Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2301) Tristis válasza diegho (#2300) üzenetére


Tristis
őstag

Pozíció szerint próbáltam. :R

Persze James helyett Durant esélyes az is igaz. Kobe már rég nem... Dirk-nél talán jobb egy picit Amare. CP3-nak kéne egy jó csapat, hogy kiderüljön..

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#2302) ben11


ben11
őstag

Nowo mit játszott ma :Y 24/24 bünti 48 pont!

(#2303) vallas válasza ben11 (#2302) üzenetére


vallas
senior tag

Ahogy kell, úgy nyomta... ;]

Ha hozzuk a következő hazait, és az egyik oklahomait, akkor nem lesz gond...

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#2304) fefe9


fefe9
tag

Közben lezajlott a draft sorrend kisorsolása (nem találok jobb kifejezést a lottery-re, elnézést).
Úgy látom, a Cavs és a Jazz a szerencsésebbek közzé tartozik, sajnos nem volt időm kivesézni az idei újonc felhozatalt, csak az első helyre jósolt Kyrie Irving-ről néztem meg egy videót.

--- https://flic.kr/ps/37w6iv ---

(#2305) stevve válasza ben11 (#2302) üzenetére


stevve
nagyúr

Kellett is a perfekt büntetőzés... este megnézem a meccset is. :P

draft sorrend:
Ahogy látom, a Bulls idén nem a fiatalokból fog építkezni. :D

(#2306) Tristis


Tristis
őstag

Dirk kapitány nagyon komolyat játszott :R
(mondjuk de csúnyán kapta a hazai pályát is... :U )

Nate hatalmas tudáskülönbségét megmutatta Barea-val szemben. De jó, hogy nem minket rígat már ez a gyerek... :DDD

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#2307) Nyugdíjas válasza Tristis (#2306) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Én bírtam Nate-et,de az biztos, hogy egy cseppet kártékony a srác :DDD

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#2308) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Minnesota ismet hozta a formajat a lotteryn. Szegenyek... :D

(#2309) fefe9 válasza Psychonaut (#2308) üzenetére


fefe9
tag

Elég balszerencsés csapat, jah...

Hopp. Heat behúzta a második meccset. Csak az összefoglalót láttam, de az alapján úgy tűnik, James megrázta magát.
Noah micsoda sprintet vágott ki, tiszta Stoudemire-feeling.
Deng buzzer-beater-e is nagyon ott volt.
Ami még feltűnt, Haslem felpörgött, gondolom, ez jót tett a Heat-nek, főleg hogy Boozer elég halovány volt a másik oldalon.
Lehet, hogy hülye gondolat, de Chalmers nem lenne jobb Bibby helyett? Már úgy értve, hogy ő játsszon többet, nem Mike...

--- https://flic.kr/ps/37w6iv ---

(#2310) stevve


stevve
nagyúr

Áh, egyenlített a Heat... pech. Pedig megint majdnem sikerült a háromból kettőt levenni a pályáról. az első negyed egész jó volt. Azt látom, hogy ha sikerül megtörni James vagy Wade jó napját és keveset adnak el, kevés a jó kontra, akkor verhető a Heat. Erre kellene rágyúrni a következő meccsig.

"Lehet, hogy hülye gondolat, de Chalmers nem lenne jobb Bibby helyett? Már úgy értve, hogy ő játsszon többet, nem Mike..."

De, mindenki csodálkozik is, hogy Bibby kezdő, de nagyon ragaszkodnak hozzá valamiért... mondjuk én nem bánom, így Rose tud élni a pályán legalább. :)

[ Szerkesztve ]

(#2311) Nyugdíjas válasza stevve (#2310) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Na igen... azért Chalmers elég nagy "szemét", jobb ez igy a Bulls szempontjából. Reméljük Spoelstra nem jön erre rá :D

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#2312) Kickass


Kickass
őstag

ez a meccs se volt szep es egyre inkabb az az erzesem, hogy ez a keleti donto brutalis meszarlassa fog idovel avanzsalni, siman benne van a 7 meccs
termeszetesen Miami-t szeretnem dontobe mint talan egyetlen ellenpont a nagy ossznepi PH-s nba topikos utaljuk a heatet/jamest osszefogasban :DDD :DDD :DDD
de akarmelyik csapat is jut a dontobe szerintem bajnok lesz, a Macik-OKC parharcon kivul az eddigi nyugati playoff parharcok inkabb tuntek babazsurnak mint verremeno kuzdelmeknek, ellentetben kelettel

(#2313) Nyugdíjas válasza Kickass (#2312) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Kelet már nagyon régóta sokkal erősebb...

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#2314) Kickass válasza Nyugdíjas (#2313) üzenetére


Kickass
őstag

tavaly megis nyugati bajnok volt :P :P :DDD

(#2315) diegho válasza Kickass (#2314) üzenetére


diegho
nagyúr

tavaly előtt is, de ettől tény, hogy keleten több erős csapat van.

Kelet: Bulls, Celtics, Heat, Magic, Hawks, NY mindegyik jó állománnyal rendelkezik
Nyugat: Mavs, OKC, LAL ami jó állománnyal bír bár a LAkers kérdéses jövőre, a macik csak meglepetés csapat volt, a Spurs totál esélytelen volt a főcsoport döntőre, mindegyik csapat verte volna őket.

(#2316) Nyugdíjas válasza Kickass (#2314) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Pont ezért.

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#2317) stevve válasza Nyugdíjas (#2311) üzenetére


stevve
nagyúr

"Reméljük Spoelstra nem jön erre rá"

Magától biztos nem. :D

Egyébként azért is volna jó, ha a Bulls legyűrné a hőhullámosokat, mert most nagyon nagy esélyük van és jövőre lehet, hogy nem lesz ennyire jó évük. Persze nem lehet előre látni semmit, de mivel ez eddig nem volt szokás náluk az utóbbi években, hogy liga-elsőként jutnak a rájátszásba, most kellene kihasználni.

(#2318) Nyugdíjas válasza stevve (#2317) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Én nem is bánnám. Ha más nem, Rose megdolgozott érte.

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#2319) stevve válasza Nyugdíjas (#2318) üzenetére


stevve
nagyúr

No meg Thibodeau is eléggé megdolgozott érte, mint az év edzője. :C

(#2320) Nyugdíjas válasza stevve (#2319) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

:K

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#2321) Tristis


Tristis
őstag

Fantasztikus meccs volt a tegnap éjjeli! Nagyon szoros csata, nem nagyon lehet sokat hibázni, mert a másik csapat azonnal kihasználja. Igazi csemege ez a párharc! Nagyon féltem a Dallast a leendő keleti ellenfelétől. Ahogy a Miami védekezik és ahogy a Chicago szedi a támadó pattanót... Azért én a Dallasnak fogok szurkolni, mert a legjobb barátom is Dallas-os. Hajrá Dirk!

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#2322) birka1337


birka1337
tag

hoppp, kipukkant a lufit :))

GO HEAT :C

szerk: Bibbyre és Chalmersre visszatérve, nekik a playoffban valahoyg eddig nem sikerült villantani, pedig szortak a 3-asokat a szezonban rendesen. (Chalmers pedig sérülése óta nem igazán remekel).

[ Szerkesztve ]

-

(#2323) Psychonaut válasza birka1337 (#2322) üzenetére


Psychonaut
addikt

Milyen lufi? Azert az nyilvanvalo volt, hogy egyik csapat sem akarja a masiknak adni a focsoportdontot, ahogy az is, hogy mindketto nagyon eros, nagyon jo, es nyerni akar.

Es most, hogy nem nyert a Bulls, kipukkadt a lufi? LOL, mintha sztarolva lettek volna, vagy a Miami le lett volna irva...

Tristis:
Nagyon féltem a Dallast a leendő keleti ellenfelétől
Szolid allasfoglalas a focsoportdonto vegeredmenyerol. :D
(amivel egyetertek termeszetesen)

(#2324) Nyugdíjas válasza birka1337 (#2322) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Mondta valaki, hogy lesz sweep? Azért a Heat nem az a csapat. De elvakultan hinni abban, hogy a sztárjaik bármit megcsinálnak is legalább ekkora könnyelműség lenne.

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#2325) Tristis válasza Psychonaut (#2323) üzenetére


Tristis
őstag

A final fourban minden csapat tud valamit, amiben egyedi:
Dallas - Chemistry
Miami - Defense
Chicago - Offensive rebound/ secound chance points

No és akkor itt jön a OKC. Hmm-hmmm :U Ugye, hogy nagyon kell gondolkodni?! Ez itt a baj.... talán fast breaks point, de az sem annyira jellemző, hogy... és kicsit még fiatalok egy ekkora díjhoz. Én erre alapozom az elméletemet.

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#2326) birka1337 válasza Psychonaut (#2323) üzenetére


birka1337
tag

En nem hurrogtam a Bullst eddig se, es most sem hurrogok, csak arra lettem figyelmes h megy a heat fika.
Ha visszaolvasol 1 oldalt, rajösz h itt mindneki arrol beszélt h a miami mit keres playoffba és h a bulls a legnagyobb es h semmi esélye nincs a miaminak megverni a bullst stb. stb. Ezért írtam h kipukkadt a lufi :))

[ Szerkesztve ]

-

(#2327) Tristis válasza birka1337 (#2326) üzenetére


Tristis
őstag

Elég furcsa mondatértelmezésed van. :U

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#2328) Nyugdíjas válasza birka1337 (#2326) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Egy-két olyan mondatot idézel nekem, ahol ezt irja valaki, hogy a Bulls a legnagyibb, és esélye sincs a Maiaminak?

Az meg, hog ykinek melyik csapat szimpatikus szerintem nyugodtan lehet mindegy. A Heat drukkerek nagy része 2 éve azt sem tudta,hogy van ez a csapat. Nyilván itt is vannak kivételek,de ez sokakból vált ki ellenérzést, elismerheted.

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#2329) Kickass


Kickass
őstag

nah az OKC is elcsipett egyet Dallasban, meg ott is lehet izgalom

(#2330) fefe9 válasza Kickass (#2329) üzenetére


fefe9
tag

Remélem, lesz is, OKC szimpatikus csapat lett számomra, remélem, együtt maradnak egy ideig.
Az összefoglaló alapján eléggé paprikás volt a hangulat, Dirk bátyónak nem nagyon jöttek össze a dolgok.
Ez a Harden-fiú ügyes játékos. :C

--- https://flic.kr/ps/37w6iv ---

(#2331) birka1337 válasza Nyugdíjas (#2328) üzenetére


birka1337
tag

2294 es HSZ emre gondolok

Persze értem én h csak a piszkálódás megy itt, nekem sem volt más célom azzal a bizonyos kipukkant lufi hasonlattal. Csak tnap megneztem a meccset, es amikor mar biztos volt h nyert a mia, gondoltam vmit erre most muszaj lesz írnom :).
Egyebkent en úgy év elejétől fogva követem a HEAT meccseit, meg egyáltalán az egész NBA-t, előtte nagyon sokáig nem is neztem(csak neha neha), ugyh nagyon melyen tenyleg nem latok bele a dolgokba, ettől függetlenül szeretek szakérteni :).

ugyh reszemről no offense :)

-

(#2332) diegho


diegho
nagyúr

Teljesen felesleges tippelgetni, az első 4 meccs után sem biztos, hogy bármelyik párharc is eldől.

(#2333) Psychonaut válasza diegho (#2332) üzenetére


Psychonaut
addikt

Mostmar konkretan biztos, hogy egyik sem dol el.
En a Dallasnak simabb tovabbjutast vizionalok, a Bulls-Heat nagy parharc lesz. Bar ahogy az eddigi tippjeim bejottek... :D

(#2334) diegho


diegho
nagyúr

Eldőlni 100%-osan nem tud, de szerintem senki sem fog 3-1re vezetni, mert 2-2 lesz mindkét párharc 4 meccs után.

(#2335) ben11


ben11
őstag

Mit csinált OKC? Vagy mit nem csinált?
Katasztrófa volt az első negyed, de még a félidő is.
Szegény Durant elég elkeseredve nyilatkozik.

[ Szerkesztve ]

(#2336) Nyugdíjas válasza ben11 (#2335) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Engem érdekel, hogy valami végleg elromlott-e náluk, vagy csak valami rossz napjuk volt. Mert ha de, akkor ennyi, ezzel a teljesitménnyel nyilván nem lehet a Dallas-t megverni. Egyébként imádnék egy Dallas-Chicago döntőt:)

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#2337) Tristis válasza Nyugdíjas (#2336) üzenetére


Tristis
őstag

Utolsó mondat +1 :U
(A két legjobb csapat az NBA-ben)

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#2338) Psychonaut válasza Nyugdíjas (#2336) üzenetére


Psychonaut
addikt

Meg is lesz az, en is remelem. Es vigye el a Dallas. Ennek a Chicagonak lesz meg ra boven lehetosege.

(#2339) Nyugdíjas válasza Psychonaut (#2338) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Nem is tudom ebben lehet-e helyesen állást foglalni,de én is ezt gondolom. A Dallas (Kidd, és Nowitzki főleg) megérdemli (valószinüleg utoljára):K

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#2340) Psychonaut válasza Nyugdíjas (#2339) üzenetére


Psychonaut
addikt

Ennyi, en is ezert mondom oket. :K

(#2341) Kickass


Kickass
őstag

megvan a 2., ha kovetkezo meccs meglenne akkor a hatralevo meccseken a 10bo csak 9 kormom ragnam le :D hogy Haslem papa ennyi pluszt hozott volna? lehet...mentalisan mindenkepp

[ Szerkesztve ]

(#2342) Nyugdíjas válasza Kickass (#2341) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Inkább arról van szó, hogy Bosh megkezdte a PO-t. Ideje volt :D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#2343) stevve válasza Nyugdíjas (#2342) üzenetére


stevve
nagyúr

Na igen. továbbra is az áll, hogy a három nagymenőből kettőt mindenképp le kell venni a pályáról vagy legalább a kedvüket elvenni. Bosh nem volt gyenge, ellenben Noah (1 pont) :O .

Amúgy Bulls fan létemre a Dallasnak én is odaadnám, ha kiszenvedik (bárki ellen), mert már nagyon rászolgáltak. Örülök is kicsit, hogy a tavalyi döntősök elvéreztek (bár a Boston nagy meglepetés volt...), mert így változatos és izgalmas a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#2344) Kickass válasza Nyugdíjas (#2342) üzenetére


Kickass
őstag

nem kiabalnam el, volt egy jo meccse maradjunk ennyiben, aztan meglatjuk :DDD

(#2345) Nyugdíjas válasza Kickass (#2344) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

mondasz valamit :D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#2346) ben11


ben11
őstag

Úgy néz ki OKC kiszállt a harcból..

(#2347) fefe9


fefe9
tag

Dirk bátyó ismét nagyot játszott.
Megérdemelne ez a Dallas egy komoly sikert, OKC számára, történjen bármi, már a jelenlegi eredmény is nagyon figyelemreméltó.
Én úgy látom, ha Nowo-nak megy, és fegyelmezett -bár ő nem az a csapkodva hisztizős típus, de látni rajta, ha gond van-, akkor a csapat is átveszi a vezér hangulatát. Ez lehet a kulcs a továbbiakban szerintem.

--- https://flic.kr/ps/37w6iv ---

(#2348) vallas


vallas
senior tag

Ez komoly teljesítmény volt, Dallasi részről :R :R :R

Dirk meg GOOD módba kapcsolt a végén...

Ezek után be kell húzni a következőt otthon...

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#2349) stevve


stevve
nagyúr

Az utolsó 5 perc a rendes játékidőből mekkora volt... :C

[ Szerkesztve ]

(#2350) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Megérdemli a Dallas:K. OKC majd még próbálkozhat...

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.