Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11001) nmate91 válasza sp8787 (#10996) üzenetére


nmate91
tag

:D Igen, ez mutatja meg :D

(#11002) perempe válasza borges7 (#10994) üzenetére


perempe
addikt

a hatodik meccs is felkerült a camrip csatornára, még nem láttam.

utólag könnyű okosnak lenni, de sejtettem, hogy vége lesz,
2008-ban pont a Boston nyert otthon meggyőzően a 6. meccsen.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#11003) saen válasza perempe (#11002) üzenetére


saen
veterán

Szerintem este nézem meg.

Egyébként le a kalappal a Warriors mellett. Nagyon jól összerakták a kiegészítő embereket + Wigginsből is csináltak egy hasznos játékost. Örülök, hogy nyertek, ők játszák a legszebb kosárlabdát az egész mezőnyben.

(#11004) athomi válasza borges7 (#10994) üzenetére


athomi
veterán

Green szokásos szép mozzanata: [link] :)

(#11005) attiati válasza athomi (#11004) üzenetére


attiati
veterán

+1 millió

Az ellenfél arcát végigszántó indokolatlan mozdulat...
Fejből tudok mondani 5 ilyet a P/O-ban.

Ettől függetlenül nagyon sportszerű volt végig ez a párosítás.

(#11006) attiati válasza sp8787 (#10993) üzenetére


attiati
veterán

enyhén spoilerveszélyes a képed :D

#10996sp8787
Boston 22 eladott labda.
Nem tudom kiemelkedő e a GSW védekezése, egyszerűen frissebbek tudnak maradni a meccsek végére hosszútávon. Olyan sok bevethető játékos van.

Ahol egy Bjelica és Kuminga szinte végig ül, ott nagyon hosszú a kispad.
A másik oldalon meg White játszik hosszú perceket és elmennek rajta meccsek. Pl ez is.

(#11007) perempe


perempe
addikt

A két legismertebb csatornán már megjelent videó a 6. meccsről:
[BBALLBREAKDOWN]
[Thinking Basketball]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#11009) saen válasza MasikEnem82 (#11008) üzenetére


saen
veterán

De, csak nem tudok fogalmazni :DDD

(#11011) sp8787


sp8787
addikt

Mondjuk 2 dolog meg a helyere kerult igy a vegere.
Smart meg a sajat csapataban se a legjobb vedo, kozel sem.
Tatum-nak meg semmi keresnivaloja a 1st Team All NBA-ben.

(#11013) sp8787 válasza MasikEnem82 (#11012) üzenetére


sp8787
addikt

Az elsore meg azt mondom Time Lord.

(#11015) nmate91 válasza sp8787 (#11011) üzenetére


nmate91
tag

Gondolom végignézted mindegyik Boston alapszakasz meccset, azért tudod ennyire.

(#11016) sp8787 válasza nmate91 (#11015) üzenetére


sp8787
addikt

Gondolom te is.
Sztem egyebkent szinte biztos ,hogy tobbet lattam mint pl. te, meg az itteni tobbseggel ellentetben egesz meccseket szoktam nezni nem highlight-okat.

(#11017) nmate91 válasza sp8787 (#11016) üzenetére


nmate91
tag

GSW meccseket nem sokat, Bostont azért többet, főleg miután feltámadtak. East ftw. :D

Az egész Boston nagyon jó, de Smart hosszú, gyors lábakkal és kezekkel (eszméletlen láb és kézmunkája van, végig pörög egész meccsen), mindezt irányító poszton és bárkire rárakhatod egész meccsen, aki 6'8 alatti, 1-1 helyzetben van ereje megfogni nagyobb 4-5 poszton lévő játékosokat is.
Én amibe belekötnék vele kapcsolatban, az pont nem a támadása, hanem hogy mekkora fék támadásban.
Timelord blokkjai látványosak persze, könnyen megragad ez, rövid oldalon verhetetlen kb., de közel sem olyan sokrétű, mint Smart. Látványos blokkok nem egyenlő jó védekezés feltétlenül, Horford egy érettebb és okosabb magasember védő oldalon pl.

Alapszakasz alapján meg Tatumnak bőven van keresnivalója All NBA 1st teamben. Főleg, ha Bookernek is. Annyira kurva gyenge volt ez az alapszakasz, ők mondjuk legalább odatették magukat.

(#11018) diegho válasza nmate91 (#11017) üzenetére


diegho
nagyúr

Az idei alapszakasznál csak az idei playoff volt gyengébb... sok volt a sérült alapember.

(#11019) nmate91


nmate91
tag

Draft pickeket követitek?
Irányító felhozatal nem tűnik nekem erősnek, aminek nem örülök, Knicksnek kellene egy jó pg. Viszont bőven tud lecsúszni nagy potenciállal rendelkező magasember top 10 környékére is. Ilyen szempontból érdekes lesz a draft.

(#11020) saen válasza nmate91 (#11019) üzenetére


saen
veterán

Őszintén? Egyeltalán nem... Nemcsak azért, mert a csapatomnak nincs most pickje, hanem azért, mert a draft előtti médiafelhajtás valami borzalmas. Hozzá nem értő emberek csinálnak listákat amiknek nincs köze a valósághoz, de írnak majd 123 cikket, hogy melyik csapat mekkora balfék. Aztán pár év múlva meg kiderül, hogy kb senkinek se volt igaza.

Sokkal jobban érdekelnek a cserék amik jönnek, illetve rövidesen nyilik a piac, lehet játékosokat igazolni. Számomra az sokkal érdekesebb.

(#11021) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kyrie és a Nets nem igazán tud megegyezni. És ki érdeklődik iránta (többek között)? A Lakers... :U Komolyan nem értem. Gondolom WB helyére, de ez az Irving... És ha megint kitalál valamit, amiért nem akar játszani?! Na meg nincsenek is jóban James-szel nem?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11022) saen válasza .LnB (#11021) üzenetére


saen
veterán

Kyrie szerintem már nem is biztos, hogy fog játszani. Persze szeretne egy full max szerződést, de ő csak ilyen részmunkaidős, amikor ráér épp akkor jön csak játszani.

(#11023) .LnB válasza saen (#11022) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Lakers oldalról kicsit úgy érzem, hogy ők leginkább szabadulnának WB-től, az a lényeg. Mert Kyrie HA játszik, jól játszik. WB meg játszik, de nem jól játszik.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11025) nmate91 válasza saen (#11020) üzenetére


nmate91
tag

Pont ezért izgi, mert senkinek sincs igaza és senki sem hülye, ha gondol valamit :D Továbbá sok változós ez a dolog. Én pl. ez a Holmgren srácot nem élem, szerintem neki nincs sokkal feljebb, Porzingis kaliber max a tippem vele kapcsolatban, de ne legyen igazam. Ausztrál ligás arcokra viszont érdemes figyelni, látszik az elmúlt évekből, hogy jóval érettebben esnek be az NBA-be, mint az egyetemről a többiek (Ball, Giddey)

(#11026) .LnB válasza MasikEnem82 (#11024) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jóban vannak? És amikor kikelt magából mert félreértette a riportert, és azt hitte, hogy James-t az apjához hasonlítják? Abból nagy hiszti volt..

Olvasgattam, mindenhol WB helyére írják Irving-et. Egy három csapatos csereügyleten belül.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11028) saen válasza nmate91 (#11025) üzenetére


saen
veterán

Igazából akkor lenne érdekes ha olyan játékos lenne akit nézek. De én nem nézek sem egyetemi kosárlabdát, sem ausztrál bajnokságot, szóval totál sötétben tapogatózás. A draft profile-ok is totál lutri, mert még kb sose találták el egy játékos jövőjét sem rendesen ;]

(#11029) szebe


szebe
őstag

Közben Hanga spanyol bajnok a Madriddal (is).

Illetve zajlik a magyar döntő is. A színvonal nem verdesi az eget, de pártatlanként nézve egész jó meccsek vannak.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#11030) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jerami Grant Portlandbe került.
Végre történt valami.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11031) perempe válasza .LnB (#11030) üzenetére


perempe
addikt

Ma lesz eksön bőven.

Egész tehetséges a Portland fiatal irányítója (hátvédje?), nem
emlékszem már pontosan a nevére; én elengedném Lillardot.

diegho:
Tegnap megnéztem A cipőbűvölőt, nagyon tetszett!

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#11032) .LnB válasza perempe (#11031) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Anfernee Simons? Lillard nem megy sehova szerintem. Most utoljára, megpróbálnak köré tenni egy új csapatot.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11033) perempe válasza .LnB (#11032) üzenetére


perempe
addikt

Igen.

Lillard hiába jó, pár év múlva csak Curryre fognak emlékezni, mint meghatározó játékosra.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#11034) .LnB válasza perempe (#11033) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja egyértelmű. Lillard a hűségével, a hagyatékát rombolja. De én tisztelem ezért komolyan. Lebron-t is tisztelem, de ez a business alapú gondolkodás taszít. És akkor ott van Curry, aki kifújja mindkettő orrát. Úgy, hogy hűséges, és nem érdekli az üzleti része. Persze a Warriors luxusadója mellett is nehéz elmenni, de ez van.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11035) nmate91 válasza .LnB (#11034) üzenetére


nmate91
tag

Amellett is nehéz elmenni, hogy a Warriors mint organization sokkal jobb hely nyerni, mint egy Cleveland, ahol kontárok és retardáltak ültek végig a boardban és nem voltak képesek James köré csapatot építeni. Milyen fakezű bagázst vitt végig keleten anno a döntőig, omg.

Lillard soha nem fog semmit nyerni kezdőirányítóként, mert védekezésben egy fél bója többet ér.

(#11036) perempe válasza nmate91 (#11035) üzenetére


perempe
addikt

Az utolsó mondatra: a Utah problémája is ez lehet.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#11037) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Adrian Wojnarowski eszmefuttatása (Semmi konkrétum, de vicces): Kyrie megy, Durant cserét kér, Simmons meg ott marad egyedül. Jajj de röhögnék! :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11038) sp8787 válasza .LnB (#11030) üzenetére


sp8787
addikt

Beal-t kellett volna megszerezniuk.
Ugy legalabb egyutt nem csinaltak volna semmit. ;]

(#11039) sp8787 válasza .LnB (#11037) üzenetére


sp8787
addikt

Ezt soha nem fogom megerteni ,hogy az ilyen emberek ,hogy kerultek a sport kozelebe.
Mondjuk woj nem de Windhorst vagy Shelbourne egy dagadt diszno.
Mennyire hulyen nez ez mar ki!

(#11040) perempe válasza sp8787 (#11039) üzenetére


perempe
addikt

Stan Van Gundy se lehet ilyen alapon jó edző.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#11041) sp8787 válasza perempe (#11040) üzenetére


sp8787
addikt

Itt most nem azokra gondoltam akik tenyelgesen reszei/reszei voltak hanem ezekre a "journalist"/talkinghead senkikre.

(#11042) sp8787 válasza perempe (#11040) üzenetére


sp8787
addikt

Most direkt megneztem az oreg 62 eves az a dagadek Windhorst meg 44.
Hagyjuk mar!

(#11044) sp8787 válasza MasikEnem82 (#11043) üzenetére


sp8787
addikt

Ki kerdezett?

(#11046) .LnB válasza sp8787 (#11039) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ismerettség miatt. Mármint nem csókos, hanem rengeteg benfentes ad neki infót. És az alapján, teljesen jogos a posztja.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11047) diegho


diegho
nagyúr

Már meg is van hová menne... mekkora lenne már, ha a LAkers valahogy összehozná a Kyrie, James, Durant hármast...

(#11048) perempe válasza diegho (#11047) üzenetére


perempe
addikt

Westbrookot kinyelné le?

* Brahms: 4. szimfónia *

(#11049) diegho válasza perempe (#11048) üzenetére


diegho
nagyúr

Thunder simán.

(#11050) perempe válasza .LnB (#11030) üzenetére


perempe
addikt

[Kemba Walker -> DET]
Ez elég jó történésnek?

* Brahms: 4. szimfónia *

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.