Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2601) vallas válasza diegho (#2600) üzenetére


vallas
senior tag

:K :K :K

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#2602) vallas


vallas
senior tag

Kétszer így kikapni.... :W :W :W

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#2603) diegho válasza vallas (#2602) üzenetére


diegho
nagyúr

Mondtam én, hogy jó az öreg a háznál. Mr Big Shot bevágta.

(#2604) HartgeH3-2.8


HartgeH3-2.8
addikt

Elnézést ha már volt vagy stb stb.. de háááát ezzz hűű de brutál metál :DDD

Griffin "madár" Blake XD

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#2605) ben11 válasza HartgeH3-2.8 (#2604) üzenetére


ben11
őstag

100%-ig biztos voltam benne amikor megláttam, hogy van új hsz a topicban, hogy Griffin az apropója.. :C
Hihetetlenbrutálészvesztő!

(#2606) spuros válasza HartgeH3-2.8 (#2604) üzenetére


spuros
őstag

Tökéletes! Főleg egy fehértől..((: Mert "White men can't jump!"

Más:

Kb. a 1997 óta követem az NBA-t de azt kell mondjam hiányzik a 98-2004ig bezáróslagos szakasz..
A nagy nevek mint Barkley, Olajuwon és a nagy "Postás", Pippen, stb.. Amikor Kobe Bryant újonc volt és Dennis Rodman is feltűnt itt ott.

[ Szerkesztve ]

(#2607) stvnppp válasza spuros (#2606) üzenetére


stvnppp
senior tag

"White men can't jump!"

Ez még mindig áll :) Apu fekete, így ő félvér... De ez látszik a haján is, nagyon aprószemű göndör.

(#2608) spuros válasza stvnppp (#2607) üzenetére


spuros
őstag

Ja igen.. Na akkor főleg igaz. :DDD

(#2609) diegho


diegho
nagyúr

Griffin már tavaly is szimpatikus volt, idén pedig elég jól igazoltak a clippersnél, ha kapnának egy jó edzőt szerintem 3 éven belül bajnokok lehetnének, megvan náluk az alapanyag és ráadásul három sztár elég fiatal még, ott vannak a vén rókák is, szerintem minden adott és szimpatikus csapat is, jövőre csináljanak helyet Howard-nak és kész a dream team.

(#2610) Tristis válasza diegho (#2609) üzenetére


Tristis
őstag

Szerinted ebből a csapatból Howard hiányzik?
Mert szerintem egy kiscsatár az egyetlen, amire szükségük van.

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#2611) diegho válasza Tristis (#2610) üzenetére


diegho
nagyúr

Jordan nem az az igazi izom center szerintem, howard-al egyel több variácó lenne támadásban.

(#2612) Tristis válasza diegho (#2611) üzenetére


Tristis
őstag

Mondjuk ha úgy nézzük, minden csapatba beleférne egy Howard, ahogy Durant is vagy CP3. A kérdés csak az, hogy milyen áron. Jordan fiatal, sokat bír, ugyanúgy ahogy Griffin is. Butler viszont már öregedő és sérülékeny is. Ezért vagyok úgy, hogy 3-asra van szüksége a csapatnak.

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#2613) diegho válasza Tristis (#2612) üzenetére


diegho
nagyúr

Én jelenleg senkit nem igazolnék, megvárnám a draftot, állítólag nagyon jó év lesz, nem tudom milyen pickje van a clippersnek, de akár ki is foghatnak egy jó embert.

(#2614) spuros


spuros
őstag

Cikk..

(#2615) HartgeH3-2.8 válasza spuros (#2614) üzenetére


HartgeH3-2.8
addikt

A cikknek a címválasztása szvsz nem lett a legjobb.

Akár másképp is lehet értelmezni elsőre.

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#2616) enginev3.0


enginev3.0
félisten

helló

Róluk mit tudtok?
http://www.youtube.com/watch?v=T4giMyqv0qc&feature=relmfu

tényleg ennyire profik? vagy nagyon sokat elba...?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#2617) diegho válasza enginev3.0 (#2616) üzenetére


diegho
nagyúr

ez tök random, mi is szoktunk régebben haverokkal szórakozni, pl palánk mögött kb 10m-el állva dobáltuk be, vagy félpályáról háttal stb, volt amikor 3 egymás után bement, volt amikor 10ből 1se, ez ilyen, mikor napi kb 2 órát toltuk az 1v1-et, mindegyikünknek volt kiemelkedően durva napja, amikor minden bement.

(#2618) Tristis


Tristis
őstag

Végre heti három meccset közvetít a magyar sport tv! Szeretem az NFL-t, node azért.... :DDD

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#2619) diegho


diegho
nagyúr

Ez a Lin gyerek kezd kiakasztóan jó lenni...

(#2620) Illidan válasza diegho (#2619) üzenetére


Illidan
tag

Szerintem várjuk ki a végét. Az biztos, hogy most a csapból is ő folyik, ami nem biztos, hogy jót tesz neki. Ígéretes játékosnak tűnik, csak aztán a média és a közönség nagy nyomása miatt nehogy besokalljon a srác.
Szép sorozatot produkált vele a Knicks (Anthony távollétében), de azért nézzük meg azt is, hogy egyik legyőzött csapat sem tartozott az élvonalba. Kíváncsi vagyok mire mennek majd egy Clippers vagy Chicago ellen. Habár tegnap a nyugati tökutolsó Hornetstől is sikerült kikapniuk hazai pályán...
Sajnos a meccset nem láttam csak az összefoglalót, de ez alapján is elég sokat hibázott Lin. Nem rossz a termelt 26 pont, de a 9 labdaeladás nagyon sok. Ilyen téren amúgy is hadilábon áll (meccsenként 6-8), ami a kevés rutinja miatt talán érthető. Kérdés, hogy meddig fogják tolerálni neki, ha majd az eredmények nem jönnek.
Azért én szurkolok neki, és remélem sikerül végre egy normális csapatot faragni ebből a Knicksből is :)

(#2621) Ifju


Ifju
aktív tag

Remélem néztétek/nézitek ;)
Egy meccsen 300 pont, az igen!

[ Szerkesztve ]

(#2622) Tristis válasza Ifju (#2621) üzenetére


Tristis
őstag

Harmadik negyed végéig bírtam ébren, de majd megnézem a végét is. Kicsit passzív volt nekem, bár Dwight ahogy csesztette Kobe-t az hatalmas volt. :DDD

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#2623) vallas


vallas
senior tag

Nekem bejött....

Utóbbi évek legjobb gálája volt....

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#2624) spuros válasza vallas (#2623) üzenetére


spuros
őstag

Akkor ezt most megnkell szereznem a széles internet adta lehetőségekből.. :K

(#2625) vallas válasza spuros (#2624) üzenetére


vallas
senior tag

[link]

[link]

parancsolj

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#2626) spuros válasza vallas (#2625) üzenetére


spuros
őstag

Köszönöm, egyéb forrásból de már le is jött..(: Leszedtem a körítéseket is.. Celeb játék, gyakorlások, stb... Este elkezdem nézni.

(#2627) ben11


ben11
őstag

Nekem viszont kiábrándító volt. A zsákoló egy vicc volt, az kelet-nyugat meccs meg fura. Bizonyos emberek többet játszottak a kelleténél, van aki meg kevesebbet. Az meg, hogy egy ilyen gálán Wade nem fogja vissza magát és betöri Kobe orrát meg aztán szégyen. Persze tudom, hogy nem szándékos de azért na..
Sajnos az utóbbi évek gálái csak nyomokban hozzák a régi gálák hangulatát.

(#2628) diegho válasza ben11 (#2627) üzenetére


diegho
nagyúr

Agyrázkódást is kapott, nem csak orrtörést és tényleg szánalmas, hogy ezt egy ilyen mérkőzésen kell csinálni én élete végéig eltiltanám az all star hétvégétől annak ellenére, hogy bírom a játékát.

(#2629) Psychonaut válasza ben11 (#2627) üzenetére


Psychonaut
addikt

Regi galakat ugyan nem lattam, de nekem ez kifejezetten tetszett. Bar a "korites" teljesen komolytalan volt (tripla- es zsakoloverseny), ezekbol csak osszefoglalot neztem, a meccs karpotolt. Voltak nagy zsakok, latvanyos osszjatekok, szep triplak, szerintem ez az ami kell egy ilyen galara. A Wade - Kobe affer az tenyleg nem volt szerencses, de tenyleg nem volt szandekos (ahogy irtad is), innentol szerintem nincs is ertelme tobb szot pazarolni ra.

Inkabb nezzuk meg meg egyszer az osszefoglalot.

Where amazing happens. ;)

(#2630) diegho


diegho
nagyúr

Milyen szép Kobe "RIP style" maszkja :C

(#2631) Psychonaut válasza diegho (#2630) üzenetére


Psychonaut
addikt

Lathatoan nem zavarja a pontszorasban. :D

(#2632) diegho válasza Psychonaut (#2631) üzenetére


diegho
nagyúr

Törött orral, meg fene tudja milyen kézzel (előszezonban sérült) is beszórja a 30-at lazán.

(#2633) Tristis


Tristis
őstag

Kíváncsi vagyok milyen átigazolások lesznek! Nagyon nagy mozgásra számítok; mát több csapat is jelezte szándékát, hogy ürítsen sapka előtti helyet, a bajnokesélyesek pénzbe verik magukat a bajnoki cím miatt és kiegészítő embereket keresnek a sérültek helyére, néhány csapat pedig újjá kell,hogy épüljön: (pl. SAS, BOS)

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#2634) diegho válasza Tristis (#2633) üzenetére


diegho
nagyúr

LAkers-nek most elég aktívnak kell lennie.

(#2635) spuros válasza diegho (#2634) üzenetére


spuros
őstag

A mostani Lakersből nagyon hiányzik a régi Shaq.. :)

(#2636) diegho válasza spuros (#2635) üzenetére


diegho
nagyúr

Szerintem inkább a régi Fisher és Horry.

(#2637) Tristis


Tristis
őstag

Ez a Lakers egy tákolmány; három játékos kiteszi a fizetési sapkát. Számomra vicc kategória, már elnézést. Bizony, ők lesznek talán a legaktívabbak szerintem is, illetve a nagy csapatok közül még a Bostonra számítok. :R

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#2638) diegho válasza Tristis (#2637) üzenetére


diegho
nagyúr

Én a jelenlegi LAkers-ből alig tartanék meg pár embert: Kobe, Fisher, Blake, MWP maradhat, Kobe egyértelmű, Fisher jó cserének, Blake elég jó mostanában, MWP szintén jó cserének, de a többit úgy kiszórnám, mint a huzat, még akkor is megtenném ezt, ha Gasol és Bynum helyére nem jön igazi nagy sztár, sokkal inkább néznék egy fiatal, pimasz LAkerst, még akkor is, ha nem bajnokesélyes, mint egy összevásárolt f@szkalap bagázst, akik nyernek valamit. Ezért is érthetetlen Odom eladása, sőt Ariza elcserélése is... mennyivel jobb lenne most egy ilyen állományból építkezni: Kobe, Ariza, Odom, Fisher, Blake és cserealapnak meg ott lenne Gasol és Bynum.

(#2639) Tristis válasza diegho (#2638) üzenetére


Tristis
őstag

Hmm érdekes, nem vagyok egy véleményen. Én pl. Murphyt, Kobe-ot, McRoberts-t és Bynumot tartanám meg, a többi mehet a levesbe. Fischer borzasztó lassú lett, ahogy Artest is (kb. Pierce szint, de a keze is borzaszó rossz és még hülye is :DDD ). Azért van ott is baj a Lakersben; pl. ilyen Kobe fizetés mellett össze lehet rakni jó csapatot?! Én úgy látom pont Kobe fizetése az akadálya a következő gyűrűjének...

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#2640) diegho


diegho
nagyúr

Jó volt az esti LAkers meccs. Kobe az első negyedben amit művelt... aztán meg Artest is megmutatta, hogy még mindig képes zseniálisan védekezni és támadni is.

(#2641) vallas válasza diegho (#2640) üzenetére


vallas
senior tag

MVP volt a különbség.... :DD

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#2642) Tristis


Tristis
őstag

Láttam tegnap a meccset, ez a marha Artest is most kezd el jól játszani... hát most mit csináljak?! Visszaszívom rá azt, hogy lassú... Bár azért kb. még mindig olyan szögletes, mint a fradi egykori balszélsője (nem jut eszembe a neve, kopaszodó faszi volt, elég magas) :DDD

Rondo begyújtotta a rakétákat. Az almából érkező srácok csak nézték, ahogy Rondo röpköd a lepattanókért :DDD

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#2643) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Kerem szepen, a Phoenix season-high 3 (!!!) egymas utani gyozelemnel tart, ezt meg kell unnepelni. :D

(#2644) spuros válasza Psychonaut (#2643) üzenetére


spuros
őstag

Bizony.. A hétvégi berugást erre fogom majd..((:

(#2645) Tristis válasza Tristis (#2642) üzenetére


Tristis
őstag

Eszembe jutott; Kriston Attila :DDD

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#2646) Tristis


Tristis
őstag

Kobe mit rakott le az asztalra... kemény. A Boston egyszer kikap 30-cal, most meg szó szerint lealázta a Portlandet... negyven pont fölötti difi. Jó ezt látni. Egyébként valahogy a Boston szintet lépett és ez nagyon érződik is a közönségen is a csapaton is. Minap éreztem először, hogy végre olyan hangulattal nézek meccset, mint tavaly vagy tavaly előtt (attól független, hogy nyernek-e). Go Celtics!

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#2647) diegho


diegho
nagyúr

Elcserélték Fishert :O nagyon remélem, hogy megérte egy ilyen szimpatikus játékost beáldozni Sessions-ért.

(#2648) Tristis válasza diegho (#2647) üzenetére


Tristis
őstag

Fisher-t nagyon agyonverték mostanában, ideje volt bárkiért elcserélni. Sajnos a Boston elég impotens volt a mostani cserepiacon. :W

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#2649) diegho válasza Tristis (#2648) üzenetére


diegho
nagyúr

Fishernek nem is a pályán volt nagy szerepe, hanem mint embernek, szerintem ő tipikusan az a figura, akinek a szavára mindenki ad, ráadásul Kobe igaz barátja. Remélem Sessions tartja a legalább 10 pontos átlagot, de jobban örülnék egy dupla-dupla átlagolásnak a LAkersben, mert egy jó irányító nagyon hiányzott. Ma este gondolom már játszik is, remélem gyorsan beilleszkedik és megtömi a 2 tornyot passzokkal, ahogy nézem egész jó a 3 pontos átlaga is (42%) ha Kobe megkedveli, akkor bármi lehet ebből, még egy főcsoport döntő is. Igazából az első trade összeállítás lett volna az igazi a LAkersnek, azzal Beasley jött volna.

(#2650) diegho


diegho
nagyúr

Sessions első kezdős meccse 20 pont 11 assist. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.