Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1601) kobe24 válasza rozsomak96 (#1599) üzenetére


kobe24
tag

Oda inkább ne menjen soha, vonuljon vissza miami-ból :P

Amúgy fisher maradt a lakersben, mondjuk nem csodálkozok, mégiscsak itt nyert 5 gyűrűt.

(#1602) rozsomak96 válasza kobe24 (#1601) üzenetére


rozsomak96
tag

Fisher nagyon jól játszott ebben az idényben. Maradjon is ott jó helye van. :K

Say 'what' again!

(#1603) diegho


diegho
nagyúr

Nem lesz gyenge a Heat kezdő ötöse úgy látom, sokan mennek gyűrűért, várható volt. Fel van adva a lecke a többieknek, mert ha a 3 nagy megdobja a 25-ös átlagát, a 4. és 5. ember 10-et, az már 95 pont és mivel mindenki fiatal, benne van, hogy évekig uralják a mezőnyt. Persze csakis addig, amíg egy másik csapat nem szed össze még jobb kezdő ötöst. (mondjuk ennek elég kicsi az esélye jelenleg)

(#1604) Psychonaut válasza diegho (#1603) üzenetére


Psychonaut
addikt

Aztán majd jól lebőgnek 0 csapatmunkával. Remélem. ;]

(#1605) #40835072


#40835072
törölt tag

melyik adán mennek a meccsek?:S

(#1606) Psychonaut válasza #40835072 (#1605) üzenetére


Psychonaut
addikt

Sportklubon szoktak adni, ha szezon van (de neten jobb nézni).

(#1607) #40835072 válasza Psychonaut (#1606) üzenetére


#40835072
törölt tag

neten hol? :F

(#1608) pohár válasza #40835072 (#1607) üzenetére


pohár
félisten

[itt] és [itt is]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1609) Tristis válasza diegho (#1603) üzenetére


Tristis
őstag

Én nem hiszem, hogy Wade tálentumát bárki felül tudná múlni... Persze nem elképzelhetetlen. Még egy bedobó kéne nekik esetleg, egy Ray-hez hasonló, de sokkal olcsóbb 3-ast vágó egyén és a csapat tökéletes. Persze csak akkor ha együtt tudnak műkodni.

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1610) diegho


diegho
nagyúr

Csak nekem van olyan érzésem, hogy a Bulls Top3 lesz keleten a Heat és a Celtics mögött? Szimpatikus csapat jött össze: Rose, Deng, Boozer, Noah, Brewer erősebbnek tartom az Orlando ötösénél.

(#1611) rozsomak96 válasza Tristis (#1609) üzenetére


rozsomak96
tag

Összepréselhetsz akárhány jó játékost ha nincsenek összeszokva. Azoknak is kell egy-két év mire belelendülnek egymás játékába.

Say 'what' again!

(#1612) Psychonaut válasza rozsomak96 (#1611) üzenetére


Psychonaut
addikt

Hát azért annyi csak nem.

(#1613) diegho válasza rozsomak96 (#1611) üzenetére


diegho
nagyúr

Csak szólnék, hogy a Boston első évben bajnok lett, igaz nem volt nagy ellenfele. Most lesz keleten egy öregecske de nagyon rutinos és ami a legfontosabb győzni tudó Boston. Egy nagyon okosan felépített Bulls, egy elég erős, bár örök vesztes Orlando és még ki tudja mi lesz a NY-ból. Ezek mellé jön egy szétpimpelt Heat, ahol a legnagyobb felhajtás Mr. "sohanemnyerekgyűrűtmertnemtudokpasszolni" James körül van és ez okozhatja a vesztüket. Ha az lesz itt is, mint a Cavsnél volt, akkor a Heat nem tud nyerni (kivéve ha kapnak egy erős edzőt, aki simán lehozza James-t, ha nem képes csapatjátékot játszani). Minden azon múlik a Heat-nél, hogy James hogyan fog viselkedni, mert Wade és Bosh mindketten csapatban játszottak eddig is, ők biztosan jók lesznek együtt.

(#1614) rozsomak96 válasza diegho (#1613) üzenetére


rozsomak96
tag

Pár évvel ezelőtt a Heat, James nélkül letarolta a döntőben a Dallast is, pedig nekik sem volt gyenge csapata, Nowitzki és a többiek. Persze James tud hátrányt is okozni a csapatnak de a dobásarányai az égbe szöknek ha tud dobni.

Say 'what' again!

(#1615) Illidan válasza Tristis (#1609) üzenetére


Illidan
tag

Már meg is érkezett ez a játékos, Mike Miller személyében :)
Nagyon szépen tömködik be a hiányposztokat, lassan már túlzottan is erős lesz így a Heat... Ettől a kerettől a 2007-08-as Celitics gyengébb volt szerintem.
Ha a sztárjátékosok elfogadják, hogy már nem egyedül kell megoldaniuk minden feladatot, illetve az edzőnek sikerül összeraknia a csapatot, akkor a Bostonhoz hasonlóan ők is bajnokok lehetnek már az első év végén. Természetesen úgy nem lesz az egészből semmi, ha mindhárom nagyágyú 25 pont felett akar átlagolni.
Amennyiben összeállnak, akkor túl sok jóra nem számíthat a többi csapat. Talán a Lakers lehet az az együttes, akiknek a legnagyobb esélyük lehet ellenük.
Nagyon szép volt, amit idén a Boston produkált, de arra nagy összegben nem fogadnék, hogy 2011-ben is ott lesznek majd a végén. Se Allen, se Pierce nem képes egyenletesen jó teljesítményt nyújtani, és Garnett sem mozog már úgy, mint mondjuk 5 éve. A rúgói sokat romlottak, ami leginkább talán a lepattanózásán látszódik meg. Gasol a döntőben kétszer (!) annyit szedett, ami pár éve biztosan nem fordulhatott volna elő.

(#1616) #40835072 válasza pohár (#1608) üzenetére


#40835072
törölt tag

kösz! :R

(#1617) diegho


diegho
nagyúr

Jövő tavasszal kiderül, hogy mi lesz, az alapszakasz abszolút nem számít, ezt idén megtanulhattuk. Én mindenesetre a Bulls-t is nagyon erősnek érzem.

(#1618) Kickass válasza rozsomak96 (#1611) üzenetére


Kickass
őstag

tökéletes ellenpélda a legutóbbi Olimpia, egyébként az edzőkön sok múlik, meglátjuk ezzel a sok nagyágyúval és egóval mit tud kezdeni Spoelstra

(#1619) ben11


ben11
őstag

Nem értem azokat akik Lebront önzőnek tartják,vagy nem csapatjátékosnak..
Azért megnézitek mennyi aszisztot adott egy-egy meccsen, az nem mind1..
Persze amikor töketlenek voltak a csapattársak,akkor többet vállalt magára mint kellett volna,dehát ki ha nem ő clevelandben..

Nagyon kíváncsi elszek erre a miamira.. :R

[ Szerkesztve ]

(#1620) ben11 válasza ben11 (#1619) üzenetére


ben11
őstag

7,6 ebben a szezonban,7 karrier..Ez hol rossz egy befejező játékostól?
Viszonyítás gyanánt Jordan-nek volt 5,3-as átlagja, Kobe-nak van 5,5, Wade 6,8,Carmelo 3,3!
Tehát ne beszéljük már marhaságokat.. :R

(#1621) Psychonaut válasza ben11 (#1619) üzenetére


Psychonaut
addikt

Nem csak az assistok tesznek valakit csapatjátékossá. :U

(#1622) ben11 válasza Psychonaut (#1621) üzenetére


ben11
őstag

Na ne mond..
De nem is egy semmitmondó adat..Ekkora APG mutatóval rámondani valakire hogy egyáltalán nem csapatjátékos az vicc..

(#1623) Psychonaut válasza ben11 (#1622) üzenetére


Psychonaut
addikt

Én akkor is túl önzőnek tartom, és nem igazi csapatjátékosnak. Pont. Nem a számadatok, hanem a látott teljesítménye alapján ítélek.
(Kobe meg a másik, 5,5 assist, de ettől még a liga másik legönzőbb embere)

(#1624) diegho válasza ben11 (#1622) üzenetére


diegho
nagyúr

Láttál meccseket? Láttad a reakcióit a vesztes meccsek után? Na akkor megérted miért nem csapatjátékos.

(#1625) ben11 válasza diegho (#1624) üzenetére


ben11
őstag

Igen láttam..Láttam hogy adott esetekben hogy buzdította a csapattársait,amikor szarban volt a csapat..Persze aki nem kedveli,az sokkal inkább a negatívat látja vele kapcsolatban.
Elfogadom,hogy egyeseknek nem szimpatikus, de a liga egyik legjobbja(ha nem a..).

(#1626) Ifju


Ifju
aktív tag

Jaj srácok, hiába a sok töprengés meg elemzés, úgyis várnunk kell hogy megtudjuk, mi lesz. Biztosan fog változni mindenki a helyzetből adódóan.
Addig csak relax, és élvezzük a nyarat.

[ Szerkesztve ]

(#1627) skótocska válasza ben11 (#1625) üzenetére


skótocska
csendes tag

így van. "szegény" James az NBA Cristiano Ronalodo-ja. lehet nem szeretni, de akkor is ő a legjobb.

A true lad fights. Not because what's in front of him, but because what's behind him!

(#1628) kobe24 válasza skótocska (#1627) üzenetére


kobe24
tag

Egyik legjobb, így helyesebb. Én nem vonom kétségbe, hogy nagyon jó játékos, de a legjobb sosem volt, és most, hogy elment miamiba lehet, hogy nem is lesz. Legalábbis nálam a legjobb ott kezdődik, hogy akkor már legalább egy gyűrűje legyen, ami 7 év alatt nem sikerült neki. Nem tagadom, hogy nem szeretem lebron-t, de ha már rá a legjobb szót akarjátok használni, akkor anno jordan-re milyen jelző illett volna? Ha ez a miami jól össze tud szokni, akkor az alapszakaszt james, a rájátszást pedig wade fogja megnyerni.

Még egy régebbi hosszászóláshoz hozzáfűzném, hogy lebronnak azért is voltak olyan jó assist átlagai mert nem rossz dobók vették körül, még center poszton is ott volg ilgauskas, aki be tudta dobni a hármast, vagy a középtávolit, és ez eléggé megkönnyítette a dolgát, persze ehhez az is kellett, hogy őt mindig lekettőzzék, abból pedig jól passzolja ki. Statisztikákban kiváló játékos, de ha nézem is a meccset akkor még nem győzőtt meg.

(#1629) Psychonaut válasza ben11 (#1625) üzenetére


Psychonaut
addikt

Lehet, hogy egyesek fanatizálják a jó játéka, a tehetsége miatt (ezt nem vonom kétségbe), de ettől még önző, és nem csapatjátékos.
Persze akik kedvelik, hajlamosak elsiklani ezek felett.

(#1630) skótocska válasza kobe24 (#1628) üzenetére


skótocska
csendes tag

bocs, hogy kosár topicban futball példát hozok fel. messi 5 éve profi játékos, és még nem nyert világbajnokságot, és nem is fog (szerintem). akkor miről beszélünk? mégis őt tartják a világ legjobbjának, ugyanez van ronaldoval és rooneyval is.

A true lad fights. Not because what's in front of him, but because what's behind him!

(#1631) Tristis válasza skótocska (#1630) üzenetére


Tristis
őstag

Nehezen találhattál volna rosszabb példát, ugyanis a gyűrű az bajnokságot jelent, azt pedig nyert már Messi azt hiszem eleget :D.... Arról nem is beszélve, hogy mekkora részét teszi ki egy jó játékos teljesítménye a csapat teljesítményének a kosárlabdában és mekkorát a fociban. Ha Zambrotta eladja a labdát, még van két védő mögötte, ha Ray eladja, Kobe már zsákolt egyet. Az is figyelembe veendő, hogy hány játékos tartózkodik egyik, vagy másik pályán. Ne haragudj, de a példa rossz, mert Messi mindent megnyert. :R
Válogatottba pedig születni kell, még ha te is vagy a legjobb!

:R

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#1632) diegho


diegho
nagyúr

Néztem Kelet-Nyugat esélylatolgatást nba.com-on és nagyjából egyetértek vele. Bár én a chicago-t 2. helyre várom keleten. A Thunder biztosan nagyot fog ugrani 2. hely bőven elérhető számukra, de ami még fontosabb és amire nagyon jól rávilágított a cikk író, hogy ez még mindig Kobe világa és a LAkers a 2 times defending champ. Izgalmas szezon lesz, az biztos.

(#1633) Kickass válasza kobe24 (#1628) üzenetére


Kickass
őstag

ezt a Jordan peldat felejtsuk mar el igy ebben a formaban es ezt eleg sokmindenki elmondja, jo greatest of all time meg legek ura stb. a kosarlabda foldi helytartoja DE mellette sem kiscserkeszek pattogtattak a megnyert bajnoksagok ideje alatt, Cavsben is volt boven gyenge pont kezdve Mike Brown-al

(#1634) diegho válasza Kickass (#1633) üzenetére


diegho
nagyúr

Pippen és Rodman nélkül nem ment volna neki ez tény és PJ simán ért +5 pontot minden meccsen. Én egy dolgot nem értek, az Orlando-nál miért nem vágják már ki azt az impotens barom Gundy-t és hoznak egy normális edzőt, aki gatyába rázza őket?! Az anyag jó amire lehetne építeni, de sokszor totális ötlettelen a támadójátékuk és ez az edző sara!

[ Szerkesztve ]

(#1635) kobe24 válasza Kickass (#1633) üzenetére


kobe24
tag

Ezt csak a példa kedvéért hoztam fel, én jordanre se mondanám, hogy a legjobb, és nem is vagyok jordan fan sem, de lebronnál azért nem kicsit jobban játszott attól függetlenül, hogy kik voltak mellette. Csak az a legjobb szócska bántotta a szemem.

(#1636) rozsomak96 válasza Kickass (#1618) üzenetére


rozsomak96
tag

Akkor várjuk ki a következőt és meglátjuk mi lesz :).

Say 'what' again!

(#1637) diegho


diegho
nagyúr

Olvastátok az új híreket? Elképzelhető, hogy T-Mac a Bulls-ba megy :C ha egészséges lesz végre és csak 80%-át tudja majd annak, amit előtte tudott, már akkor is sokat nyer vele a csapat. Mindenesetre elég elszántan nyilatkozott, hogy vissza fogja nyerni a formáját. Végül is pont olyan korban van, ahol még 2-3 erős idény belefér.

Másik érdekesség, hogy CP el akar jönni a Hornets-ből, ha ő meg eljönne onnan és valami olyan csapatba menne ami már most is erős, na az megint változtathat a dolgokon. Persze meg is jelölt pár csapatot ahová szívesen menne: Knicks, Magic, LAkers. Ugye mondanom se kell mi lenne, ha odamenne Amare mellé, kapna egy minőségi irányítót, egy fiatal Nash-t, vagy Howard mellé, vagy Kobe-hoz. Jujj mekkora csattanó lenne a szezonkezdésre ha összeállna egy Bulls: Boozer, Rose, T-Mac hármassal, meg a Magic-be átmenne CP.:)) (jó persze LAkersnek jobban örülnék, de a helyében, ha mehetnék, akkor a Magic/Knicks jobbnak tűnik hosszú távon)

(#1638) Psychonaut válasza diegho (#1637) üzenetére


Psychonaut
addikt

Azért CP nem egyenlő Nash. Tehetséges, meg minden, de Nash nagyságrendekkel jobb irányító és csapatember.

(#1639) Kickass válasza Psychonaut (#1638) üzenetére


Kickass
őstag

CP3 viszont fiatal, elerheti meg meg boven Nash szintjet, egy epitkezo csapat szerintem barmikor elfogadna egy ilyen kvalitasu iranyitot

(#1640) kobe24


kobe24
tag

Barnes és Ratliff pedig a lakersben. Lebron felkötheti a gatyáját ha a lakers ellen játszanak, sose lesz pihenője, egyszer artest utána barnes...

(#1641) diegho válasza Psychonaut (#1638) üzenetére


diegho
nagyúr

CP még egy tejfölösszájú kölyök. Van még 5 éve mire az úgymond csúcsra kerül, szerintem a nagy irányítók 30 körül érnek be igazán.

(#1642) KissP


KissP
tag

Sziasztok!
Az örökös nagy vita, hogy ki a legjobb játékos. :)
Olvastalak benneteket és kikívánkozott a véleményem. :)
James egy nagyon tehetséges játékos aki fantasztikus előképzettséggel és atletikus adottságokkal rendelkezik. Ez tény. De aki kiskorától figyelte őt. :) Pl. NBA előtti korszak, az tudja róla, hogy nem lesz soha a legnagyobb. Már akkor királynak hívta magát mikor az NBA közelében sem volt. Magára ragasztotta a King James nevet. Ekkora egó már valaminek a rovására megy. Ez látszik is a játékán. ráadásul ezzel a testsúllyal ezt a tempót játszani nem lehet sokáig. Hamarabb ki fog égni mint bárki hinné. Legalábbis jó esélye van rá.
Nagyon kíváncsi leszek mit produkál a Miamiban. Róla eltudom képzelni, hogy azt akarja játszani mint eddig. Bizonyítani akar majd, hogy ő a király itt is.
Ha ez bejön akkor nagy bukta volt odavinni.
Aki Jordant látta játszani nem fog párhuzamot vonni. Aki pedig nem, az nézze meg felvételről.
Más volt a játék, más volt minden. Igaz, hogy Jordan mellett voltak jó játékosok, de utána lehet nézni ki mellett váltak azzá.
Jamesnek sok mindent le kellene még rakni az asztalra ahhoz, hogy egyáltalán összehasonlítási alap legyen, akár Kobe val, nemhogy Jordan-nel. De rengeteg játékost sorolhatnék az NBA világából. Akár a szebb időket megélt S O'Neil, vagy Barkly, Bird, Magic, Patrik Ewing, Kareem Abdul-Jabbar, Julius W. Erving, Hakeem Olajuwon, David Robinson, Dominique Wilkins. De a sor messze nem teljes.
James most kapott az élettől és a Miamitól egy nagy esélyt. Majd meglátjuk. :)

p

(#1643) Psychonaut válasza Kickass (#1639) üzenetére


Psychonaut
addikt

Igen, visszaolvastam, és most már megértettem, hogy gondoltad a fiatal Nasht [olyan, mint Nash volt fiatalon, nem pedig olyan, mint Nash most, csak fiatal is].

(#1644) koxx


koxx
MODERÁTOR

Kicsit OFF

Érdekelne vkit egy ilyen kosaras cipő? [link]

(#1645) diegho válasza koxx (#1644) üzenetére


diegho
nagyúr

Nekem kicsi :(

(#1646) rozsomak96 válasza koxx (#1644) üzenetére


rozsomak96
tag

Egy csöppet nagy lenne nekem, mivel csak 42,5-es lábam van :DD.És egyébként is most vettem egy új Nike-t. De szép darab.

Say 'what' again!

(#1647) #40835072 válasza koxx (#1644) üzenetére


#40835072
törölt tag

szép darab de "kicsit" nagy!

mellesleg a kosárpalánk honnan tudja hogy 2 vagy 3 pontost dobott az illető?

(#1648) kobe24 válasza #40835072 (#1647) üzenetére


kobe24
tag

Elég ha a bíró tudja :)

Más: valaki volt ma szolnokon angol-magyar válogatott meccsen? Csak azért írom ide, mert deng is pályára lépett, és elég jól játszott, bár a meccs végén húzta a lábát, reméljük nem sérült meg.

(#1649) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Shaq meg Bostonba? OMG :D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1650) Illidan válasza Nyugdíjas (#1649) üzenetére


Illidan
tag

Garnett, a két O'Neal, Sheed (bár ő talán még nem biztos). Mi lesz itt ennyi magas emberrel?
Ez a csapat így már biztos favorit... feltéve, hogy nem 2010-et, hanem mondjuk 2003-at írunk. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.