Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2101) ben11


ben11
őstag

Nagy bajok vannak LA-ben.. :Y

(#2102) Nyugdíjas válasza ben11 (#2101) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Derossz lenne egy Dallas-Miami döntőt nézni.:D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#2103) diegho


diegho
nagyúr

dehogy vannak bajok én már az első körben azt vártam, hogy nem megyünk tovább, 2 sérült húzóember, látszik az is, hogy nincs motiváció. Nézzétek meg Kobe arcát a meccsek előtt, ahogy melegít. 2 éve teljesen máshogy állt hozzá. Már az egész idényben lehetett látni, hogy magasról lesz..ja az egészet és csak a saját örömére játszik.

(#2104) Nyugdíjas válasza diegho (#2103) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Tetszik, vagy nem én is arra kell, hogy rájöjjek, hogy uj idők jönnek, "kiöregednek" a régi kedvencek előbb-utóbb, és már látszik hogy hol itt is vannak az uj "nagy csapatok".

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#2105) diegho válasza Nyugdíjas (#2104) üzenetére


diegho
nagyúr

Engem nem zavar, hogy kiöregednek a nagy játékosok, de ha PJ nyugdíjba megy, akkor biza fogalmam sincs kinek fogok szurkolni. Ráadásul ha lockout lesz, akkor meg pláne. Ha lockout lesz, akkor 2 év múlva már nem lesz Kobe sem. Nem tudok olyan embert mondani akit annyira bírok, mint őket. Vannak szimpatikus figurák, de már ők is öregek és/vagy már nem megy nekik a játék.

(#2106) ben11 válasza Nyugdíjas (#2102) üzenetére


ben11
őstag

Én élvezném.. :R
diegho
Attól még, hogy ki mire számít és Kobe hol sz*rik bele, gyanítom hogy a klub vezetősége nem repdesne a boldogságtól ha búcsúznának.. :U

[ Szerkesztve ]

(#2107) diegho


diegho
nagyúr

Csak halkan jegyzem meg, hogy a LAkers - Dallas ágról senki nem fog nagydöntőt játszani :N

(#2108) diegho


diegho
nagyúr

(#2109) Nyugdíjas válasza diegho (#2107) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Én most a dolgok állása mellett egy OKC-Miamira tippelek, ha komolyra fordítjuk a szót. És akkor nagyon könnyű dolgom lesz, mert hamarosan nem kell éjszakáznom, mert ezt nem leszek hajlandó megnézni :D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#2110) diegho válasza Nyugdíjas (#2109) üzenetére


diegho
nagyúr

Én amúgy sem nézném, szóval nekem 8 :D

(#2111) Kickass válasza Nyugdíjas (#2102) üzenetére


Kickass
őstag

2006 után Nowo-t újra megsiratnánk, de szép is lenne :DDD :DDD

(#2112) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Hat ez a Playoff azert rendesen megmutatja az igazi eroviszonyokat, amik az alapszakaszban nem latszottak annyira. Vegre jonnek fel a fiatal csapatok, ez jot tesz a liganak, na meg persze nezni is jo. :)

(#2113) vallas


vallas
senior tag

Remélem ma behúzza a MAVS a 3-at, és utána , jöhet a söprés....

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#2114) ben11 válasza vallas (#2113) üzenetére


ben11
őstag

Úgy legyen! :K

(#2115) Ifju válasza vallas (#2113) üzenetére


Ifju
aktív tag

és bejött...

(#2116) vallas


vallas
senior tag

Most már nagy bajban van a Lakers, de valahogy nem bánom.... :DDD

Szép volt NOWO! :R

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#2117) vallas


vallas
senior tag

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#2118) Nyugdíjas válasza vallas (#2117) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

:DDD

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#2119) Kickass


Kickass
őstag

uraim

csak annyit mondanék

HÁ HÁ HÁ HÁ :DDD :DDD :DDD

Gasolina megint nagyon 'kemény' volt :C

[ Szerkesztve ]

(#2120) Tristis


Tristis
őstag

Dirk kapitány odasomot egyet! :D

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#2121) sgergi


sgergi
veterán

Remélem azért az NBA-n kívül a hazai bajnokságot is követi valaki. Az Alba éppen mosta le a pályáról a Szolnokot, ezzel elvéve a pályaelőnyét. Nagyon szép és látványos mérkőzés volt.

Este pedig: hajrá Memphis!

(#2122) diegho


diegho
nagyúr

dirk-el egy baj van, sose lesz 3 dolog a birtokában:
-nba bajnoki gyűrű
-olimpiai bajnoki aranyérem
-vb aranyérem

szerintem erre utalt a 3 ujjával ;)

(#2123) vallas válasza diegho (#2122) üzenetére


vallas
senior tag

Ha ezek egyike sem lesz meg neki, akkor is sokkal jobb lesz bármelyikünknél, és bármelyik légiósnál, akit ismerünk....

Évek óta Ő a legjobb európai kosárlabdázó, ehhez kétség sem fér..

magyar vonal: én Fehérváron élő Zegiként örültem, az Albának, mert jobban játszottak a Szolnoknál......

kedden meccs, magyar honba, de remélem addigra mát főcsoportdöntőben van a MAVS!

Ja és Dirk , az NAGY betű ,bármilyen szinten....

[ Szerkesztve ]

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#2124) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Mi történt Memphisben? :Y Nemrég mikor ránéztem az eredményre még 14 ponttal ment az OKC, mosmeg itt hosszabbítgatnak, és láthatóan Perkins meg van rosszulva a padon :D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#2125) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Nagyon para a Boston pad még mindig:(

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#2126) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Nem kívánok senkinek rosszat,de Wade-et elvihetné a mentő. Mondjuk egy jó migrénnel, az ugyis szokott neki lenni... Elfelejtette, hogy ez már nem a kötöttfogású birkózó VB.

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#2127) diegho válasza vallas (#2123) üzenetére


diegho
nagyúr

dirk német, németeket pedig csakis kisbetűvel említek. Ebben a ligában azokat tekintik az igazán nagyoknak, akik nyertek gyűrűt, ha úgy vonul vissza, hogy se gyűrű, se érem, akkor mindenki úgy fog rá emlékezni 10-20 év múlva, hogy volt egy jó német srác, aki majdnem elég jó volt egy gyűrűre. Bár még nyerhet, ha elmegy egy esélyes csapatba. LAkersről meg már az alapszakasz végén mondtam, hogy kizúgnak gyorsan idén, mert nincs motiváció, nem küzdenek úgy mint tavaly.

(#2128) vallas


vallas
senior tag

Azért nem volt gyenge a Rondo visszatérés, miután kificamodott a könyöke...

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#2129) Tristis


Tristis
őstag

Nehéz eldöntenem, nézve a meccseket, hogy Paul Gasol vagy Crish Bosh a nyivákolósabb lány. Talán Gasol tud jobban nyüszíteni. Borzasztó mind a kettő....

Boston először hozta az elvárható játékot, talán kicsit többet is. Az eladott labdánk továbbra is sok, de James-t már üggyel-bajjal meg tudtuk fogni. Garnett produkciója fenomenális volt. Davis nagyon kéne, ha akarunk valamit a párharcba...

Aki akkora játékos, mint Dirk kapitány az megérdemli a nagy betűt ohne Zweifeln. A rasszista felhangú hozzászólás engem mélyen megdöbbent...

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#2130) Nyugdíjas válasza Tristis (#2129) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Mike Breen meg is kérdezte a harmadik negyedben: "Excuse me, has anyone seen Chris Bosh tonight?" :D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#2131) Kickass válasza Nyugdíjas (#2130) üzenetére


Kickass
őstag

:DDD :DDD :DDD

(#2132) Tristis


Tristis
őstag

Miami - Boston cserepad összevetés
1. meccs: 29 - 23
2. meccs: 12 - 27
3. meccs: 35 - 19

Gondolom senki sem gondoltam volna, hogy három meccs után 2:1-re viszi ezt az összevetést a Miami. Mindezt úgy, hogy West-re nem lehet panasz.

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#2133) diegho válasza Tristis (#2129) üzenetére


diegho
nagyúr

Ez már egyéni probléma, hogy mi döbbent meg. Engem sok más dolog döbbentett meg, mégse írogatom a fórumra, hogy ez meg az döbbentett meg... Témát le is lehet zárni, szerinted nagy játékos, szerintem is magas. Pont.

(#2134) Nyugdíjas válasza Tristis (#2129) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Akartam is szólni, hogy Bud Spencerrel ne csináld. Valami más topicból emlékszem a kollégára. Van egy stílusa. Nehezemre esik,de átnézek az ilyen kijelentésein, és akkor nyugodtság van ;)

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#2135) vallas


vallas
senior tag

Ha ezt az iramot még egy negyedig bírjuk, akkor nagy verést kap a Lakers

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#2136) Tristis


Tristis
őstag

Pirosodik rendesen a Lakers popó. El vannak picsázva rendesen.... ;]

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#2137) Nyugdíjas válasza Tristis (#2136) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Ha 30ponttal fog menni a Mavericks, én esküszöm berugok, vagy valami :D

Egyébként meg csak Kobe-t, és Phil Jackson-t sajnálom. A csúcson kellene nekik abbahagyni, ők megérdemelnék... De innen már nehéz lesz visszamászni. Ha egyáltalán...

Egyébként csak egyet tudok érteni az öreg Magic-el: "I simply can not believe this."

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#2138) ben11


ben11
őstag

Artest mit kihagyott.. :DD :C

(#2139) vallas válasza ben11 (#2138) üzenetére


vallas
senior tag

ja az nem volt gyenge....

viszont Terynél elgurult a gyógyszer.. :C

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#2140) Nyugdíjas válasza vallas (#2139) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Terry nagy szemét, mindig is tudtam...

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#2141) Nyugdíjas válasza Nyugdíjas (#2140) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Na, most hogy letette a kilencediket pont mutatták az öreg Jacksont, hogy benyúl a belső zsebébe... olyan volt, mintha a szivéhez kapna :D Jó kép volt.

Na öltözök, mert el kell menni szeszért, mindjárt megvan a 30. ;]

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#2142) vallas válasza Nyugdíjas (#2141) üzenetére


vallas
senior tag

30
Go drink!

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#2143) Nyugdíjas válasza vallas (#2142) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Megyek már, megyek... :D

Viszont Bynumot asszem meglincselik éppen mindjárt:Y Nagyon ronda volt tényleg. Még jó hogy Artest kisérte, igy legalább nem mert rámenni a közönség. Artest azért mégiscsak tapasztalt már ebben az ügyben ;]

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#2144) vallas


vallas
senior tag

A köcsög Bynum...

Odom, Bynum Out....

Hát igen veszíteni is tudni kellene......

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#2145) Ifju


Ifju
aktív tag

Na Spurs, Lakers kirakva. :)

(Boston vagy Miami a következő?)

[ Szerkesztve ]

(#2146) Nyugdíjas válasza Ifju (#2145) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Ez holnap este eldől szerintm.

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#2147) diegho


diegho
nagyúr

Na megvolt a söprés, mindenki boldog Kobe és PJ mehet nyugdíjba, a LAkersnek pedig ennyi volt a playoff az elkövetkezendő 10 évre.

(#2148) ben11


ben11
őstag

A ajánlom figyelmetekbe a box score-t, azon belül is a mavs 3-as mutatóját. :Y :R
Durva! És azért majd 40 ponttal hazazavarni az LA-t sem kis fegyvertény, várom a következő fordulót!

(#2149) diegho válasza ben11 (#2148) üzenetére


diegho
nagyúr

Simán kizúgnak az OKC - Memphis párharc győztesétől, ezt a LAkerst bármelyik csapat verte volna itt a 8 között.

(#2150) ben11 válasza diegho (#2149) üzenetére


ben11
őstag

Meglátjuk, mert hát ők még fárasztják egymást ki tudja meddig és egyik sem nyújt meggyőző játékot.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.