösen a rotációban egymást kisegítve.

Azt is megértem, hogy szereztünk egy fürge csatárt 6. vagy 7. embernek. Nate-nek nem volt helye West mellett a csapatba. Egyébként is sok-sok pontot képes volt elszórni egy meccsen (idióta faltok, idióta dobó kísérletek).

Ha így nézem azért a padunk rövidebb lett, de a nevek valahogy jobbak rajta: Davis, Jermaine, Green, West, Kristic
10 ember végül is megvan. 11.-nek ott van Bradley és ennyi a csapat. Valakinek még jönnie kéne... Perk-ért nem kaptunk gubát, mert egyébként kevés a pénz...

Második körös draftjogért cserélni.... ezt azért nem értem, mert ha vártak volna év végéig, ezek a srácok többet értek volna jóval ennél. Olyan, mintha még valakinek jönnie kéne... de hova? Minden hely nagyjából terített most már és arányos. :F

Lehet, hogy már év elején tudták, hogy Perkins-t el fogják cserélni?! Másképp minek ennyi magas ember... Megmutatták a világnak, hogy felépült és már mehet is cserébe. A baj az valóban, hogy centerből van a legkevesebb jó a ligába. Meglátjuk... Perk azért kicsit fakezű volt.

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1811) Kickass


Kickass
őstag

mi folyik ott Bostonban? :DDD

(#1812) Nyugdíjas válasza Kickass (#1811) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

nem akarok róla beszélni :U :D
Rivers papa megegeresedett.

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1813) Kickass válasza Nyugdíjas (#1812) üzenetére


Kickass
őstag

meg is lett az eredmenye denver ellen....

(#1814) Nyugdíjas válasza Kickass (#1813) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Mostanában nem nyújtotta éppen a legjobb teljesitményt,de én is kedveltem Perk-et. Itt egy jó kis videó.

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1815) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Boston, Miami...fáradtak voltak a játékosok az All-Star gálától, vagy mi volt ez? :DDD

(#1816) Kickass válasza Psychonaut (#1815) üzenetére


Kickass
őstag

Bostont megviselte a csere

mi meg háááát, Princess Bosh (1/18) és a kispad megint alkotott, pontosabban hogy nem alkotott :DDD

(#1817) Psychonaut válasza Kickass (#1816) üzenetére


Psychonaut
addikt

1/18? Ennél még én is jobban szoktam dobálni... ;]

SZERK: Vinny Del Negro: He can now cross "motivating Baron Davis" off his list of Clipper coaching hazards. - NBA.com :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1818) Nyugdíjas válasza Psychonaut (#1817) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

elég huszáros megoldás volt :D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1819) Tristis


Tristis
őstag

Egyre jobban úgy érzem, hogy kezdem érteni a Boston gondolkodását. A Magic-et nem tartják annyira erős ellenfélnek, így nyugodtan gyengülhetnek Center poszton, a többiek ellen pedig elég az, ami van. West nagyon jó csereirányító lesz hosszú távra. Hoztak egy energia bomba fiatal srácot az öregek mellé. De miért pont most? Nem hiszem, hogy Perkins akarta volna, hiszen itt kapta a gyűrűjét+ a Boston az tényleg egy család és itt van a világ legjobb edzője (soso Popivic). Úgy akarták gyengíteni a keretet finoman, hogy többet pihenhessenek az öregek egy kicsit, növekedjen némileg a ponterősség, több helye legyen Wafernek, DE ami a legfontosabb, szerintem spórolni akarnak a következő szezonokra. Én nem tartom kizártnak, hogy ha a Magic elbukik ismét (az edző miatt nagyrészt) a rájátszásban, akkor egyre inkább fog Howard kifelé tekingetni. Egy Rondo-val egy csapatban lenni pedig egy ilyen centernek maga lehet az álom! Én valami ilyesmit szimatolok... Spórolás is van benne, de hosszú távra történő tervezés is. Green-nel még ki tudják húzni ezzel a kerettel a következő évet az öregedés ellenére is. Vagy valami ilyesmi... :))

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1820) Nyugdíjas válasza Tristis (#1819) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Psssztttt :D
Nekem is titkolt álmom, hogy jövőre Rondoval egy csapatban láthassam Howardot. Abból lennénak csak az igazi 30pont, 15 assistok :D Most All-Staron volt egy ideig fent az a csapat ami a legcsodásabb lenne (Rondo-Allen-Pierce-Garnett-Howard). De én ezt csak nagyon halkan merem mondani. De szép is lenne pedig...

(Főleg hogy a cimborák előtt nem beszélhetek erről, mert mindenki utálja Howardot :DDD)

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1821) ben11


ben11
őstag

Nem kell félteni a heat-et, bajnokok lesznek! :P
Most nézem, szegény TMac mit össze szenved Detroitban..Eléggé sajnálom.. :(

(#1822) Nyugdíjas válasza ben11 (#1821) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Idén biztosan nem, jövőre már sokkal parább lesz a szitu.

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1823) Tristis válasza ben11 (#1821) üzenetére


Tristis
őstag

"Bench Point: 2"
Aha :DDD

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1824) Nyugdíjas válasza Tristis (#1823) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Elhitte a márketinget. Nembajaz :DDD ;]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1825) ben11 válasza Tristis (#1823) üzenetére


ben11
őstag

Bullstól kikapni idegenben nem szégyen,durva mutatóik vannak..
Én bízom benne h összejön nekik, Lebronon elférne némi arany..:)

(#1826) Nyugdíjas válasza ben11 (#1825) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Lebronon egy katonai kiképzés férne el, az talán letörné az egóját ;]

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1827) ben11 válasza Nyugdíjas (#1826) üzenetére


ben11
őstag

Van benne igazság. Tegyük hozzá,hogy nem könnyű szerénynek maradni ha egyszer így bálványozzák az embert..Nem ő nevezte el magát King James-nek se.. :)

(#1828) Tristis válasza ben11 (#1827) üzenetére


Tristis
őstag

Szerintem sokat változott jó oldalára. Sokszor látom már rajta az alázatot játék közben. Ez nagyon jó jel. Persze ha egy olyan fenomén mellett játszol, mint Wade... ez kijön az emberből. ;)

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1829) Nyugdíjas válasza ben11 (#1827) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Persze. Teljsen egyetértek. csak picit viccelődgettem :)

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1830) Kickass válasza Tristis (#1823) üzenetére


Kickass
őstag

ez még mindig fáj :P :DDD :DDD

(#1831) Kickass


Kickass
őstag

megint bukunk a NY ellen, remek :(((

(#1832) Nyugdíjas válasza Kickass (#1831) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Az öreg Billups megegeresedett :D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1833) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Piszok nagy mázli volt ez a győzelem a Nets ellen. Megérdemelték volna a győzelmet.
Fryenak sokat köszönhet a csapat, nélküle sehol sem lennének most, nemhogy rájátszásközelben. Gortat meg nagyon sokat fejlődött mióta Phoenixben játszik, 18 meccsen 11 dupla-dupla a padról, nem semmi.

(#1834) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Be kell ismernem, minden ellenérzésem és egyéb ellenére,de ez a kis csöves Rose nagyon jó :)

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1835) Psychonaut válasza Nyugdíjas (#1834) üzenetére


Psychonaut
addikt

Ma Phoenix-Boston, én a helyedben korán feküdnék, nem idegesíteném magam azon, hogy elveri a Suns a Celticset.

;]

(#1836) Nyugdíjas válasza Psychonaut (#1835) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Biztosan nem is fogom. :D
DE a Boston már csak ilyen. Bárkit meg tudnak verni,de simán kikapnak a Timberwolvestól is :)

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1837) Tristis


Tristis
őstag

Látom megy a huncutkodás, na majd holnap meglátájuk! :)

Most kezdik.... :))

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1838) Nyugdíjas válasza Tristis (#1837) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

csak belenézek, ha már ébren vagyok...

RayRay éppen oktat, ugynézem :D

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1839) Nyugdíjas válasza Psychonaut (#1835) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Figyejjmá férfi... Itt van baj. Ebből már akkor se tud még a Boston se kikapni, ha Davis van egyedül fent :DDD

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1840) Kickass


Kickass
őstag

nah bevasaroltuk Bibbyt, kivancsi leszek....

(#1841) Tristis válasza Nyugdíjas (#1839) üzenetére


Tristis
őstag

Azért kicsit izgalmasabbá tették a végét.
Nagyon harapnak a srácok, ha ez így megy tovább még jók is lehetünk. Egyelőre tetszenek az új szerzemények, kivéve azt a balga balfasz cserecentert.... Az gyök.

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1842) Psychonaut válasza Nyugdíjas (#1839) üzenetére


Psychonaut
addikt

Azért azt ismerjük el, reális esélye nem igazán volt ennek a Phoenixnek. :D

(#1843) Kickass


Kickass
őstag

Nagyon remélem, h ha playoff bukta lesz, Spoelstra eltakarodik a vérbe, Boshal kézenfogva....minek kellett egyáltalán oda vinni? hercegnő....

(#1844) Tristis válasza Psychonaut (#1842) üzenetére


Tristis
őstag

Szerintem jó lett az új Phoenix és simán bejuthattok a playoff-ba. Én nagyon szurkolok nektek, mert rendíkvül szimpatikus csapat :R
Egyébként visszatérve magára a meccsre, abszolút nem játszott rosszul a Phoenix, egész egyszerűen aznap a Boston bármelyik csapatot elverte volna csúnyán. Mindenki kifoghat egy ilyen napot... Hajrá Phoenix! :K

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1845) Psychonaut válasza Tristis (#1844) üzenetére


Psychonaut
addikt

Én is reménykedek egy Playoffban, de ha be is jutnak, akkor a San Antonio nagyon csúnyán elkeni őket az első körben. Én legalábbis utóbbi idei teljesítménye alapján a leghalványabb esélyt sem látom arra, hogy a Suns továbbjusson. Na meg még a bejutás sem biztos, még mindig meg kéne előzni a Grizzliest, bár már nem sok a különbség.

Azt remélem, hogy nyáron elengedik Nasht, ő meg elmegy valahova nyerni egy gyűrűt, már körülbelül 6 éve kijárna neki.

(#1846) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Na kinek van ma születésnapja? :)

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1847) Tristis


Tristis
őstag

Azt hiszem kicsit kárörvendő vagyok... :DDD

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1848) Nyugdíjas válasza Tristis (#1847) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Neemiss :DDD (énisénis amugy)

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1849) ben11


ben11
őstag

A kis Clippers hogy odatette Bostonban! :R

(#1850) Kickass


Kickass
őstag

csapattemetes kozbe azert elvertuk a joformaban levo Lakerst, ideje volt, fck yea ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.