Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1251) Psychonaut válasza perempe (#1249) üzenetére


Psychonaut
addikt

Neki már korábban is voltak kiemelkedő megmozdulásai.

(#1252) perempe válasza Psychonaut (#1251) üzenetére


perempe
addikt

De állandó jó teljesítményt írtam, ami még a legnagyobb sztárokra se jellemző.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#1253) syl5


syl5
őstag

Sziasztok!
Szoktatok fogadni meccsekre?
A mai Boston-Orlando meccsről mi a véleményetek? Ki fog szerintetek nyerni?
Kb ugyanúgy teljesítettek idáig. 3-szor találkoztak idáig, abból kétszer nyert az Orlando. Ezt értelmezhetjük úgy, hogy az Orlando picit jobb, tehát ő nyer majd. De ha figyelembe vesszük, hogy szinte ugyanúgy teljesítenek, akkor most a Boston-nak kellene nyerni. Tehát idáig ott járok, hogy ha nagy lesz az odds-ok között a különbség, akkor az fog dönteni. De ez inkább csak statisztika. Szerintetek ki fog nyerni?
Valamint a Toronto-Sacramento sztem egyértelmű Toronto.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#1254) perempe válasza syl5 (#1253) üzenetére


perempe
addikt

PP foldozva játszhat az ABC miatt, de nem fogadnék.

A Veetle a szuperból miatt leállt, nem nézhetem a meccset.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#1255) Psychonaut válasza perempe (#1252) üzenetére


Psychonaut
addikt

Értem én, csak arra próbáltam rávilágítani, hogy - bár némileg alulértékelt - azért nagyon tehetséges játékos ő.

Amúgy mit mondasz: Amare' megy Phillybe?

SZERK: syl5: Boston.

[ Szerkesztve ]

(#1256) perempe válasza Psychonaut (#1255) üzenetére


perempe
addikt

Majd ha cserélnek, akkor elolvasom; addig csak spekuláció.

Jerry Stackhouse jó csere MIL-ban.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#1257) syl5 válasza Psychonaut (#1255) üzenetére


syl5
őstag

Köszi srácok, de még jó hogy későn írtatok!
Megtettem az Orlando-t, és bejött, meg persze a Toronto is.

Következő 3 meccsre van tippetek?

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#1258) perempe válasza syl5 (#1257) üzenetére


perempe
addikt

Nincs tippem.

Érdeklődne, hogy miért gondoltad, hogy Orlando.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#1259) syl5 válasza perempe (#1258) üzenetére


syl5
őstag

Amit korábban is írtam:
Kb ugyanúgy teljesítettek idáig(ez nem mond semmit ugye).
Emellett 3-szor találkoztak idáig, ebből kétszer nyert az Orlando. Utóbbi miatt leszűrhetjük azt, hogy az Orlando picit jobb, tehát ő nyer majd.

[ Szerkesztve ]

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#1260) Psychonaut válasza syl5 (#1259) üzenetére


Psychonaut
addikt

De ez hibas kovetkeztetes, mert az Orlando picit sem jobb am. :N
Mondom ezt ugy, hogy a Boston sem a szivem csucske am, sot...

(#1261) syl5 válasza Psychonaut (#1260) üzenetére


syl5
őstag

Azt írtam is hogy nem jobb, nem jobb ha az összes lejátszott meccsét nézzük, de ha egymás ellen játszottak, akkor az orlando bizonyult idáig többször jobbnak. Ezt most még jobban erősíti a mostani győzelmük is.
De ez végül is inkább csak statisztika, de nagyon jól beválik az nba-ra, azzal összetéve, hogy az egymással játszó csapatok közötti korábbi meccsek eredményei számítanak igazán. Tehát többször volt már olyan meccs is, ahol egy jóval jobb(a tabellán jóval magasabban lévő) csapat és egy rosszabbul teljesítő csapat közül a rosszabbul teljesítő nyert, mert ha egymással találkoznak, akkor ő bizonyult jobbnak. És ez jól kiszámítható. Szal, ha még egyszer fognak egymás ellen játszani az idén, akkor tuti az orlando-ra teszek majd.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#1262) perempe


perempe
addikt

[link]
Veetle helyett ezt néztem a youtube-on...

* Brahms: 4. szimfónia *

(#1263) diegho


diegho
nagyúr

Bryant és Iverson sem lesz ott az All Star hétvégén :(

(#1264) sgergi


sgergi
veterán

Pierce megnyerte a 3 pontos versenyt, Nash pedig az irányítót. Nate megőrizte a zsákolóbajnoki címét, de azért szerintem Derozan nagyokat húzott, főleg a palánk oldalán feladott volt szép.

Esti All starra vagyok kíváncsi, hiányoznak páran sajnos (Iverson, Kobe, C.Paul, Roy), de remélem ettől függetlenül jó lesz.

(#1265) koxx válasza sgergi (#1264) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Sztem az idei zsákolóverseny nagyon gyengére sikerült, Derozannak voltak szép megmozdulásai. Nate eszméletlen mekkorákat ugrik, bele se merek gondolni miket művelne ha nem 175 lenne hanem 195.

(#1266) Psychonaut válasza sgergi (#1264) üzenetére


Psychonaut
addikt

Nashnek nagyon örülök, azt sajnálom, hogy kikapott a West, bár Kobe nélkül...annyira nem lep meg.

(#1267) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Hajrá Albacomp! :D

(#1268) perempe válasza koxx (#1265) üzenetére


perempe
addikt

Az All-Star meccsen jobbak voltak a zsákolások, bár Nate lassítva nem volt rossz.

Az ESPN-en volt egy cikk, miszerint s zsákolóverseny dönti el a hétvége sikerét.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#1269) sgergi válasza koxx (#1265) üzenetére


sgergi
veterán

Szerintem sem volt semmi extra, de mondjuk az tényleg jól néz ki, ahogy Nate ekkorát ugrik.

Ma megnéztem az All star meccset, azért a végére jó kis izgalmak maradtak.

(#1270) sgergi


sgergi
veterán

Egyébként nem tudom figyeltétek-e a Cowboys stadiont. Elég szép méretű. 108 713-an voltak kint. Ráadásul az a "kis" kijelző, amit belógattak, a világ legnagyobb kijelzője. Egy kis infó a stadionról: [link] Nagyon jól nézett ki, amikor totálban mutatták.

(#1271) SzalaiG válasza sgergi (#1270) üzenetére


SzalaiG
addikt

108e fő. :Y

Egy városnyi ember...

(#1272) koxx válasza sgergi (#1270) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Tegnap elkezdtem nézni az all-star meccset, komolyan mondom ilyen szart régen láttam, ahol D.Howard triplákat dobál ott vmi nagyon nem ok. Első negyedben össze vissza dobálták a labdát.

(#1273) Psychonaut válasza koxx (#1272) üzenetére


Psychonaut
addikt

Sosem a győzelemre mentek az All-Star meccseken, a nép meg vevő az ilyen hülyéskedésekre.

(#1274) perempe válasza koxx (#1272) üzenetére


perempe
addikt

Howard zsákolt is egy ízeset, szerintem elég jó volt a gála.

Camby -> POR

* Brahms: 4. szimfónia *

(#1275) ben11


ben11
őstag

Én már pár éve nem nézem az all-star meccseket, mert egy közepes alapszakasz meccs jobb és izgalmasabb.. :W

(#1276) perempe válasza ben11 (#1275) üzenetére


perempe
addikt

:R

2010 NBA Trade Deadline: csütörtök, magyar idő szerint 21 óra.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#1277) stevve válasza perempe (#1276) üzenetére


stevve
nagyúr

A Bulls nagyon titkolózik, hogy melyik csapattal és kire/kikre cserélné Salmonst. talán a határidőig meg sem állapodnak. Nagyon sajnálnám, ha elmenne és jönne egy vagy több gyengébb játékos, mert akkor ugrik a .500 tartása. :(

(#1278) perempe válasza stevve (#1277) üzenetére


perempe
addikt

Wednesday, Feb. 17
• Cleveland trades Zydrunas Ilgauskas, the rights to Emir Preldzic and 2010 first-round draft pick to Washington for Antawn Jamison.
• L.A. Clippers trade Sebastian Telfair to Cleveland.
• Washington trades Drew Gooden to L.A. Clippers.
• New York trades Darko Milicic and cash to Minnesota for Brian Cardinal.

Tuesday, Feb. 16
• L.A. Clippers trade Marcus Camby to Portland in exchange for Travis Outlaw and Steve Blake.
• L.A. Clippers waive Ricky Davis.

Monday, Feb. 15
• Chicago re-signed forward Chris Richard to a second 10-day contract.

Saturday, Feb. 13
• Dallas trades Caron Butler, Brendan Haywood and DeShawn Stevenson to Washington in exchange for Josh Howard, Drew Gooden, James Singleton and Quinton Ross.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#1279) stevve válasza perempe (#1278) üzenetére


stevve
nagyúr

Ez hihetetlen... :W

Itt is megírták. Rose kommentjével egyet tudok érteni:
"Bulls guard Derrick Rose was unaware of a potential trade before the Knicks game.

"Man, that's crazy thinking about John leaving," Rose said. "He just came here [in a trade with the Kings on Feb. 18, 2009]. But, it's the NBA. If he does get traded we'll definitely miss him, but [the season] must continue."

Rose said trades could affect the focus of a team, but he understands the nature of the business.

"It hurts your team a little bit," he said. "Like when you have a game right after [a trade]. But that's just how the NBA goes.

"People are going to be on your team, the next thing you look up and they could be gone. We'll definitely miss him if he does get traded, but it didn't go through yet, so he's still a part of this team.""

Paxson nem először csinál ilyen hülyeséget... :((( Ha ezek után a full contract keretében nyárom nem Wade érkezik vagy egy hasonló kaliber, akkor kiakadok. :O

(#1280) perempe válasza stevve (#1279) üzenetére


perempe
addikt

Megmondták Salmonsnak, hogy maradjon a csapat szállásán, és majd reggelre kiderül, hogy hová kell mennie.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#1281) stevve válasza perempe (#1280) üzenetére


stevve
nagyúr

Jah, ez milyen eljárás? Ennél rombolóbb dolog a - morálra nézve - kevés lett volna. :F :Y

(#1282) stevve válasza perempe (#1278) üzenetére


stevve
nagyúr

ez a sok utolsó pillanatos adás-vétel elég furcsa összképet ad.

Nate Robinson a Bostonban, T-Mac a New Yorkban? :F Mi lesz itt? És akkor még ott van Tyrus Thomas vagy Brewer "meglepetés eladása" és természetesen Salmons... :( Hát nem minden trade-del értek egyet, az biztos. De hát ilyen az üzlet, ahogy Rose mondta. Örülhet a bulls, ha Murray és Warrick bejn, mert a másik kettő... :U

[ Szerkesztve ]

(#1283) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Go Orlando! :D

[ Szerkesztve ]

(#1284) perempe válasza stevve (#1282) üzenetére


perempe
addikt

Thursday, Feb. 18
• Charlotte acquired Tyrus Thomas from Chicago for a future first-round draft pick, Flip Murray and Acie Law. Acquired Theo Ratliff from San Antonio for a future second-round draft pick.
• Chicago traded John Salmons and 2011 and 2012 second-round draft picks to Milwaukee for Joe Alexander and Hakim Warrick.
• New York acquired Tracy McGrady from Houston for Jared Jeffries, Jordan Hill, a protected 2012 first-round pick and the right to exchange first-round picks in 2011. Traded Nate Robinson and Marcus Landry to Boston for Eddie House, J.R. Giddens, Bill Walker and a future conditional second-round pick.
• Houston received Kevin Martin and Hilton Armstrong from Sacramento for Carl Landry and Joey Dorsey.
• Sacramento received Larry Hughes from New York for Sergio Rodriguez.
• Philadelphia acquired Jodie Meeks and Francisco Elson from Milwaukee for Primoz Brezec, Royal Ivey and a 2010 second-round draft pick.
• Utah traded Ronnie Brewer to Memphis for a future first-round draft pick.
• Washington traded Dominic McGuire to Sacramento for future second-round draft pick and cash.

Tracy azért jött, hogy nyáron legyen pénz LeBronra.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#1285) Psychonaut válasza perempe (#1284) üzenetére


Psychonaut
addikt

Arra leszek kiváncsi, hogy a nyáron majd jól összevásárolódó (van ilyen szó?) Knicks "álomcsapat" meddig lesz működőképes, miután a New Jersey Brooklynba költözik (és valószínű sok játékos menne majd oda).

UI: STAT maradt, jee! :)

(#1286) perempe


perempe
addikt

Mai meccsek az ESPN-en:
Dallas at Orlando
Boston at Portland
Érdemes a veetle.com oldalon követni...

* Brahms: 4. szimfónia *

(#1287) perempe


perempe
addikt

Tracy első NY-i meccsén 26 pontot dobott (10/17), ennek ellenére kikaptak a Thunder-től.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#1288) stevve válasza perempe (#1287) üzenetére


stevve
nagyúr

Igen, elég jól dobott, de Salmons is jó volt, meg szerencsére a Bulls-ba érkező Warrick és Murray is nagyjából. :)

(#1289) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Na ki vagyok? :D

Múltkori Denver meccs végén de csalódott volt szegény. Nem baj, innen még Cavaliers - Lakers döntő lesz, sima.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#1290) Psychonaut válasza hoffman_ (#1289) üzenetére


Psychonaut
addikt

Neee, már itt is terjed a LeBron-láz? ;] :O

Viccen kívül jó lett, hasonlít rá. De azért ne legyen Lakers - Cavs döntő.

(#1291) stevve válasza hoffman_ (#1289) üzenetére


stevve
nagyúr

Nagyon állat lett! :D :C

(#1292) hoffman_ válasza Psychonaut (#1290) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Nem vagyok elvakult fan, nem is divatból csinálom, csupán James egyszerűen álat :DDD Nekem csak Cavs döntő lenne a lényeg, a Lakers haver miatt, mert akkor mecs alatt dobálhatnánk egymást kukoricával. ;]

stevve: Köszi :)

(az MVPs néven futó Kobe-LeBron bábjátékból lett kivéve)

A mai meccs tetszett, már amit láttam belőle, fél3ig bírtuk, mert kellette kelni suliba. Szunyáltunk picit, mikor elment a Cleavlend, de a 4. negyed egész jó lett.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#1293) perempe


perempe
addikt

Kobe győztes hárompontosa a Memphis ellen:
[link]
Ezen a meccsen 13/19 volt mezőnyből, így nem az ő 10/30-a miatt kellett a győztes kosár.
Tetszik, hogy Pau-val ellentétes irányba mozognak.

[ Módosította: Thrawn ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#1294) perempe


perempe
addikt

Phoenix at San Antonio 1:00 PM ABC
Denver at LA Lakers 3:30 PM ABC
Miami at Orlando 7:00 PM ESPN
New Orleans at Dallas 9:30 PM ESPN
Ez a holnapi program. Időzóna: keleti parti (+6 órát kell hozzáadni).

* Brahms: 4. szimfónia *

(#1295) Psychonaut válasza perempe (#1294) üzenetére


Psychonaut
addikt

Akkor 7-kor megy a Phoenix @ SanAn, ugye?

(#1296) perempe válasza Psychonaut (#1295) üzenetére


perempe
addikt

igen.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#1297) perempe


perempe
addikt

Richardsonnak nem ment a végén a zsákolás...

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#1298) perempe válasza perempe (#1297) üzenetére


perempe
addikt

[link]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#1299) koxx


koxx
MODERÁTOR

LeBron James a Cleveland Plain Dealer hasábjain közölte rajongóival, hogy most már hivatalosan is elindította az új mezszámra vonatkozó kérelmét - mint ismert: nyáron huszonhármasról hatosra vált - hiszen kitöltötte és eljuttatta az ehhez szükséges nyomtatványokat az NBA illetékeseihez.

A váltás mégsem elsősorban a várható csillagászati anyagi nyereség, hanem sokkal inkább amiatt érdekes, hogy tudjuk: ilyen kérelmet csupán akkor kell benyújtania egy játékosnak, ha csapatváltás nélkül cserél számot, hiszen ha klubot is vált, semmi ilyesmire nincs szükség... [link]

Mi lesz így a jól bejáratott L23 logoval? :)

(#1300) Kickass


Kickass
őstag

hahhh megsirattuk ma Kobe-ekat yesss :C

Finley leigazolt a Bostonhoz

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.