Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10001) saen


saen
veterán

Simmons közölte, hogy ő nem akar többet Sixers lenni és edzőtáborban sem fog megjelenni.

(#10002) .LnB válasza saen (#10001) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Van egy olyan érzésem, hogy szotyiért fog csapatot váltani. Főleg az eddig kért ellenértékekhez képest.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10003) saen válasza .LnB (#10002) üzenetére


saen
veterán

Vagy ülni fog egy darabig a padon... Morey nem az a GM aki könnyen elcserél valakit szotyiért.

(#10004) .LnB válasza saen (#10003) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azok után, amit tavaly művelt Simmons, még 2K-ban sem tradelnék érte, nemhogy a valóságban. ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10005) perempe válasza saen (#10001) üzenetére


perempe
addikt

Szörnyű, hogy egy játékos ilyet tehet...

* Brahms: 4. szimfónia *

(#10006) saen válasza perempe (#10005) üzenetére


saen
veterán

Az még hagyján, de az ügynökének van egy másik játékosa is a csapatnál (Maxey), kivette egy charity eseményről, mert őt is el akajra vinni a csapattól.

(#10007) szebe válasza perempe (#10005) üzenetére


szebe
őstag

Az a baj, hogy trend lett ebből, hogy bevágják a játékosok a hisztit, cserét kérnek, addig nem játszanak. Mint a sértődött óvodás, csak a haverokkal hajlandó játszani.

Nem szoktam szeretni a “bezzegrégen” kezdetű dolgokat, de ilyet anno nem mertek megcsinálni… :U

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#10008) .LnB válasza szebe (#10007) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na jó, de itt nem arról van most szó, hogy Simmons "haverokkal akar játszani". Ezt az egészet ő, csak magának köszönheti. Most mondhatja azt, hogy ő nem akar Philly-ben pályára lépni, de nem lennék meglepve, ha a csapattársai se várják annyira vissza a csapatba.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10009) perempe válasza szebe (#10007) üzenetére


perempe
addikt

+1

* Brahms: 4. szimfónia *

(#10010) ben11 válasza .LnB (#10008) üzenetére


ben11
őstag

Nem tudom mi pontosan a szabály, járna neki fizu, ha megtagadná a játékot?
Ha nem, szívesen látnám, ahogy senyved a pad végén egy évig. Persze tudom, hogy ez nem megoldás, rombolja a morált és egy roster helyet foglalna, de jó elrettentő példa lenne a többi hisztiző játékosnak..

(#10011) saen válasza ben11 (#10010) üzenetére


saen
veterán

Csapat eltilthatja ha akarja, de nem szokás, mert utána a játékosok nem fognak oda aláírni... Szóval ha nem játszik, akkor is elég jó eséllyel fog kapni fizut.

(#10012) szebe válasza .LnB (#10008) üzenetére


szebe
őstag

Tudom hogy a konkrét esetben Simmons nem a "haverjaihoz" kért cserét, de azért láttunk már példát arra, amikor a játékos kiadta, hogy akkor ide vagy oda kérek cserét.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#10013) saen válasza szebe (#10012) üzenetére


saen
veterán

Simmons is megmondta már, hogy Californiába szeretne meg talán mégegy helyre... Valamelyik csapatot meg le is szólta, hogy az a város nem fekszik egy ilyen szociálisan aktív embernek, mint ő :DDD (és ez nem vicc...)

(#10014) perempe


perempe
addikt

Millsap -> BKN

* Brahms: 4. szimfónia *

(#10015) seederking


seederking
őstag

Sziasztok

Bocsi,hogy ide írok de nem találtam hasonló fórum témát.Szóval a napokban belebotlottam a gyerekkori kosarakártya gyüjteményembe.90/91/96-ban kiadott kártyákat tartalmaz. Upper Deck,Fleer,Nba Hoops.

Ismertek esetelg valamilyen fórumot amin utána lehet nézni ér-e valamit?Lehet,hogy semmit mivel nem mondható régiségnek de gondoltam egy próbát megér.

Köszi

(#10016) ben11 válasza seederking (#10015) üzenetére


ben11
őstag

Facebookon van nem egy ilyen csoport, ott érdemes érdeklődni.

(#10017) .LnB válasza seederking (#10015) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Facebook -> Hungarian NBA Cards Collectors csopi.

Ránézésre, rettentő kopottak a sarkok, az élek. És ezzel értéküket is vesztették. De majd ott jobban felvilágosítanak.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10018) seederking válasza .LnB (#10017) üzenetére


seederking
őstag

Rendben, köszi.
Igen van pár ami viseltes de nagyrésze jó állapotban van. Köszi mégegyszer!

(#10019) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Csak nem volt hülyeség ez a Lakers - Lillard-ot akarja téma. The Athletic megírta, hogy Lillard és Beal volt a kiszemelt.
Durva lett volna. De ha James, Dame-et akarja, akkor menjen ő Portland-be. Há' nehogymá... :DDD

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10020) attiati


attiati
veterán

[link] :)
fb link (videó)

(#10021) saen


saen
veterán

Mi lesz Kyrie-val és Wiggins-szel? Egyik sem akar oltást, de a városaikban mégcsak nem is edzhetnek enélkül, nemhogy játszhatnának... Érdekes kérdés lesz.

(#10022) .LnB válasza saen (#10021) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kyrie (szerintem) játszani fog.
Kíváncsi vagyok én arra, hogy valójában Irving ekkora hülye e, vagy az ügynöksége szól rá időnként, hogy "figyu, egy hete alig beszélnek rólad, ezt+ezt kellene csinálnod".
Iszonyat ciki egy pali. És nem is tett neki jót, hogy jött mellé két, nála jobb játékos, nagyobb sztár. Így neki kevesebb reflektorfény jut, a feltűnési viszketegsége meg csorbát szenved ettől. Nincs más út, egyre nagyobb baromságokat csinál. Valószínűleg az se véletlen, hogy nem nyilatkozik utána a sajtónak ezekről. Persze tudom a jótékonysági dolgait is, az szép. Csakhogy a két énjének az indítéka ugyan onnan fakad.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10023) .LnB válasza saen (#10021) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"Vincent Goodwill (Yahoo! Sports) ligaközeli forrásokból úgy értesült, hogy Irving valószínűleg végül fel fogja venni az oltást"

Mai infó.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10024) szebe válasza saen (#10021) üzenetére


szebe
őstag

Szép példát mutatnak a több milliós követőbázisuknak. De ez ide már eléggé off

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#10025) saen válasza .LnB (#10023) üzenetére


saen
veterán

Az is mai info NBA-től, hogy aki oltás miatt kénytelen meccset kihagyni (mert nem játszhat a hatályos törvények szerint abban a városban) akkor a kimaradt meccsekre fizetést sem fog kapni. Wiggins vagy Kyrie ha nem oltatja be magát, illetve a maradék kb 10%- a játékosoknak, akkor kicsit több, mint a fele fizetésüktől elbúcsúznak... Kiváncsi vagyok ez mennyire lesz motiváció...

Simmons meg azt mondta, hogyha nem lesz csere, készen áll az egész évet kihagyni. Ez már lassan ilyen popcorn-os sztori lesz.

(#10026) .LnB válasza saen (#10025) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Olyan ott ez az oltás mint a kötelezően ajánlott olvasmányok a suliban. :D

Simmons meg egy rossz vicc. GM lennék, meg se fordulna a fejemben az igazoltatása.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10027) saen válasza .LnB (#10026) üzenetére


saen
veterán

Nem, New York és San Francisco hozott ilyen döntést, ebben a két városban nem is edzhetnek oltás nélkül. Szóval nem NBA szabály.

Simmons-szal egyet értek. Nem tudom elképzelni, hogy ki fizetne érte ezen a ponton már.

(#10028) saen


saen
veterán

Simmons ma nem kapja meg a neki járó 8.25m dolláros csekket...

(#10029) borges7 válasza saen (#10021) üzenetére


borges7
aktív tag

Mikor ezt olvastam nagyon csúnyát gondoltam Wiggins-ről...Tavaly örültem, hogy milyen jól beilleszkedett a csapatba, idén még jobbak lehetünk, ha Klay újra játszhat, erre ez a nagytudású Wiggins elkezd különcködni, menjen a fenébe.

(#10030) ben11 válasza saen (#10028) üzenetére


ben11
őstag

Aki nem dolgozik, ne is egyék.. :R

(#10031) saen válasza borges7 (#10029) üzenetére


saen
veterán

Közben úgy döntött, hogy beoltatja magát, így fog tudni játszani egész szezonban.

(#10032) jkrisztian válasza seederking (#10015) üzenetére


jkrisztian
aktív tag

Egyik arc hirdette, hogy (lehet, hogy még most is), hogy felvásárolna régi kosaras kártyákat. Érdemes nála is megpróbálnod. Sajnos az én gyűjteményem eltűnt valahova. :(

A kedves fórumozó kolléga profilja: (remélem nem szegek ezzel szabályzatot, ha igen vágjatok ki mint macskát..)

https://prohardver.hu/tag/mamboo.html

(#10033) attiati


attiati
veterán

Tőrös Balázzsal nem tudjátok mit lett?
Kb 1 hónapja nem tett fel új videót.

(#10034) nmate91 válasza attiati (#10033) üzenetére


nmate91
tag

Egész nyáron faszságokat tweetel... :U

(#10035) attiati válasza nmate91 (#10034) üzenetére


attiati
veterán

Azt nem követem, de látom ott aktív, úgyhogy csak videót nem készít.

(#10036) jkrisztian válasza attiati (#10033) üzenetére


jkrisztian
aktív tag

Nem bánom, hogy nem jelentkezik mostanában ( tudom ne nézzem és kész :D ), nekem kicsit már sok lett a pali, mióta főállásban nyomja.

(#10037) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezt csak úgy leírom. Saját véleményem.

Már most jönnek, a nagyobb nevek, kisebb sérüléseiről a hírek, az előszezon miatt.
Én tuti nem játszatnék senki nagyobb nevet, ezeken a meccseken. Bakker 82 meccs az alapszakasz. Bőven elég idő az összeszokásra, a formába lendülésre..

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10038) saen válasza .LnB (#10037) üzenetére


saen
veterán

Előszezon meccsek semmivel se kockázatosabbak, mint az edzés maga. Senki nem (főleg nem a nagy sztárok) játszanak 35 percet vagy többet meccsenként. Ilyen terhelést sima edzésen is kapnak... Sunsnál a normál kezdőötösből csak ketten játszottak éjjel, összesen 24 percet. Ha ebben megsérülnek akkor az bármikor bekövetkezhet.
Szerintem ennyire nem kell félteni őket és a szezonra pedig szükség van felkészülésre. Itt megkaphatják a terhelést fokozatosan, nem rögtön a mélyvíz. Persze szerencsétlen dolog, hogy pl Trae lesérült, de ez mindig benne van.

(#10039) szebe válasza .LnB (#10037) üzenetére


szebe
őstag

Én még mindig csökkenteném a 82 meccset, valahova 50-60 közé max.
Akkor talán több tétje is lenne, kevesebb lenne a kiülés, stb...

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#10040) .LnB válasza szebe (#10039) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen, rossz az, amikor playoffban arról kell beszélni, hogy melyik csapat, mennyire esélyes.
Én egyébként pont ezért helyeztem nagyobb fókuszt az NBA-re, az NFL-ről. Mert az a "favágás" ami az NFL-ben folyik, már sok volt. Ennek ellenére az NBA-ben is rendesen túl vannak hajtva a játékosok.

saen
Értem. De szerintem akkor is, tétnélküli, és felesleges kockázat.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10041) saen válasza .LnB (#10040) üzenetére


saen
veterán

Ez edzés és arra szükség van. Nem felesleges. Szerintem.

(#10042) .LnB válasza saen (#10041) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az edzés, az edzés.
Az előszezon meccs, meg felesleges kockázat. ;]

Jó, na ha én coach lennék, nem játszatnám a nagyobb neveket. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10043) saen válasza .LnB (#10042) üzenetére


saen
veterán

Oké, nyertél :DDD :P

(#10044) ben11


ben11
őstag

Erre a Bulls-ra kíváncsi vagyok. Tetszik, hogy kelet-nyugat egyre kiegyenlítettebb.

(#10045) mefistofeles

Szégyen, hogy sehol sem volt látható de a Falco, BL meccsen 83-78 ra legyőzte az AEK Athent!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#10046) szebe válasza mefistofeles (#10045) üzenetére


szebe
őstag

A MindiGO-n elő tudsz fizetni arra a csomagra, ahol nézhető, és élvezhető Zelenyánszky Balázs kommentálásával ;]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#10047) ben11


ben11
őstag

Előszezon de Green már egy flagrant-tel gazdagabb.. Nem normális ez az ember..
[link]

(#10048) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

"Szintén a 76ershez kapcsolódó hír, hogy Keith Pompey (Philadelphia Inquirer) értesülései szerint felkeltette a csapat érdeklődését egy olyan cserelehetőség Ben Simmonsért, amiben Caris LeVert, Malcolm Brogdon és egy első körös draftjog érkezne hozzájuk az Indiana Pacerstől"

Én nem értem, hogy ezt a LeVert-tet miért szórakázza el így minden csapat. Tudjátok, hogy nem vagyok szakértő, de én akármikor láttam játszani azt a srácot, beállt és nem csak jól játszott, hanem szinte dominálta a pályát. Leginkább támadó oldalon, mert a védekezéshez még hülye vagyok. :D Na de, hogy 1:1-ben nem adnám oda Simmons-ért az is fix. Oké, volt ez a vese műtétje, nem tudom mennyire komoly, bízom benne, hogy nem nagyon.

#10047ben11
Hát az TKO volt. Nem semmi... :(((

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10049) perempe


perempe
addikt

Terrence Williams vezetésével csaltak volt játékosok [link]

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#10050) saen


saen
veterán

Simmons ügynöke elkezdett a csapattal tárgyalni a visszatérésről. Gondolom rájött, hogy így sok pénzt bukik... Közben persze elköltözött Philly-ből és árulja/eladta a nagy házát... Van még egy lakása közel a pályához mondjuk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.