Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1751) Psychonaut válasza Kickass (#1750) üzenetére


Psychonaut
addikt

Nyugati focsop. dontot majd kivancsi leszek ki nyeri
Csakis a Phoenix, fő az optimizmus! :DDD

(#1752) ben11


ben11
őstag

Hajrá Clippers!!!! :B

(#1753) Kickass válasza Psychonaut (#1751) üzenetére


Kickass
őstag

remeny hal meg utoljara :D

(#1754) Nyugdíjas válasza Psychonaut (#1751) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Nekem mindegy, ha nem a lákersz.

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1755) Tristis


Tristis
őstag

Clippers-t a rájátszásba!!! :C

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1756) Tristis


Tristis
őstag

Jól látom, hogy az All-Stair gálán a teljes cserepadot a Boston adja? Egyáltalán mennyi csere van? Gondolom annyi, amennyi a kezdő, bár én sose néztem ezt ennyire.... De viccesen néz ki jelenleg a dolog :DDD

Ha jól látom a Miami kikapott NY-ban. ;] Részegen most megengedek magamnak egy JUHÉÉ-t :D Bocsánat a rosszmájúságért! ;]

[ Szerkesztve ]

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1757) Kickass válasza Tristis (#1756) üzenetére


Kickass
őstag

Ha jól látom a Miami kikapott NY-ban. ;] Részegen most megengedek magamnak egy JUHÉÉ-t :D Bocsánat a rosszmájúságért! ;]

most mondjam azt hogy nyeljel kilincset? :P :DDD

(#1758) Nyugdíjas válasza Tristis (#1756) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Attól, hogy nincsenek a kezdőben nem biztos, hogy pl. Rondo nem fog többet játszani, mint Rose. Én legalábbis biztosan látnám értelmét az egyik (ha nem...) legtöbb assistot adó játékost játszatni. Bár Rose meg elviszi a hátán a Bulls-t, az ő érdemei sem vitathatóak.

Mondjuk, hogy Yao mit keres a kezdőben a túloldalon... Már akkor ménem fért be Bynum a kezdőbe, ha már ugyis mindegy :D Kelettel alapvetően amugy még egyet is tudok érteni (ha próbálok nem a Bostonra gondolni egyfolytában :D),de ez a Nyugat ez valami botrány... Vagy ugy voltak vele, hogy Kobe ugyis elvan egyedül 15 éve, most se érezze szokatlannak a helyzetet? ;]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1759) Tristis válasza Nyugdíjas (#1758) üzenetére


Tristis
őstag

Ha még hozzátesszük azt is, hogy Doc Rivers lesz az edző.... Boston-Nyugat meccs elé nézünk :DDD

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1760) Brown ügynök


Brown ügynök
senior tag

jaj, de jó lenne megnézni 1-2 NBA meccset. Sajnos nincs kábelünk. :(

Egyébként volt szerencsém egy olyan diákmelóhoz aminél az volt a feladat, hogy NBA képeken kellett a pálya bizonyos pontjait bejelölni majd egy javascript program megrajzolta a pálya fő vonalait. Ne kérdezzétek mi értelme volt talán valami programot teszteltek így.

Mindenesetre láttam vagy 30k+ képet NBA meccsekről innen tudom, hogy a Nets kicsit ráhajthatna. :DDD

[link]

[ Szerkesztve ]

"hacsak nem jön a jó tündér break utasítás képében..."

(#1761) Tristis válasza Brown ügynök (#1760) üzenetére


Tristis
őstag

Ha NBA meccset akarsz látni...

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1762) Brown ügynök válasza Tristis (#1761) üzenetére


Brown ügynök
senior tag

Kösz. Látom van egy pár meccs. :D

"hacsak nem jön a jó tündér break utasítás képében..."

(#1763) Kickass


Kickass
őstag

Wade kezd kicsit Horace Grant-esedni a szemüvegében :DDD :DDD

(#1764) Tristis válasza Brown ügynök (#1762) üzenetére


Tristis
őstag

Van mit bepótolni :DDD

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1765) ben11


ben11
őstag

Boston bukta.. :N

(#1766) kobe24 válasza ben11 (#1765) üzenetére


kobe24
tag

Kár hogy a lakers is kikapott, hozhattak volna rajtuk egy meccset :D Lebronnal kapcsolatba meg az az érzésem, mintha az egész liga azon lenne, hogy őt lesérítsék. Már nem az első, és most is egy meccsen kétszer is... :)

(#1767) Psychonaut válasza ben11 (#1765) üzenetére


Psychonaut
addikt

Megérdemelte a Suns a győzelmet, jobbak voltak végig.

(#1768) Nyugdíjas válasza Psychonaut (#1767) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Majd a Lakersen leverjük. Nem probléma :D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1769) Tristis válasza Nyugdíjas (#1768) üzenetére


Tristis
őstag

SPOILER!!!

Megvolt :DDD

Élőben meccsek megtekintése.

[ Szerkesztve ]

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1770) Kickass válasza Nyugdíjas (#1768) üzenetére


Kickass
őstag

es tenyleg :DDD

mi meg a Thundert vertuk, szoros kis meccs volt, Durantula who? ;] :DDD

(#1771) Nyugdíjas válasza Tristis (#1769) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Nálam ilyen meccsnél nem tudsz spoilerezni. Mindig nézem élőben. És miylen szép volt. De ezt a Rondo fiut majdnem ki kellett utaznom felpofozni. Aludt ez az elején, vagy mivolt vele? Még jó, hogy Pierce ott volt :D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1772) stevve


stevve
nagyúr

Én azon vagyok teljesen elhalva, hogy a Bulls mennyire jól teljesít eddig idén. Eszméletlen, hogy egy Boozer kaliber kellett, hogy mindenki úgy játsszon, ahogyan kell és megbízhatóan hozzák a meccseket. Eddig nagyon tetszik a keleti állás. :K :C

[ Szerkesztve ]

(#1773) Nyugdíjas válasza stevve (#1772) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Na meg Rose, aki simán MVP esélyes. Sose szerettem a Bullst (nah, jó, persze Jordan ,meg Pippen az más:D),de őt nagyon birom.

Na meg szivesen az új edzőt ;]

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1774) stevve válasza Nyugdíjas (#1773) üzenetére


stevve
nagyúr

Jah, Rose már a februári gálán is kezdőember. Nagyon jól indult a karrierje (rookie of the year) a bikáknál, mert gyakorlatilag rá építenek már. :K

"Na meg szivesen az új edzőt"
Köszike :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1775) stevve válasza stevve (#1774) üzenetére


stevve
nagyúr

Remélem, a Keleti döntőben meghálálhatjuk majd Thibodeau-t. :D

(#1776) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Hop-hop, Lakersnek egy kis fricska. :DDD

(#1777) Tristis


Tristis
őstag

Iszonyat jó volt a Dallas-Boston meccs! Egy hajszálon múlott, de mind a két csapat valami eszeveszett nagyot játszott! :R

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1778) sgergi


sgergi
veterán

Akit érdekel, az jöjjön ki február 19.-én a magyar All-star mérkőzésre. Játszani fog a 99-es magyar válogatott Divac csapata ellen, a főmeccs a magyar válogatott - idegenlégiósok között fog játszódni.
További infó: [link] [link]
Ráadásul utána lesz az amerikai all-star is egy nappal, tehát jó hangulatkeltő lesz szerintem.

(#1779) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Mr. 3 point King, a.k.a. RayRay or Jesus Shuttleswoth :)

Kár hogy egy ilyen meccsen,de az egyéni teljesitményből ez nem von le semmit.

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1780) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Ez a Phoenix, hát nem elrontotta a Jazz új edzőjének a bemutatkozó meccsét? ;]

(#1781) sgergi


sgergi
veterán

Újra megvertük a Miamit. Jól nézne ki ez a 3-0 a keleti döntőben is. :D

(#1782) Nyugdíjas válasza sgergi (#1781) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Meg is lesz az... Csak Boshnak még ilyet sem lett volna szabad hagyni. :)

Viszont Pierce amit művelt, az értékelhetetlen. Rondo viszont hozta a formáját (mostanában aggódtam miatta,de az utóbbi pár meccsen simán ő húzt a bandát, most is triple-double).

Perkins viszont nagyon nem lopta be magát a szivembe (sosem szerettem igazán), eszméletlen kártékony mostanában...

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1783) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Ahh, ez a Sacramento elleni vereség...nem szabadna ilyeneket hagyni, egyre távolibb az a Playoff...

(#1784) Tristis válasza Psychonaut (#1783) üzenetére


Tristis
őstag

Én is sajnáltam. Mondjuk még nincs vessze semmi, azért még sok meccs van. Én szurkolok a Phoenix-nek ;-) Jujj, szegény Miami megint kapta még Pierce nélkül is. Ezzazzz!
Egyébként én nem is számítottam másra, minthogy az alapszakaszt ilyen 0.670 körül zárjuk. Sajnos iszonyat sok a sérült. Bár az is igaz, hogyha muszáj lenne fele tudna már játszani. Egész egyszerűen kényelmes az előny és nem hagyja Doc játszani a srácokat kis sérüléssel. Ezt így is kell csinálni.... :R

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1785) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Ez a Bobcats ez már micsoda dolog kérem... :D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1786) Psychonaut válasza Nyugdíjas (#1785) üzenetére


Psychonaut
addikt

Most mondd meg, hát nem beleköpnek a nagyok levesébe? :(

;]

(#1787) Kickass válasza Nyugdíjas (#1785) üzenetére


Kickass
őstag

legszebb orom a karorom? ;] :D

(#1788) Nyugdíjas válasza Kickass (#1787) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Előtte a Bostont is megverték, szóval inkább tényleg csodálkozok, hogy mit művelnek ezek... De azért kárörülök is, persze ;]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1789) Psychonaut válasza Psychonaut (#1780) üzenetére


Psychonaut
addikt

És tovább rontják a statisztikáját Corbinnak és a Jazznek... :)

(#1790) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Ez a Bulls... Komolyan még a végén megkedvelem őket :)

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1791) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Mindenki megnézze! szerintem... :)

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1792) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Jó volt ez a Rookie-Sophomore meccs, voltak benne szép húzások mindkét részről. Kellenek az ilyen szórakoztató meccsek, én azt mondom.

(#1793) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Durantula úr egy kissé beadta a failt :D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1794) Psychonaut


Psychonaut
addikt

All-Star gála: nekem tetszett, bár Griffint túlzottan "sztároltnak" éreztem, de Kobe kárpótolt a "nagyok" meccsén. Akármennyire is antipatikus tud lenni, tényleg hihetetlen tehetség az az ember.

(#1795) Nyugdíjas válasza Psychonaut (#1794) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Nagyjából ugyanezt gondolom,de én Griffin-t kifejezetten utálom. Túlzás ez a dolog ami megy körülötte. Ráadásul én eleve a dunk-ot, mint olyat sem szeretem. Felesleges látványosságnak érzem a legtöbbször, főleg ha túl van variálva.

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1796) csigacska


csigacska
tag

Ki, mit gondol a mai Denver-NY-Minesota cseréről? Ezzel a Denver idei szezonjának szerintem vége, Melo és Billups nélkül nem mennek sokra idén, hiába jöttek új igen jó emberkék, nem lesz már az igazi a Denver játéka.

A NY pedig biztos PO szereplő lesz, de szerintem idén még nem fognak az 1. körnél tovább jutni. Kíváncsian várom, hogyan oldják meg a palánk alatti védelmet, kik lesznek a cserék, stb stb . :) Érdekes lesz az alapszakasz utolsó fele, az biztos.

És szerintetek Anthony a pénz miatt ment NY-ba, vagy tényleg ott akar játszani? :D

Amúgy pedig: HAJRÁ BULLS!

[ Szerkesztve ]

(#1797) Nyugdíjas válasza csigacska (#1796) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Én azt gondolom, hogy a Celtics-et ismerve (bárkit megvernek,de bárkitől ki is szeretnek kapni :D) nem is kicsit félek...

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1798) Psychonaut válasza csigacska (#1796) üzenetére


Psychonaut
addikt

STAT-el együtt jó kis páros lehetnek, kíváncsi vagyok, meddig jut így a New York. Én egy PO második kört azért megszavaznék így látatlanban.

UI: ráadásul megszerezték Corey Brewert is a Wolvestól, nem rossz játékos ő.

(#1799) Tristis


Tristis
őstag

Így elsőre szerintem nem éri meg a csere. Persze minden a pénzen múlik. OK, hogy most megszereztek egy kifejezetten a mezőny felett álló támadó csatárt és a legjobb 4-est (szerintem jobb, mint Durant, akármennyire is pontkirály, a néző miatta jön el, ő pénzt is hoz és vezéregyéniség is) a lényeg, hogy ebből még mindig nincs csapat... Ha nagyot akarnak álmodni, akkor ez még kevés egyelőre. Summázva ha meg akarnak alapozni egy későbbi költekezést akkor jó döntés, egyébként nem látom sok értelmét.

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1800) Nyugdíjas válasza Tristis (#1799) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Úgy beszélsz mint valami Bostonos :DDD

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.