Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5001) diegho


diegho
nagyúr

A Kings teljesen érthetetlen a számomra. Nem tudom mi történik ott, de szerintem edző poszton van a gond, ez egy nagyon tehetséges társaság, simán playoffért kellene játszaniuk.

(#5002) Süvi


Süvi
őstag

Ahogy látom a Lakers ebben az évben is igen kedvező helyzetben lesz a Drafton :(

(#5003) diegho válasza Süvi (#5002) üzenetére


diegho
nagyúr

Elég gáz és sajnos Kobe is nagyon megöregedett, így nem hiszem, hogy kimegyek megnézni, nem egy folyamatosan hibázó, láthatóan szenvedő játékos képet akarom megőrizni magamban róla :( Majd a következő Kobe-t, ha megélem, akkor megnézem bár szerintem nem lesz mostanában hozzá hasonló.

(#5004) perempe válasza diegho (#5003) üzenetére


perempe
addikt

utazz Detroitba! olcsó a szállás és jegy, és minőségi a játékoskeret. :DDD
[link]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5005) diegho válasza perempe (#5004) üzenetére


diegho
nagyúr

Nevetni fogsz, de pont ezen gondolkodtam most munkába jövet. Persze nem az elhagyott házakon...

[ Szerkesztve ]

(#5006) diegho


diegho
nagyúr

Túl vagyunk pár meccsen, még semmi nem dőlt el, de azért van pár meglepetés, főként negatív. A Bucks például nem lett olyan jó, mint hittem, persze Knight távozása után nem nagyon figyeltem őket, a MCW gyerek nem igazán volt jó húzás, de a legnagyobb meglepetés a Pelicans. Sehol nincsenek a tavalyi formához képest.
Persze van pozitív is, lásd Dallas és Boston. Bostonban elég komolyan elkezdtek építkezni és lassan eljutnak arra a szintre (már lehet ott is vannak), hogy a nyáron nagy játékosok is szívesen mennek majd hozzájuk. Náluk tényleg egy szupersztár hiányzik csak a csapatból. A Pacers is pozitív, lényegesen jobbak, mint tavaly, nem gondoltam, hogy PG ilyen formában tér vissza. Mindenesetre jelenleg a Detroit-nak szorítok, szerintem nagy jövő elé néznek, a legjobban egy jó draft pozícióval járnának szerintem, mert SF poszton elég lyukasak, egy jobb wing player-el stabil playoff csapat lehetnek, ha sikerülne egy sztárt szerezni, akár feljebb is juthatnak, persze Jennings visszatérésével is sokat léphetnek előre, főleg, ha újra All Star formában játszik.

(#5007) perempe válasza diegho (#5006) üzenetére


perempe
addikt

a Pelicans tele van sérültekkel, Tyreke Evans nélkül nem az igaziak.

Jennings és Meeks is sérült még Detroitban, de a kezdő erős.

Bostonban minőségi magas nincs, a hátvédek hozzák a meccseket.

Indianaban Ellis nem hozza magát, és szerintem nem is fogja.

a Dallas valóban nagyon jól teljesít, főleg a lehetőségekhez képest.

---
Curry és a Warriors sorozata hihetetlen, mint Whiteside második "blokkos" tripla duplája. Porzingis lesz a közönség kedvence NY-ban?

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5008) Melack válasza perempe (#5007) üzenetére


Melack
veterán

Ha a lett gyerek nem pihen bele a jelenlegi helyzetébe, pakolnak rá még 5-10 kg izmot, és figyelnek a ruganyosságára, akkor a NY nyugodt lehet, nem kell nekik Melo. Csak jó pár játékos - mondjuk az sem túl könnyű feladat.

Minny meg egész jó lesz, csak tudnának végre otthon is nyerni.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#5009) perempe válasza Melack (#5008) üzenetére


perempe
addikt

inkább több meccs kell neki. (Parkerrel is hasonló volt a helyzet.[link]) lehet ő a ROY?

a Minny első meccsén már hittem, hogy megtanult dobni Rubio.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5010) Melack válasza perempe (#5009) üzenetére


Melack
veterán

Hát, Towns - Mudiay - Porzignis trióból vki. Okafor nem hiszem - Philyből, szegéynek, LA-ből szintén esélytelen, főleg ha nem is játszik szerencsétlen a kedves edzője maitt...

Rubio és a dobás, hát, erős vágyálom. De ha ebben az idényben nem tanul meg dobni, hoznak majd vki mást. Mert ok, hogy védekezik meg majd 10 APM, de ha nem dob legalább 40-60% között (összesen), büntetőből meg 90% felett, nem használható jól mint első számú irányító. Padról ok, de ahhoz meg nagy a fizetése.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#5011) perempe válasza Melack (#5010) üzenetére


perempe
addikt

Rubio jelenleg .368FG%.

találtam két jó mémet:
[link]
[link]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5012) diegho válasza perempe (#5011) üzenetére


diegho
nagyúr

A Rockets vezetése talán élete legnagyobb hibáját követte el azzal, hogy McHale-t kirúgták. El tudnám képzelni a Kings-nél.

(#5013) perempe


perempe
addikt

Porzingis hihetetlen.
[link]

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5014) diegho válasza perempe (#5013) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem hihetetlen, csak megmutatja miért kelt el 4. helyen. Az elején azt mondták, hogy Gasol-hoz hasonló a stílusa, de szerintem Dirk típust könnyebb lesz belőle faragni.

(#5015) perempe válasza diegho (#5014) üzenetére


perempe
addikt

ő egy 220 centis mindenes. (mindenben nagyon jó.)

Dirk különben szintén hihetetlen, a Dallas miatta nyeri a meccseket.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5016) Melack


Melack
veterán

Bryant a szezon végén visszavonul. Éljen, lesz kosárlabda LA arany felén is. Már csak egy edző kellene.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#5017) diegho válasza Melack (#5016) üzenetére


diegho
nagyúr

Az edző megvan, Luke Walton-nak hívják, már csak egy jó draft és egy szuper igazolás kell.

(#5018) Melack válasza diegho (#5017) üzenetére


Melack
veterán

Nem hiszem, hogy a GSW elengedi Luke Waltont. A draft felé meg jól haladnak, az más kérdés, hogy kicsúszhatnak még a top3-ból.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#5019) Grave_444 válasza Melack (#5016) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Mintha évek óta miatta lenne gyenge a csapat.

(#5020) Melack válasza Grave_444 (#5019) üzenetére


Melack
veterán

Az elmúlt 2 évben alig játszott, az nem az ő sara. Az, hogy a mostani vezetőség nem tudott mit letenni az asztalra a free agenteek előtt, már nagyobb baj. A 2x millás fizetése sem piskóta. De a mostani szezonban - érdemei elismerése mellett is - több kárt okoz -szerintem- eddig, mint hasznot.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#5021) diegho válasza Melack (#5020) üzenetére


diegho
nagyúr

Én a 2. legnagyobb játékosnak tartom Jordan után, de idén valóban inkább padoznia kellene és hagyni a Russel/Clarkson párost játszani és fejlődni, így nem lesz egyhamar playoff sajnos. A legnagyobb baj az, hogy nincsen jelenleg olyan játékos a csapatban, akit a jelenlegi formájában el tudnék képzelni egy stabil playoff csapat kezdőjében. A Russel/Clarkson/Randle hármasra talán lehet építeni, de kérdés mennyire jók, ezért kellene őket minimum 30, de inkább 35 percet játszatni átlagban, kiderülne hogyan bírják a terhelést, mire képesek, mert nagyon nem mindegy, hogy stabil kezdők lehetnek, vagy csak kiegészítők. A helyzetet tovább bonyolítja az, hogy most nem nagyon lesz olyan sztár free agent akinél esedékes lenne a váltás, James és Durant esélyes, hogy maradnak, szerintem Drummond is jól elvan Detroitban.

(#5022) Grave_444 válasza Melack (#5020) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Szerintem még bírta volna, ha mondjuk olyan csapatba játszhatna, mint Tim Duncan. Nem lenne rajta nagy teher 20 perceket fent lenne és nem szenvedés lenne a játéka. :)
Eljött ez az idő is, hogy visszavonul azért sajnálom, szívesen néztem volna még. :)

(#5023) perempe válasza Melack (#5020) üzenetére


perempe
addikt

eladják vele a jegyet, és ez elég nekik.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5024) perempe válasza diegho (#5021) üzenetére


perempe
addikt

az említett Russel/Clarkson/Randle trió jelenleg semmire se elég; jóval jobb fiatal játékosok vannak nyugaton, akik a jelenlegi csapatukkal nem érnek rájátszást (pl. Lillard-McCollum, Rubio-Wiggins-LaVine-Towns, Anthony Davis, Cousins). a rájátszás az öregeké és GS-é.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5025) diegho válasza perempe (#5024) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem a fiataloknak kell hozni a playoff-ot, hanem a sztároknak, pont ezért mondtam, hogy kellene játszani a hármasnak, hogy kiderüljön mennyire használhatóak, mert nem mindegy, hogy egy egész csapatot kell hozni, vagy van 2-3 stabil játékos.

(#5026) perempe válasza diegho (#5025) üzenetére


perempe
addikt

csapatot nem lehet hozni, már csak a fizetések miatt se, legfeljebb 2-3 valamire való játékost. LA vonzó, a hármas tudása se számít.

van biztató fiatal csapat nyugaton: Utah, Phoenix.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5027) diegho válasza perempe (#5026) üzenetére


diegho
nagyúr

Azért a PHX nem olyan tejfölösszájú csapat.

Nagyon sok fog múlni azon, hogy milyen cseréket tud csinálni a LAkers, én mindenképpen rámennék arra, hogy egy elégedetlen sztárt (Cousins) elhozzak a trade deadline előtt és úgy menjek bele a következő draftba/free agency-be, hogy van egy olyan játékosom, aki extrán vonzóvá teszi a csapatot a szabadok számára.

(#5028) perempe válasza diegho (#5027) üzenetére


perempe
addikt

Cousinst nem engedik el. a Lakers (California) jó játékosok nélkül is vonzó.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5029) Süvi


Süvi
őstag

Elég jó ez a cikk szegény Kobe-ról.

A hetedik videó (Kobe's Amazing Three) milyen beszédes. Még sok ilyet neki.Eléggé szimpatikus így.

[ Szerkesztve ]

(#5030) perempe válasza Süvi (#5029) üzenetére


perempe
addikt

[link]
pár éve jobban ment neki.

ha a Utah se okoz gondot idegenben, akkor meddig marad veretlen a Warriors?

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5031) Süvi válasza perempe (#5030) üzenetére


Süvi
őstag

Mármint úgy értem, hogy most sajnos a leggyengébb dobószázalékkal rendelkező játékos a ligában, aki 10 feletti dobást vállal.
Az elmúlt hét konkrétan pocsék volt. Szegény nem érdemli, teljesen elhasználta a testét, szépen írta ezt a versben
Ezért is örült mindenki ennek a kosárnak, ezért mosolygott ő is.

Remélem a következő 5 hónapban jól érzi majd magát, javul a dobószázalék is, és nem azon kell szurkolni egy meccsen, hogy 11/1-es mezőnyátlagtól jobbat érjen el.

"A love so deep I gave you my all —
From my mind & body
To my spirit & soul."

(#5032) diegho válasza perempe (#5028) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem nagyon lesz választásuk hamarosan. Cousins a legnagyobb elvesztegetett tehetség lehet, ha nem hoznak mellé normális társakat és edzőt. Több, mint 20 éve nézem az NBA-t, de sosem láttam még olyan centert, aki a dominálni tud a festékben, jó a mid range-e és hármast is tud dobni. Senki nem volt még csak a közelében sem soha annak, amit ő már most ilyen fiatalon tud. Lépnie kell, mert ezt a csapatot már erősen kinőtte.

(#5033) perempe válasza diegho (#5032) üzenetére


perempe
addikt

Hakeem Olajuwon a kedvencem, és bár nem nagyon tudott dobni hárompontost, mindig ő marad az etalon számomra. persze Shaq se volt rossz, illetve a híres centerek a '90-es években.

a hárompontos akkor jó, ha TS%-en javít. Cousins a liga átlagával dob hármast.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5034) Melack


Melack
veterán

76ers mérlege ezennel: 1-18. Vajon a következő győzelemig mennyit kell még várniuk?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#5035) perempe válasza Melack (#5034) üzenetére


perempe
addikt

valószínűleg jóval kevesebbet, mert javuló tendenciát mutattak az utóbbi időben.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5036) Melack válasza perempe (#5035) üzenetére


Melack
veterán

Az utolsó negyedes leolvadások elkerülése után reális esélyük lehet a 10-20 közötti győzelemszámra. A kérdés már csak az, hogy kell e még egy 1/1 a csapatba?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#5037) diegho válasza perempe (#5033) üzenetére


diegho
nagyúr

A liga átlagával teljesen jó 3-ast dobni egy centernek, hiszen ezzel jobban szét tudja húzni a védelmet, pont ezért óriási tehetség.

(#5038) perempe


perempe
addikt

Kobe vezérletével nyert a Lakers Washingtonban
[link]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5039) Grave_444 válasza perempe (#5038) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Szép volt. :))

(#5040) Süvi válasza perempe (#5038) üzenetére


Süvi
őstag

Köszi a linket.
Az nba.com.on nincs ilyen jó összefoglaló.

Mekkora a hangulat egy ilyen idegenbeli meccsen is.

Még sok ilyet, hogy szép legyen a befejezés!!!

(#5041) perempe válasza Süvi (#5040) üzenetére


perempe
addikt

akkor még pár hasznos link:
[link]
[link]
[link]
[link]
a harmadik csatorna a kedvencem, kevésbé ismert játékosokról találunk összefoglalókat. az utolsó csatornát elsősorban Porzingis rajongóinak ajánlom.
[link]

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5042) diegho


diegho
nagyúr

Ma este vége lehet a GSW sorozatának, ha viszont túlélik a mai meccset, akkor jó eséllyel mennek fel 30 fölé.

(#5043) perempe válasza diegho (#5042) üzenetére


perempe
addikt

miért pont az IND lenne a vesztük, ha túléltek nevesebb csapatok is?
bár a mostani Pacers nem rossza csapat.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5044) diegho válasza perempe (#5043) üzenetére


diegho
nagyúr

Mert PG beteg formában tolja.

(#5045) perempe válasza diegho (#5044) üzenetére


perempe
addikt

Curry is dobhat 40 pontot bármikor. Barnes hiánya érződhet.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5046) diegho


diegho
nagyúr

(#5047) perempe válasza diegho (#5046) üzenetére


perempe
addikt

piros pont Porzingisért; Dirk és Lowry nekem is nagy kedvencem.
Cousins is megérdemli a helyét, Bryant is kezdő lesz.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5048) diegho válasza perempe (#5047) üzenetére


diegho
nagyúr

3 helyen gondolkodtam:
Westbrook, Durant, Harden hármasból kellett dönteni
Keleten James, DeRozan, Buttler, Wall, Thomas, Gasol ötösből kellett kettő. KP egyértelműen ott kell hogy legyen.

(#5049) perempe válasza diegho (#5048) üzenetére


perempe
addikt

én is szavaztam.

Cousins, DeMarcus
Durant, Kevin (kihagytam Leonardot?)
Griffin, Blake (ő kell a népnek)
Curry, Stephen (kihagyhatatlan)
Lillard, Damian (bár szeretem Hardent és Westbrookot is)

Porzingis, Kristaps (ki legyen helyette, Drummond vagy Whiteside?)
James, LeBron (már bánom, dobók kellenek mellé)
George, Paul
Lowry, Kyle
DeRozan, DeMar

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5050) diegho


diegho
nagyúr

Smittys m. Rushmore mekkora buli már...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.