Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3001) perempe válasza Serpiko (#3000) üzenetére


perempe
addikt

ahogy érzed. Bradley nem biztos.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#3002) perempe


perempe
addikt

az 4 favoritból csak egy tudott nyerni idegenben.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#3003) diegho


diegho
nagyúr

Komolyan mondom már sajnálom Kobe-t. Simán benne volt neki a 6. gyűrű, de ilyen vezetéssel nem lesz belőle semmi. Egyik nagy új név sem hozza azt, amit vártam tőlük és én úgy veszem észre, hogy Kobe is feladta már, nem töri magát, nincs miért kihajtania a lelkét, ha a csapata gyenge és az edzője olyan taktikákat talál ki, amik életképtelenek az adott kerettel.

(#3004) perempe válasza diegho (#3003) üzenetére


perempe
addikt

az akarás nem elég, ha nem 100%-os. a Toronto elleni vereség után ez vár6ó volt, nem egyszerű a rá következő nap újra játszani.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#3005) FireKeeper válasza diegho (#3003) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

igazából nem is tudom hogy a francba kaparták elő pont Mr Bajuszt... mondjuk egy Sloan, vagy Mike Brown alatt megnéztem volna ezt a keretet.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#3006) diegho válasza FireKeeper (#3005) üzenetére


diegho
nagyúr

Mike Brown-nak megvolt az esélye, hogy megmutassa. Ide egy fiatal edző kellett volna, akinek vannak új ötletei, elképzelései, vagy pedig a jól bevált Big Phil. Idén rájátszás sem lesz meg, ez már biztos, szerintem pár évig nem látunk ütőképes LAkers-t.

(#3007) diegho


diegho
nagyúr

Most olvasom nba.com-on, hogy Howard trade kerülhet kilátásba, hiszen a szezon végén lejár a szerződése. Megmondom őszintén nem bánnám, ha elmenne és jönne a helyére 2-3 a csapatba simán beépíthető játékos. Nagyon emlegetik a Brooklyn-t, szóval Lopez jöhetne és még mellé 2 másik ember a padra, bár nem bánnám azt sem, ha Gasol játszana center poszton folyamatosan, hiszen tudjuk, hogy jó azon a poszton is. Remélem most végre okosan döntenek a LAkers "okosai".

(#3008) stvnppp válasza diegho (#3007) üzenetére


stvnppp
senior tag

Ha okosak akarnak lenni, akkor meglépik a Howard cserét, bár már nem fognak olyan jó ajánlatokat érte kapni, mint tavaly ilyenkor az Orlando. De arra még jó lehet, hogy elkezdjék a csapatépítést, de akkor el kell kötelezni magukat a D'Antoni féle rendszer mellett, vagy egyből edzőt is cserélni, akinek hagyni, hogy összehozza a saját csapatát. A centerek jelentősége az elmúlt években úgyis visszaszorulóban van, inkább a gyors támadásokra koncentrálnak a csapatok. Gasolt kár lenne veszni hagyni, az egyik legsokoldalúbb játékos, már a bajnoki években is simán megállta a helyét a palánk alatt is.

(#3009) diegho válasza stvnppp (#3008) üzenetére


diegho
nagyúr

Igen, Gasol nagyon jó játékos, az új éra első bajnoki címe is úgy jött, hogy ő volt a center. Inkább olyan játékos kellene, aki ponterős és jól is védekezik, nem kell a palánk alá nagy erősítés, Gasol és MWP szerintem elég jól meg tudná oldani a feladatot, inkább egy Kobe utód kellene még, egy nagyon fiatal játékos, akár 1-2 szezonos rookie, akiben Kobe is látja a potenciált és hajlandó foglalkozni vele akár külön is. Én a helyükben ezt a fél szezont beáldoznám már erre. Nem lesz rájátszás, nyáron lehet pihenni és csapatot építeni, de ehhez kellenek emberek, kell egy bitang erős kezdő 5-ös és egy nagyon jó hatodik ember, a pad, ha úgy vesszük egész tűrhető lenne, ha ülne rajta egy régi Odom szintű ember.

(#3010) stvnppp válasza diegho (#3009) üzenetére


stvnppp
senior tag

"...akiben Kobe is látja a potenciált és hajlandó foglalkozni vele akár külön is."

Lehet, hogy itt kezdődnek a problémák. És ez inkább emberi tényezőkön múlik, mint az edzőn, aki max enyhíteni tud a tüneteken. Persze nem feltétlenül egy emberen múlik, de azért az elmúlt években Kobe lett A LAKERS, amibe most bedobtak egy franchise playert, és ezt a felek nem kezelik túl jól.
Ellenpéldának jó a Miami, ahol Wade kapott egy Jamest és Bosht. Bosh mondjuk hamar rájött, hogy itt csak harmadik lehet, Wade pedig beállt James mögé. Ez a Lakersnél nem fog megtörténni, úgyhogy jobb lesz dönteni, Bryant vagy Howard. És nyílván előbbi lesz a befutó.

(#3011) diegho válasza stvnppp (#3010) üzenetére


diegho
nagyúr

Kobe nem hülye, ha olyan játékost kapott volna, aki igazi sztár, akkor nem ez lenne, de nem kapott sztárokat.

(#3012) FireKeeper válasza diegho (#3011) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

de nem kapott sztárokat
na ne vicceljünk már :U

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#3013) diegho válasza FireKeeper (#3012) üzenetére


diegho
nagyúr

Az, hogy Howard mit csinált eddig a Magic-ben egy dolog. Itt mit csinált? Semmit... dobja a homályokat büntetőből, szedi az agyatlan technikaikat... még Shaq is jobban dobta a büntetőket és ő legalább tényleg dominált a festékben.

Nash? Kiöregedett, lassú, ez van.

Ezek sztárok? Ebben a ligában van sok sztár, de Howard jelenleg nem az, Nash pedig már nem az.

(#3014) perempe válasza diegho (#3013) üzenetére


perempe
addikt

greenmiamicat (espn fórum)
"It has finally happened. Teams are now expected to beat the Lakers or else be ridiculed for a bad loss. Lakers have become the Clippers of old."

szerintem a Utah és az OKC is győzni fog ellenük.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#3015) stvnppp válasza diegho (#3011) üzenetére


stvnppp
senior tag

"Kobe nem hülye, ha olyan játékost kapott volna..."
;] Kobe a Lakers

"Bryant acknowledged he could be "hard to play with," according to the newspaper, and challenged Howard to speak up if he had a problem with it. Howard was "despondent" and did not offer much of a reply, according to a team source." [forrás]

Emiatt nem lesz meg a hatodik.

[ Szerkesztve ]

(#3016) diegho válasza stvnppp (#3015) üzenetére


diegho
nagyúr

Ezzel mi a gond? Elismerte, hogy lehet nehéz vele együtt játszani, de ha a másik fél nem hajlandó beszélni...

Mellesleg mi is volt 10 éve? Shaq és Kobe együtt voltak, nem szerették egymást, mégis tudtak együtt játszani ugyebár...

[ Szerkesztve ]

(#3017) FireKeeper válasza diegho (#3013) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

Azért Howard akármilyen téglákat is tud szórni büntetőről, még így is az egyik, ha nem a legjobb center a ligában.

Nash zsenialitása pedig még ilyen idősen is elvitathatatlan.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#3018) perempe


perempe
addikt

2013 NBA All-Star Game Rosters

Eastern Conference
LeBron James, F, MIA 9th
Carmelo Anthony, F, NYK 6th
Dwyane Wade, G, MIA 9th
Rajon Rondo, G, BOS 4th
Kevin Garnett, F, BOS 15th
cserék:
Kyrie Irving, G, CLE 1st
Jrue Holiday, G, PHI 1st
Tyson Chandler, C, NYK 1st
Joakim Noah, C, CHI 1st
Luol Deng, F, CHI 2nd
Paul George, F, IND 1st
Chris Bosh, F, MIA 8th

Western Conference
Kobe Bryant, G, LAL 15th
Kevin Durant, F, OKC 4th
Chris Paul, G, LAC 6th
Dwight Howard, C, LAL 7th
Blake Griffin, F, LAC 3rd
cserék:
R. Westbrook, G, OKC 3rd
James Harden, G, HOU 1st
Tim Duncan, C, SAS 14th
Tony Parker, G, SAS 5th
L. Aldridge, F, POR 2nd
David Lee, F, GS 2nd
Zach Randolph, F, MEM 2nd

KG és Kobe a 15. all-star meccsére készülhet.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#3019) stvnppp


stvnppp
senior tag

A Jazz elleni meccs egész jó volt. Kobe 14 pont és 14 gólpassz. Én nem érzek összefüggést... ;]

(#3020) diegho


diegho
nagyúr

Kobe újra 14 passz-t adott és most az OKC-t vertük meg. Hmmm...

(#3021) stvnppp


stvnppp
senior tag

Nagyon szoros meccs volt tegnap a Miami-Boston. Annak ellenére nyert a Celtics, hogy Rondo szalagszakadást szenvedett az előző meccsen, és a szezon további részét ki kell hagynia. A Boston szezonjának annyi, kíváncsi vagyok, kiket fognak elcserélni...

(#3022) sgergi válasza stvnppp (#3021) üzenetére


sgergi
veterán

Én is ezen gondolkodtam, hogy most mi lesz a Bostonnal. Sajnálom, hogy most esett ki Rondo, még talán összeálltak volna rendesen, de így esélytelen.

(#3023) diegho válasza sgergi (#3022) üzenetére


diegho
nagyúr

Ránézve az eddigi eredményeikre, ha rondo nem esik ki, akkor sem lett volna esélyük még a főcsoport döntőre sem.

(#3024) stvnppp válasza diegho (#3023) üzenetére


stvnppp
senior tag

Egy ideje már számítani lehetett arra, hogy a Bostonnak gondjai lesznek a kerettel, ugyanis az alapemberek lassan kiöregednek. Minél hamarabb el kell kezdeni az újjáépítést, amíg még van csere alap, akár Pierce vagy Garnett is. Csak elég rossz az időpont, nincs igazán jó, megszerezhető ember.

(#3025) perempe válasza diegho (#3020) üzenetére


perempe
addikt

innentől a Lakersnek a meccsek kb. kétharmadát kellene hozni a playoffhoz.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#3026) Serpiko válasza perempe (#3025) üzenetére


Serpiko
addikt

Így van a Lakers az életéért játszik mert innentől egy vereség sem fél bele.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#3027) perempe


perempe
addikt

Kobe abbahagyta a 'hero ball'-t? nem szempont többé a pontátlag?

* Brahms: 4. szimfónia *

(#3028) ben11 válasza perempe (#3027) üzenetére


ben11
őstag

Csak benő a feje lágya.. :U

(#3029) diegho válasza perempe (#3027) üzenetére


diegho
nagyúr

Szerintem rájött, hogy most vannak körülötte olyanok, akik szintén be tudják fejezni a támadásokat.

(#3030) FireKeeper válasza diegho (#3029) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

az a feltétel eddig is megvolt. egy NBA-csapatban kissé nagyobb a valószínűsége, hogy ilyen emberek vannak, mint máshol ;]
amúgy olvastam hogy amikor Kobe asszisztosdit játszik, akkor jobb a győzelmi mutatója, mint akkor amikor God-mode-ban van.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#3031) diegho válasza FireKeeper (#3030) üzenetére


diegho
nagyúr

Jordan is úgy nyerte a gyűrűket, hogy csökkentette a pontátlagát és a rádobásait. Lehet Kobe nézett pár régi videót...

(#3032) FireKeeper válasza diegho (#3031) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

a vicces az, hogy Jordan-nek viszont akkor volt jobb a győzelmi mutatója, amikor a pontszerzésre koncentrált :K

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#3033) stvnppp válasza perempe (#3027) üzenetére


stvnppp
senior tag

Kétlem, csak szóltak neki, hogy a kosárlabda csapatjáték, és nem ciki, ha úgy szerez gyűrűt, hogy van mellette egy Pippen. Az egojának pedig kell még legalább egy gyűrű, és azt csak így érheti el.
De ha meglesz (szerintem igen), akkor a PO-ban látjuk még GOD Modeban.

(#3034) perempe


perempe
addikt

Kobe az utóbbi három meccsen 34 dobást vállalt, ez 11,33-as átlagnak felel meg. a szezon többi 42 meccsén 930 dobást vállalt, ami 22,14-es átlag. ez a 39 assziszt 3 meccsen pályafutása rokordja.

Clark beállítása is jó volt.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#3035) diegho


diegho
nagyúr

Howard megint megsérült. Nem lesz ebből rájátszás.

(#3036) Orton96


Orton96
aktív tag

Howard szerintem kezdi összeszedni magát, lassan megtalálja a helyét a csapatban. Koben nem múlik semmi, csak a többieken. Ha akar, akkor passzolgat, ha nem, akkor dobál. Nash nem biztos, hogy jó döntés volt a Lakers oldaláról. MWP csinálja, amit eddig is csinált, Gasol szintén jó, bár ebben a szezonban semmi kiemelkedőt nem nyújt. Már a kispadról is van 1-2 ember, aki kiegyensúlyozottan tud teljesíten. Szerintem idén nem lesz rájátszás, de jövőre még lehet építkezni... Ja igen, edzőnek is olyas valaki kellene, akiben a csapat és a szurkolók is jobban megbíznak, ez most sokat számítana.

(#3037) diegho válasza Orton96 (#3036) üzenetére


diegho
nagyúr

Nash tényleg nem volt jó döntés, Sessions maradhatott volna és akkor simán meglenne a rájátszás. A meccseket nézve elég jó a csapatban a hangulat, szeretnek együtt játszani. Szerintem PJ kell a padra vissza és talán lesz újabb gyűrű.

(#3038) Orton96 válasza diegho (#3037) üzenetére


Orton96
aktív tag

Én is így vettem észre, Howard és Kobe is jól kijönnek. Nem vagyok benne biztos, de régebben nem volt egy olyasmi hír, hogy Phil Jacksont vissza akarták hozni edzőnek, de nem kapott meg mindent, amit akart és ezért nem jött?

(#3039) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

mikor legutóbb néztem, még nem "Nagy Lakers topik" volt a téma címe :U :)

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#3040) diegho válasza Orton96 (#3038) üzenetére


diegho
nagyúr

Igen PJ visszajött volna, ha beleszólhat az igazolásokba és a csapat ügyeibe is, de ez nem tetszett a vezetésnek. Mondjuk ha tavalyi szezon végén PJ leül a padra és beleszólhat az igazolásokba 100%, hogy nem így nézne ki a csapat.

Amúgy nem Howard és Kobe a lényeg, hogy ők jól kijöjjenek, Shaq és Kobe is marta egymást folyamatosan, itt a pad és a sztárok közötti viszony a lényeg és az úgy nézem jelenleg nagyon jó.

FireKeeper Már megbocsáss, de ha 2 hétig egy hozzászólás sincs és mi éppen a LAkers-ről akarunk beszélni egy NBA-s topikban, akkor nehogy már problémád legyen vele! Ha nem tetszik nem kell elolvasni, belekötni ok nélkül meg pláne nem... pofám leszakad...

[ Szerkesztve ]

(#3041) stvnppp válasza FireKeeper (#3039) üzenetére


stvnppp
senior tag

Dobj fel egy másik témát, és akkor nem csak Lakers lesz! :U

Amúgy olvastad már az 1. hsz.t? ;]

(#3042) FireKeeper válasza diegho (#3040) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

bocs, nem akartam senki csapatszimpátiájába belerondítani, de amióta a Howard+Nash tréd végbement, azóta a csapból is csak ők folynak, hú micsoda keret, hú most megy nekik, hú most nem megy nekik, hú Bryant sokat passzol, hú Howard válla hogy van, és már rohadt unalmas.

csak hogy on is legyek: mit vártok leginkább a közelgő AS gálán? mik a tippek az egyes rendezvények végeredményére (dunk, 3point, rookie-sophomore újított változata, east-west meccs)?

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#3043) perempe válasza diegho (#3040) üzenetére


perempe
addikt

szerintem a minőségi cserék hiánya és a sérülések vágták haza a csapatot, ami eleve nem fiatal. bár Earl Clark bevetése sokat segített.
jön a kérdés: idáig miért nem játszatták?

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#3044) koxx


koxx
MODERÁTOR

[link] Nem kéne ezt már erőltetni sztem, de azért megnézném mit tud 50 évesen.

(#3045) FireKeeper válasza koxx (#3044) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

inkább az all star gála előtti celebrity meccsen kéne játszania. az ő szereplése inkább csak amolyan kuriózum lenne minden kosárkedvelőnek, de egy futó bajnokságban szerintem már ne erőltesse magát. mindenesetre ha mégis újra beszáll egy időre, azt biztos hogy meglesem, mit tud még 50 évesen.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#3046) perempe


perempe
addikt

szerintem csak az 50. szülinapja alkalmából írnak vmit róla, és annyi. ha vkit el tudnék képzelni 40 felett, akkor az Pippen, ő marha jó volt a celeb-meccsen, ráadásul megőrizte alakját is.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#3047) ben11


ben11
őstag

Valaki nem tud egy tuti linket, ahol streamelik a fél négyes meccset sport1-en?
Ezt találtam, de nem vok benne biztos, hogy leadják, szavazás alapján megy.
[link]

(#3048) perempe


perempe
addikt

Játszik Usain Bolt, Dikembe Mutombo és Clyde Drexler is a Celebrity Game-en.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#3049) Orton96 válasza koxx (#3044) üzenetére


Orton96
aktív tag

Nah, erre én is kíváncsi lennék! :K Remélem tényleg ez lesz, bár nem tartom valószínűnek.

(#3050) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

Rising Stars-ról egy kis csemege: Irving ankle breaker-e, igazi gyönyör

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.