Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1951) Nyugdíjas válasza Psychonaut (#1950) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Egyébként ti nem éreztek benne egy kis Lebron-t? Ugy stílusra... Illetve hogy nem igazán van neki, csak egy kib..zott gép, aki bármit megcsinál :DDD Csak ha lehet azé jobb, mert még több mindent tud.

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1952) Psychonaut válasza Nyugdíjas (#1951) üzenetére


Psychonaut
addikt

Jol van na, nem lehet mindenki olyan kis primadonna, mint Blake Griffin. ;]

(#1953) Nyugdíjas válasza Psychonaut (#1952) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Na az a másik. Azóta nem eszek Subway-t mióta láttam egy reklámot valamelyik meccs szünetében vele. Gyűlölöma formát:D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1954) #40835072


#40835072
törölt tag

Helo!

Mire jó a kosárháló?

Hallottam egy veszekedést hogy mire jó de nem jöttek rá:D

(#1955) Tristis válasza #40835072 (#1954) üzenetére


Tristis
őstag

Fontossági sorrendben szerintem a következők:
- jól látható legyen a blokkolás és a gyűrűbe történő benyúlás közötti különbség (utóbbi azonnali kosárral jár ugye a támadó csapat számára)
- jól látható legyen távolról is, ha egy csapat kosarat ér el
- a háló fékezi ideiglenesen a labdát, így az a palánk alá pattan megkönnyítve ezzel a játékvezetők dolgát és gyorsítják a játékot

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1956) diegho


diegho
nagyúr

meglepetés készülődik San Antonioban? Bár most komolyan, közületek ki lepődne igazán meg, ha a Grizzlies vagy a Portland nyugati döntőt játszana? Bomba erős csapatuk van.

(#1957) Psychonaut válasza diegho (#1956) üzenetére


Psychonaut
addikt

Ez bizony egy hatalmas WIN. :K
Szep volt a Grizzliestol, el kell ismerni.

(#1958) diegho


diegho
nagyúr

Grizzlies vezet 1-0ra :C

idén nincs favorit, bárkit meg lehet verni, lásd orlando mekkorát kapott az atlantától, most meg a spurs is kikap, a miami és a bulls sem volt olyan meggyőző. Már megy LAkers meccs is, lehet bealszok, de álmomban szurkolok! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1959) Tristis


Tristis
őstag

Én a tegnapi meccsek közül az Atlanta - Magic párosítást választottam.
El kell mondanom, hogy továbbra is a leginkább felülértékelt edzőnek tartom (a kormányzott játékosanyagot tekintve) Stan Van Gundy-t. A stratégia amit rá akar erőszakolni a csapatára egészen egyszerűen halálra van ítélve:
Van egy játékosa, aki tökéletes pattanózó és kiváló blokkoló is. Ezen túlmenően természetesen megtanulta az összes fontosabb mozdulatot, amit kell. De azt megtenni, hogy egész félidőn keresztül erőltetem mindenáron?! Maguktól bizonyára nem csinálnák ezt a csapattársak. Több szempontból is káros ez. Eleve a többi játékos nem képes arra, hogy játékba lendüljön, nincsen labdamozgatás, a többi játékos szinte nem is találkozik a labdával. Elveszik a játék éltető eleme, amiért elkezdtek kissrác korukba játszani. Azt lehet mondani, hogy bizonyos időszakokban bevezetem ezt a fegyvert, de ezt kifejezetten akkor, ha egy olyan személyiségű ember, akire fel lehet nézni. Wade ilyen, James egyre inkább ilyen, Howard... :DDD Az egy sutyerák vigyori pöcs sok-sok technikaival. Arról nem is beszélve, hogy ugyanúgy mint az asztaliteniszben vannak védekező és támadó felfogású játékosok (többnyire). Ott van Nelson, Arenas, Turkoglu.... ezek a srácok igénylik a labdát, igénylik a közönség ünneplését egy-egy jól sikerült játék után. Ha nem kapnak 18 perc alatt csak két labdát, akkor elvész akaratlanul is a tűz, a szenvedély, magának az egésznek a sója. És még csak játék sincs, csapatjáték, passzolás, egymás kisegítése stb.... :W
Elbaszott egy társaság ez, remélem kiesnek a f....ba. ;]

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1960) Nyugdíjas válasza Tristis (#1959) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Nem igazán tudom eldönteni hogy a Magic, vagy a Heat a legunszimpatikusabb nekem,de az Orlandorol én is kb ezt gondolom. Jó Howard nagyon,de Van Gundy-ról elképzelésem sincs micsinál még az NBA-ben. Nagyon rossz az a forma...

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1961) ben11


ben11
őstag

Hát nem semmi meglepetések lettek..LAL,SAS..Mi a fene? Azért ilyen csapatoknál az első fordulós lámpalázra nem igazán lehet fogni és még a Boston is meginogott..
Tényleg izgalmas rájátszának nézünk elébe..:)

[ Szerkesztve ]

(#1962) diegho


diegho
nagyúr

Egyik párharc sincs eldőlve és a végén egy meglepetés csapat is odaérhet. Az fog nyerni, aki az utolsó 2 percben higgadt marad, nagyon szoros lesz minden meccs.

(#1963) Kickass


Kickass
őstag

Lakers es Spurs buktanak kifejezetten orulok :C :C

karorvendes /OFF

(#1964) Nyugdíjas válasza ben11 (#1961) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Nem ingott a Boston sehova. Ráadásul ők nem egy Hornetsel mérkőztek. Inkább arra lennék kiváncsi Lakersnél mi a helyzet, mert szerintem a Boston eléggé rendben volt/lesz igy.

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1965) diegho válasza Nyugdíjas (#1964) üzenetére


diegho
nagyúr

LAkersnél semmi gond, csak szimplán nincs motiváció. Bryant 5 gyűrű, Gasol 2, Odom 2, Fisher fene tudja mennyi Artest-nek is van már, PJ-nek már el se fér a kezein. Én biztos nem törném magam, a helyükben, ha jó napom van dobálok, ha nem akkor nem erőltetem és lesz.rom az egészet, már minden meghatározó játékos elérte amit akart, amúgy is öregember nem gyorsvonat. Nekem az is jó, ha kiesünk mondjuk 7 meccsen, nem érdekel már, megnyertünk mindent. PJ elmegy nyugdíjba utána úgyse leszünk sehol, Bryant is vissza fog vonulni, Artest talán még kipróbál egy új gárdát, Fisher is visszavonul, Gasol megy a madridi operába primadonnának, Odom meg elmegy mondjuk 76ers-be vagy Indiana-ba és talán nyer még egy gyűrűt a pályafutása alatt.

[ Szerkesztve ]

(#1966) Tristis válasza Nyugdíjas (#1964) üzenetére


Tristis
őstag

Bostoni pad volt gyenge. Ennyi történt mindösszesen, én úgy láttam. Örülök, hogy minden meccs 10 pont vagy azon belül volt. Ez nagyon jót tesz a play off-nak! :R
Ray-Ray, Money in the pocket! ;]

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1967) Nyugdíjas válasza Tristis (#1966) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Az nagyon jót tett a közérzetemnek, hogy végre egy igazi RayRay megmozdulást láttam akkor amikor kellett. Ez az amiért szeretem a Celtics-t. Na meg az első negyedben az a blokk Jermaine O'Neal-től. Tudtam hogy nem lesz itt baj.

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1968) Tristis


Tristis
őstag

22 perc alatt 12 pont 6/6 dobásból, kecsegtető. Reméljük elő tudja venni a srác önmagát, nem hiába volt ő 6-szoros all stair ha jól tudom ;)

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1969) Kickass válasza diegho (#1965) üzenetére


Kickass
őstag

profik ők nyerni akarnak szerintem ezzel nincs gond, ennyi erővel nem akarták volna már az 5-et sem, sőt Kobe kimondatlanul is szeretné beérni MJ-t gyűrűk tekintetében szerintem Gasol meg Fisher se bánja ha lesz még néhány gyűrűjük, lehet inkább lebecsülték a NOH-t a 2. meccsen meglátjuk illetve Paul ugy játszott ahogy még a szezonban egyszer sem nála se hiszem h ez lenne az állandó forma

(#1970) Nyugdíjas válasza Kickass (#1969) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Azt én sem hiyzem, hogy ne motiválná őket még egy gyűrű. Nem lesz ez ilyen könnyű a Hornetsnek.

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1971) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Na, Heat konnyeden behuzta a masodikat, Bulls ismet nem sokkal nyert az Indiana ellen. Pedig szimpatikus kiscsapat ez a Pacers, orulnek neki ha nyernenek vagy kettot a Chicago ellen.

(#1972) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Nagyon remélem, hogy csak valami sunyitás van az ügyben, mert ha ez a Celtics idén, akkor nagyon félek mi lesz a Miami llen. Azért a New York Melos-tól egy hajszál hiján kikapni, ugy hogy a kezdő van fent... Pedig voltak nagyon szép momentumok, Rondo meg végre talán magára talál,de valahogy kevés az egész még mindig...

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1973) Tristis


Tristis
őstag

Keleten az alsó ág párharcai eddig nagyon gázosak. :(((

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1974) Tristis válasza Tristis (#1973) üzenetére


Tristis
őstag

Bocs, tehát 3-6 elég szívszorítóan rossz meccseket vív egy rájátszáshoz képest....

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1975) diegho


diegho
nagyúr

Bulls és Heat úgy néz ki söpör. A Dallas-nak nem lesz olyan egyszerű, ez a Portland elég jó ahhoz, hogy 4-3 legyen, sőt talán hoznak egyet Dallasban is.

(#1976) Psychonaut válasza diegho (#1975) üzenetére


Psychonaut
addikt

Ki tudja, Indiananak szerintem barmikor beeshet egy W, mindegyik meccsen nagyon kozel voltak eddig. Ettol fuggetlenul 100%, hogy a Bulls megy tovabb persze. A Heat meg valoszinu sopor.

(#1977) FlasH-BacK válasza Nyugdíjas (#1972) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

Más fórumon (nba1.hu) azt mondják, a Heat ellen könnyebb dolga lesz a zöldeknek. Azért Melo-t megállítani nem olyan könnyű dolog, ha beindul. Szerencsére most jóformán csak rá számíthat a Knicks.
Amúgy én sem igazán értem, miért ilyen gyenge, főleg a támadójátéka a Celtsnek, de az is igaz, hogy a nagy 3-masból még nem érkezett kimagasló egyéni teljesítmény. Pedig pont az lenne a pláne, hogy 3-uk közül legalább egynek mindig van jó meccse, esetleg Rondo is beugorhat (lásd game2), szóval amíg ők egészségesek, addig nincs túl nagy félnivalónk szvsz. A Heat ellen az alapszakasz 3-1 ide, igaz, pont az utsó meccset buktuk el, szóval azon a formánkon kell javítani.

(#1978) Nyugdíjas válasza FlasH-BacK (#1977) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Igazságszerint a Heat-től én sosem tartottam,de annyit lehet ezt a verziót hallani mostanában, hogy nekem is erősen bevette magát a fejembe :) A Bulls-tól jobban tartok egyébként személy szerint...

Nade majd ma meglátjuk. Én nézni fogom:K

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1979) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Ma nyerni fog a New York erzesem szerint.

(#1980) Nyugdíjas válasza Psychonaut (#1979) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

nemhiszeménazt ;] :P

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1981) Tristis


Tristis
őstag

A bostoni pad jelenleg 1 emberből áll. Ez pontosan 1-gyel több, mint legutóbb, de még így is siralmas... :(

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1982) Nyugdíjas válasza Tristis (#1981) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Sebaj, amjd helyrejön az ügy, a lényeg, hogy hengerel a Celtics. Csodálatos dolog ez. Igy szeretek elaludni :D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1983) FlasH-BacK


FlasH-BacK
senior tag

Allen és Pierce együtt 70 pont eddig... Ez mindent elárul, így a pad sem kell.

[ Szerkesztve ]

(#1984) Psychonaut válasza Psychonaut (#1979) üzenetére


Psychonaut
addikt

Hat ez nem jott be. :D

(#1985) Nyugdíjas válasza Psychonaut (#1984) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Csak ennyit tennék hozzá:
"A Madison Square Garden 2004 után láthatott újra playoff-meccset, de sok öröme nem volt benne."

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1986) Psychonaut válasza Nyugdíjas (#1985) üzenetére


Psychonaut
addikt

Igen, remeltem, hogy legalabb hazai palyan tudnak hozni egy meccset, de raadasul pont itt kaptak ki a legnagyobb kulonbseggel.

(#1987) diegho


diegho
nagyúr

NY-ba egy normális edző kéne és jövőre nagy esélyesek lennének, akárcsak az Orlando, remélem kivágják végre, ha kiveri őket a Hawks.

(#1988) Nyugdíjas válasza diegho (#1987) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Ez a Van Gundy elképzelésem sincs mit keres az NBA-ben. Évek óta nem értem... Azzal a játékoskerettel ennél sokkal komolyabb dolgokat kellene összehozni.

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1989) Psychonaut válasza diegho (#1987) üzenetére


Psychonaut
addikt

Hat pedig ha Nash elmenne a New Yorkba (amit nyilvan megtenne, ott van STAT meg a jo oreg D' Antoni), akkor azert erosodnenek, plusz jatszhatnak a 2006-07 korul Phoenixben mar bevalt run'n'gun taktikat...

(#1990) FlasH-BacK válasza Psychonaut (#1989) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

Az ESPN szerint még 2 év van Nash szerződéséből, és a jelenlegi 10milliónál nem hiszem hogy kevesebbre szólna a következőekben sem. Mellesleg a Phoenix meg akarja tartani, szóval nem túl valószínű hogy NY-ban kötne ki. De Billups sem sokkal rosszabb, például ha kosár kell, neki biztosabb keze van, főleg meccsek végén.
És D'Antoni-STAT-Nash hármas PHX-ben sem nyert bajnokságot, pedig náluk volt Shaq és még pár dobógép is.
Inkább egy fiatal irányító kellene nekik, aki nagyon tehetséges (pl Rondo:D)...

(#1991) Nyugdíjas válasza FlasH-BacK (#1990) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Rondo nem megy sehova. Hess! :DDD

aktuálisabb: Az Indiana micsinál? :D Szegény öreg Birdre ráhozzák a szivrohamot.

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1992) Psychonaut válasza FlasH-BacK (#1990) üzenetére


Psychonaut
addikt

Persze, van meg a szerzodesebol, az meg nem kerdes, hogy a teljesen toketlen vezetes meg akarja tartani, akarcsak Hillt, de egy ket nagyoreg altal vezetett csapatra nem lehet epiteni, erre szerintem lassan rajonnek.
Nash tobbszor is nyilatkozta, hogy maradna Phoenixben, de szerintem HA a New York megkeresne, akkor menne.

Az meg hogy akkor Phoenixben naluk volt Shaq...elony vagy hatrany? :D
Szerintem meg Shaq elott, a STAT-Marion-Diaw-Bell-Barbosa-Nash-stb. felallassal voltak a legeselyesebbek.

UI: Billups sem sokkal rosszabb, csak egy kicsivel. Legalabbis ha assistrol van szo. Igen, pontban erosebb Billups, de HA, es megint csak feltetelezes odamenne Nash, akkor biztosan atallnanak run'n'gun-ra, ahhoz pedig assist kell, nem pont.

SZERK: na, csak elfelejtettem megemliteni, amiert idekattintottam eredetileg: bejott az Indiananak josolt gyozelem. Hooray! Es nyert a Memphis is, remelem kicsapjak a SanAn-t igy elso korben.

[ Szerkesztve ]

(#1993) diegho


diegho
nagyúr

NY-ba Nash, na az szép lenne, csak ugyebár Nash öreg 1 sérülés és vége van, inkább valami nagyon jó draft kell nekik irányító posztra.

Rose megsérült, azért tudott nyerni az Indiana, a sérülése után is pályán volt, de sorozatban kb 10-et dobott mellé és összesen 15 pontot szerzett, valamint erőltette a játékát, több helyzetben is passzolhatott volna Boozer-nek ziccerbe, de nem tette meg, ha megteszi nyernek.

(#1994) Tristis válasza diegho (#1993) üzenetére


Tristis
őstag

Most még belefér Rose ilyen szintű gyengesége... később nem biztos, hogy így lesz....

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1995) Tristis


Tristis
őstag

21:30 Boston - New York.
Itt a sör már be van hűtve ;-)

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1996) Nyugdíjas válasza Tristis (#1995) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Ottvagyok énis :D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1997) Tristis válasza Nyugdíjas (#1996) üzenetére


Tristis
őstag

Azt a West blokkot. Csak úgy pislogtam! :DDD

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1998) diegho


diegho
nagyúr

Nem söpört a Heat. Nem is baj túlórázzanak csak kicsit, amúgy is szimpatikus ez a 76ers, nem bánnám, ha még egyet behúznának.

(#1999) diegho


diegho
nagyúr

NY ki lesz söpörve, egyszerűen nem értem, hogy lehet ilyen emberekkel ilyen rosszul játszani.Melo dobta a csapat pontjainak a felét, nem értem mi van NY-ban, de ez borzalmas és nem látom azt, hogy a Celtics olyan nagyon jól játszana, vagy valami csodát művelne, szimplán a NY ennyire impotens, semmi védekezés, támadásban totál ötlettelenek és ez nem csak a játékosok hibája, ebben az edző is elég mélyen benne van!

(#2000) Tristis válasza diegho (#1999) üzenetére


Tristis
őstag

Én aláírom, hogy a első negyed első felétől nagyon rossz a védekezés a narancsosoknál. Ezen felül valami borzasztó dobóformájuk van. És ennek csak a felét lehet max. a Boston védekezésére írni. Üres helyzeteket is dobtak mellé. További baj, hogy most a Bostonnak van padja... Ez így még Pierce viszonylagos gyenge játékával és Garnett korai faltjaival is kevés lesz, borzasztóan kevés New York-i részről.

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.