Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1701) Nyugdíjas válasza Tristis (#1699) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

erre csak annyit tudok mondani, hogy: +1 :D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1702) Kickass


Kickass
őstag

meglátjuk mi lesz ha összeáll a Heat, ez most még elég harmatos volt, Boston meg hát meglátjuk, azért volt jó ez a meccs mert csak a játékot figyeltem mindkét csapatnak szurkolok :D

azt viszont mondja már meg nekem valaki h lehet egy hüvelyk ujj töréssel kihagyni egy egész szezont a'la Mike Miller

(#1703) Tristis


Tristis
őstag

Nagy a csend...
Ahogy néztem a mutatott játékot, eddig a Sacramento az év meglepetés csapata! Ki-mit gondol az első 4-5 fordulóról?

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1704) Kickass válasza Tristis (#1703) üzenetére


Kickass
őstag

en a nyito meccsen kivul meg egyet se lattam :D de 5. fordulo utan egyebkent se mennek talalgatasokba...

(#1705) Tristis


Tristis
őstag

Hornets nagyon kemény, Miami még nagyon nem állt össze úgy néz ki. Dallasnak csináltak védekezést. Érdekes fejlemények vannak, kár hogy ilyen nagy a csend :U

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1706) sgergi


sgergi
veterán

Megnéztük a MIA-UTA meccset a Sport1-en. Ha valaki akar egy jó meccset, akkor ezt tudom ajánlani. Rég láttam ennyire szoros és izgalmas meccset, pedig egyik csapatot sem kedvelem különösebben.

Tristis: azért az kemény , hogy így 1 percen belül szólunk hozzá, mikor eddig semmi mozgás nem volt. :)

[ Szerkesztve ]

(#1707) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Ezt az oktatást amit a Miami kap ebben a szezonban a Celticstől... :D Imádomm:D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1708) Psychonaut válasza Nyugdíjas (#1707) üzenetére


Psychonaut
addikt

Igen, nekem is szimpatikus a Celtics játéka idén...ház még a Miamié. ;]

(#1709) Tristis


Tristis
őstag

Volt szerencsém látni később felvételről a mérkőzést. Én nem láttam semmi szokatlant...

:DD

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1710) diegho


diegho
nagyúr

Azt nem tudja valaki, hogy Boozer miért nem játszik a Bullsnál? Sérült? Mi történt vele?

(#1711) Psychonaut válasza diegho (#1710) üzenetére


Psychonaut
addikt

Kézközépcsont-törése volt még a nyáron, azóta nem lépett pályára.

(#1712) diegho


diegho
nagyúr

az szép, remélem a hajrára felépül, akkor izgalmas lesz a dolog, mert a srácok most is egész jól nyomják.

2 hónap múlva már kb tudni fogjuk kik juthatnak a playoff-ba, idén úgy nézem a hornets is elég erős lett, nem is tudtam, hogy ariza náluk van.

(#1713) Psychonaut válasza diegho (#1712) üzenetére


Psychonaut
addikt

Most már "light shooting" engedélyezve van neki, de egyelőre ennyi. Suns jobb, mint vártam.

SZERK: mondjuk a Miami elleni blowout csúnya volt, de a Lakers ellen kijátszották magukat.

[ Szerkesztve ]

(#1714) diegho válasza Psychonaut (#1713) üzenetére


diegho
nagyúr

Akkor talán még idén pályára léphet. Nagyon várom már, végre lehet egy erős Bulls Jordan után is.

(#1715) Tristis válasza diegho (#1714) üzenetére


Tristis
őstag

Jók ez tény, csak nézni nem szabad a meccseiket, ahogy Noah harapja a labdát :U
Elküldeném balerínának! :DDD

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1716) diegho


diegho
nagyúr

Ez a Miami eléggé botladozik én úgy látom.

(#1717) diegho


diegho
nagyúr

most olvasom, hogy lehet elmarad a következő szezon. 40% b bér csökkentés nekem se tetszene, nem is értem hogy gondolták ezt. remélem megállapodnak és lesz kinek szurkolni jövőre is.

(#1718) Kickass válasza diegho (#1716) üzenetére


Kickass
őstag

haslem kiesett, Wade is serult volt, no center no iranyito es tovabbra is Spoelstra az edzo......egyeb kerdes? :DDD :DDD

Bostonban viszont minden rendben, jo ezt latni, maradjon is igy. :)

(#1719) diegho


diegho
nagyúr

bostonban nate megmutatta hogy nem olyan rossz játékos, mint azt sokan hitték. simán lehetne kezdő egy másik csapatban.

(#1720) Kickass válasza diegho (#1719) üzenetére


Kickass
őstag

kerdes h mashol a csapat moral illetve az edzo ennyire jo hatassal lenne e ra mint Bostonban, emlekszunk meg a NY-i idokben a hisztikre.....

(#1721) Psychonaut válasza Psychonaut (#1713) üzenetére


Psychonaut
addikt

Lassan kénytelen leszek visszavonni azt, hogy jól játszik a Suns... :(

(#1722) Tristis válasza diegho (#1719) üzenetére


Tristis
őstag

Az a baj, hogy egy jó irányító ellen, aki 7-8 centivel magasabb állandó miss-match az, hogy Robinson a pályán van. Bibby ezt meg is mutatta a meccsen. Ha azt nézzük továbbá, hogy milyen buta faltokat tud csinálni... Van még érnie a kissrácnak, de második irányítónak kiváló.
Atlanta meccsen néztem, hogy azért a padon ülő játékosok nagyon távol vannak a kezdő 5-östől. Mondjuk Boston-nak ez a 2,5. sora volt, mert még ott van egy O'Neal és egy Perkins is. Iszonyat padunk van, ami szerintem minimum főcsoportdöntő. Szerencséje Miami-nak, hogy keleten van, nyugaton erősen félhetnének attól, hogy nem lesz rájátszás :DDD
Egyébként festékbe nagyon verhetőek és így lepattanóba is... Jövőre hátha hoznak egy hústornyot... Ilgauskas kevés, hiába jó a keze. Olyan hústorony kell, aki fel is bír ugrani szvsz. Szerintetek keleten a 8. csapat a 82. meccs után el fogja érni az 50%-ot? Erősen kétséges a dolog így elsőre....

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1723) diegho


diegho
nagyúr

Bibby-vel szemben igazából egyik irányítónak sincs könnyű dolga, hiszen ő talán a legtapasztaltabb irányító a ligában és szerintem egy nagyon lebecsült játékos, sajnos nem jött össze neki a gyűrű sacramentóban, pedig megérdemelte volna.

(#1724) Psychonaut válasza diegho (#1723) üzenetére


Psychonaut
addikt

Hajaj, de sok játékosnak kijárna az a gyűrű már... :)

(#1725) Tristis válasza Psychonaut (#1724) üzenetére


Tristis
őstag

Mindenkinek házasodni kéne..

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1726) Psychonaut válasza Tristis (#1725) üzenetére


Psychonaut
addikt

:D :DDD

(#1727) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Csak azért jártam erre, hogy elmondjam, nagy örömömre szolgál, hogy elég nagyon jó a Boston idén :D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1728) Psychonaut válasza Nyugdíjas (#1727) üzenetére


Psychonaut
addikt

Én már nem is merek idejönni, a Suns annyira kritikán aluli. :(

(#1729) ben11


ben11
őstag

Jön föl a heat(!!!), a clipperst meg nagyon sajnálom,nagyon szimpatikus csapat.Griffin meg egy állat..:)

(#1730) sgergi


sgergi
veterán

Tegnap lementem az Albacomp - Körmend meccsre. Nagyon jó volt, érdemes volt megnézni. Az Alba 100 pont fölött bodott, félidőig egál volt az állás. A hangulat is nagyon jó, rekedtre ordítottam magam, most alig tudok beszélni, és így legalább az Alba feljött a második helyre. Viszont sajnos a Szolnok nagyon erős, nem hiszem, hogy idén verhetőek lesznek.

(#1731) Kickass válasza sgergi (#1730) üzenetére


Kickass
őstag

jo is az, ha olyan varosban lakik az ember ahol meg lehet jo kis meccseket nezni jo csapattal

errefele sikerult olyan szintre lezulleszteni, szetverni majd megszuntetni egy anno bajnokaspirans csapatot, hogy meg sok evig biztosan nem lesz NB1-es profi meghatarozo csapata a varosnak, ha valaha lesz egyaltalan....

ja es go Boston :DDD (de azert Wade-nek is szurkolok kicsit ;] )

(#1732) Kickass


Kickass
őstag

pörög a miami bár nem volt most valami erős sorsolásuk, most jön majd egy dallas meg karácsonykor egy lakers akkor kiderül mennyire is erősek ;]

(#1733) Tristis


Tristis
őstag

Én csak azt látom, hogy nagyon félhet mindenki, hogyha még a rotációban szereplő 10 emberből felgyógyul nálunk 4-5... Már Harangody is játszik lassan 10 percet... Asszem hosszú a pad, és így van 21-4-ünk ;] Lehet kezdeni nagyon félni mindenkinek. Jönnek a zöld kis manók és mindenkinek a sarkára taposnak. :DDD

Egyéb iránt én nagyon örülök, hogy van egy erős Nicks. Szüksége volt már az NBA-nek rá. Én nagyon szurkolok a Milwaukee-nak és a Philadelphiának, hogy találjanak magukra. A Philadelphia el is kezdte. Jó lenne keleten is 8 csapat 50%+-os átlaggal. Ez a két csapat pedig tud úgy játszani.

Miami egy közepes tudású center nélkül nem lesz jó semmire, de szerintem jövőre be is fogják szerezni ezt az embert és akkor gyűrű lesz az újjukon. Idén ez a produkció még vérszegénynek tűnik, de főcsoport döntőig eljuthatnak, de szerintem még az is necces.

Nyugaton az első két csapat egy állat. Nem igazán értem, hogy mi történik. Úgy látom az NBA idén az öregfiúké ;] San Antonio, Dallas, Boston... jó látni, hogy az öregek tanítják a fiatalokat. Bár a mostani Draft és a tavalyi is nagyon jól sikerült, így nem kell félni, hogy nem lesz utánpótlás (Eddig azért nagyon lehetett ettől tartani szerintem.)

Boston Celtics!

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1734) Psychonaut válasza Tristis (#1733) üzenetére


Psychonaut
addikt

Sajnálom nagyon, hogy STAT elment Phoenixből, de amit a Knicksnél művel, azért azt mondom, megérte. Mert az MVP-gyanús.

(#1735) Psychonaut válasza Psychonaut (#1734) üzenetére


Psychonaut
addikt

Hááát ez a csere...JRichet sajnálom nagyon, megkedveltem amíg a Sunsnál volt, Turkoglu mehet, hülyeség volt már Phoenixbe hozni is. Carter és Pietrus jók lehetnek, meg még a Draftpick is hasznos lehet. Úgyhogy a mérleg egyelőre pozitív, remélem a csapat játéka is igazolni fogja ezt.

(#1736) Tristis válasza Psychonaut (#1735) üzenetére


Tristis
őstag

Phoenix így most már egyértelműen rájátszás esélyes. Gortat nagyon kellet nekik. Kíváncsian várom a fejleményeket. Szerintem is megérte mindenkinek a csere, az már egy érdekes kérdés, hogy nem fizetett-e túl sokat az Orlando.

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1737) diegho válasza Tristis (#1736) üzenetére


diegho
nagyúr

Orlando-ba már csak egy edző kéne és bajnok esélyesek lennének. Arenas-t meg kell nevelni és nagyon rövid pórázon kell fogni és akkor újra ott lehet a legjobbak között. Szerintem jó üzletet csinált a magic, legalábbis Lewis-tól meg kellett szabadulni, ez biztos, Carter már öregedett, bár ő még egész használható volt. Szerintem erősödött az Orlando ezzel, csak ugyebár náluk eddig se a csapattal volt a gond, hanem az impotens edzővel.

(#1738) Kickass


Kickass
őstag

na ez a nagy mozgolodas Orlandoban meglepett, Arenasra kivancsi leszek

(#1739) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Szoros volt ez a meccs, de csak jó lett a vége. :))

(#1740) Tristis


Tristis
őstag

Szerintem be fogja magát mindenki dobni a Miami ellen. Lakers szerintem simán veri, főként center poszt miatt a Miami-t. Festékből ki fogják őket lökdösni... Dallas jó kérdés. Jujj de izgi lesz! :))

Remélem lesz O'Neal a Philadelphia ellen, hogyha szükség lesz rá. Egyre jobbak a fiatal sihederek és a Big Three nem játszat 35 percet az egész idényben. Mondjuk iszonyat mennyiségű sérült van. De inkább pihenjék ki magukat...

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1741) Kickass


Kickass
őstag

holnap este 11
MIA-LAL

igazi karácsonyi ajándék :C :DDD

(#1742) stvnppp


stvnppp
senior tag

Nagyon nagy meccs volt a Bos-Orl, fordulatos volt. Érdemes megnézni.
De most kezdődik a Lakers-Heat. Jó ez az este! ;)

(A tavalyi karácsonyi Cle-Lal meccsen elaludtam, ma remélem nem fogok.)

(#1743) Tristis


Tristis
őstag

Hát nekem tegnap éjszaka nagyon leesett az állam: nem gondoltam volna, hogy ez a Miami tényleg ennyire tud védekezni. Amikor láttam az első pár meccsüket, hogy nyerik csak legyintettem, de ha hozzáteszem hogy így tudnak védekezni és három fejű a sárkány, komolyan gondba vagyok. A végén még tényleg gyűrű esélyesek lesznek. Kemény. Le a kalappal. A Lakers nem játszott tudásához méltóan sajnos, de majd máskor. Elég lustán kezdik a szezont. Ez a Bynum gyerek inkább átok mint áldás most már tényleg..

Boston veresége megint nem abból következett, hogy csapnivaló volt a csapat, egészen egyszerűen csak több ember nem találta el a lukat tiszta ziccerekben. Sajnos ilyen van, főleg Nate-nél, de ettől még a csapat játéka továbbra is több, mint biztató. Nagyon remélem, hogy Jermaine képes lesz 20 percet 8 ponttal, 1,5 blokkal és 5 lepattantóval zárni. Nagyon kellene. Bár őszintén nem értem, hogy lehet ennyi alacsony emberrel ennyi pontot szerezni festékből. Képes ez még bárhogy javulni a későbbiekben? Érdekes-érdekes.

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1744) Nyugdíjas válasza stvnppp (#1742) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Akkor erről eltérő fogalmunk van, mert én ilyen ronda, szenvedős meccset már régen láttam. A Miami-Lakerst már nem is volt kedvem megnézni, pedig ahogy nézem a recap-et eléggé érdemes lett volna. Mindkét csapatot utálom ;] ,de ez egy szép meccsnek tűnik igy a pár perc alapján.

A Boston meg ismét bebizonyitotta, hogy imád kikapni az utolsó negyedben. :((( Nameg azt is, hogy Rondo nagyon kell már nekik, nem megy már ugy nélküle...

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1745) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

A Celtics éppen elég komolyan hülyét csinál a Raptorsból :D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1746) Tristis


Tristis
őstag

Jelentem a Miami utolért minket, de el is hagyott. :Y

Az érdekes csak az, hogy ugyanabba az irányba, ahonnan jött :DDD

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1747) Nyugdíjas válasza Tristis (#1746) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Egy pillanatra megijedtem énis. De az biztos, hogy idén a Boston jobban ottvan mint valaha. Nagyon nagy reményeket fűzök hozzájuk (mondjuk én mindig,de most aztán végképp).

Ezt meg olvassátok! (már aki nem ismeri...)

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1748) sgergi válasza Nyugdíjas (#1747) üzenetére


sgergi
veterán

Én is remélem, hogy idén még oda tudják tenni magukat, aztán már nem biztos, hogy lesz esélyük bajnokságot nyerni. De egyelőre eléggé egyben vannak.

(#1749) Tristis


Tristis
őstag

Nekem azért hiányzik Wallace :DDD :DDD :W

Viccen kívül, örülnék, hogyha felépülne West, mert Nate egyre jobban kiábrándító a számomra. West ennél sokkal többet érne, főleg egy egyre jobb Daniels-szel és Erden-nel. :R

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1750) Kickass válasza Nyugdíjas (#1747) üzenetére


Kickass
őstag

Legyen Boston Miami focsoport donto, menjen tovabb a Boston es legyen bajnok, megerdemelnek meg1x, kov evben meg legyen megegyszer bajnok Wade :DDD

Nyugati focsop. dontot majd kivancsi leszek ki nyeri, Lakers v. Spurs.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.