Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1451) Nyugdíjas válasza sgergi (#1450) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Én nem is értem Fisher honnan jött elő. Öreg az már, pihenjen :DDD Allen nemtom micsinált. Megforditani simán meg lehetett volna, nem húztak el sosem nagyon sokkal. Egyébként én számítottam rá, hogy ez lesz...

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1452) Tristis


Tristis
őstag

Bíráskodás 1:1. Csapatot sajnálom, jobb volt a Lakers. Legközelebb jobb lesz. :K

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1453) he7edik. válasza sgergi (#1450) üzenetére


he7edik.
addikt

Nyugodtan fogalmazhatsz úgy is hogy ma nem volt annyival jobb a Boston hogy ellensúlyozni tudja az elfogult bíráskodást.

Égő szöveg a flém vázon

(#1454) Nyugdíjas válasza he7edik. (#1453) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Én annyi panazst hallok mindenkitől ezekre abírókra most, hogy ha nem tudnám, hogy a Nike ugyis megvette az egészet ;] :DDD , még azt gondolnám, fellázad a nép. Tényleg mindenkinek szemet szúr.

Cska az összefoglalót néztem,de pl. azt végül befújták, hogy Rondorol ment ki az a labda? Mert az tényleg durva, nem is csodálom, hogy neki akart menni a bírónak :U

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1455) sgergi válasza Nyugdíjas (#1454) üzenetére


sgergi
veterán

Végül nem Rondóra fújták, de elég sokat tanakodtak azon is. :D

(#1456) Nyugdíjas válasza sgergi (#1455) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Hát... végülis én is szemüveges vagyok. Mondjuk én azért egészen jól láttam.
Viszont van egy tippem, hogy az öreg Shaq-el szemben nem tanakodtak volna annyit ;]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1457) Tristis válasza Nyugdíjas (#1456) üzenetére


Tristis
őstag

ShaQ elé-fölé-állt volna a bírónak, majd intellektuális szempárbajt vívott volna vele...
A kép nekem is megvan. ;]

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1458) he7edik. válasza Nyugdíjas (#1454) üzenetére


he7edik.
addikt

A mostani meccs sem volt semmi de a második LA-i volt mindennek a csúcsa eddig.

Égő szöveg a flém vázon

(#1459) Illidan


Illidan
tag

Vajon lesz-e a döntőben olyan pillanat, hogy az Allen-Pierce-Garnett trióból mindhárman (vagy akár csak ketten) a képességüknek megfelelő teljesítményt nyújtják majd?
A második összecsapáson Garnett betlije, most pedig Allen... A döntőrekordot érő 8 triplás teljesítménye után a legutóbbi "produkció" szerintem szintén rekordgyanús.
Pierce is mélyen tudása alatt játszik.
Ha szeretnének bajnokok lenni, akkor ideje lesz összeszedniük magukat, a mai meccsel kezdve.

(#1460) Tristis válasza Illidan (#1459) üzenetére


Tristis
őstag

Igaz...

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1461) Nyugdíjas válasza Illidan (#1459) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

De lesz ám. Izé... volt :D
És Davis... Én éreztem az utóbbi időben, hogy a Big Baby-ben van valami, ha ügyesen kikupálják, és ő is tesz érte, simán lehet Rondo mellé az "új" Boston egyik fontos embere.

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1462) Tristis válasza Nyugdíjas (#1461) üzenetére


Tristis
őstag

Azt hiszem kicsit sokat üvöltöztem hangosan a lakásba, hogy gyerünk bébi, gyerünk!! Szomszédok azt hiszem kicsit kivoltak ;]
6 játékos dobott 10 pont felett, Allen nem dobott jól, de megtalálta a helyét, hogy tud segíteni. Én most azt érzem, hogy nagyon jó lelki egyensúlyba került a Boston ezután a meccs után és komoly esély van, hogy elhozzuk a következőt is. Lakers-t abszolút nem értem, kicsit ilyen anyámasszony katonája csapat volt, pedig esélyük volt komolyan a 3-1-re. Amikor Garnett elkezdett tapsolni... :D Azt hiszem ezért lehet szeretni ezt a csapatot :B

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1463) Illidan válasza Nyugdíjas (#1461) üzenetére


Illidan
tag

Nem semmi figura ez a "Big Baby" Davis. Korábban Shaq-nek voltak hasonló ünneplései egy-egy kosár után, de Davis még rajta is jócskán túltesz. Amikor ordítva, habzó szájjal rohant a kispad felé Robinsonnal a nyakában, az nálam mindent vitt :DDD
Kellett azért ehhez a jó teljesítményhez Bynum kiválása. Nélküle a Lakers elég gyenge középen, főleg védekezésben. Lepattanókban is kikaptak, és a gyűrűt is sokkal bátrabban támadhatta még a legkisebb Robinson is, hatékony légelhárítás hiányában. Nagyot játszott egyébként a kicsi, Fisher nem igazán tudta felvenni a tempóját.

[ Szerkesztve ]

(#1464) Nyugdíjas válasza Tristis (#1462) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Komoly meccs volt az biztos. Bár én ezt net hiányában kihagytam élőben,de már leszedtem, mindjárt megnézem. Ebben a playoffban szerintem ez lesz a kedvencem a Bostonról :K

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1465) sgergi válasza Tristis (#1462) üzenetére


sgergi
veterán

Hatalmas volt Davis! Én is ordítoztam már minden felé, mert ez a srác mindent megtesz azért, hogy pontot szerezzen. Ha kell, a földön fetreng a labda megszerzéséért, és minden labdáért küzd. Még úgy is, hogy csöppet túlsúlyos, és nem éppen egy képzett játékos. De ezért szerethető igazán.
Egyébként a meccs jó volt, és most a Boston erősebbnek tűnik. A következő meccset is hozniuk kell.

(#1466) Nyugdíjas válasza sgergi (#1465) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Egyébként pont ezért gondolom én azt, hogyha ezért a lelkesedésért megkapja a kellő figyelmet, és támogatást, meg persze képzést, akkor a jövendő Boston egyik fontos játékosa lehet Rondo mellett. Nagyon nagy bajban van ilyen szempontból a Celtics, mert valószinüleg az NBA "legöregebb" csapata. Pár éven belül a big three-ből nem lesz már ott senki valószinüleg.

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1467) perempe válasza Illidan (#1463) üzenetére


perempe
addikt


[link] /nagyban/

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#1468) Illidan válasza perempe (#1467) üzenetére


Illidan
tag

Erre a jelenetre gondoltam. :)
Bár itt még nem folyik nyál a szájából :D

(#1469) Tristis


Tristis
őstag

Szerintetek hogy áll a Boston a fizetési sapkával? Ha meg tudnának csinálni egy Ray-Wade cserét, akkor jövőre is bajnokesélyesek lennénk nagyon komolyan. Nem tudom erre mekkora esély van és azt sem, hoyg Wade mennyire szomjazik a sikerre. Szerintetek mennyire elvadult az elképzelésem? Először én is annak találtam, utána gondolkodtam rajta és nem is tudom....

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1470) Nyugdíjas válasza Tristis (#1469) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Ilyeneket ne is mondj, mert elsirom magam :D De komolyan... Nem sokáig láthatom már Ray Allent, nehogy már ne a Bostonban lássam addig is. Egyébként szerintem marhára maradni fog. Nem ugy ismerem az "öreg Riverst". De szerintem ezeket a dolgokat soha senki nem tudja előre látni. Legalábbis én eddig még mindig meglepődtem milyen cserék jöttek ki ahoz képest amiket én kitaláltam magamban.

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1471) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Na, most tudtam megnézni csak a csütörtöki meccset. Soha többet nem nézek nba.com-os összefoglalót. Hát, hogy ennyire más jöjjön át belőle, mint amilyen a meccs volt :Y Úgy tünt, mintha Kobe semmit nm csinált volna. Közben meg, ezekkel a hármasokkal... ha nem tudtam volna az eredményt már, akkor be lettem volna kaksizva egy kicsit :D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1472) Psychonaut


Psychonaut
addikt

3:2 a Bostonnak, még egyet hozni kellene...inkább, mint hogy a Fakers és Kobe örülhessen...

(#1473) Nyugdíjas válasza Psychonaut (#1472) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Nagyon egybe lett most a Boston, mindenki megtalálta a helyét, ha ez igy marad én aszondom jó esély van rá. Mondjuk az viszont a Lakersenk gáz, hoyg ott Kobe-n kivül a többiek akár szódázgathattak volna egy felmosóval a pálya szélén nyugodtan. Az meg Kobe-t minősíti, hogy még igy is néha komolyan ráparáztam, hogy feljön a Lakers. Bocsánat... Kobe Bryant :D Ő a legjobb az NBA-ben, ezt szerintem senki nem vitathatja el tőle (mondom ezt ugy, hogy utálom :DDD , de ezek tények)

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1474) Tristis


Tristis
őstag

Jajj, nagyon éveztem a meccset és rendkívül hihetetlen volt, hogy ilyen szoros volt, mert ez a Boston most nagyon elverte a Lakerst. Persze volt sok lepattanó hibázás, sok ki nem kényszerített eladott labda (ugye mennyire fontos mutatók ezek), egy-két meg nem értés, egy-két felesleges támadásszövés a 4. negyed derekán és máris szoros lett. Lakers amit mutat az egyre szomorúbb. Kobe-nak fantasztikus meccse volt még úgy is hogy valami kegyetlent védekeztek rajta... Örül a fejem nagyon! :DDD Tojok a foci vb-re :DD

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1475) Nyugdíjas válasza Tristis (#1474) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Beat LA! :DD

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1476) perempe válasza Nyugdíjas (#1473) üzenetére


perempe
addikt

. Az meg Kobe-t minősíti, hogy még igy is néha komolyan ráparáztam, hogy feljön a Lakers. Bocsánat... Kobe Bryant :D
A harmadik negyedben az első 7 (?) dobása bement, de a Celtics előnye nem akart csökkenni.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#1477) perempe válasza Tristis (#1474) üzenetére


perempe
addikt

Tojok a foci vb-re :DD
Sokkal jobb most a kosár!

* Brahms: 4. szimfónia *

(#1478) Nyugdíjas válasza perempe (#1476) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Az biztos... De akkor is. Eygedül tartotta az iramot a Bostonnal. Tényleg zseni a csávó :D
Ezért is utálom amugy :DDD
Olyanokat elvállal amiknek lehetetlen, hogy eredménye legyen, és mindig bemegy neki. A "hülye" behomoritott 3-asait majdnem félpályáról például kifejezetten utálom :D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1479) Tristis válasza Nyugdíjas (#1478) üzenetére


Tristis
őstag

Mondjuk azt tényleg nem tudom, hogy tanítják:
"Figyelj már, először besegítesz 4-5 méteren, majd kiszaladsz 11-re és leblokkolod Koby-t.
Mi van?!
Most miért vágsz ilyen hülye fejet gyermekem????
Így kell csinálni!!"

:))

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1480) Kickass válasza Nyugdíjas (#1478) üzenetére


Kickass
őstag

Abban azert lehet valami amit a kommentatorok megjegyeztek, hogy milyen szar lehet mar neki, hogy szorja a pontokat zsinorban, de a kulonbseg meg nem olvad :D nem mintha sajnalnam egyebkent, plane mikor belekezd a one man show-ba (az csak Wade-nek all jol :D)

(#1481) Tristis válasza Kickass (#1480) üzenetére


Tristis
őstag

Amikor bevágták, hogy Wade látta azt a hárompontost és ahogy a kezét a feje elé tartotta és elmormolt három kabbe a f**omat te beteg állatot :D. Hatalmas volt :C

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1482) Tristis


Tristis
őstag

Én felhúztam az órát 2:50-re. Nincs mese, ezért most fel fogok kelni! :C
Remélem nagy meccs lesz! (Az se lenne baj, ha nem kapnánk ki nagyon ha már kikapunk)

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1483) Nyugdíjas válasza Tristis (#1482) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Nem kapunk. Én le sem fekszek. Mondjuk nem túl jól birom az utóbbi időben az éjszakázást, ugyhogy ebbe a PlayOff-ba kezdek kicsit meghalni... :U Asszem ideje is, hogy ma pontot tegyünk a végére ;]

Beat LA!

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1484) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Najó, leirom: Mi a faszom folyik it? :((( :U :Y

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1485) Tristis válasza Tristis (#1482) üzenetére


Tristis
őstag

"(Az se lenne baj, ha nem kapnánk ki nagyon ha már kikapunk)"
Éreztem én sajnos, hogy ez lesz... Ejj-ejj. Két fantasztikus csapat végső csatája következik, győzzön az, aki utoljára össze tudja szedni az erejét! :R

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1486) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Ez alázás volt...

(#1487) Nyugdíjas válasza Tristis (#1485) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Engem a mentő fog elvinni :D

Egyébként senkise mondhassa, hogy gyenge volt a Boston, vagy valami. Illetve komolyan mondom nemtudom mi történt itt. Az biztos, hogy nagyon erősen védekezett a Lakers. (Arra nemtudom miért nem fújtak semmit, mikor Artest gyak. orrbavágta Rondot-amugy is szivből gyülölöm Artestet :DDD ) De egyébként rengeteget rápróbált a Boston,de mintha el lettek volna átkozva, semmi nem jött össze, folyton kihagyták. :(

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1488) perempe válasza Psychonaut (#1486) üzenetére


perempe
addikt

A 3. végén kikapcsoltam.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#1489) Nyugdíjas válasza perempe (#1488) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Valahogy ugy. Rondo álla után kikapcsoltam. Mondom ezé' én nem maradok fent. A leghulladékabb meccs volt a szezonban. Valahogy arra emlékeztetett, mikor még Schumacher javában tolta az F1-ben. Megnézhettem minden vasárnap ahogy ő egy körrel mindenki előtt. :(

Másik: Ha Kobe mégegyszer azt nyilatkozza valamire, ilyenkor, hogy "Its not a big deal, ya' know", akkor lehet kiutazok LA-be valami tompa tárgyal :DDD

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1490) Tristis válasza perempe (#1488) üzenetére


Tristis
őstag

Szintén. Inkább az alvást választottam. Amikor Ray Allen tiszta ziccert ront.... áhh
Láttunk már ilyet, hogy semmi sem jön össze, viszont a következő meccs biztos nem lesz hasonló sem.

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1491) Nyugdíjas válasza Tristis (#1490) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Az tuti. De hogy hozzám ki kell hivni a mentőket, bármi is lesz az eredmény azisbiztos :D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1492) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Hát, ha már Perkins nem játszik, legalább abban bizok, hogy a jó öreg Rivers nem őrül meg, és nem gondolja ki megint Williamst centerbe, mert akkor végünk :U Davis nemtudom mit tudna csinálni, mindenkinél fél méterrel alacsonyabb, és még csak nem is tud ugrani. marad Sheed?

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1493) Tristis válasza Nyugdíjas (#1492) üzenetére


Tristis
őstag

Marad, viszont ő meg csapkod és nem fog sokat játszani... Nagyon nem lesz egyszerű, de én arra is büszke vagyok, hogy ezideáig eljutottak a srácok. Nem akarom temetni őket, de nagyon büszke vagyok rájuk! ;] Remélem azért tökösek leszünk és nekik megyünk amennyire csak lehet. Davis asszem 2,06cm magas :D az a ciki, hogy a többi mégnagyobb marha :C

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1494) Kickass válasza Tristis (#1493) üzenetére


Kickass
őstag

na az utolso hajnali meccset megnezem eloben nem erdekel ha elalszok munkaidoben

de azert par cigit meg nehany nyugtatot bekeszitek magamnak asszem

Beat LA!

(#1495) Nyugdíjas válasza Tristis (#1493) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Az hagyján, hogy alacsonyabb náluk avgy 10centivel minimum,de nem si nagyon tud ugrani.

Én egyébként azt nemtudom, hogy Gasol (akit Artest után a legjobban utálok a Lakersből) minek örül örjöngve, mikor Robinson és Rondo mellett lepattanóból zsákol? Hm? valaki meg tudja mondani? :D

Sheed meg kiállíttatja magát az első negyedben szerintem. Újabban ez az uj hobbija :D Pedig birom, szerintem nagyon jól tolja.

Az meg, hogy a Lkers nem "érdemli" meg a címet az tuti. Kobe Bryant megérdemli, megérdemli az MVP-t is, de könyörgöm ő nem egy csapat, ezt a többieknek is tudni kellene a Lakersben. Ezért is nem érdemlik meg. A Bostonról mindenki azt mondta a Playoffba sem jutnak be, aztán megrázták magukat, és nagyon szép teljesitményt hoztak komoly erőfeszitések árán. Nem beszélve arról, hogy Keleten kiket kellett nekik kinyomni (Cavs, Magic). Lakers meg? Lusta banda, semmit nem csinálnak, ahgyják, hoyg Kobe elvigye a hátán az egész csapatot. Na ezért nem szeretem őket.

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1496) perempe


perempe
addikt

NBA Draft Big Board: Top 75 Players
[link]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#1497) Ifju


Ifju
aktív tag

Srácok, helyi idő szerint 2-kor vagy 3-kor lesz? :-)

(#1498) Psychonaut válasza Nyugdíjas (#1495) üzenetére


Psychonaut
addikt

Bostonról mindenki azt mondta a Playoffba sem jutnak be

LOL, ez majdnem aranyköpés... :D :DDD

(#1499) DaNi017 válasza Ifju (#1497) üzenetére


DaNi017
csendes tag

Hát Sport1-en helyi időben 2:45-kor fog kezdődni :))

... N73 ->N73 ME ->N95 8GB ->5800 XM ->C6 White ->iPhone 3G ->HTC Desire HD

(#1500) #40731136 válasza DaNi017 (#1499) üzenetére


#40731136
törölt tag

Hajjaj, már várom. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.