Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1401) perempe válasza Nyugdíjas (#1400) üzenetére


perempe
addikt

Legközelebb gondolom Garnett jön :) Ő még nem volt mostanában.
Csak a Cavs ellen végig.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#1402) sgergi válasza Nyugdíjas (#1400) üzenetére


sgergi
veterán

Garnett eleget tett szerintem a Cavs ellen, belefér 1-2 kicsit gyengébb mérkőzés.

(#1403) Nyugdíjas válasza sgergi (#1402) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Aszongyátok telhetetlen vagyok? :D

Egyébként tudom,de szeretném, ha már Howard arcára is fagyasztana mosolyt. Mondjuk nem nagyon mosolyog ő már szerintem... :D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1404) perempe


perempe
addikt

A Suns szerintem erőn felül teljesített, de nem volt elég: 0-2. Grant Hill óriásit játszott!

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#1405) Psychonaut válasza perempe (#1404) üzenetére


Psychonaut
addikt

Sajnos én is így látom...remélem a hazai pálya előnyével tudnak élni.

(#1406) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Hát ez valami csodálatos. Mi lett ezzel az Orlandoval? Na nem mintha bánnám ;]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1407) perempe válasza Nyugdíjas (#1406) üzenetére


perempe
addikt

A '90-es években láthattunk pár jó centert (Olajuwon, Ewing, Mourning, fialtal O'Neal), most be kell érni Howarddal. Esetleg Gasol még valamennyire biztató...

OK, Howard még fiatal, fejlődhet.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#1408) TommyGun


TommyGun
őstag

Kissé elvagyok keseredve a Magic miatt most :(
Nem gondoltam vólna hogy az aki az alapszakasz uccsóü 30 meccsét 27-3ra hozza és az első két körben sörpör az ennyire összeroppanjon....baj van a fejekben orlandoban :F

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#1409) Nyugdíjas válasza TommyGun (#1408) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Nameg tegyük hozzá, hogy a Boston a lehető legjobb formáját hozza. (nagy örömömre)

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1410) Illidan válasza TommyGun (#1408) üzenetére


Illidan
tag

Úgy gondolom, hogy nem annyira az Orlandoval van a baj, hanem a bostoniak azok, akik megállíthatatlannak tűnnek. Megkockáztatom, hogy jelenleg jobbak, mint két éve voltak, amikor a bajnokságot nyerték.
A csapat motorja szerintem már nem a három "öreg", hanem Rondo, aki szép lassan a liga legjobb irányítójává nőtte ki magát. Ugyanakkor a Pierce, Allen, Garnett hármas is képes még klasszist nyújtani, amikor szükséges. Leginkább a védekezésben remekelnek. Elég csak Pierce-re gondolni, aki mellett James nagyrészt csak vergődött az előző párharcban, mezőnymutatója több mint 10%-ot esett vissza, a triplákat még ettől is gyalázatosabban dobta. Úgy tűnik, hogy bár James nagyon jó játékos, az igazán fontos pillanatokban egyelőre még nem tudja azt a pluszt hozzáadni, amire a győzelemhez szükség lenne.
A legutóbbi meccs alapján a Magic-től az is meglepetés lenne, ha egy győzelmet sikerülne összehozniuk. Nagyon egyben van most a Boston. Már csak az a kérdés, hogy mostanra időzítették-e a maximumot vagy rá tudnak még rakni erre is egy lapáttal? A döntőben a Lakers ellen biztosan szükség lesz rá. (Nem hiszem, hogy a Suns két meccsnél többet behúzhat a bajnok ellen. Spurs söprés ide vagy oda)

[ Szerkesztve ]

(#1411) perempe válasza Illidan (#1410) üzenetére


perempe
addikt

Szerintem baj van az Orlandoval, és baj van Howarddal. A '90-es években láthattunk pár jó centert (Olajuwon, Ewing, Mourning, fialtal O'Neal), most be kell érni Howarddal. (OK, Howard még fiatal, fejlődhet; elsősorban támadásban kellene.) A labdák el se jutottak hozzá, a horgokat mellédobta.
Nelson nem olyan jó irányító (passzok!), az egész csapat szenved. Lewis pocsék, Carter nem tiszta dobóhelyzeteket vállal el. Bezzeg a Celtics elzárásait jól használja ki, abból támadnak, működnek a figurák. Képzett C/PF poszton is jobb a csapat: Perkins, KG, Wallace és Davis.

Szépített a Suns!!!

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#1412) perempe


perempe
addikt

Bynum sérülten játszhat a döntőben, ha bejutnak, ill. játszik 1általán.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#1413) Nyugdíjas válasza Illidan (#1410) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

A csapat motorja szerintem már nem a három "öreg", hanem Rondo, aki szép lassan a liga legjobb irányítójává nőtte ki magát.

Ez egyértelmű, igy az "öregek" mellé egyre több kiváló játékos van a Bostonban, és mindezek mellé nagyon jól doloznak együtt. Nameg ahogy mondod a védelem az nagyon megvan nekik most. Howardot, Jamest is megfogták rendesen, és itt a gond, hogy eze nélkül a két csapat nem sokat ér.

Emellett Davis, akit sosem kedveltem, sőt becsuktam a szemem, ha pályára lépett :DDD , most nagyon ott van. Vagy csak hogy megemlitsem Tony Allen és Rondo közös megmozdulásait az elmúlt pár meccsről.Tényleg nem lehet mst mondani, mint hogy a Boston annyira egyben van, mint talán még soha.

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1414) sgergi


sgergi
veterán

Most néztem meg az orl-bos 4. meccset. Elég feszült volt a hangulat, végül nagy nehezen nyert az orlando. Nem baj, a következőt hozza a Boston. :) Azért azt éreztem, hogy ezt az Orlandót nem lehet kisöpörni.

[ Szerkesztve ]

(#1415) perempe


perempe
addikt

Egyenlített a Suns!!!

* Brahms: 4. szimfónia *

(#1416) Psychonaut válasza perempe (#1415) üzenetére


Psychonaut
addikt

Pont ezt akartam írni, de mindig suliban vagyok, és így nem tudok reggel írni. :D

(#1417) _stick_ válasza sgergi (#1414) üzenetére


_stick_
őstag

Túl szép revans lett volna a söprés a tavalyi zakó után. :P
Sajnos egy mérkőzést sem volt alkalmam megnézni, maradt az NBA.com...
Jó, nyert a boston 3szor, de abból két meccset is csak pár ponttal! Sztem van annyi az orlandóban, hogy fordítson (bár ha jól tudom ilyenre még nem volt példa). Cartrer fan vagyok, szívesen látnám az ujján a gyűrűt, bár az igazsághoz tartozik, hogy nem érdemelné meg. Nem csak az orlandoi, hanem az NBA-s pályafutása miatt... :(
A péntek esti sörök számától függ, de megpróbálok fennmaradni és szurkolni. :DDD

(#1418) perempe válasza _stick_ (#1417) üzenetére


perempe
addikt

Teljes meccsek:
[link] /legnépszerűbb torrent oldal/

[link]
[link]
Lakers drukkereknek:
[link]
Szerintem az utolsó három ugyanazokat a linkeket tartalmazza, de nem biztos.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#1419) Nyugdíjas válasza _stick_ (#1417) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Szinte kizárt, hogy forditson az Orlando. Főleg azért mert nem engedem meg nekik :DDD Viccen kivül valamiért a legunszimpatikusabb csapat. Erre csak rátesz egy lapáttal, hogy itt erőszakoskodnak a kedvenc csapatommal... Ami ezen a tegnapi meccsen is ment.... Komolyan mondom, ha nem tudnak normális játékkal győzni, akkor inkább bunyóznak egy kicist? Mindigis mondtam, hogy egy sittes banda ez az Orlando. ;]

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1420) Psychonaut válasza Nyugdíjas (#1419) üzenetére


Psychonaut
addikt

Azért inkább az Orlando menjen döntőbe, mint a Boston...3:2

(#1421) sgergi válasza Nyugdíjas (#1419) üzenetére


sgergi
veterán

Eldurvult a helyzet :((( 3:2 és ráadásul Perkins kapott 2 technikait, ami nem éppen jó hír.

mod: Most olvastam, hogy eltörölték a másodikat.

[ Szerkesztve ]

(#1422) Nyugdíjas válasza Psychonaut (#1420) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Látom te össze szeretnél velem veszni ;]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1423) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Baszki, ez tisztán mázli volt ma...Artest mehet a sunyiba a máker-buzzerével. :(((

(#1424) perempe válasza Psychonaut (#1423) üzenetére


perempe
addikt

Csak Kobe-ra figyeltek, meg a palánk alatt a spanyolra.
Ami nekem nagyon tetszett, az Kobe a 4. meccsen. Ilyen meccse MJ-nek se volt sok.

A Suns még továbbjut6.
Döntőbe jutott a Boston Celtics!

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#1425) Tristis


Tristis
őstag

A Kelták a döntőben! ;]
Számomra rendkívül egyértelmű párharc volt, de végül is 4:2, amiből 4-szer nagyon elverte a Boston a Magicet, egyszer hosszabbítás után tudott nyerni egy jó Magic és egy meccsen bár addig jobban játszottak de szétfújták nekik. Ennek a mérlege elég egyértelmű, a Boston várja az ellenfelét. Nagy meccs lesz a másik oldalon! Fárasszák csak egymást :DDD

A főcsoport döntők előtt azt mondtam, hogy keleti győztes lesz, meglátjuk. Nagy csata lesz, az biztos.

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1426) Nyugdíjas válasza Tristis (#1425) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Azért ha Rondot kicsinljk, akkor én megyek robbantani Orlandoba :DDD Egy kicsit megállt bennem az ütő, mivan ha nem kel fel.

Jó kis meccs vol, végre jól aludtam. :)

Robinson meg mostmár végleg belopta magát a szivembe.

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1427) perempe válasza Tristis (#1425) üzenetére


perempe
addikt

Én a Suns-nak örülnék, és nem csak Psychonaut miatt. Unalmas már a Lakers.

Teljesen megérdemelt a Celtics győzelme.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#1428) perempe válasza perempe (#1424) üzenetére


perempe
addikt

itt a Kobe Game 4 videó:
[link]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#1429) Kickass


Kickass
őstag

Öröm nézni mostanában a Bostont (újra). Még a végén Nate Robinsonból is bajnok lesz :D

(#1430) Psychonaut


Psychonaut
addikt

4:2, megint Lakers-Celtics döntő...akkor innentől már inkább Boston, mint LA, "kisebb rossz" alapon.

(#1431) Nyugdíjas válasza Kickass (#1429) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Jaja, csak pislogott mindenki. Robinsonka megegeresedett :D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1432) vans?


vans?
őstag

nincs topic, úgyhogy ide írok, hátha tudja valaki:

van még slamball közvetítés a sporttévén?

hábm bábm

(#1433) Tristis


Tristis
őstag

Kíváncsi leszek, hogy a Lakers fizikai erőfölény+magasságfölény+egy zseni ellen mit tud tenni a Boston zseni+nagyon jó védekezés+ mozgékonysága. Én úgy gondolom, hogy Ray szétdobhatja őket kintről viszont a tábla alatt jó kérdés, hogy lesz-e keresni valónk. Érdekes párosítás és nagy küzdelem várható. Alig bírok már várni csütörtökig! :R

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1434) Nyugdíjas válasza Tristis (#1433) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Hát az biztos. De hogy mennyire érdekes... Annyira, hogy Rondo már nem az aki 08-ban volt,de az, hogy a Celtics a Lakersel játsza a döntőt elég megszokott :D

Énis őszintén bizom benne, hogy Allen bácsi megtartja az órát kintről, mert amennyire hypeolva van most Rondo(teszem hozzá nem hiba, és nekem is a kedvencem), biztosan megpróbáljk "szétfogni". napersze igy pont maradhat a többieknek ideje lődözni kintről, vagy középtávolról.

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1435) diegho


diegho
nagyúr

Sima Boston siker lesz, mondom ezt LAkers-esként. Sérült Bynum-al esélytelen vagyunk, Artest is hullámzik nagyon. A tavalyi csapat erősebb volt, pedig ott abszolút nem volt Bynum, viszont Odom jobban játékban volt, Ariza meg végig nagyon jó volt a playoffban. Idén csak akkor van esélyünk, ha Bryant és még valaki a csapatból extrát nyújt, lásd utolsó meccsen Artest, Egyszerűen öröm volt nézni amit csinált az első félidőben.

(#1436) perempe válasza Nyugdíjas (#1434) üzenetére


perempe
addikt

Rondo jó, de van olyan vélemény, hogy csak a Big Three terméke. Deron Williams második körösökkel csinál jobb pont- és asszisztátlagot.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#1437) perempe válasza diegho (#1435) üzenetére


perempe
addikt

Bynum és Perkins is sérüléssel küzd; PP is panaszkodik: nem tett jót neki Howard az előző körben...

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#1438) Tristis válasza perempe (#1437) üzenetére


Tristis
őstag

Hát ha én lettem volna ott akkor vagy elbújtam volna a hóna alatt vagy már nem élnék :D
Látod azt elhiszem, hogy nem tett jót neki. Szerintem Rondo nagyon jó, én még épp azon szoktam néha tűnődni, ha Perkins nem ejtene ki meccsenként 2 gólpasszt még jobb mutatói lehetnének. Williams is fantasztikus erről nincs kétség, ők talán ma a két legjobb irányító és ha beindul akkor még Nash is csatlakozik a csapathoz. Ha Bynum K.J.-t fogja fogni akkor abból bizony gond lehet Lakers oldalon, mert Garnett át fogja csúnyán hajigálni, ha nem javulnak a rugói.... Kíváncsi vagyok mennyire tud mozgékonnyá válni a Lakers (eddigi meccseken is látszódott, hogy kintről lehet nekik tisztán dobálni és akkor Allen nagyon rút ember tud lenni) és az is kérdés, hogy mennyi támadó lapattanója lesz a Bostonnak, mert most már hiába fürge meg mozgékony pl. Rondo, akkor is két fejjel kisebb. ;)

Minden esetre én úgy látom, hogy 100 pont alatt marad a Lakers, biztosan kikap. Elég sok fog múlni a második esélyeken Lakers oldalról és a Boston védekezésén. A Boston támadójáték szerintem konstans, esetleg még szétfuthatják őket a T. Allen+Rondo párossal, majd a második hullámmal érkező Allen 3-asokkal. Kobe vs. Ray is nagyon komoly döntőfaktor lehet. Nagyon érdekes csata, két teljesen ellentétes csapat és felfogás között. :))
Annyira várom már! Nem bírok magammal!! ;]

[ Szerkesztve ]

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1439) Nyugdíjas válasza Tristis (#1438) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Annyira várom már! Nem bírok magammal!!
jaja :K

Egyébként én is arra tippelek, hogy az lesz a Lakers veszte, ahogy a kommentátor szokta mondani:
Ray Allen to the basket....ohhh my gooddd! :D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1440) Illidan


Illidan
tag

Az első meccsen nem igazán jöttek a hármasok a bostoniaktól, nem is nagyon sikerült szorossá tenniük az eredményt. Az nba.com-os rövid összefoglaló videó alapján elég nagy volt a különbség a két csapat között, sokkal csúnyább verés is kinézett a harmadik negyedben.
A hazaút előtt muszáj lesz összekapniuk magukat a keltáknak, mert sima 0-2 után nem sok sanszuk marad. Ha jól tudom, akkor mindhárom középső meccset még senki sem nyerte meg.

(#1441) Nyugdíjas válasza Illidan (#1440) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Néztem élőben.
Gyakorlatilag amit el lehet az NBA-ben követni azt elkövették a Boston ellen. Szétvédekeztek, szétfogtak, elzártak, átdobtak "minket".... :(
Egy darab hármas ment be a Bostontól, ahol ott van Allen, és Pierce aki megnyerte a hármasdobó versenyt. Meg azért Sheed is szokta szórni őket, és egyet tudtak dobni. Rondo alig tudodott áttörni. Nagyon megfogta őket a Lakers.

De a meccset Gasol nyerte meg a Lakersnek. Artestre sem vigyáztak, folyton betört,de Gasol mindenkit átdobott, és mindenkit blokkolt. Egyszerűen túl magas a Bostonnak a srác (ami nem csoda :D ). Egyedül Garnett foghatta volna,de neki sem ment.

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1442) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Ray Allen to the three, oh my god! :) Ennyi... tananyag leadva.
Nem tudjátok, Kobe ott volt a meccsen? Nem nagyon láttam ;] :DDD

Még talán ennyi.

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1443) Tristis válasza Nyugdíjas (#1442) üzenetére


Tristis
őstag

Óhhh de sokára van már 16:00.... Sajnos éjjel nem volt lehetőségem nézni, de azt azért megnéztem, hogy elhoztuk! De statisztikát már nem szabad, meg eredményt se... ez annyira borzasztóóó! Még másfél óra... Mit csináljak addig?!?!?!?! Találnom kell valami munkát, mert megőrülök, de már lebeszéltem, hogy 16-re hazaérjek, főnök jófej! :D

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1444) Nyugdíjas válasza Tristis (#1443) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Szerintem életem legjobb meccse ever... :D Ilyen izgalmasat még nem láttam, az biztos.

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1445) sgergi válasza Nyugdíjas (#1442) üzenetére


sgergi
veterán

Allen nem sokat gondolkodott. :D Jó volt nézni amit csinált.
Kimondottan izgalmas meccs volt, Boston hozta, amit hoznia kellett. Kíváncsi vagyok a folytatásra.

(#1446) Tristis


Tristis
őstag

Szörnyű egy meccs volt! Se ritmusa, se eleje, se vége, olyan semmilyen. Néha nagyon furcsán néztem az eredményjelzőt, amikor teljesen mást mutatott a játék képe. Aláírom, hogy a hihetetlen idióta fújással együtt is csúnyán elfújták a mi oldalunkra a meccset. Boston védekezése nagyon jó volt, de ettől függetlenül nem tudom mi lesz velünk magas posztokon. Wallace ha nem csapkodna még jó alternatíva is lehetne... Allen pedig végre beváltotta azt, amit tőle vártam ;-) Kemény lesz ez a párharc, nagyon kemény, de ez jó nekünk! :C Bíróból szerintem elég egy is, akkor biztos kevesebbet fújna ;] :U

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1447) Nyugdíjas válasza Tristis (#1446) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Szörnyű egy meccs volt! Se ritmusa, se eleje, se vége, olyan semmilyen. Néha nagyon furcsán néztem az eredményjelzőt, amikor teljesen mást mutatott a játék képe.
Szerintem te valami mást néztél. KIfejezetten szép meccs volt.

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1448) Tristis válasza Nyugdíjas (#1447) üzenetére


Tristis
őstag

Nem tudom mi a szép abban, hogyha vernem kell a fejem a falba folyamatosan és nem csak a bostoni, de a los angelesi faltok miatt is, mivel már azok is fájtak annyira színvonal alatti volt a bíráskodás. A bíróknak meccseket kéne fújni és nem lélektani libikókajátékot játszani és főleg nem egymással.... Értem én hogy a sok akció és a gyorsaság miatt van ilyen sok ítélet, de azért tényleg kritikán aluli a fújás még a DÖNTŐBEN is! Hihetetlen. Ezeket a bírókat kizárnám a ligából... Egy kézimeccsen még NB2-ben is tisztességesebb a játékvezetés sokkal az NFL-ről nem is beszélve, pedig ott is van akció és miket meglátnak már a sporik?!?!

Reméljük a következő meccsen lesz folyamatos kosárlabda is. :K
Egyéb iránt nagy örömömre szolgál, hogy nyert a csapat, bár tényleg nekünk fújtak talán egy kicsit ebben az őrületben.. Szerencsére holnapután újabb meccs! :C

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1449) Nyugdíjas válasza Tristis (#1448) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Najó, az a része tényleg túlzás volt. De az is tény, hogy eléggé izomból nyomta mindkét csapat. DE ha ettől eltekintek nagyon szép meccs volt.

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1450) sgergi


sgergi
veterán

Megnéztem. Nem vagyok boldog. Szerintem meg lehetett volna fordítani a meccset, de ez most sajnos nem ment. Allen pedig hihetetlen, amit művelt, de nem éppen pozitív felhanggal. Fisher viszont nagyot játszott.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.