Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2351) Nyugdíjas válasza Nyugdíjas (#2350) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Ja, és Kidd... Ezért szeretem én az öregeket. Amikor kell higgadtan leteszik az asztalra amit kell:K

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#2352) Kickass válasza Nyugdíjas (#2351) üzenetére


Kickass
őstag

Ezért szeretem én az öregeket. Amikor kell higgadtan leteszik az asztalra amit kell

a mufogsort? ;] :DDD :DDD :DDD

bocsanat magas labda volt :P :D

[ Szerkesztve ]

(#2353) Nyugdíjas válasza Kickass (#2352) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

:DDD

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#2354) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Jeeezus Dallas mitjatszott...Nowo! :D :DDD
Ezek utan mar fel labbal dontoben erezhetik magukat, mert ez nem csak a W miatt szamit, hanem lelektani gyozelem is az Oklahoma felett...azert 17-2-es run az utolso ot percben...nem semmi. :K

(#2355) ben11


ben11
őstag

Na kérem, Dallas-Miami nagydöntő esélyes ahogy jósoltam.. De várom már! :R

(#2356) stevve válasza ben11 (#2355) üzenetére


stevve
nagyúr

Ááááhhh, ezt bizony a Bulls engedte ki a kezéből. Akkor kellett volna megfogni, amikor 11 deficitben volt a Heat. :O

Sajnos összességében azt kell mondanom, hogy jó meccs volt a tegnapi.

(#2357) Nyugdíjas válasza ben11 (#2355) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Derossz lesz:D Nézhetem Jamest tovább... (Nincsenek hirek arról, hogy nekem szimpatikusabbra operáltatja az arcát? ;] )

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#2358) stevve válasza Nyugdíjas (#2357) üzenetére


stevve
nagyúr

Dzsennifer López arcára vagy még inkább fenekére gondolsz? :DD

(#2359) fefe9


fefe9
tag

Hoppá, kérem, Mike Miller mikor tanulta a mostani meccsen bemutatott dolgokat?
Lemaradtam. Kétségtelen, nem csak triplát tudott dobni, de ennyire nem volt sokoldalú.
Szimpatikus játékos egyébként.

Semleges szurkolóként remélem, jó döntő lesz. :C

--- https://flic.kr/ps/37w6iv ---

(#2360) Nyugdíjas válasza stevve (#2358) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Neeem is rossz az ötlet :DDD

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#2361) Kickass válasza Nyugdíjas (#2357) üzenetére


Kickass
őstag

birnad ha felvenne a szopoalarcot mi? :DDD

tegnap tortenelmet irt a MIA, innetol mar meg kell legyen, jo lenne a kov meccsen lezarni a parharcot, es akkor johet a Dallas, este a meccset is megnezem, a Sport TV magara talalt mostmar szinte minden meccset adnak, ideje volt

(#2362) Nyugdíjas válasza Kickass (#2361) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Nem feltétlen azt,de valami mást mint amilyen fizimiskával most küzd az enber. :DDD

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#2363) Kickass válasza Nyugdíjas (#2362) üzenetére


Kickass
őstag

viszont most embertelent kuzd, es maxi repsect neki, nekem nem volt nagy kedvencem, de azert orultem h MIA-ba vittek (foleg ismerve Wade-el a jo kapcsolatat), es ebben a PO-ban eddig megszolgalta a szurkolok bizalmat, pedig evkozbe mindenki kutyazta

(#2364) Nyugdíjas válasza Kickass (#2363) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Ezt a részét nem vitatom. :K

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#2365) stevve válasza Nyugdíjas (#2364) üzenetére


stevve
nagyúr

Ezt én se. A szezon végét elpuskázták, de most megint összekapták magukat.

(#2366) vallas


vallas
senior tag

DALLAS!!! :R :R :R

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#2367) Nyugdíjas válasza vallas (#2366) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

:C

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#2368) diegho


diegho
nagyúr

OKC-nél annyira kijött az, hogy rutintalanok. Utóbbi két meccset nagyon elcseszték. Elsőnél 15pontot adtak le 2 perc alatt utóbbinál végig vezettek. Úgy látom Durant nem tudott igazán koncentrálni a fontos pillanatokban. Ha Dallas-Miami lesz, akkor életemben először a Dallasnak fogok szurkolni, ilyen se lesz többet.

(#2369) diegho


diegho
nagyúr

Mike Brown! Van egy olyan érzésem, hogy nyáron nagy építkezés lesz. (amit remélem a Gasol, Brown, Bynum trió azonnali elküldésével kezd)

[ Szerkesztve ]

(#2370) Nyugdíjas válasza diegho (#2369) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Rögtön utána pedig átadja a posztját Kobe-nak ;]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#2371) diegho válasza Nyugdíjas (#2370) üzenetére


diegho
nagyúr

Kobe jó lesz még, csak kell mellé hozni egy taknyost, akit betanít és méltó utóda lesz. Amúgy totál megértem így a félredugások fényében, hogy miért estek ki ilyen simán a Dallas ellen. Elég gáz lehet úgy együtt játszani emberekkel, hogy tudod a feleséged/barátnődet kezelgették... én ilyen esetben biztos, hogy kórházba küldtem volna egy-két hónapra, azt aki ezt meg merte tenni.

[ Szerkesztve ]

(#2372) Nyugdíjas válasza diegho (#2371) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Na nem ugy értettem. Már Celevelandben is totál impotens volt az ürge, LeBron volt ott is a főnök, az meg micsodadolog... Mit fog csinálni igy Kobe-val?

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#2373) diegho válasza Nyugdíjas (#2372) üzenetére


diegho
nagyúr

Kobe majd megneveli. Az alapszakasz felénél eldől majd, hogy mennyire vált be. Azért remélem PJ segít neki a háttérből majd az elején. Mondjuk én nem őt választottam volna edzőnek.

(#2374) Nyugdíjas válasza diegho (#2373) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Na az biztos, hogy nem feltétlen ő volt a legjobb. Nem nagyon érdekel mi törpénik a Lakersnél, sőt ellenérdekelt vagyok a sikereikkel szemben, ha ugy nézzük:DDD,de erre kiváncsi vagyok mi sül ki ebből.

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#2375) vallas


vallas
senior tag

Akkor ma nyerjen a Chicago és legyen 7mecsses a keleti döntő!

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#2376) diegho válasza vallas (#2375) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem lett. Nagyon szoros volt a kelet, egyetlen meccsen volt csak 20pont felett a különbség, akkor is a Bulls nyert. Jön a számomra totál érdektelen döntő, de akkor már nyerjen a Dallas.

(#2377) Kickass válasza Kickass (#2361) üzenetére


Kickass
őstag

'jo lenne a kov meccsen lezarni a parharcot'

igy teljesuljon minden kivansagom :C

(#2378) vallas válasza diegho (#2376) üzenetére


vallas
senior tag

Hát ez nem jött be...

Kicsit azért féltem a Dallast...de nyerni kell...

Jamest szerintem nem fogjuk tudni tartani, de ha Wadet, és Bosh-t igen akkor szerintem jók az esélyeink, mert irányító poszton sokkal jobbak vagyunk..

Wadet megfogja Marion, Bosh-t meg Chandler és Nowo

A kérdés, hogy Nowot ki fogja a Miamiben? ötletek?

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#2379) fefe9 válasza vallas (#2378) üzenetére


fefe9
tag

Nem biztos, hogy jól gondolom, de szvsz. Marion inkább James-t fogja majd, Wade inkább Terry-t/Stevenson-t kapja meg ajándékba.
A Bosh-Chandler birkózás jó csata lesz.

Nowo levédése: ez nagy lutri, James, Bosh, Haslem, a német sokat mozog a periméteren, tehát fürge ürge kell hozzá (ha Marion még a másik oldalon lenne, akkor nem lenne kérdés :)

--- https://flic.kr/ps/37w6iv ---

(#2380) diegho


diegho
nagyúr

Na most ha Dirk úgy dob, mint OKC ellen, akkor nem mindegy ki fogja? Ha az egész Miami fogja, akkor is dob 30 pontot.

(#2381) vallas válasza diegho (#2380) üzenetére


vallas
senior tag

Így legyen...

Jamest, és Wadet átdobja kintről az biztos

A Haslemet nem szereti Nowo, de ha ő kijön, akkor nem lesz bent magas embere a Heatnek, és akkor Chandler, és Haywood is megszórhatja magát.

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#2382) Nyugdíjas válasza diegho (#2376) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Kb. ezt gondolom énis. Nem nagyon érdekel a dolog,de már inkább a Dallas.

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#2383) stevve


stevve
nagyúr

Eh, kiestünk, pedig most is közel volt. Valahogy mindig elfogy a végére a Bulls. Noah, megint nem sokat csinált, az a 18-3 futás meg... :U

Na mindegy, idén azért best record, év edzője, alapszakasz MVP és főcsoportdöntő. szép sor ez is. :C

A döntőben viszont akkor már Dallas. Nagyon rájuk férne 2006 után a reváns, az tuti.

(#2384) birka1337


birka1337
tag

yesyes, jöhet a dallas :P

-

(#2385) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Na, akkor hajra Dallas, es csakis Dallas. Kivancsi leszek.

(#2386) vallas


vallas
senior tag

Nem bántásként, de ezt találtam....

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#2387) Psychonaut válasza vallas (#2386) üzenetére


Psychonaut
addikt

Azert megiscsak dontobe jutottak valahogy. ;)
Bar nem kedvelem oket, el kell ismerni, hogy a Playoff soran egyre jobban jatszottak/jatszanak.

(#2388) Nyugdíjas válasza vallas (#2386) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Speciel nekem Wade-el semmi bajom. James nekem is szörnyen ellenszenves,de amit letettek az asztalra ahoz nem lehet rosszindulatúan hozzászólni. Az hogy mint ember, vagy akár játékos mennyire szimpatikus egy dolog,de a teljesítményét el kell ismerni.:K

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#2389) vallas válasza Nyugdíjas (#2388) üzenetére


vallas
senior tag

Azért is írtam, hogy nem bántásból, inkább csak egy érdekes kép..

Nekem amúgy egy Dallasi 41- s mez mellett, van egy Miami 30-s Beasley-s is :))

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#2390) ben11


ben11
őstag

Akkor ezt imádni fogjátok :DD
LeBron James Road To Redemption

És csak azért is HAJRÁ HEAT!!!:)

[ Szerkesztve ]

(#2391) Nyugdíjas válasza ben11 (#2390) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Igy éled meg a lázadást? Ennyire azért nem rossz a helyzet :D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#2392) stvnppp


stvnppp
senior tag

Sziasztok!
Kicsit off lesz!
Nem tudtok Bp-n valami sörözőt/pub/kocsma, ahol meg lehet nézni az sport1 ismétlést? Minden sportbárban (amit ismerek) csak focit tolnak :(

Amúgy Wade az egyik kedvencem, de most hajrá Mavs! :C

(#2393) Nyugdíjas válasza stvnppp (#2392) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Én nem tudok ilyenről,de ha megtudsz valamit, szólhatnál:K

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#2394) ben11 válasza stvnppp (#2392) üzenetére


ben11
őstag

Sajnos Magyarországon még mindig siralmas a kosárlabda helyzete, ilyen téren is.. :W

(#2395) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Kiraly utcanak a korut feloli harmadanal, a Kuplunghoz kozel (szinte mellette) van egy sportkocsma, ahol NBA matrica/felirat is van az ablakon, szerintem erdemes lenne egyszer benezned. En meg nem voltam, mert csak ugy egy hete akadt meg rajta a szemem, mikor mentunk inni este.

(#2396) stvnppp válasza Psychonaut (#2395) üzenetére


stvnppp
senior tag

Köszönöm, majd elnézek arra.
Ahogy így keresgettem, több helyre is ki van írva, hogy kosárlabda, de a programok között sehol sincs feltüntetve. :( Úgy látom, hogy az lesz, hogy bemegyünk pár helyre, és ahol hajlandóak benyomni a sport1-et, ott fogjuk nézni. A baj amúgy csak az, hogy most van a Roland Garros is, és sok helyen lehet nem fognak váltani, ha más azt nézi.

(#2397) Nyugdíjas válasza Psychonaut (#2395) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Na majd betesztelem:K

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#2398) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Ezek után jóérzésű ember mindenképpen a Dallasnak szurkol. Fájna ám szegénynek...

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#2399) vallas válasza Nyugdíjas (#2398) üzenetére


vallas
senior tag

Biztos kemény lenne a leszedetés... :D

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#2400) Nyugdíjas válasza vallas (#2399) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Abban bizunk, nem lesz rá szükség.

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.