Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) perempe


perempe
addikt

Zach Randolph -> MEM
Quentin Richardson -> LAC -> MIN
Sebastian Telfair -> LAC
Jarret Jack -> TOR
Jamario Moon -> CLE
Chris Wilcox -> DET
Andre Miller -> POR

A hivatalos oldalt frissítik, link #980-ban.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#1002) CosmoBacsika


CosmoBacsika
tag

Helló urak
Gondoltam szólok, hogy hamarosan a világ legjobb kosaras magazinja, az amerikai SLAM Magazin hamarosan hazánkban is megjelenik, teljesen magyar nyelven.

Infó: [SLAMONLINE.HU]

(#1003) sgergi válasza CosmoBacsika (#1002) üzenetére


sgergi
veterán

1-2-őt biztos meg fogok nézni, köszi.

Október 27-én kezdődik az új idény. Már első nap egy Boston-Cleveland meccset végig nézhetünk. :C

(#1004) Psychonaut válasza sgergi (#1003) üzenetére


Psychonaut
addikt

Kössünk fogadásokat... :))
Szerintem Cleveland alázni fogja a Keltákat. :K

(#1005) Kickass válasza CosmoBacsika (#1002) üzenetére


Kickass
őstag

megkaptam mindkét emailcimemre az értesítőt bár az egyik teljesen titkos nem tudom arra h sikerült elküldeni :D

Psychonaut: erre a tippelgetésre sokszor ráfáztunk :D én csak egy jó meccset kivánok :D azért Sheedre kiváncsi leszek a Bostonban

[ Szerkesztve ]

(#1006) sgergi válasza Psychonaut (#1004) üzenetére


sgergi
veterán

Felőlem aztán lehet a tipprendszert indítani. Én azért nem lennék olyan biztos abban az alázásban. ;]

(#1007) Psychonaut válasza sgergi (#1006) üzenetére


Psychonaut
addikt

Annyira én sem, de mivel teljesen le vagyok égve, ezért bátran fogadok arra, akinek jövőre kevesebb esélye lesz nyerni - bukni úgyse bukhatok, Clevelandre meg nagyobb a szorzó. ;] :P

(#1008) perempe


perempe
addikt

NBA suspended Orlando forward Rashard Lewis 10 games for violating anti-drug policy

* Brahms: 4. szimfónia *

(#1009) Psychonaut válasza perempe (#1008) üzenetére


Psychonaut
addikt

Jól van akkor, egy Rásárd Luisszal kevesebb. Így kicsit nehezebb lesz varázsolni. :U

(#1010) CosmoBacsika válasza Psychonaut (#1009) üzenetére


CosmoBacsika
tag

csak 10 meccs, ez semmi....

(#1011) Psychonaut válasza CosmoBacsika (#1010) üzenetére


Psychonaut
addikt

Nem is azt mondtam, hogy elbukják a szezont, hanem azt, hogy a szezon elején kicsit nehezebb dolguk lesz, mint amúgy. :U

(#1012) perempe


perempe
addikt

Beasley -> Rehab
[link]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#1013) perempe


perempe
addikt

Michael Jordan's Top23 (ESPN)
[link]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#1014) Psychonaut válasza perempe (#1013) üzenetére


Psychonaut
addikt

Kiváncsi vagyok, hogy az első ez lesz-e.

(#1015) perempe válasza Psychonaut (#1014) üzenetére


perempe
addikt

Csak az a kérdés, hogy hányadik lesz. Láttam már párszor.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#1016) perempe


perempe
addikt

NBA Posterized! part 1/5
[link]
45 perces válogatás a legjobb zsákolásokból, HD minőségben is.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#1017) Kickass


Kickass
őstag

csak h kicsit hatha felporog a topik
ki mit var a hamarosan kezdodo szezontol, mit gondol az eddigi igazolasokrol stb...

(#1018) perempe válasza Kickass (#1017) üzenetére


perempe
addikt

Én azt várom, hogy keményvonalas Nets fan leszek, mivel unokatesóm már vett is jegyet vmrelyik regular season meccsre. Ezek után hogyan fogok a Celtics-nek szorítani?

Szerintem a Lakers lesz a bajnok ismét, mert leigazolták Artestet. A Spurs Jeffersonnal sokat erősödött. Keletre költözött Shaq, az élő legenda. (Ezzel a legjobb keleti csapatként említik a Cavst, cserékbe is izmosodtak.) Hedo helyett Vince a Magic-ben, mire lesz ez elég? ESPN-en jó elemzések vannak, érdemes olvasgatni.

#1013-ban érdemes elolvasni a lista 15. helyezettjének hátterét.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#1019) perempe


perempe
addikt

Iverson -> Memphis

* Brahms: 4. szimfónia *

(#1020) perempe válasza perempe (#1013) üzenetére


perempe
addikt

#06 1997 NBA döntők, 5. meccs - "Flue Game"

* Brahms: 4. szimfónia *

(#1021) perempe válasza perempe (#1013) üzenetére


perempe
addikt

Bulls vs. Jazz - Jordan 47 pont (The Other Flu Game, 1987)
[link]
Említett lista 15. helyezettje, de más is történt azon a meccsen.

Scottie és Horace Grant újoncok!

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#1022) perempe


perempe
addikt

Michael Jordan -> Hall of Fame

* Brahms: 4. szimfónia *

(#1023) Psychonaut válasza perempe (#1022) üzenetére


Psychonaut
addikt

:C

Így kellett történnie.

(#1024) sgergi válasza Psychonaut (#1023) üzenetére


sgergi
veterán

Nem mellesleg John Stockton és David Robinson is bekerült, 2 nagy kedvenc játékos. Jordan meg természetesen nagyon megérdemelte.

(#1025) sgergi


sgergi
veterán

Október 27.-én kezdődik az idény, rögtön első nap egy Boston - Cleveland meccs lesz. Már nagyon várom. A másik meccsen pedig a két Los Angeles-i csapat küzd meg egymással. Ha minden jól megy az első meccset a Sport1-en adják.

(#1026) diegho


diegho
nagyúr

Elkezdődött :C

Washington győzelemmel kezdett, ejj de régen is volt ilyen, talán Agent Zero kibírja az alapszakaszt és akkor bejutnak a Playoffba.

(#1027) Psychonaut válasza diegho (#1026) üzenetére


Psychonaut
addikt

Phoenix meg holnap megy LA-be, Clippers ellen. Akik hál' Istennek most kikaptak. ;]

Arenas meg kb. az elmúlt 2 szezonban nem játszott ennyit, mint most, ezen a meccsen. :D

(#1028) CosmoBacsika


CosmoBacsika
tag

Urak és Hölgyek

Megjelent a magyar SLAM magazin első száma[link]

(#1029) sgergi válasza CosmoBacsika (#1028) üzenetére


sgergi
veterán

Budapesten merrefelé kapható?

(#1030) CosmoBacsika válasza sgergi (#1029) üzenetére


CosmoBacsika
tag

Hali!

KB minden újságárusnál

(#1031) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Azt gondoltam most aztán peregni fog a topic, hogy fut a szezon. Na mindegy :)
Lakers nem volt valami jó,de a Celtics még mindig beadja. Nowitzki meg megőrült :D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1032) stevve válasza Nyugdíjas (#1031) üzenetére


stevve
nagyúr

Én még nem pörgök, mert a Bulls az előszezonhoz képest visszaesett a 2-2-vel. Azért az a Bulls - Cavs nem lesz semmi. Izgulok is nagyon. :DDD

(#1033) perempe válasza stevve (#1032) üzenetére


perempe
addikt

Én még pörgök mert, voltam a Nets-Nuggets meccsen. Ok, csak 227-es szektor...

* Brahms: 4. szimfónia *

(#1034) Nyugdíjas válasza stevve (#1032) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

De a Lakers mit össze bénázik :D Houston is majdnem megynomta őket :)
Én talán egy Cavs és valaki meglepetésre tippelek idén, szerintem a Lakers nem fog messzire szaladni.

De a Bulls Cavs jónak igérkezik.

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1035) stevve válasza perempe (#1033) üzenetére


stevve
nagyúr

Wow... a helyszínen biztos nagy hangulat lehet bármelyik meccsen. :K

Nyugdíjas:
Boston, Denver, Orlando... most sok csapat állhat össze egész jóra. Jónak ígérkezik az idény.

[ Szerkesztve ]

(#1036) Nyugdíjas válasza stevve (#1035) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Én mindig is Celtics drukker voltam. Nem hinném hogy megnyomják a finálét,de nagyon örülnék ha mégis. Még lehet dobnék egy kis pénzt is rájuk, márcsakazértis :)

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1037) stevve válasza Nyugdíjas (#1036) üzenetére


stevve
nagyúr

Milyen csata volt a rájátszásban a Bulls és a Celtics között... mint a régi klasszikus rivalizálások. :) A végeredmény nekem nem tetszett, de élvezetes meccsek voltak.

A "tieid" most nagyon jól állnak, még bármi lehet a triumvirátussal. :)

(#1038) Nyugdíjas válasza stevve (#1037) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Pont nézegettem a minap, hogy azért az öreg Shaq már nagyon nem a régi. De még a végén jót tesz a Clevelandnek :)

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1039) stevve válasza Nyugdíjas (#1038) üzenetére


stevve
nagyúr

Bulls - Cavs :DDD
Kemény meccs volt nagyon! :C

(#1040) Nyugdíjas válasza stevve (#1039) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Bele is futok mindjárt :)

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1041) Nyugdíjas válasza stevve (#1039) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Ez a Lebron gyerek egy őrült. :D Ügyesek voltak nagyon, kár hogy megnyomta őket a Bulls, jobban szerettem volna, ha forditva alakul...;]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1042) stevve válasza Nyugdíjas (#1041) üzenetére


stevve
nagyúr

Á, az eredmény így jó, de LeBron szerintem idén megállíthatatlan.... nagyon elemében van. :D, Mint Dwane is. :K

(#1043) Nyugdíjas válasza stevve (#1042) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Megnéztem megint :) Asszem LeBron rajongó lettem :D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1044) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Nem vagyok boldog... :((

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1045) perempe válasza Nyugdíjas (#1044) üzenetére


perempe
addikt

Ha pár nappal többet maradok, akkor a Knicks-Cavs meccsre megyek, bár így se panaszkodhatok.

A meccs első féidejében nagyon nem ment a Nuggetsnek (Anthony 1/11), aztán simán elhúztak a harmadikban. A Nets középtávról dobált mellé, Kenyon Martin és Nene egyenletesen jól játsott. Az újonc Ty Lawson és Terrence Williams is elég jó volt. J.R. Smith (eltiltva) és Devin Harris (sérülés - pont előtte pár nappal sérült meg, fenébe!) nem játszott.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#1046) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Huhh, jól játszik ma a Phoenix, Nash régi önmagára emlékeztet, eddig 15 assistot osztott le! Dragic gyerek is kezd kikupálódni néhány megmozdulása alapján. Stoudemire szépeket zsákolgat. A 3. negyedben volt 10 pont is az előny, most éppen 11, meglesz már ez a meccs.

Amúgy eddig várakozásomon felül teljesítenek, a Nash/Richardson/Stoudemire hármas eddig nevéhez méltóan muzsikál.

[ Szerkesztve ]

(#1047) Nyugdíjas válasza Psychonaut (#1046) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Nekem a Bucks az új szivem csücske. Nagyon szépen tolják. Szerintem simán elképzelhető, hogy besunnyognak a playoffba.

Bucks-Knicks meccset látta valaki? Knicksék hogy eltolták azt a passzt... Régen láttam már ilyet :D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1048) stevve válasza Psychonaut (#1046) üzenetére


stevve
nagyúr

A Suns-szal lehet, hogy problémája lesz a Lakers-nek idén, nem úgy, mint tavaly. Meg Anthony... lesz küzdés a nyugatiaknál is. :)

Nyugdíjas:
Őket sosem szerettem. Mindig velük és a Detroit-tal küzd a Bulls a Playoffs-ért :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1049) RedWing


RedWing
aktív tag

Hát nem tudom... Szerintem Lakers siker lesz megint. Azért nem rossz 6-1-el állni, jórészt Bynum és Gasol nélkül! Ráadásul Kobe sem kapta még el annyira a fonalat...

Celtics, Orlando, Cavs lehet még befutó szerintem. Phoenix... szerintem ők kifulladnak.

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

(#1050) stevve válasza RedWing (#1049) üzenetére


stevve
nagyúr

Kiffulladnának... nem először fordullna elő velük. :(

Remélem, a Bulls Ben Grodon nélkül is hoz egy 50%-os statot és bekerül a Detroit meg nem ;) A "felső házat" meg nehéz megsaccolni. A Cavs is hogy kezdte, most meg hengerelnek. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.