Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2901) attiati válasza koxx (#2895) üzenetére


attiati
veterán

Hazahoztam egy lebron 9-est.
Ha esetleg jársz Intersport közelében, akkor kukkants be, ott kapható.
Nem fogtam lebron 7-est, de szerintem egy az egyben másolták az elődjéről és annyi a különbség, hogy költséghatékonyságból lehagyták a mintát.

(#2903) haromegesz14 válasza diegho (#2902) üzenetére


haromegesz14
aktív tag

Youtube-n olvastam talán a kommentek között, hogy jóformán egy Space Jam koppintás Bolondos Dallamok nélkül, továbbá nem is várnak el sokat a filmtől. Persze azért vannak pozitív vélemények is :D

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#2904) koxx


koxx
MODERÁTOR

Ezt csak fél füllel hallottam egyszer, vicces lehetett [link]

attiati: thx, majd benézek egy interbe

[ Szerkesztve ]

(#2905) diegho


diegho
nagyúr

(#2906) perempe válasza godzilla (#50) üzenetére


perempe
addikt

szerintem MJ rulez, és ez egy nagyon hülye téma. és nem csak azért, mert MJ ugye mindenben sokkal jobb, hanem azért is, mert nem lehet őket összevetni.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#2907) koxx válasza perempe (#2906) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Szerintem azért összehasonlítható a 2 játékos, de nálam mindig is MJ marad a legjobb. Tény, hogy Kobe stílusa áll a legközelebb hozzá, ill talán még Wade )a másik nagy kedvencem) Mindegyiknek légies könnyed mozgása van nem úgy mint LBJ-nek.

Original Jordan VII, én 600-ra tippeltem a végét, de durva ára lett [link]

[ Szerkesztve ]

(#2908) stevve válasza diegho (#2905) üzenetére


stevve
nagyúr

Kobe nyilván nagyon sokat nézte Jordan játékát és nyilván a saját stílusai is közel állhat az övéhez, de ha nem lenne egyéni stílusa, nem tudna ennyire lazán játszani... szóval a videó tényleg meghökkentő, de ezek szerint a két játékos hasonló - csak nem összemérhető. Teljesen más felfogás, kor, felhozatal volt akkor, amikor Jordan játszott, így teljesen felesleges az összehasonlítás szerintem is.

(#2909) diegho


diegho
nagyúr

[link] szerintem ha jól teljesít a srác, akkor nagyon optimistán úgy gondolom, hogy howard cseréje lehet ilyen 5-8 perces átlaggal, de ehhez most nagyon-nagyon oda kell tennie magát.

(#2910) koxx válasza diegho (#2909) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Szurkolok neki, hogy sikerüljön. Ezen megakadt a szemem "a világ jelenlegi legjobb centerének tartott Dwight Howard" wtf :F

(#2911) diegho válasza koxx (#2910) üzenetére


diegho
nagyúr

Ki lenne szerinted a legjobb klasszikus center jelenleg?

(#2912) koxx válasza diegho (#2911) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

A jelenlegi mezőnyben sztem nincs igazán jó center, de talán Bynum. Lehet, hogy Howardnak csak rossz szezonja volt, de pocsékul játszott. Meglátjuk a Lakersben mit tud mutatni.

(#2913) diegho válasza koxx (#2912) üzenetére


diegho
nagyúr

Minden áron menni akart, szerintem direkt nem tette oda magát, ráadásul ugye a csodálatos edzővel sem volt igazán jóban. Nekem mindenesetre elég erősnek tűnik ez a kezdő 5ös: Nash, Bryant, Gasol, Howard, MWP.

(#2914) ben11 válasza diegho (#2909) üzenetére


ben11
őstag

Jajj, szegénynek elég esetlen mozgása van, de ügyes kézzel rendelkezik. Gyúrnak rajta egy keveset és jó lehet.

[ Szerkesztve ]

(#2915) koxx


koxx
MODERÁTOR

Wade otthagyja a Jordan brandet :W [link] kíváncsi lennék mennyivel fizettek többet.

(#2916) vallas válasza koxx (#2915) üzenetére


vallas
senior tag

A Jordan brand 10 millát perkált neki évente....

szerintem minimum 15m/év...

Kevin Love, meg ilyenbe tolja:[link]

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#2917) perempe válasza diegho (#2909) üzenetére


perempe
addikt

a kérdés az, hogy hová fejlődhet.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#2918) perempe válasza koxx (#2912) üzenetére


perempe
addikt

Bynum is csak kilóra van meg, a '90-es évekhez képest vicc a mai mezőny.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#2919) diegho válasza perempe (#2917) üzenetére


diegho
nagyúr

Én úgy láttam a videóiból, hogy jól helyezkedik, szépeket blokkol, de meg kéne tanulnia dobni, na jó nem egy Gasol szintet, aki magas létére középtávolról is simán bedobja, de meg kéne neki tanítani pár klasszikus center mozdulatot és kellene rá még kb 10kg szín izom, ha LAkers-nél komolyan veszik, akkor simán lehetne belőle egy stabil cserét faragni.

(#2920) perempe válasza diegho (#2913) üzenetére


perempe
addikt

bírják-e majd a szezont? egészségesek lesznek-e a rájátszásra? (ha igen, akkor mennyire.)

* Brahms: 4. szimfónia *

(#2921) perempe válasza diegho (#2919) üzenetére


perempe
addikt

Thabeet után tudjuk, hogy a magasság nem elég önmagában az NBA-ben.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#2922) Tristis


Tristis
őstag

Celtics behúzta Milicic-et. Gyakorlatilag nem lehetett volna erősebb összeállítást faragni a lehetőségekből (O.J. Mayo - Courtney Lee képességeiről talán lehetne vitatkozni, de gyakorlatilag egy szint. Szerintem simán 1.-2. hely alapszakaszban, a főcsoportdöntő viszont sajnos még így sem nekünk áll, hiába van Terry-Green-Milicic (Sullivan, Lee) cseresorunk a döntőre, ha James 40 perceket átlagol... Ilyen kerettel a Miami se fogja széthajtani magát az alapszakaszban, de jó csata lesz az biztos.

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#2923) neil_mullen


neil_mullen
aktív tag

Sziasztok, egy olyan ember segítségére lenne szükségem aki regisztrálva van az nba1 forumon... tényleg egy apro dologról lenne szó, aki aki tud segiteni kérem priviben jelezze!
:R

Privát üzenetre illik válaszolni!!!

(#2924) ben11


ben11
őstag

Egyre jobban bízom a Clippersben, szépen erősödtek.
Már tavaly is nagyon szurkoltam nekik, remélem idén tovább jutnak

(#2925) ben11


ben11
őstag

Brandon Roy visszatért? Ez igen, érdekes csapat ez a Minnesota is.

(#2926) vallas


vallas
senior tag

És elindult a szezon....

elsőre Beat LA volt a porondon a Dallasnak Nowo és Kaman nélkül, szép teljesítmény.

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#2927) stvnppp válasza vallas (#2926) üzenetére


stvnppp
senior tag

Sokan bajnokesélyesnek mondják a Lakerst, de szerintem még közel sem azok. (pár évvel ezelőtt kérdés sem lett volna) Össze kell még szokniuk, Howard sem mutatott semmit sem az előszezonban. A mai meccset nem láttam, de azért PO-ig a kezdőknek kell találniuk valamit, mert a pad nagyon kevés lesz.

(#2928) vallas válasza stvnppp (#2927) üzenetére


vallas
senior tag

PO meg lesz LA-ben, és szerintem Dallasban is...simán, aztán ott 1 vagy2 kör mindkét csapatnak.

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#2929) diegho


diegho
nagyúr

Mindenki játszott pár meccset, nekem eddig az jött le, hogy:
- Miami: sokat erősödött, Bosh elég jó formában van, Allen sokat hozzátesz, pad is elég jó
- NYK: nagyon jól játszik, ez az ő évük lehet, nagyon jó a keretük és úgy látom idén már a chemistry is ok
- LAkers: totális káosz, Nash nem ehhez a játékhoz van szokva, nincs pad, hiába van 3 szupersztár, hiányzik a körítés, télen kell legalább 1 jó játékos, hogy top4 lehessen a csapat - és egy potens edző is kéne a padra
- Rockets: Harden, teljesen úgy néz ki, hogy kilépett Durant és Westbrook árnyékából és igazi franchise player lesz belőle, a körítés is egész jó, mindenki piszok fiatal, meglepetést fognak okozni (nem tudom mennyi helyük van a sapkában, de ha még egy sztárnak van hely, akkor nagy meglepetés lesz itt)
- Boston: nem igazán látom őket bajnokesélyesnek, szerintem fejben vannak a gondok, pár embert megviselt Allen távozása
- OKC: egyértelműen gyengültek, nem lesz ebből főcsoport döntő sem idén
- LAC: náluk az a baj, hogy vagy nagyon megy, vagy nagyon nem megy, nem tudnak egy átlagos formát hozni, ezért a főcsoport döntőre esélytelen lesznek

lehetne beszélni még a Bulls-ról, meg pár fiatal gárdáról is, de egyikük sem esélyes a végére, persze a Bulls még odaérhet, ha Rose mondjuk februárig felépül és végig 100%-os lesz.

(#2930) stvnppp válasza diegho (#2929) üzenetére


stvnppp
senior tag

Remélem a Bulls eljut a PO-ig, és Rose is 100%-os lesz addig. Bár már most azt rebesgetik, hogy csak márciusban lehet belőle valami. Remélhetőleg nem csúszik tovább, mert már volt dec-január-február...

Lakers:
Na megtörtént az, amit egy korábbi döntéssel is elkerülhető lett volna. Mike Brown szerintem alapból nem jó döntés egy Kobe mellé, mikor Lebronnal sem boldogult. Remélem D'Antoni bicskája nem törik bele.

(#2931) diegho válasza stvnppp (#2930) üzenetére


diegho
nagyúr

Én őt sem tartom igazán jó szakembernek.

(#2932) stvnppp válasza diegho (#2931) üzenetére


stvnppp
senior tag

(#2933) diegho válasza stvnppp (#2932) üzenetére


diegho
nagyúr

Ha nem is vezetőedzőnek, de a stábba nagyon jó lenne az öreg, most csak lecseréltünk egy Mike-ot egy másik Mike-ra, mondanám, hogy Krzyzewski jó lenne, de ő is csak egy Mike... én Európában is körülnéztem volna.

(#2934) diegho


diegho
nagyúr

Nagyon leült a téma. Nekem van pár észrevételem, pár kellemes csalódásom és pár kevésbé.

Első a Brooklyn, nem gondoltam volna, hogy ilyen jó mutatókkal kezdenek, egész jó a keretük, szimpatikus csapat.
Második a Bobcats, ahol a sok első körös draft pick végre egy olyan csapatot eredményezett, ami akár még playoff-ba is juthat.
Harmadik a Rockets, ahol Lin teljesen eltűnt, kijelenthetjük, hogy amit tavaly láttunk tőle New York-ban, az csak egy fellángolás volt.
Negyedik a Denver, ahol elég jó az állomány, de valahogy mégsem működik a dolog még, pedig én simán playoff-ba várom őket.

(#2935) ben11


ben11
őstag

Én eléggé elkzetem szúrkolni a New York-nak, elismerésre méltó amit az "öregek" produkálnak.

Más: Kérlek benneteket, mondjatok már nekem egy boltot ahol lehet cipőt venni (basketball worldön kívül).
Esetleg outleteket merre találok ahol talán van némi esélyem? Budapest elsősorban.
Hihetetlen hogy bemegyek egy sportboltba és vagy nincs, vagy van egy darab totál gáz egyszerű valami. :W

Szóval várom a tippeket.
Köszi!

(#2936) Skipp


Skipp
senior tag

elnézve a lakers meccseit, hát azt kell mondjam, hogy jó nagy hulladék amit eddig játszottak,de főleg a védekezésen nem látszik semmi, csak az " ott van pau meg a dwight, majd azok megoldják ,meg a metta majd stealel"...

ez így ideális lesz egy első körös 0-4-re...

Légy pontos! Mérj mikromiliméterben, jelölj krétával, vágj baltával!

(#2937) Psychonaut válasza Skipp (#2936) üzenetére


Psychonaut
addikt

Majd meglátjuk D'Antoni mit tud kezdeni velük, főleg ha visszajön Nash. Ezt persze nem a védekezésre értettem - köztudottan nem ért hozzá egyikük sem - de a támadás jobb formába kerülhet. Jobb támadással persze még mindig nem lehet Playoffban sokat mutatni, de legalább valami hátha fejlődne, vagy látszódna valami koncepció.

Védekezésben az eladott labdák számát muszáj csökkenteni, meg a cserékkel kell valamit csinálni, rendszeresen veri őket gyakorlatilag minden ellenfél padja.

A jelenlegi állapotokat tekintve a 6-6 is főleg Kobe messze átlagon felüli teljesítményének köszönhető.

(#2938) stvnppp válasza Skipp (#2936) üzenetére


stvnppp
senior tag

D'antoni sem a védekezéséről híres. :) De legalább hoznak meccseket, és pozitív a mérlegük.

(#2935) ben11:
Meg kell becsülni a BasketballWorld-öt, egyetlen kosarasbolt szinte az egész országban. Én máshol nem is hallottam. És tényleg az a helyzet, amit leírtál, mindenütt kb van 1-2 két pár cipő, és kifujt, nem is értenek hozzá, így néha ki lehet fogni néhány jobb darabot olcsón, de ahhoz pokoli nagy szerencse kell. Sajnos nálunk a foci a menő...

Fontold meg a netes vásárlást külföldről!

(#2939) Psychonaut válasza stvnppp (#2938) üzenetére


Psychonaut
addikt

De legalább hoznak meccseket, és pozitív a mérlegük.
Már nem, hajnalban kikaptak a Sacramentotól, így 6-6. :D

(#2940) stvnppp válasza Psychonaut (#2939) üzenetére


stvnppp
senior tag

Jha, bocs. :R

Tőrös Balázstól és Szaniszló Csabától szoktátok hallgatni az Alley-oopot? Múltkor belehallgattam, de annyira nem kötött le, pedig ajánlásra hallgattam bele...

[ Szerkesztve ]

(#2941) Skipp válasza Psychonaut (#2939) üzenetére


Skipp
senior tag

és már vissza is csúsztak mínuszba, 6-7 ...

Légy pontos! Mérj mikromiliméterben, jelölj krétával, vágj baltával!

(#2942) Psychonaut válasza Skipp (#2941) üzenetére


Psychonaut
addikt

Mondjuk a Memphist nem is gondoltam, hogy verni fogják, főleg nem idegenben. Ez egy reális vereség volt, és belefért (szerintem).

(#2943) koxx


koxx
MODERÁTOR

Jordan XX8, szerintem vicc amit művelnek ezzel a márkával. A 2009-es után nem gondoltam, hogy tudják még fokozni... :(

[link]

(#2944) ben11


ben11
őstag

Mennyire tipikus, hogy a címvédőt az utolsó helyen álló, második győzelmét ezzel megszerző fővárosiak győzik le.. :)

(#2945) diegho válasza ben11 (#2944) üzenetére


diegho
nagyúr

És mennyire megérdemelten nyertek, ez a vicc az egészben.

(#2946) diegho


diegho
nagyúr

Beigazolódni látszik, amit mondtam, a NYK nagyon erős, Melo és Stoudemire nélkül is simán agyonverték idegenben a Miami-t, kintről valami félelmetes százalékkal dob tőlük több ember is. Palánk alá van Chandler és Sheed, idén be kell húzniuk a főcsoportot legalább, de szerintem ebből gyűrű lesz.

(#2947) koxx válasza diegho (#2946) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

:Y komolyan? nem láttam a meccset, de kív. vagyok. Kik kerültek NY-ba, hogy ilyen erősek lettek?

(#2948) diegho válasza koxx (#2947) üzenetére


diegho
nagyúr

Senkik, eddig is erős volt a keret, csak nem volt egység, most már van.

(#2949) diegho


diegho
nagyúr

Úgy látom Stoudemire hamarosan vissza fog térni, nagyon kíváncsi vagyok, hogy milyen formában és mit fog mutatni vele a NYK. LAL meccseket pedig már inkább nem is nézem, ekkora impotens támadásokat nem látni más csapattól. Hihetetlen, hogy mennyire nem tudják támadni a gyűrűt, pedig a liga állítólagos legjobb centerével uralni kéne a festéket. Komolyan mondom már lassan kezdem azt érezni, hogy Howard még a top3 centerek között sincs, Lopez és Chandler mindenképpen jobban játszik nála idén, de számtalan olyan játékos van, aki támadásban sokkal többet tud hozzátenni, mint ő.

(#2950) ben11


ben11
őstag

Sziasztok!

Egy gyors kérdés.
Van itt olyan akinek van némi tapasztalata Adidas Rose 773 cipővel, vagy ismer olyat akitől esetleg kérdezhetne?

Mennyire tapad jól a cipő? Kényelemmel hogy áll?

Erőre is köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.