Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1901) Nyugdíjas válasza Kickass (#1900) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Az édes bosszú ;] Clevelandben amugy milyen elégtételnek gondolhatják ezt most... :)

Mondjuk azon gondolkoztam, hogy azt a nagyon kevés győzelmet ami van a Cavsnak amugy mindet a liga legjobb csapatai ellen gyűjöttte be. Ezmicsodadolog...

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1902) Kickass válasza Nyugdíjas (#1901) üzenetére


Kickass
őstag

gondolhatnanak mar pedig a draftra, nem kell mar nekik a W ;] :DDD :DDD

(#1903) Tristis


Tristis
őstag

Számolgattam és van egy olyan érzésem, hogy jövőre egy nagyon komoly centert fogunk igazolni nagyon komoly fizetéssel... Remélem Love még nem írt alá...

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1904) Nyugdíjas válasza Tristis (#1903) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Ez elég egyértelmű. (Vagyis mind ebben bizunk szerintem.) Legalábbis ez az egy ahol ezeréve nagyon gyenge a Boston, elég logikus lenne itt erősíteni. Én is Love-ra tippelek amugy, ha jól tudom neki lejár a szerződése, vagyis valami ilyen rémlik. (Persze Howard jobb lenne ;] )

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1905) diegho


diegho
nagyúr

Én mint talán egyetlen LAkers drukker a fórumról azt látom, hogy idén is odaérhetünk a végére, bár fene se tudja. Igazán nem is érdekel, hogy odaérünk-e. Imádom nézni ahogy Artest hülyéskedik a meccseken, szerintem az egyik legnagyobb arc az egész ligában én nem bántam meg, hogy Ariza elment, még ha jobbak is voltunk vele, majd miután visszavonul Artest visszavesszük, bár most már Kobe utódát kell keresni. Na meg Phil-ét, ami nehezebb lesz, mint egy Kobe szintű játékost igazolni.

(#1906) Tristis válasza Nyugdíjas (#1904) üzenetére


Tristis
őstag

Én Love-ot többre tartom. Rendkívüli játékintelligenciája remekül tudna együttműködni Rondo (erőltetett) passzjátékával. Howard sem rossz fejben, de nagyon sok esetben én 1000-szer elgyakorolt mozdulatokat látok és a periférikus látása sem az igazi. Bár neki talán nem is kell leadni a labdát.. :U Inkább egy tüzes, csupaszív gyereket választanék, mint egy vigyorgó monumentalitást. ;)

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1907) Nyugdíjas válasza Tristis (#1906) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Egyébként mondasz valamit...

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1908) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Senki nem akar velem offseasonrol/Nash es Hill esetleges cserejerol beszelgetni? Teljesen elveszett vagyok ebben a Playoff hangulatban... :D

(#1909) Nyugdíjas válasza Psychonaut (#1908) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

;] Elébb a Playoff

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1910) Kickass válasza Psychonaut (#1908) üzenetére


Kickass
őstag

playoff fontosabb

egyébként is ha lockout lesz Hill szinte biztos visszavonul :K

(#1911) Tristis


Tristis
őstag

Miért kellett elküldeni Erden-t.... :W

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1912) Nyugdíjas válasza Tristis (#1911) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Hogy az NBA egyetlen center nélküli csapata lehessen a Boston :D (Persze ezen csak most nevetek...)

Egyébként korábban is irtam már,de ezt én sem értem. Néha amugy olyan dolgokat csinál az öreg Rivers, hogy nem tudom hovatenni... (persze ez nem kizárólag az ő döntése volt gondolom)

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1913) Tristis válasza Nyugdíjas (#1912) üzenetére


Tristis
őstag

General Manager dönt és nem az edző szinte mindig.

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1914) Nyugdíjas válasza Tristis (#1913) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Azert mondom....

De azt szinte el sem hiszem, hogy Shaq papa igazi 10percet birt ki serules nelkul. Ez van ha valaki kozel 150kilo, es 39evesen meg az NBA-ben jatszik... Nem is tudom miert csodalkozom... Pedig ugy orult mindenki, hogy ujra jatszik. Na eddig tartott...

Na, ha még van szerkesztési idő... Az öreg Delonte West milyet akasztott má :DDD

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1915) Tristis


Tristis
őstag

Kezd érdekesen alakulni a történet :K

Keleten láthatóan a Boston magához tért, a Miami stabilizálódik. Ennek ellenére a Chicago még mindig bomba erős és iszonyat hangulat van a meccseiken. Nem véletlenül, hiszen a közönség egy része igen műértő a történelem miatt. Orlando kiereszt, ők lehetnek a sötét ló. New York is kezd némi stabilitást mutatni.

Nyugaton a Lakers lufi kipukkadt egy kicsit, a Spurs megtalálta magát, a Dallas nagyon csúnyán odaadta a meccsét. Oklahoma várja Perk jó játékát, hogy bajnoki esélyesek lehessenek (Kristic védő játékával meg is értem, hogy soha nem lehettek volna azok :DDD :W ) És akkor még nem is beszéltem a Denverről, akik nyugat fekete lovai szerintem. Bár én úgy gondolom ugyan az a helyzet, mint a 76-nél, max első körben 2 győzelem.

Boston- 76-ers párosításban reménykedek. Ez a Boston 4-1-re vinné ezt a párharcot még egy ilyen suta centerpárossal is. :R

Ez volt az én PO beharangozóm :))

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1916) Kickass


Kickass
őstag

na sport1 Bos-Chi
bár tudjuk az eredményt

keleten 54-24-el egál a második helyen, mondjuk Bulls ellen kikapni nem szégyen, de h mi a Buckstól...na az már inkább...

(#1917) Ifju válasza Kickass (#1916) üzenetére


Ifju
aktív tag

wade nem játszott, ez sokmindent megmagyaráz...

(#1918) Kickass válasza Ifju (#1917) üzenetére


Kickass
őstag

egy Bucks-ot azért nem ártana még nélküle is verni...

egyébként ebből sok probléma lesz PO-ban, ha vki kiesik vagy rossz napot fog ki akkor sokszor bajba kerülünk

(#1919) Ifju válasza Kickass (#1918) üzenetére


Ifju
aktív tag

hát igen, biztos szokatlan volt a szitu jameséknek.
elnézve a statokat, igencsak hiányzik onnan az a szokásos +20-30 pont...

(#1920) Nyugdíjas válasza Kickass (#1918) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

olvastam erről valami statisztikát. nem jót jelent, ha hármójuk közül valaki nem játszik...

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1921) Psychonaut válasza Ifju (#1919) üzenetére


Psychonaut
addikt

LOL, hagyjuk mar. Azert nehogy mar egy Jamessel ne tudjon nyerni egy Miami a Bucks ellen...szokatlan volt a helyzet...ja, meg kemeny volt a pad az oltozoben.

Szerintem egyszeruen Wade viszi el a hatan a csapatot. Es ez igy Playoffnal azert annyira nem lesz elonyos.

SZERK: mondjuk elonyosebb, mint a Phoenix 10. helye, az teny.

[ Szerkesztve ]

(#1922) Kickass válasza Nyugdíjas (#1920) üzenetére


Kickass
őstag

sokszor még az se jelent jót ha mind3an játszanak... :DDD :DDD
na de inkább nem fikázom a csapatom :B

(#1923) diegho


diegho
nagyúr

Miami - New York így első körben, egyik nagy távozik rögtön.

(#1924) ben11


ben11
őstag

Milyen meccsek vannak már ma! :Y

(#1925) Tristis


Tristis
őstag

Van hangulat a Boston - Miami meccsen ;]

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1926) Nyugdíjas válasza Tristis (#1925) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Én ilyen védekezést ugy általában is régen láttam,de a Miamitól meg végképp. Én nem tudom mikor szedték igy össze magukat,de látszik, hogy a Boston nem igen tud vele mit kezdeni.

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1927) Tristis


Tristis
őstag

Teljesen egyetértek! A 2008-as rájátszásban láttam valami hasonlót, de nem mondanám, hogy bármilyen szinten is jobb védekezést, mint amit a Miami produkált tegnap este. Mondjuk a Boston se próbáltam szétdobálni őket a 3-as vonalról... Brutálisan nagy győzelem! Grat a Miaminak! :R

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1928) Nyugdíjas válasza Tristis (#1927) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Azt néztem, hogy Wade iszonyatosan futott egész idő alatt (elképzelésem nincsen hogy birta fizikummal), mindig ott volt mindenütt (amugy ezt meg is említették halftime-ban). Ráadásul tényleg azt csinálták, hogy folyamatosan kettőzték az embereket, ez volt az amivel nem tudott mit kezdeni a Boston.

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1929) ben11


ben11
őstag

Mi van Bostonnal? Egy Wizards-tól kikapni? Najó, mondjuk rájátszásra biztosan fel fogják magukat szívni..A kimaradt zsákolás milyen volt már.. :)) :DDD
Dallas viszont már 2. és ha holnap Spurs ellen kikap LA, akkor így is marad..
Érdekes a rájátszás vége is na..:)

Ja nem,benéztem. 13-a az utolsó játéknap és játszik mind a kettő..Na majd meglátjuk..

[ Szerkesztve ]

(#1930) Tristis


Tristis
őstag

Boston nem foglalkozik a 2. hellyel, ennyi történt. Mindenki pihent, kivéve Jermaine O'Neal-t. Jellemzően az történik, hogy szerintem Shaquille-lel a többiek figurákat gyakorolnak, a cserék pedig játszanak, mivel nagyon gyenge a forma és főleg a védekezés... Reméljük legalább a New York meglesz..... :(((

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1931) stevve


stevve
nagyúr

Ha valaki év elején azt mondta volna, hogy a Bulls lesz az alapszakasz legjobbja, biztos nem hiszem el... és mégis megcsinálták. :C :DD

Rose valami nagyon durva fejlődést produkált és szerintem az MVP mellett a legjobban fejlődő játékos cím is simán lehet az övé.

(#1932) Psychonaut válasza stevve (#1931) üzenetére


Psychonaut
addikt

Na, azert a Phoenix csak odaszurt a San Antonionak bucsuzaskeppen. ;]

stevve: Rose for MVP. :K

(#1933) stevve válasza Psychonaut (#1932) üzenetére


stevve
nagyúr

Bizony, örültem is most a PHX győzelemnek. :K

(#1934) Tristis


Tristis
őstag

Megnéztem utolsó alapszakasz meccsét a Bostonnak. Nagyon jó volt látni, hogy milyen felszabadult volt a játék. Gondolom a többi pályán is hasonlóan zajlott a dolog. Néhány megállapítás:
- Carlos Arroyo mit keres az NBA-ben? Annyira gyönge, hogy 4. irányító lesz belőle a play off-ban szerintem
- Wafer egy igazi támadó embör, ha hátrányban van a csapat és kell egy kis kakaó nagyon jó lesz.
- Murphy nem ér pénzt, annyira málé a gyerek védekezésben, hogy még Kristic-nél is sokkal rosszabb, pedig az ténylegesen egy valós teljesítmény. :DDD
- Kezdem érteni, hogy miért adnak Bradley-ért ennyi pénzt. Ha kicsit jobban megtanulja vezetni a labdát jó játékos lehet belőle, és kiváló második irányító. Bár Rondo mostanában tényleg egy hisztis picsára emlékeztet, remélem valami tökösséget bárhogyan is de bele lehet verni. Én egész nap trash metált hallgattatnék vele, hogy keményedjen. ;]

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1935) Nyugdíjas válasza Tristis (#1934) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

A lóf.szt! :D Fel kellene pofoznia valakinek ugy atyailag ezt a Rondo gyereket, hogy szedje már össze magát, mert ez egy profi sportolótól tényleg vicc. Összeszedhetné már magát, mert ez igy para.

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1936) ethrnz


ethrnz
csendes tag

Sziasztok,

Előfizetnék NBA TV-re, de nem vágom a legkultúráltabb lehetőséget, amivel TV tudnám nézni a meccseket.

1. Van-e olyan media player, amellyel be tudon fogni a streamet?

2. Laptopomat hogyan kössem a TV-re?

A laptopomon D-Sub és 7-pin (!) S-video kimenet van (Intel GMA 950)
A TV-n (61 col Toshiba projektoros, imádom) van SCART, S-Video 4-pin, komponens (YUV) bemenet.

Előre köszönet minden okosságért!

(#1937) ben11


ben11
őstag

Egy kicsit off, de tudnátok ajánlani olyan cipőt ami még poros pályán is tapad?
Nemrég vettem egy jordant, de néhány pálya kifog rajta.. :(((
Bár lehet a 65 kilóm is tehet róla.. :U

(#1938) Nyugdíjas válasza ethrnz (#1936) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Úgyérted League Pass-re?

Az összekötés ügyében lehet kapni D-Sub-SCART kábelt, asszem pl. E-Digitalban 1-2 ezresért, és már mehet is az ügy.

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1939) Tristis


Tristis
őstag

Sport TV szánalom, hogy milyen meccseket ad a rájátszásból...

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1940) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Az Indiana mit szedett be? :Y:D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1941) Nyugdíjas válasza Nyugdíjas (#1940) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Hansbrough szedte be a legtöbbet belőle :D Az öreg Bird most asszem örül :)

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1942) diegho


diegho
nagyúr

nyögvenyelős volt ez a bulls részéről

(#1943) Nyugdíjas válasza diegho (#1942) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

A Miaminak egy fokkal könnyebben megy az ügy, pedig én ott vártam a nagyobb harcot. Dehát ez még annyira az eleje az ügynek, hogy nem is szóltam :D

szerk.: Na pont elkiabáltam volna? :)

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1944) diegho válasza Nyugdíjas (#1943) üzenetére


diegho
nagyúr

azért 87-88 nál 2 perccel a vége előtt lehetett volna meglepetés is.

Orlando meg szépen kikapott, ahogy kell :))

[ Szerkesztve ]

(#1945) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Hop-hop, ugy latom a Magic kicsit meglepodott a meccsen... ;]

(#1946) diegho


diegho
nagyúr

Én, mint LAkers drukker azt remélem, hogy minél több meccset láthatok majd tőlük, nem érdekel a bajnoki cím.

(#1947) Psychonaut válasza diegho (#1946) üzenetére


Psychonaut
addikt

Na ja, ha a Phoenix is ugy ki lenne tomve gyurukkel, engem sem erdekelne. :D

(#1948) diegho


diegho
nagyúr

Vogel nyilatkozata nem semmi: [link] ez a srác nem erről a világról való, meg van benne Iverson gyorsasága, Kid látása a pályán, Billups dobótechnikája és Jordan atletikussága, hogyan védekezel ez ellen? :DD

(#1949) Nyugdíjas válasza diegho (#1948) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Én nemtudom,de para ez a Rose gyerek az biztos...

Az Orlando meg monnyon le:D nagyon nem szeretem őket...

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1950) Psychonaut válasza diegho (#1948) üzenetére


Psychonaut
addikt

Amugy az igaz, hogy kifejezetten jol jatszott az Indiana, es tenyleg egyenrangu ellenfelek voltak. De hat Rose az Rose, igaza van az edzonek. Ez a srac nagyon tud.

SZERK: amugy elkerulhetetlen az, hogy Jordanhez hasonlitgassak, reg volt mar ilyen karizmatikus - es tehetseges - jatekos a Bulls kereteben.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.