Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1651) Nyugdíjas válasza Illidan (#1650) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

jah, a liga legöregebb csapatába bevásárolták a liga egyik (hanem a) legöregebb játékosát :D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1652) diegho válasza Nyugdíjas (#1651) üzenetére


diegho
nagyúr

Nagypapa csapat :D Tuti fogják őket ezzel cseszegetni.

T-Mac mi a fenére vár? :F

(#1653) Psychonaut válasza Nyugdíjas (#1649) üzenetére


Psychonaut
addikt

Látom idén átváltanak gyors játékra. ;]

(#1654) Kickass válasza Nyugdíjas (#1649) üzenetére


Kickass
őstag

atyavilag mostantol a Boston lesz az NBA elfekvo csapata kioregedett NBA sztaroknak vagy Doc Rivers inkabb vele hasonlo koru jatekosokkal tudja csak megertetni magat? :DDD ;]

szegeny Rondo meg lesz mindenki unokaja :DDD

(#1655) Nyugdíjas válasza Kickass (#1654) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Jatélleg Rondo :D Neki aztán nem sok szava lesz ott. Egyből megkapja, hogy "bezzeg az én időmben..." :D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1656) kobe24 válasza diegho (#1652) üzenetére


kobe24
tag

Hát szerintem arra vár, hogy kapjon egy ajánlatot :D

(#1657) stevve válasza kobe24 (#1656) üzenetére


stevve
nagyúr

Mivel 6. ember nem akar lenni, a Bulls elég esélytelen számára... nem tudom, kik érdeklődtek még iránta, de nagyjából a legtöbb csapatban már másodhegedűs lehetne leginkább.

(#1658) kobe24 válasza stevve (#1657) üzenetére


kobe24
tag

De a chicago már nem is érdeklődik iránta, meg nagyon más csapat se, csak nehogy az legyen vele mint iversonnal.

(#1659) diegho


diegho
nagyúr

Első nap: Heat - Celtics
Ötödik nap: Magic - Heat
Nov 5.: Celtics - Bulls
Karácsonyig nem lesz LAkers - Heat
Idén nem lesz Bulls - Heat

Keleten már az elején látni fogjuk milyen erős a Heat.

(#1660) Psychonaut válasza diegho (#1659) üzenetére


Psychonaut
addikt

Azért reménykedem egy blowoutban a Celticstől...

(#1661) diegho válasza Psychonaut (#1660) üzenetére


diegho
nagyúr

Minden a sérüléseken fog múlni, főleg a Boston részéről, nem mindegy, hogy valaki 35 vagy 25 évesen sérül meg, akár jóval hosszabb is lehet a felépülése.

(#1662) Psychonaut válasza diegho (#1661) üzenetére


Psychonaut
addikt

Tudom, de ez a Miami annyira antipatikus...lényegében mindegy kitől, csak kapjanak ki nagyon, még az első héten. ;]

(#1663) kobe24


kobe24
tag

A boston gyengül azért magas posztokon, Wallace visszavonul. T-mac meg Detroit-ban, kicsit sokan lesznek már ott alsó posztokon. Miami meg rájátszásba se jut :P :DD

(#1664) Tristis


Tristis
őstag

Szerintem jó igazolás volt Shaquille. Lehetséges, hogy már nincs fénykorában, de bizonyára olcsó volt és egy kis kor már meg sem kottyan a Bostonnak. Én úgy látom, hogy még egy évet ki akarnak húzni, és gyűjtik a pénzt a következő csapathoz. Sajnos sok szabad ügynök elkelt, így nehéz lesz majd klasszisokat megszerezni. Meglátjuk. Biztos rájátszásban lesznek, még azt is megkockáztatom hogy 1-4. Rondo oda tudja adni ugyanis a labdát és lesz olyan tömeg ott bent középen, hogy a dömper is lefüstölne ha nekirugaszkodna :C

[ Szerkesztve ]

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1665) perempe válasza Psychonaut (#1662) üzenetére


perempe
addikt

:R
[link]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#1666) perempe válasza Tristis (#1664) üzenetére


perempe
addikt

Szerintem is jó lesz Shaq.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#1667) ben11


ben11
őstag

Hajrá Heat!
Nyugdíjas klubtól pedig nem félek..xD

(#1668) Tristis


Tristis
őstag

Végre van egy kis kosár, volt szerencsém megnézni az USA-Horvát meccset. NBA elvonási tüneteim vannak! :))

Sohasem gondoltam volna, de amerikának fogok szurkolni a vb-n! Egyébként értem én, hogy Rose és Westbrook is fantasztikus játékos, de nehezen tudok elképzelni egy olyan amerikai válogatottat ahova Rondo ne férne be... Egyébként nehéz különbséget tenni a három srác zsenialitása között. Westbrook-ot értem, hogy Durant miatt van bent. Rose vs. Rondo esetén én Rondo-ra szavazok, mert ő bizony elveszi a labdát bárkitől. :U
Nyugodtan vádolhattok elfogultsággal, de Rondo számomra az év irányítója és így ott lenne a helye.

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1669) Kickass válasza Tristis (#1668) üzenetére


Kickass
őstag

a szlovenek elleni meccset lattam talan tegnap, ma meg fel 9tol a Brzailok elleni meccsuket adjak

Rondot nem hivtak vagy nem vallalta? mert nem mind1 :D

egyebkent nekem ez most kicsit 'B' csapat, a nagy nyari madness miatt eleg sokan sz*rtak bele, pedig az olimpiai siker utan jo lenne mutatni vmit vb-n, 94' ota nem nyertek vb-t, lehet szeretni meg nem szeretni a Team USA-t de egy ekkora kosarhatalomnak ez enyhen szolva is blama

(#1670) kobe24 válasza Kickass (#1669) üzenetére


kobe24
tag

Rondot hívták is és vállalta is volna, csak túl sok volt az irányító és egytől meg kellett válni, persze ezt úgy táltalták, hogy rondo mégis visszamondja egyéb okok miatt. De ez a "b" csapat is el fog szerintem picsázni mindenkit, és helyreállítják a világ rendjét :D

(#1671) koxx


koxx
MODERÁTOR

Így a kosárszezon kezdetén érdekel vkit egy Jordan V retro? US 13 / EU 47,5

Katt a képre

Ez a hivatalos neve Air Jordan “Raging Bull” Defining Moments Package II (Limited Release) Black/Varsity Red-White

(#1672) ben11


ben11
őstag

Jó honlap: http://www.fromsport.com/
Itt lehet nézni ingyen,mindenféle plusz program nélkül a vb meccseit angol kommentárral.

(#1673) stevve


stevve
nagyúr

Bah... most olvasom a hírt, hogy a Bulls azon gondolkodik, hogy Noah-t lecseréli Anthonyra? :Y :W :(((

Ha ezt meglépik, olyan botrányt kavarnak a szurkolók, hogy Paxson csak néz majd. Ilyen hülye lépést a jó vásárlások után nem szabad meglépni, agyalágyultak!

(#1674) Tristis


Tristis
őstag

NBA-t akarok!!! Még 32 nap :O ... Pedig már Boston Celtics-es eredeti pólóm is van egyenesen USA-ból hozták ismerősök... Ne már! Nem tudok várni! Hajrá öregfiúk, Go Celtics!
:C

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1675) #40835072


#40835072
törölt tag

helo!

cris paul hogy lehet hogy 1.83 al tud zsákolni? ilyen hátrafelezsákolást tud (kétkezes a videón a 2. záskolás (nem a visszajátszás)

2. Lesz valamikor western all star vs easter all star meccs? mikor közvetítik?

3. mikor kezdődik a szezon? szeretnék nézni NBA meccseket de én csak válogatott meccseket találtam pl egy lakers -miami hate vagy jó meccset mikor melyik an közvetítenek , le van írva valahova hogy mikor vannak a meccsek? neten is lehet nézni? hol?

4. van valami videós lista hogy melyik fajta zsákolásnak mi a neve?

5. Szerintetek min. hány cm nek kell lenni egy embernek hogy tudjon kétkezes hátrafeléset zsákolni? izmos , nem kövér nem, sovány ?:D

(#1676) sgergi válasza #40835072 (#1675) üzenetére


sgergi
veterán

1. [link], de van még pár videó. Nagyot tud ugrani. :)

2. All-star 2011 február 20.-án lesz Los Angeles-ben.

3. [link] Itt megtalálsz mindent. A Scores & Schedule -ben megtalálod, hogy mikor milyen meccs lesz. A szezon 27 nap múlva kezdődik, rögtön egy Boston-Miami meccsel. ;] Magyarul közvetítenek a sport1-en, itt megy az all-star is. Neten lehet élőben nézni itt vagy itt. Ha pedig le akarod tölteni, akkor ezt ajánlom (torrentként lehet leszedni a meccseket).

[ Szerkesztve ]

(#1677) #40835072 válasza sgergi (#1676) üzenetére


#40835072
törölt tag

kösz!

melyik adón? vagy neten melyik weblapon? (kell tv tuner vagy valami?)

2. zsákoló lista egyáltalán létezik?:S

(#1678) sgergi válasza #40835072 (#1677) üzenetére


sgergi
veterán

Mit melyik adón meg neten? :F :) Előző hsz-emben linkeltem egy csomó dolgot. Meccseket ad a Sport1 is, de heti 1-2-t. Ha ennél többet akarsz nézni, akkor vagy torrentről leszeded (linkeltem), vagy neten nézed (ezeket is linkeltem). A neten nézéshez nem kell semmilyen vevő, elég a gyors net. ;)

Vagy még a szerkesztésem előtt írtad? :B

[ Szerkesztve ]

(#1679) #40835072 válasza sgergi (#1678) üzenetére


#40835072
törölt tag

szerkeztésedet nem láttam :D

sport 1 en az all start élőben adják? eddigi all star meccsek hol vannak torrentbe?

elég sokat néztem a oldalon:S

[ Szerkesztve ]

(#1680) sgergi válasza #40835072 (#1679) üzenetére


sgergi
veterán

Igen, élőben szokott menni magyar kommentárral, és utána még párszor ismétlik.
Régebbieket nem tudom mennyire fogsz megtalálni, én ennyit találtam: [link] illetve még rákereshetsz itt is.

(#1681) ben11


ben11
őstag

Csak most nézem, hogy Big Z is Miamiben van! :Y :C :R
Go heat!

[ Szerkesztve ]

(#1682) Kickass válasza ben11 (#1681) üzenetére


Kickass
őstag

valakinek lassitani is kell a csapatot ;] vagy szerelmes LeBronba ;] :DDD :DDD

(#1683) #40835072 válasza Kickass (#1682) üzenetére


#40835072
törölt tag

:D

már több éve gondolkodom milye jó lenne egy lebro, wade párosítás de hogy bosh és bigZ is jön ezt nem hittem volna :)

jó kis csapat

ha jól láttam eddie house is oda került!

(#1684) Tristis válasza ben11 (#1681) üzenetére


Tristis
őstag

Ilgauskasnak is kell a gyűrű úgy látom :D

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1685) Kickass


Kickass
őstag

hey a sport2 adja az NBA Europe Live meccsket, 20:45től ma Laker-Wolves
okt 7 Lakers-Barca :C :K

(#1686) sgergi válasza Kickass (#1685) üzenetére


sgergi
veterán

Szerencsére ismétlésben megy a Sport1-en is. Nálam csak az van.

(#1687) op9


op9
aktív tag

Szasztok!

Lenne egy igen érdekes kérdésem.
Tudtok olyan labdát mondani, ami halkan pattog, és valamennyire alkalmas dobálgatásokra?
A lényeg a halkságon van sajnos, tehát nem gond, ha kevésbé hasonlít kosárlabda stílusra, de minél halkabb legyen. Természetesen a lufi az extrém véglet, de a sima gumilabdát sem mondanám annyira halknak... talán valami szövettel rendelkező lenne megfelelő, de tényleg nem tudom.
Ha valakinek van tapasztalata ilyen téren, akkor legyen szíves, ossza meg velem.
Előre is köszi!

Üdv: Péter

How Bad Do You Want It?

(#1688) Psychonaut válasza op9 (#1687) üzenetére


Psychonaut
addikt

Beltéri focilabda, ez viszonylag halkan pattan mert puha a borítása. De azért ne számíts kosárlabda-szerű röppályára és pattanásra.

(#1689) ben11


ben11
őstag

Barcelona - LA Lakers : 92 - 88 :R :Y :C

Hajrá Miami!

(#1690) op9 válasza Psychonaut (#1688) üzenetére


op9
aktív tag

Köszi a választ, jó ötlet!

Még esetleg, ha valakinek van ötlete, akkor szívesen várom...

How Bad Do You Want It?

(#1691) Psychonaut válasza ben11 (#1689) üzenetére


Psychonaut
addikt

Hagyjuk már, ezek teljesen komolytalan meccsek, ezt mindenki tudja, főleg az NBA-s csapatok. Nem mintha a Lakers a szívem csücske lenne, de egyértelmű, hogy jó csapat, és ez az eredmény egyáltalán nem mérvadó. :N

(#1692) Tristis válasza Psychonaut (#1691) üzenetére


Tristis
őstag

Boston elverte volna a Barcát akkor is :DDD

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1693) R válasza Tristis (#1692) üzenetére


R
aktív tag

sztem is :C

(#1694) Jimmy66 válasza R (#1693) üzenetére


Jimmy66
senior tag

szerintem is...

[ Szerkesztve ]

(#1695) Kickass


Kickass
őstag

(hamarosan)Kezdodik!!

(#1696) stvnppp válasza Kickass (#1695) üzenetére


stvnppp
senior tag

(#1697) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Na akkor szurkoljunk, hogy a Boston elpicsázza a Miamit kezdésnek... :))

(#1698) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Na, szép volt Boston, bár lehetett volna kicsit több pont is, de legalább nem a Miami nyert.
A Phoenixet sajnálom, az utolsó negyedben ment el a meccs a Portland ellen, de hát lesz még idő javítani.

[ Szerkesztve ]

(#1699) Tristis


Tristis
őstag

Jó kis meccs volt. Sajnos a Boston-nak még mindig meg van ez a betegsége, hogy az utolsó 8 percben összeomlik és esetlegessé válik a támadójátéka. Egyszerűen nem tudnak ugyanúgy játszani, mint előtte. Megjegyzem, sajnos a tavalyik bajnoki címet is így buktuk el. Ennek ellenére frenetikus volt, amit műveltek a srácok! Kíváncsi vagyok a Miami-nak hány veresége lesz a szezonban. Szerintem nagyon közel lesznek a Bulls rekordjához. Az én fejem most így néz ki: :D

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1700) Psychonaut válasza Tristis (#1699) üzenetére


Psychonaut
addikt

Azért utolsó két percben beszartam mik be nem estek. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.