Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1851) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Hát ez nem volt szép ez ellen a Denver ellen. Megérdemelten nyertek, azt nem vitatom.

[ Szerkesztve ]

(#1852) birka1337 válasza Kickass (#1850) üzenetére


birka1337
tag

yes yes, remélem összekapják mostmar magukat a fiuk !

-

(#1853) Tristis


Tristis
őstag

Tom Thibodeau azért nagyon szépen megalkotta már a csapatát az első évben. Fantasztikus edzőpályafutást jósolok neki! :R A végén még elviszik az alapszakaszt is.

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1854) Psychonaut válasza Tristis (#1853) üzenetére


Psychonaut
addikt

Tény, hogy ügyesen összerakta a csapatot, de szerencséje is volt, ilyen erős keretű Bulls már elég régen volt.

(#1855) ben11 válasza Kickass (#1850) üzenetére


ben11
őstag

Yeah! :R

(#1856) Tristis


Tristis
őstag

Nem tudom, ismeritek-e az oldalt: HoopsHype
NBA játékosok fizetését árulja el nekünk és ahogy látom elég naprakész.

Boston-t nézegettem főként (persze mást is), de azért szembetűnő, hogy pl. Glen Davis, Shaquille O'Neal vagy Delonte West szerintem mennyire alulfizetett, míg Jermaine O'Neal és Avery Bradley mennyire túlfizetett. Itt lehet megnézni, hogy valójában mekkora költségcsökkentés is volt a cserék tömkelege. Green nagyon jó lehet, mert még sokáig nem kereshet annyit, mint a mai sztárok a fizetési ráták miatt. Igazi csemege böngészni ezt az oldalt. ;-)

Szerk.:
Semih Erden azért ezért a pénzért maradhatott volna igazán...
$788,872

[ Szerkesztve ]

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1857) kobe24 válasza Tristis (#1856) üzenetére


kobe24
tag

Shaq és West alulfizetett? Shaq már 39 éves, és kihagyta eddig az idény felét, szóval nem olyan kevés az. West majdnem ugyanaz, 8 meccsen lépett pályára, ha játszani is tudna, akkor persze lehetne mondani, hogy alulfizetett, de így... A többivel viszont egyetértek, bár davis úgy érzem a nyáron fog kapni egy jó kis szerződést.

(#1858) Psychonaut


Psychonaut
addikt

A legutóbbi két meccsen nagyszerű képet kaptunk arról, hogy mire képes a Phoenix Nash (és Frye) nélkül. Körülbelül semmire. De cserébe ismét megvan a 10. hely, és egyre távolibb a Playoff. Nagyszerű.

(#1859) ben11


ben11
őstag

Hah!
Spurst 30-cal küldtük az öltözőbe! :R

(#1860) Tristis válasza kobe24 (#1857) üzenetére


Tristis
őstag

Scalabrini 1,3 milliót kap a Chicago-nál. :DD
Az a kemény. :DDD

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1861) Kickass válasza ben11 (#1859) üzenetére


Kickass
őstag

ideje volt már, végre Chris(tina) is odatette magát, ideje már a top csapatok ellen is mutatni valamit

(#1862) Nyugdíjas válasza kobe24 (#1857) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Pont azért kellene neki többet keresni, mert már régóta játszik.

Westel meg semmi baj nincsen egy fokkal sem rosszabb, mint mondjuk Shannon Brown aki idényenként huz egy darab 360 dunkot aztán ennyire futja neki. Befér a rosterbe ő is, készpássz.

Tristis: Jutiseszembe, ha olvasgattok a fizetésekről, meg hogy mi alapján jönnek ezeka számok ki, könnyen kiderül, hogy annál sokkal-sokkal bonyolultabb a szitu, mint, hogy ki mit érdemel (ne). Mert Kobe is Kobe,de nem érdemel meg egy ujoncokból álló csapatnyi fizetést. Vagyis tegyük fel, megérdemli, mert hihetetlen sztár,de azért nem arányos. Nah, értitek...

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1863) Brian_RL


Brian_RL
aktív tag

Sziasztok!

Kosárlabdát szeretnénk venni pár haverral. Hétvégi dobálásra, szánjuk, nem vagyunk profik. Milyen labdát érdemes venni? Nem akarunk nagyon drágát, de azért gagyit se. Van ötletetek?

(#1864) Kickass válasza Brian_RL (#1863) üzenetére


Kickass
őstag

betonon vagy teremben?

és ezzel kb. meg is válaszoltam, ha utcán akkor utcait vegyetek, ha teremben akkor bőrt, bár oda is jó az utcai ha olcsóba akarjátok kihozni

nem érdemes egyébként spilázni a dolgot betonon ugyis elkopik mind

[ Szerkesztve ]

(#1865) Psychonaut válasza Brian_RL (#1863) üzenetére


Psychonaut
addikt

Nekem ilyenem van kintre, egészen jól bírja.

(#1866) kobe24 válasza Nyugdíjas (#1862) üzenetére


kobe24
tag

Amúgy tisztába vagyok ezekkel a fizetési dolgokkal, és shaq-nek nem is nagyon tudott volna többet ajánlani a Boston. Plusz ez egy sport, itt a teljesítményre adják a pénzt, nem pedig korra :) . West szerintem is jó játékos lenne, de ahogy írtam is, 8 meccsen lépett pályára, azzal pedig nem sokat segít a Bostonon, hogy a pálya széléről nézi a meccseket, persze nem hibáztatom amiért sérült.

A Chicago átvette a keleti első helyet, ha ez így marad a szezon végéig, akkor nagy sanszuk lesz, hogy elmenetelnek a döntőbe :)

(#1867) Tristis


Tristis
őstag

Én nem hiszem, hogy az év elején bárki azon gondolkodott, hogy ki-mennyit lesz sérült. Maximum volt egy faktor, amivel számoltak, de West esetében ez a dolog is nagyon sántít. West játékot sokkal többre tartom, mint Robinson-ét, a fizujukon is látszik a csere. Nagyon kellene West, mert Rondo nem bír egyedül minden meccset végigjátszani, ahogy ez látszik a teljesítményén is. Arról nem is beszélve, hogy ki fogja-e heverni Perk távozását. Szerintem rajta látszik meg a legjobban a dolog.

Sajnálom a Phoenix-et, de ez a playoff úgy néz ki nem lesz meg. Portland nagyon bekeményített. Keleten az Indiana hajrázik nagyon tisztességesen, és hamarosan beszélhetünk egy 76ers 6. helyről is. Érdekesen alakul. Nehéz előre jósolni. Én a chemistry-t a Dallasnál látom a legjobbnak jelenleg, így ők talán a legesélyesebbek a végső győzelemre, vesztett meccsek ide vagy oda. Persze ezek az esélyek napról-napra változnak.

Izgalmasan várjuk a ma éjszakai meccseket! :K

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1868) Nyugdíjas válasza Tristis (#1867) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

És itt is van :) Már csak Shaq papa hiányzik, és ujra nyugodt vagyok, mert mostanában nem vagyok az túlságosan, ha a Bostonról van szó. Nagyon jó csere volt Kristic,de védekezésben nem túl toppos. :(

Az öreg sittes West viszont milyen gyönyörűt blokkolt :Y

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1869) Brian_RL válasza Kickass (#1864) üzenetére


Brian_RL
aktív tag

Betonra, kintre kellene. Máris sokat segítettetek! Köszi :)

(#1870) ben11


ben11
őstag

Durva, hogy a Bulls mit odarak itt az alapszakasz finishben.. :Y :R

(#1871) Nyugdíjas válasza ben11 (#1870) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

nemakarokrólabeszélni :(( :D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1872) Nyugdíjas válasza ben11 (#1870) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Egyébként is direkt bosszantanak a zöld mezzel? :D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1873) Psychonaut válasza Nyugdíjas (#1872) üzenetére


Psychonaut
addikt

Gondolták játsszon valami jobb csapat is zöld mezben, ne csak a középszerűek. ;]

(#1874) Nyugdíjas válasza Psychonaut (#1873) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Óhogyne :D Tény, hogy leesik az állam, mit követ le a Bulls idén. Az az egyetlen bajom velük, hogy egy conference a Bostonnal, különben ők lennének a másik kedvencem. Mondjuk borzalmasn néz ki ez a Noah gyerek,de nem ez számit. Nameg Kristic óta átértékeltem a borzalmasan festő játékos fogalmát magamban :DDD

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1875) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Rondo igyekszik kihuzni a gyufát :D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1876) Tristis


Tristis
őstag

Egy kis negatív szurkolás, rosszul áll a Chicago ;]

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1877) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Hát én besírok. Mi folyik ott Bostonban? :(( :Y

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1878) ben11 válasza Nyugdíjas (#1877) üzenetére


ben11
őstag

Csupán olyen kedvesek, hogy engedik a pozitív mérleget a Houstonnak.. :)

(#1879) Nyugdíjas válasza ben11 (#1878) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Azért a módszert furcsállom :D Amikor RayRay is technikait kap ott már nagy baj van.

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1880) Nyugdíjas válasza Nyugdíjas (#1879) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Hoppá, nem is volt technikai :B

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1881) Tristis


Tristis
őstag

Honnan hoztuk a meccset Te jó ég! :R
Hihetetlen, hogy még ilyen formával is lehetünk elsők, már csak 14 meccs, fel kell kötni a gatyót. :K

Go Celtics!

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1882) Nyugdíjas válasza Tristis (#1881) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Hozta Big Baby :D
Komolyan, itt tart a Boston, hogy ő a kulcsember... Gondoltad volna ezt egy éve? Mert én nem. Azt sejtettem, hogy ezzel a szorgalommal, és akarással lesz valami az emberből. Nade azért...

Viszont ha nézted, hogy 40 pont körül rángatott be a pad, akkor én aszondom ez Rivers papa taktikája idénre, és milyen jól is elsülhet ez. alig várom...

Mindenesetre régen néztem ilyen izgalmas meccset...

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1883) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Mindig is mondtam én, hogy egy kis k*csög ez a Griffin. Mit össze hisztizett azon a befújt támadón...
Na mindegy, sikerült hozni a kötelezőt, 10. hely megvan, irány a hajrá.

[ Szerkesztve ]

(#1884) Nyugdíjas válasza Psychonaut (#1883) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Perszehogyaz. Rémesen unszimpatikus egy forma.

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1885) Tristis


Tristis
őstag

Annak nagyon örülök, hogy ponterős játékosok jöttek (főként Green) a csapathoz, de ahogy Kristic hullámzik védekezésben az nem egyszerű. Az külön probléma, hogy a gyenge közepes és a borzalmas között hullámzik. Nagyon kelleni fog legalább az egyik O'Neal. Jermaine viszont amikor játszott, akkor is sovány volt. Glen Davis jó lehet palánk alatt, de max 15-20 percig. Még mindig jelentem visszasírom Erden-t....

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1886) Nyugdíjas válasza Tristis (#1885) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

De itt már megint mi történik...:D (Mármint éppen most a Knicks ellen)

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1887) ben11


ben11
őstag

Azért Davist szívesen felpofoznál..Már ha lennek akkora mint pl Shaq.. :(((
Rohadt nagy gáz volt ahogy feldobta magát, menjen el akkor focizni ha ez megy neki.. :((

(#1888) Nyugdíjas válasza ben11 (#1887) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Haggyátok már a gyereket :D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1889) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Gay kiesett a szezon további részére, ez még akár jól is jöhet. Tudom, nem szép dolog a káröröm, de ha ezen múlik a Phoenix bejutása...

(#1890) Tristis


Tristis
őstag

Jó lenne ha tényleg maradna Green a Boston-nál. Center-t úgy is cserélünk, mert ez a Kristic gyerek ez kuka :U Kevin Love-ért a kezem odaadnám. Kemény kis hármas lenne a jövőre nézve... Nem tudom Love hogy állapodott meg a többiekkel. Sajnos Rondo gyengélkedése sorsdöntő lehet a csapat pozitív értékelése szempontjából...

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1891) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Erre a meccsre nem igazán tudok mit mondani. Egyrészt csodálatos volt, az egész csapat a 3 évvel ezelőtti önmagát idézte, mikor még a liga élcsapatai között volt, másrészt...mégiscsak egy L betű lett a vége.
De nagyon szép volt, na. Nash még mindig tud csak nem 50 percig, ez egyértelműen kiderült a meccsből.

(#1892) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Na akkor nem lesz Playoff...

(#1893) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Komolyan mondom, ha igy folytatja a Boston kénytelen leszek a Bullsnak drukkolni a PO-ban. Lassan oda jutunk, hogy be se jutnak :DDD

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1894) ben11 válasza Nyugdíjas (#1893) üzenetére


ben11
őstag

Nálam már átvettem a Heat helyét a Bulls.. :D

(#1895) Tristis


Tristis
őstag

Csak azért, mert rosszul teljesít a kedvenc csapatom, másnak szurkolni... :(((

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1896) Kickass


Kickass
őstag

na meg a vegen meglesz nekunk a keleti 2. hely :DDD :DDD

(#1897) Nyugdíjas válasza Tristis (#1895) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

A mondatból az a szó hiányzik, ami miatt valóban más az értelme -és nem tudom miért hagytam ki- , hogy, ha kiesnek neadjuramteremtőm. Ezzel a mostani teljesitménnyel ez a Bulls kineveti őket, és én leszek a legszomorúbb, elhiheted.

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1898) Tristis


Tristis
őstag

Ismerem a szavaid, tudom hogy csak keserédes humor volt a részedről semmi több.

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1899) Nyugdíjas válasza Tristis (#1898) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Egyébként igen...

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1900) Kickass


Kickass
őstag

Ez valami hihetetlen, h mikor lehetoseg lene megfogni a Bostont, kikapunk a ligautolsoktol..... :((( :(((

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.